Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Стара приятелка.


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 06:49 AM

Здравейте на всички. Извинявам се предвариелно за правописните грешки, които ще направя, но това е защото ползвам кирилизатор в интернет и не съм свикнал. Не искам да влизам в подробности относно това, което искам да ви разкажа и съответно да получа съвет от ваша страна. Имам стара приятелка, познавам я от 10-тина години. Винаги сме се уважавали и симпатизирали един на друг. На скоро обаче аз започнах да изпитвам нещо повече към нея, а съм сигурен, че от нейна страна също има нещо подобно. Тя си има приятел, 2 години по малък от нея (аз съм 2 години по-голям от нея), о с този неин приятел постоянно ми разказва как се карат и ходят от 4 месеца и по-малко ,а вече ми е споменала как са късали над 5 пъти. Онзи ден си писахме в скъпе, а тя ми каза, че няма с кой да излезе на дискоека. Аз я викнах с мен, и тя прие. В 23;00 часа я взех с колата, а тя с влизането ми каза \"само искам да знаеш ,че аз скъсах с тоя идиот\", после си изкарахме много яко 2 часа, след което отидохме на дискотека, а там я видях как пак се сдобри с гаджето си. Здраве да е, няма лошо, просто усещам ,че изпитвам някакви чувства към това момиче, а и ми се струва, че такава връзка на постоянни скандали и идвания и връщания няма да издърви много. Не знам как да действам, и не знам до каква степен са и чувствата към това момче и дали имам шанс, въпреки ,че държанието и към мен е много готино и ми харесва. Едно приятелче ме посъветва, да не обръщам внимание на гаджето и и да си я натискам, но не знам, какво бихте ме посъветвали? Мерси. <_<

#2 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 09:26 AM

"а тя ми каза, че няма с кой да излезе на дискоека." Според мен тази е вече твоя. Само ако го поискаш. Момичетата излизат на дискотека, когато търсят нещо, и след като иска да излезе с теб, само двамата, а не и с някакви нейни приятелки, това си е чиста покана. Мисля, че е трябвало да я целунеш още тогава, преди пак да се сдобрят с нейния. Но може и сега да го направиш. И тя пак ще скъса с тоя.
Абсолютно не обръщай внимание на нейния, натискай я, много правилно го е казал приятеля ти. <_<

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 10:31 AM

"да я натискаш"? това да не е клаксон та да го натискаш?!? :)

1. с натискане нищо няма да стане
2. не се самонавивай - пишейки тук и постоянно мислиейки за нея, се самонавиваш... ама много, така че не го прави
3. момчето все едно го няма... това трябва да е нормалното ти възприемане по принцип... трябва да си над тия неща
4. да, такава връзка е изградена на навика и няма да издържи дълго <_< въпроса е дали ти ще я отнемеш от него или ще му я върнеш... от теб зависи
5. не е толкова лесно да излезеш от приятелството и да влезеш като сексуален обект... а това става, като продължиш да мислиш за нея като за приятел, но се държиш и правиш неща не просто като приятел... прочети пак подчертаното! сега пак прочети т. 2! ако се само навиеш и се влюбиш лудо, няма да успееш! трябва първо тя да види мъжкото в теб, да си падне по теб, да го покаже и чак след това ти да покажеш, че я харесваш :)

ако вникнеш в този пост, може и да успееш :)

Стискам ти палци!

Edited by Don Kiko, 10 May 2010 - 10:33 AM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 12:58 PM

вечерта още щом си я взел с колата мисля,че си имал шанс да я свалиш,но тъй като не си направил нищо тя е срещнала приятеля си отново и е била леко отчаяна и са се здобрили,гаранция давам,че след тази вечер са почнали пак да се карат! Та все още не си изпуснал рибата,послушай Дон Кико и може и да успееш,Бъди мъж,не си я слагай на сърце от сега и дръж се като мъж <_<

