Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Първата ми среща


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Destiny

Destiny

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 01:53 PM

Значи моята история е такава:
На 16 години съм, в края на годината правя 17. До сега не съм имал гадже и не съм се целувал <_<.. Не е като да не съм имал предложения от момичета и шансове да напрая нещо, просто ме е било страх. Винаги съм бил несериозен и много лесно се отказвам от нещо.
Преди месец - месец и нещо разбрах, че едно момиче ме харесва. Тя не ми беше много симпатична, всмисъл момичето е хубаво и има хубаво тяло, но някак си не ми допада. Оттогава само я мотая - ще ти се обадя, ще излезем някой път.. и все оглагах. Снощи се разбрахме да се видим и излезнахме. Аз закъснях с 2 минути за срещата и после я оставих тя да ме води. Заведе ме в някакво кафе, където бяха нейните приятели. Постояхме там близо час, през това време ми беше някво много сдухано, щото бях в компанията на непознати, не като да мълчех постоянно, но не бях и душата на компанията. Даже една нейна приятелка и шепна на ухо, че не си ме представяла такъв добричък, кротък... Щото момичето, с което имах среща ме е описала като лошо момче и тн. Тя каза, че не ме познавала достатъчно и че съм имал много лошо пиянство. После тръгнахме и останхме на пейката пред тях, където си говорихме. Тя ме попита за предишните ми връзки, а аз излъгах като и казах, че най-дългата връзка ми е била 1 месец в 6ти клас, а всичко друго е било за по една вечер, после уточних, че говоря за натискане, а не за секс и че съм още девствен. Тогава тя почна да ми говори, че мнението и за мен се е променило, мислила ме е за някакъв курвар и тн, а съм се оказал много свестно момче, което е рядкост в днешно време и има много малко момчета като мен(тук се изплаших и си помислих, че вече ме е сложила в графата: само приятел). По време на разговора и казах, че има шанс да и пусна някой ден. След малко станахме и тя ми каза, че и е било много забавно тази вечер. После я накарах да ме изпрати до завоя и и казах, че и аз и на мен ми е било забавно и я попитах: Нещо за лека нощ няма ли? И тя ми каза: Лека нощ и се наведе към мен, обаче нз мн настрани ли се беше навела.. ама я целунах по бузата (след тая целувка шях да я целуна по другата буза :- и после по устата и да продължим...) обаче тя ми хвана главата и ме целуна по устата - за около 1 секунда и ме попита: Толкова ли беше трудно? .. и си тръгна. Тогава аз и извиках: Е ти си даде бузата да ти целуна, върни се да опитаме пак.. и тя вдигна ръката си и ми махна за чао.
----
Въпросът ми е: Имам ли някакъв шанс с това момиче, защото въпреки, че знаех, че ме харесваше, аз се държах като тотален АФК и оставих тя води.. П.П. Просто ме е страх какво ще си помисли за мен като я целуна, да не се изложа, щото все пак ми е за първи път

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 02:31 PM

измисли една хубава следваща среща и не споменавай нищо за предната... ама нищо! <_<

и за в бъдеще никога не се обяснявай... дори и да си виновен (ама ти си даде бузата, ама аз еди си кво...)

#3 Destiny

Destiny

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 06:13 PM

Да изчакам ли тя да ми се обади или аз да и се обадя първи? Тя е с една година по-малка от мен, но има доста повече опит. А и учим в едно училище и аз гледам да я отбягвам. Не знам дали искам да съм с нея. Мисля да си я хвана за малко, да понатрупам малко опит и да сложа някаква основа на понататъшното ми развитие в отношенията ми с жените.

#4 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 07:02 PM

Както Don Kiko спомена - на втората среща не трябва да споменаваш нищо за първата среща, или за трета среща евентуално. И при втората среща задължително ти трябва да водиш - да избереш мястото, какво ще правите, кога ще го правите и т.н. Ти трябва да организираш забавлението и да поемеш всичко в свои ръце. Препоръчвам ти да я заведеш на екшън среща - билярд, боулинг, катинг или нещо от сорта. Но ти трябва да си добър на това, на което решиш да я водиш - т.е. ако я закараш на боулинг трябва да знаеш как се играе и да си играл поня няколко пъти и преди. Разходка в парка също е вариант, ако не си падаш по никоя от гореспоменатите активности.

Да преговорим - избираш какво ще правите, часът на срещата и ръководиш нещата. Жените не обичат да дърпат мъжете напред, обратното трябва да е. И е много, ама много важно да сте само двамата! Първите няколко срещи( а понякога и само първата) е, за да се опознаете и да се свържете емоционално. Това няма как да стане, ако острани ви светят разни елементи.

Обаждаш се, казваш и час и място, където да те чака и това е. :) Ако попита какво ще правите и къде ще ходите - можеш да й кажеш, можеш и да не й кажеш. Аз в доста от случаите използвам нещо от сорта на "Това тепърва ще го разбереш. Но те съветвам да си сложиш удобни обувки". Така ще й е доста интересно какво ще правите. Ако е заета в часът, който си й предложил, тогава можеш да я попиташ кога й е удобно и да се разберете за удобен и за двамата час.

Общо взето това са няколкото по-важни неща, които да плануваш за срещата. Най-важното е като отидеш на нея да ти е забавно. Ако има нещо - питай. :)

#5 Destiny

Destiny

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 14 July 2010 - 01:16 PM

Мерси за отговорите, ама след такова представяне ме беше страх да предприема нещо... И все пак историята има развитие. Засякохме се в едно заведение, аз бях пиян и тя дойде при мен и почнахме да се целуваме и да танцуваме. След 3-4 дена ме покани на рождения и ден, но аз бях зает и не успях да отида. Утре ще излизаме само двамата, обаче нямя как да я заведа на екшън среща, щото съм в малък град и ще трябва доста да поработя с въображението си, за да исмисля къде, освен на кафе, мога да я заведа. Кажете някакви идеи, ако имате. Другият проблем е, че аз не я харесвам. Сексуално, може би да, щото тя е хубава, но емоциално нямам ниакви симаптии към нея, даже ме отблъсква. Така че не искам да се задълбочавам в тази връзка, но засега тя ми е единственият шанс да стигна до последното ниво :[ xD
P.S. Забравих да попитам, кога да я целуна утре? Когато я видя, по време на срещата или на изпращане, щото вече сме се целували веднъж, обаче при определени обстоятелства. Надявах се направо срещата да свърши в леглото, защото имам свободен терен, тя има име на нещо като курва, а и обещах утре да облека любимият и цвят бельо. Също така не знам за какво да си говорим докато сме заедно, нямаме много общи теми за разговор. Като цяло съм притеснен и не ми се ходи, но ще отида. Не знам дали схванахте смисълът в това, което написах, ако сте - дайте някакви идеи :)

Edited by Destiny, 14 July 2010 - 01:20 PM.


#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 24 July 2010 - 01:08 AM

според мен нямаш шансове, реално... но нищо не ти пречи да опиташ. мисля че си окъкал много нещата брат... и защо трябва да правиш секс с някоя която не харесваш и не искаш да се обвържеш емоционално... не ти не си добре изглежда...