Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дон Жуан дискусийка :)


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 07 May 2010 - 10:35 PM

Не съм много от давна в този форум, но съм прочел библията, както и някои други интересни теми! Не мога да кажа, че съм съгласен на 100% с всички техники и съвети, които биват дадени тук, но наистина по-голямата част от тях са истина. Само че, имам един много интересен въпрос, който човърка съзнанието ми постоянно, като чета постовете на така наречените "Дон Жуановци". Не ме разбирайте погрешно, не искам да обидя никого и не искам да се "драчя" с никого, просто ми е интересно какви "лица" и "хора" стоят зад тези личности (nickname-мове). Защото голяма част от тях се изявяват като доста опитни с жените и оставят впечатление в останалите, че наистина имат голям успех с жените и всичко което казват, наистина го правят с лекота както го пишат :) Мисля, че разбрахте какво представлява тази тема! Сега може ли всеки от тези така наречени "Дон Жуановци" да каже нещо повече за се*е си - примерно кога е роден, с какво се занимава, и най-важното да разкаже за истински случки от неговия живот... как е забил дадена мацка и как я е закарал до леглото, и всичко останало за което пишем и обсъждаме тук. Смятам, че ще бъде много интересно (поне за мен, а мисля и за всички останали), "лидерите" в този форум да разкажат случки от своя живот. Така най-малкият ефект, който може да стане е да "внушат" респект в останалата част от форума, защото само на думи и аз мога да започна да говоря като ИСТИНСКИ Дон Жуан, но в РЕАЛНИЯТ живот все още не мога да бъда такъв! Надявам се да се получи интересна тема и нека всеки, който вземе участие в нея, да предоставя достоверна информация, защото мисля, че няма смисъл от излишни "изхвърляния" и "украси" в дадена случка или ситуация. Защото повярвайте ми, когато знаете що за човек стои зад nickname-а, който ви дава съвети, наистина силата и въздействието на тези съвети е много по-голямо! Вие от кого ще тръгнете да искате съвет за някакво бизнес отношение примерно, от обикновенният данъкоплатец, който работи цял вижот за 700лв или от човек, който е в бизнеса от 10год и явно има успехи ;) Надявам се всичко, което се опитах да кажа да бъде разбрано, както аз го мисля и да се получи така както аз го мисля :)

#2 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 01:03 AM

имаш право да питаш
24г., занимавам се със строителство и хотелиерство. В 9 клас "ходех" с едно момиче близо 6мес и никакъв секс, опитвах се да й дам всичко, за да ми пусне, да сме гаджета и т.н., така и не ми пусна само ми загуби времето. Работих лятото като сервитьор, влезе една пияна лелка, поогледа ме, усмивки, туй онуй, аз спек. Пита ме имам ли си приятелка, правил ли съм секс и т.н. аз целия червен, всичко си казах. И още същата вечер ме закара в бунгалото си и секс. Като видях от какво ме лишава малката, умната, скромната, която не е такава - право при каката!!! После се разбра че е пред развод и всичко е за една вечер защото съм малък. Тая вечер продължи 4г. докато отидох да уча във Варна. До тогава не съм се опитвал даже да сваля момиче. Каката си знаеше работата. Там ми се появи един кофти проблем, който най-сетне го реших преди малко повече от година, но близо 2г. се изпокарах с всички - мъже, жени наред. Ч**Ах една пача по това време от тия дето са недостъпни и им трябва някой баламурник да им оправи живота - е аз бях тоя баламурник. Заряза ме и аз бях виновния накрая. Сдухах се доста честно казано. След това лятото изскачаше по някоя бройка, но все пиянски истории. Тогава почнах да правя опити за свалки. Форумът много помогна да си изградя аурата от непукизъм, особено демоник конфидънс. Сега съм с една тунингована кака на 34г, с която сме се разбрали пак да е само секс, междувременно изскача по някоя пияна студентка ама сега всички пущини са се прибрали за празнците. Пуснал съм се по течението и това е. Всичко е престиж пич - нямаш ли кинти, господ трудно ще ти помогне. Пробвай с "машината" щом си чел библията. Караш наред и това е, бройка да има :)

ЕДИТ: НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА НЕ СЛУШАЙ ЖЕНА!!! Ама за каквото и да е!!! Не забравяй че и майка ти е жена (не те псувам)!!! Ако искаш да знаеш как се е*е питай някой с х*й между краката!!!

Edited by Luckynumber13, 09 May 2010 - 01:10 AM.