#5 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 04:34 PM

Мерси за съветите на всички, вдъхнаха ми надежда.
Дон Кико, мерси за съвета братле, не съм се вкарал по принцип нямам проблеми с жените кой знае какви, даже рядко се сещам за нея, понеже напоследък имам малко по-важни неща за вършене, и въобще не съм луднал до уши, бил сам в такова състояние преди, знам какво е, не повтарям стари грешки. хич не се държа с нея като с приятелка :Д ,в крайна сметка ако стане-стане, ако не стане здраве да е, ще видим. След известно време като се освободя малко, ще разбера. Мерси пак <_<

#6 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 05:40 PM

според мен - следващата пич. Тая те филмира нещо - ха на дискотека с теб, ха с късах с тоя идиот и ха те заедно ти сам у вас мислиш за нея "ами ако..." Заеби я брат това е моето мнение, знам че не искаш да го чуеш, но...

#7 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 06:23 PM

според мен - следващата пич. Тая те филмира нещо - ха на дискотека с теб, ха с късах с тоя идиот и ха те заедно ти сам у вас мислиш за нея "ами ако..." Заеби я брат това е моето мнение, знам че не искаш да го чуеш, но...

Е, ти много бързо заебаваш <_< Прави са другите, че е твърде възможно нещо да се получи. Била съм в такава подобна ситуация (ест, аз бях момичето) и потърсих другия единствено с цел да се свалим евентуално (уж беше да му плача на рамото, ама това не продължи дълго). И той каза, че са си изкарали яко, тя не му е хленчила за бившия си приятел, значи не го възприема като кошче за душевни отпадъци.

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 07:50 PM

недей нищо да заебаваш,лесно им е на другите да кажат ЗАЕБИ,но когато им го кажат на тях не им е много ХЕППИ,карай до край и да видим какво ще се получи,докато не пробваш няма да разбереш,няма точна формула за всички мацки трябва да опиташ и тогава ще разбереш <_< успех !

#9 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 07:25 PM

прави сте - и аз подкрепям - пробвай. Само те МОЛЯ напиши след това резултата в един пост да го обсъдим.

#10 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 12:13 AM

Тези дни нещо ми се насъбира много работа, ремонти по колата, шматкане на лево на десно и не мога да предприема никакви действия. А и ... нещо май съм много неориентиран. Харесвам я много, но нещо съм неориентиран и усещам ,че ще се прецакам много лошо, от гледна точка такава, че съм непостоянен, не достатъчно активен, и малко безотговорен. И като цяло май винаги това ми е било проблем. Не мисля, че ако се захвана сериозно и я пожелая силно бих я изпуснал, но просто тази моя неориентация и не знаене кво точно искам ще ми изиграе лоша шега. Ще видим сега, наближава и бала и, и други разни важни дати, ще си помисля сериозно да се занимавам ли или отновно да изпусна шанса си и да не се удовлетворя.

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 12:47 AM

Тези дни нещо ми се насъбира много работа, ремонти по колата, шматкане на лево на десно и не мога да предприема никакви действия. А и ... нещо май съм много неориентиран. Харесвам я много, но нещо съм неориентиран и усещам ,че ще се прецакам много лошо, от гледна точка такава, че съм непостоянен, не достатъчно активен, и малко безотговорен. И като цяло май винаги това ми е било проблем. Не мисля, че ако се захвана сериозно и я пожелая силно бих я изпуснал, но просто тази моя неориентация и не знаене кво точно искам ще ми изиграе лоша шега. Ще видим сега, наближава и бала и, и други разни важни дати, ще си помисля сериозно да се занимавам ли или отновно да изпусна шанса си и да не се удовлетворя.

Забрави за чувства,бъди пич(играч) недей да й казваш какво изпитваш към нея! защото не е сигурно какво ще последва. Недей да мислиш дали да се занимаваш сериозно или не,в размисли ще си изпуснеш влака. Факт е,че я харесваш,но какво има да се чудиш,просто действай,не определяй нещата като нещо супер сериозно и с притеснение,че ще се издъниш,това не е няква супер важна бизнес сделка а просто една мацка която трябва да излезеш с нея и да поиграеш.Ако бях на твое място и да знам,че тя също си пада по мен досега да е моя! В кърпа ти е вързана братле а ти се чудиш? Няма сериозно/несериозно излизаш с нея,сваляте се, и накрая сичко е ОК

