Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как да и кажа че е харесвам


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 luxe

luxe

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 07:33 PM

Здравейте до сега съм си нямял приятелка, но наистина харесвам едно момиче с което сме в един клас. Искам да и кажа какво изпитвам към нея, но нз как да и го гажа, а и се страхувам от отгворът и :SS в смисъл да не ми откаже.... немога да разбера какво чувства към мен защото понякога ( на последък мн често ) ми говори винаги на инат а пък когато сме насаме дори и когато има др хора си ми говори нормално в смисъл без да се " заяжда". Тази седмица на 2 пъти искаше да си е изпратя до утях, единият път ме накара да си е изпратя защото приятелките и с които си прибира обикновенно нямаха път натам а вторият път със едната и фр ходехо у въпросното момиче което харесвам но пак искаше и аз да отида....Просто се страхувам да и кажа какво изпитвам, може би заради това "заяждане" а може би защото все още съм начинаещ в тази област...

#2 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 05:53 PM

Хмм заяжда се като има хора ии се държи добре като сте двамата...какво ти говори това? Може би и тя те харесва ии в момента си мисли същото като теб..ии прави някаква защитна реакция..
Ааа може би е още дете и това е начина да покаже че те харесва..
Повечето неща които ще намериш във форума не отговарят за момичета и момчета в по-малка възраст (личното ми мнение)
Така чее просто се отпусни и й кажи...вярваи ми каквото и да си мислиш най-лошото което може да стане е да ти откаже..нито няма да ти се присмиват нито да казва на някои друг..всичкоте страхове са в главата ти..
А btw на колко години си?

#3 luxe

luxe

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 10:18 PM

а 17 съм и тя е на толкова и btw си прав за това че е дете в смисъл държи се като малко момичинце доста често :lol:

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 17 May 2010 - 10:52 AM

ако я харесваш и я искаш, определено не трябва да и казваш, че я харесваш... или още повече, че имаш чувства към нея... няма значение дали е на 17 или на 23... даже и на 15 да е пак мисля, че ще е същото. първо трябва да я заинтригувавш, после тя да те хареса, да го покаже и след това, ти да го пкажеш... а изказването чак тогава :lol:

ако просто ей тъй го изхвърлиш и тя не си пада по теб супер мн... губиш... дари и да си мисли, че си симпатяга, пак ще прецакаш нещата ;)

има си цяла библия за това... прочети я и тогава питай пак ;)