#3 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 01:10 AM

Браво... "досието" ти е като от някой филм :) Хайде следващите да започват да приказват, не се срамувайте :)

#4 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 01:14 AM

само 1 уточнение - не се пиша за дон жуан и т.н. - има съфорумци с много повече опит, просто моето "отпушване" започна след демоник конфисънс, за което благодаря на Confidence, до тогава си бях балама отвсякъде! Просто споделям моя опит.

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 12:37 PM

всички сме минали по тоя път... аз даже имам доста по фрапиращи трагикомични истории :) но ще те лиша от детайлите. точно заради тези истории обаче сме си казали, че така не става и сме променили живота си :) и аз не съм лудия пикапер, но упортио създавам своя реалност, в която постоянно има поне по 4-5 жени успоредно... това да излизаш с няколко можеби е най бързия път към изграждането на харкатера! а ако търсиш пик ъп истории - Confidence е на линия

#6 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 12:45 PM

е хайде де Don Kiko, сподели с нас... нали това е целта на занятието :)

#7 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 10:08 PM

до 8-ми клас имах зверско самочувствие, тогава ми беше и първата приятелка, както имаше и други де
последва смяна на обстановката и ме набиха здрави комплекси, затворих се в себе си до 12-ти клас. имаше 4-5 опита граничещи с виш идиотизъм /рози/ и доста пропуснати възможности. Само вмяткам, че трябваше доста да пътувам от мястото, където живеех и където учих + други социо-икономически проблеми ми скапаха завидните комуникацииони умения, от които нямаше и помен. В 12-ти клас майка ми се разболя от рак и тва тотално ми обърка лузърския живот и не ме приеха никъде. Оправи се майка ми и бях мн се надъхал, сутрин в 6ч тичах, след обяд тичах, 3 пъти фитнес + 700 страници география и нивки приятели, бях се назлобил срещу всички в 12-ти клас и мн тъпо бях се държал и резултата не закъсня. Лятото дойде, приеха ме, където исках, почти се свалих с една мацка, ама се издъних- нямаше рози <_<
почна да се завръща старато ми самочувствие с една много яка колежка шегички, настъпвания на поли, усмивки и съвсем скоро директен ъпроуч и си зех телла! Целия 1-ри курс изкарах с нея, много пекана мацка, мамка му прекалено дори, нямах нужда от такава Преди 7 месеца най-накрая спрях с пътуванията, преместих се в друг вуз и в отделно жилище и за огромно съжаление сега оставих мацката, щот нещо самочувствието ми е фалшиво и се опитвам да изчистя въпросната травма, която ме е подтиснала, с приятелите съм доста зле, спичам се доста често, другата крайност, когато съм спокоен съм доста словосхотлив и човек спокойно може да ме обърка за амиго

Edited by razace, 11 May 2010 - 10:36 PM.


#8 mirko

mirko

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 10:28 PM

Какво се разбира под ебати амигото? <_<

#9 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 11:56 PM

не знам, нещо много яко за наблюдение и за слушане <_<

#10 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 13 May 2010 - 12:52 AM

Аз бях много влюбчив и благодарение на това качество потърсих помощ в този сайт, едва ли не мислех една момиче, че ще бъде жена на моите деца и няма да говоря повече...
Така ме нахраниха тука /благодря за което/, че се отказах от нея, намерих си една румънска мацка която ме използваще, но и беще хубао с мен :) Осъзнах, че тази връзка ме НЕдърпа на пред и тогава търсех излизах налво и надясно намерих друго момиче което ме обича и до ден днещен /дори преди малко беще в стаята ми/, но с нея не се чуствам изпълнен до край някак си без да я обиждам "тя е прекалено плитка за мен" не ми занимава с LTR /long time relationship/ затова прекратих тази връзка. Последната седмица имах едно пътуване там се запознах с едно момиче което спяхме гущнати във влака /беще и студено/ с нея ще излезна скоро, пък правехме едни опитни постановки в университета с едно друго момиче на което ще помогна при правенето на едни проекти /започвам обратно социалния си живот който бях загубил за около 6 месеца/ не ми е кой знае колко трудно имам добри прияетли готин съквартирант имам интернет имам воля, оглеждам се и не пропускам възможност. Пък и понякога когато ми се губи целия тоя театър със срещи и на моменти преборване със себе си, си спомням колко приятно се чувствам след като направя нещо "лудо" и си мисля:
-Сега поне едно момиче ще копнее и няма да мисли за сиво ежедневие, за проблеми или да реве заради някои а ще очаква да види мен и какво ще измисли щурия ми мозък. /не и угаждам, и не го правя заради нея, но тя си мисли тези неща които радват и мен/. Определено се забавлявам, и изграждам характер. Моето амплоа е да бъда все повече мъж. Забравих да спомена в началото на 20г, съм и уча във Варна.