#12 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 10:41 AM

Бях разбран неправилно ми се струва. Проблема ми не е ,че се притеснявам, че може да я изгубя, или пък да се издъня някъде, напротив - не ми пука. Но точно това ми е проблема, че толкова много не ми пука, че съм леко неориентиран и не мога да се захвана с нещо и да го изкарам до крайния резултат. Аз и за това не съм си имал приятелка от година и нещо (става въпрос за гадже) защото някак си нямам мотивация да се занимавам с тях, и само ей така минават момиченца през мене, без да задърва някоя за по-дълго. Ще видим сега, дано да се ориентирам по-бързо и да стана малко по-отговорен, че искам това момиче за приятелка много. А и спирам да пиша в този форум, мисля че разказах за какво става на въпрос, получих добри съвети, спирам да пиша, че ще стана като форумна мишка, ще разказвам само кви са резултатите, ако има в най-скоро време.

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 11:38 AM

Бях разбран неправилно ми се струва. Проблема ми не е ,че се притеснявам, че може да я изгубя, или пък да се издъня някъде, напротив - не ми пука. Но точно това ми е проблема, че толкова много не ми пука, че съм леко неориентиран и не мога да се захвана с нещо и да го изкарам до крайния резултат. Аз и за това не съм си имал приятелка от година и нещо (става въпрос за гадже) защото някак си нямам мотивация да се занимавам с тях, и само ей така минават момиченца през мене, без да задърва някоя за по-дълго. Ще видим сега, дано да се ориентирам по-бързо и да стана малко по-отговорен, че искам това момиче за приятелка много. А и спирам да пиша в този форум, мисля че разказах за какво става на въпрос, получих добри съвети, спирам да пиша, че ще стана като форумна мишка, ще разказвам само кви са резултатите, ако има в най-скоро време.


пред нас ли се оправдаваш или пред се*е си?! и кого искаш да убедиш?? времето тече приятелю <_<

#14 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 12:16 PM

Според мен (според моя опит) това момиче те е викнало, защото си й бил доста симпатичен и е имала нужда да излее душата си на някой и да се позабавлява. Говорила е за приятеля си, поканила те е на дискотека, където се е сдобрила с нейния, а ти не си направил нищо през цялото време преди това. Това значи, че още едно такова твое "неутронно" действие и заминаваш за винаги в топ 3 на списъка "приятели", откъдето няма да има повече измъкване. Ще ти се обажда всеки път като се скара с приятеля си, ще ти се оплаква, ще си прекарва добре с теб, но само докато той не реши да й се обади отново. Така мисля поне аз. Нека колегите ме поправят, ако греша.

#15 jacksfill

jacksfill

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 01:21 PM

Първо искам да кажа, че не искам да се оправдавам по какъвто и да било начин. Второ, когато тя излезе с мен, единствения разговор за приятеля и беше точно като седна в колата и ми каза \"само искам да знаеш, че скъсах с гаджето\" и всичко бе дотук. В следващите 2 часа, в които бяхме заедно не съм чул и една дума за гаджето и.

Трето - Дон Кико , не мисля, че се оправдавам и залъгвам се*е си по някакъв начин. Но ако трябва да буда честен със се*е си и с вас, бих признал ,че ми е трудно да ухажвам момичета, които си имат приятел, независимо кои са и от колко време ги познавам. Въпреки ,че според мен държанието на едно момиче спрямо мен (други момчета), когато си има приятел не би трябвало да бъде такова, а именно, да ми пише постоянно в скъпе, и в фацебоок, да се сърди когато не и отговарям и да говори с мен по начин, по които не смятам ,че едно обвързано момиче би трябвало да прави, самата мисъл, че си има приятел ми играе много лоша шега. Както ти каза Дон Кико, нагласата ми трябва да бъде съвсем различна и да буда над тези неща, но признавам, че постоянно ми идват мисли от рода на \"тя си има приятел, може пък да го обича него, ако искам да я целуна може да се дръпне, да си разваля отношенията с нея за винаги, заради приятеля и\" и т.н и т.н ... Та ето това исках да споделя, честно ми е единствената пречка - нейния приятел. Ако го нямаше щеше да ми бъде много по лесно.