*Извинявам се за буквата "Щ" клавиатурата е странна...

Edited by NooB, 13 May 2010 - 12:55 AM.


#11 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 08:27 PM

пичове тука някои историики нещо не ми се вписват като дон жуановски, прочетете библията и я погледнете под ъгъл които трябва да е, мисля че тука думата има мастер дж трябва да чуем неговата история, а за мене може да кажа бях лузър, в училище и то голям, значи въпреки че бях с приятели които бяхме една от водещата група нас ни интересуваше повече футбола спорта, и въпреки всичко бяхме и доста добри в учебните занятия, но с момичетата бях пълен лузър, с течение на времето осъзнавах доста неща описани в библията, и бях твърдо обеден в тях а след като открих сайта и я прочетох ми светна всичко,сега си имам 3 момичета които са готови щом им званна и пристигат при мене, жените лесно се управляват и маниполират, но според мене не смисъла е такъв, много ме яд навремето имах стархотна мацка и я зарязах просото направих избор, заради някои обстоятелства, сега не съжалявам просто ме е яд за избора че нямаше как иначе да бъде, в крайна сметка целта е да намерим човека с които ще се чуставме най добре и най допълнени.

#12 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 05:25 PM

Макар че не съм писал от доста време във форума още се имам за част от него..затова ще споделя и аз!
Като по-малък бях пълен (смятайте 7-8 клас) ии нямах мн голям успех с момичетата. Попринцип съм мн интелигенте ии това винаги ми е давало увереност обаче просто някакси незнаех какво да си говоря с момичетата ии като цяло ми беше неприятно че само аз от приятелите си нямах гадже. Първата ми целувка беше чааак 8ми клас, което поне според мен наистина си беше закъснение. В средата на 9ти клас бях на рожден ден на една приятелка, която наистина харесвах ии тогава малко алкохол друго трето един от мойте приятели почна да прави стриптийз, и видях как момичтата направо го налазиха, дори и моята любимка, не е имал кой знае какво тяло обаче имаше добре изразени коремни мускули. От същата вечер реших че ще започна да тренирам и започнах да ходя на фитнес и много се зарибих на темата, направо бях маниак. Това още е нещото което смятам че е преобърнало живота ми. Имах някакви комплекси, главно за корема си ии мечтата ми беше да имам преса (плочки) като пичовете по списанията, смятах че тогава всички момичета ще ме обожават. Когато след около 8 месеца упорита тренировка постигнах целта си бях забелязал как почват да ме гледат с интерес, обаче незнаех какво да направя с тоя интерес. Ии тогава въпросното момиче мее хареса ии общо взето мога да кажа че си ме взе хаха. Интересното беше че тя тогава беше едно от най-красивите момичета в училището ни. Обаче връзката ми с нея беше прекалено сериозна ии натоварваща, мислех си как я обичам ии че е единствена и т.н. ии след около година заедно вече почти бях изгубил интересн към нея, тя го виждаше даже. Дни преди да се разделим си спомням какво ми каза "Да знаеш че някога когато се разделим, всичките момичета ще почнат да ти се лепят", нещо което аз не вярвах а чак години след това си обясних. Скъсахме ии стана точно това..всичките момичета, приятелките й, момичетата от други класове, които са ни виждали заедно започнаха да показват интерес, обаче аз още бях мн зелен за да забележа каквото и да било. Започнах малко помалко да излизам с други момичета обаче винаги така се случваше чее момичето което исках най-много и отделях най-голямо внимание не получавах, а получавах онези които пренебрегвах за да гоня единичната. Тогава видях че ако бъда малко по-груб и не им угаждам (спрях да бъда nice guy) успеха ми е по-голям. Имах моменти в които имах по 2-3 гаджета наведнъж, обаче винаги се задържаше за кратко защото след като ги "сваля" пак ставах добър и т.н.
В 12 клас имах кола, имах кинти иии си мислех че вече няма как да ми откаже момиче ии е само това което те искат, бях в грешка, нямах успеха които очаквах. Септември същата година отидох да уча в чужбина, ии докато си правех сутрешните кросове ми трябваше нещо да слушам, бях фен на ебуукс, тогава случайно в един торент видях David De Angelo - Interviews with dating gurus и си казах що да не го преслушам. Съдбовен момент!
Хареса ми темата, започнах да чета и да навлизам, открих чуждестранните форуми, свалих книгите на мистери стайл дейвид Д, слушах интервютата ии реших че в страна в която никои не ме познава е най-добрия начин да изпробвам кво съм научил...и наистина работеше ! Тогава вече разбирах какво е имала предвид бившата ми приятелка, ии защо не получавах момичетата на които обръщах най-голяма внимание.
Трупах опит и първия път като се прибрах лятото реших да пробвам на бг земя, обаче ми беше малко трудно да се пригодя на езика (всичко което знаех беше на английски). Прибрах се пак в Холандия и поднових обучението си, гледах все повече теории ии пробвах всичко, вече напълно се бях престрашил на отварям сетове. Следващата година около коледа и лятото ми беше rockstar фазата в България. Защото съм от малък град ии съм от горе долу известно семейсвто, а й попринцип преди това имах много познати, не ми трябваше изобщо да отварям сетове, хората ме познаваха ии сами идваха при мен. Ии всяко момиче което съм познавал преди ми казваше едно и също...колко си се променил! Бях уверен, негвах ги постоянно, пусках им CF коментари, в социална обстановка всичките ми приятели се чудеха как може да съм толкова "груб" с момичетата аа те да ме харесват все пак. А всяко едно момиче което минаваше по пътя ми, излизаха едни определени думи от устата и "как може да си такъв! Никои до ся не ми е отказвал нещо! Не съм срещала момче като теб!". Тогава в края на лятото имах перидо в които не ми се правеше секс с приятелките с привилегии, виждах се с някои по 2-3 пъти в седмица максимум, трябваше ми повече тръпка ии да ми е по-трудно. Следващата си година в Холандия прочетох един пост на Мистери в които споменава как трябва да се опитаме да вложим цялата си енергия която влагаме в пикъп-а в други аспекти в живота си, персонален успех, обучение и т.н... а й тогава вече бях решил че искам да пробвам по-сериозна връзка (щото квото и да си говорим пикъп-а е добре за еднодневки или няколко седмични, обачеее ако искаш всяка вечер да заспиваш до едно и също момиче ти трябва наистина мноого старание).
Сега вече съм на 23г. ии не мисля че съм кой знае колко напред в пикъп-а, наистина имам успех, мога да отварям сетове, да привличам момичетата към мен, обаче сега съм на път към онова ултимайт ниво за което всички говоря - просто когато вървиш и хората да усещат аурата ти на успех, самочуствие, екстремност, адреналин, разбирателсвто, респект иии просто с присъствието си без дори да си казал нещо сами да влизат във фрейма ти.

п.с. малкоо се поотплеснах с историята обаче докато не го написах не осъзнавах как е протекло повечето, беше само като струпани идей в главата ми...със силни съмнения че някои ще прочете целия пост :) обаче мисля че го написах повече заради се*е си отколкото за да го прочете някой

#13 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 11:11 PM

Аз го прочетох, нали за това е темата :lol: ако всеки разказва през какви етапи е минал преди да стигне това което е сега, темата ще стане много хубава! Продължавайте в същия дух ;)

#14 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 11:48 PM

Аз съм все още никъде, така че, няма да пиша :lol:

#15 mirko

mirko

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 17 May 2010 - 03:35 AM

Аз съм още малък, но нищо...
Моята история ще започна от първата ми година в гиманзията.Бях дебеличко момче, едно такова мило и притеснително :lol: Понеже бях в среда, в която почти всички бяхме непознати един за друг, реших да изградя друг имидж за се*е си(сещате се какъв беше дотогава-идеално се вписвах в стереотипа за дебелия зубрач ;) ) Запознах се с доста хора, от които много момичета.Естествено за всяка бях най-доброто приятелче, "кошчето за емоционални отпадъци".Помня как се възмущавах като слушах как мои съученички обсъждат гаджетата си-какъв перверзен смс и пратил, къде какво правили и тн.Чудех се как тези момчета се държат по такъв "гаден" начин, а въпреки това мацките са луди по тях.Кулминацията е като една съученичка ми описваше с подробности докато се облягаше на рамото ми, как приятелят и я докарал до оргазъм с ръце.Божеееееее, като се сетя за това и ми се доплаква :D Тогава взех решение да се променя и някак си намерих този форум през гугъл.Започнах да чета и да се удрям по челото.Следващата година в училище бях много хлътнал по една мацка, която естествено ме отряза като се видя какъв льо-льо съм.Четох, четох форума, теории за стълби, за спирали, за паралелепипеди е**л съм го...Няколко месеца след това излязох от графа приятелчета и последва първата ми връзка, донесла ми супер много яки изживявания и някакъв опит.Тази връзка приключи преди половин година, но оттогава се научих да си прекарвам времето с приятели страхотно, изградих някакви алфа черти, но все още съм страшно далеч от това, което искам да бъда.Дано за в бъдеще да се променят нещата. ;)

Edited by mirko, 17 May 2010 - 03:37 AM.