Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Съвет за едно момиче


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#31 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 09:29 PM

е ВИП-а го знам къде е... но не мисля да ходим там...

а бе отиваме първо на картинг и после с такси към центъра и слизаме някъде по назад преди кафето за да може да повървим и да си поговорим :) и после вече ако иска да дойде у дома ще трябва да се набутвам пак за такси <_< ами ако тръгне да ми предлага пари за таксито... кво прайм ? предполагам да и откажа... само че има един тънък проблем, който с времето може да стане "по-дебел"... ако тръгнеш да плащаш всичко отначало още на първа среща тя ще свикне така и после ако не го направиш ще изглежда тъпо сещате ли се, а така ако на първа среща примерно платиш само сметката за кафе или изобщо не плащаш нищо нейно... следващия път като го направиш ще и изпъкне в очите... сещате се какво имам в предвид :)

а между другото... ако и предложа да отидем в тях... дали е добра идея ако примерно живее сама... таман после може да остана да спя там, а иначе ако отидем у дома след ***** евентуално ще трябва да си отиде щото съквартиранта няма къде да спи ...

#32 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 10:11 PM

Абе, ти цял роман изписа за една бъдеща среща <_<
Не можеш да предвидиш всичко, колкото и да го мислиш, накрая нещата ще се развият по начин, който не си взел предвид :)
Реагираш и действаш на момента и не го мислиш толкова.

#33 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 10:19 PM

хах прав си човек... спирам да пиша по тази тема... мисля че няма наистина смисъл. Пък и малко се уляхме като че ли всички :) Благодаря за помоща на всички! Наистина добър форум, само ме е яд, че не съм попаднал по-скоро на него <_< :)

#34 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 09 May 2010 - 10:56 PM

Поне напиши какво е станало <_<

#35 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 May 2010 - 09:27 AM

абе ти луд ли си... в студентски има кафе до кафе, ти ще я водиш в центъра, ама по-далече ще спре таксито, че да походите пеша... а на картинга кво му е в студентски... няма климатици и ел стъкла в картингите ли... или са с малки джанти :)

има една приказка за нероден петко... що не я прочетеш <_<

#36 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 03:44 PM

нещо май не стават нещата и идея си нямам защо... вчера и звънях и ми затвори... след 2 часа и писах "закачлив" смс и не ми отговори... днес и звънях по обяд някъде и не вдигна и това беше...

#37 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 11 May 2010 - 04:30 PM

рибата в морето още, а ние чупим клавиатури тука :) тъпо е да пращаш смси, след като не ти вдига (ако ти има номера)... още по-тъпо е да звъниш втори път, след като не ти е отговорила на смс <_< звъниш, ако не вдигне сле половин-един час още веднъж и тетака... и още хиляда пъти да и се обадиш все тая

#38 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 04:26 PM

DOn Kiko и сега какво предлагаш да направя... да и се обадя ли отново днес или какво... в автобуса беше доста ентусиазирана, а сега нещо май не е хах <_< аз мисля ако не вдигне пак, да и пратя някакъв "заинтригуващ" смс за да и подразня любопитството и да вземе да вдигне, че ме изнервя нещо вече хах :)
добре бе как може да е такава фурнаджийска лопата не мога да разбера....

#39 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 04:40 PM

DOn Kiko и сега какво предлагаш да направя... да и се обадя ли отново днес или какво... в автобуса беше доста ентусиазирана, а сега нещо май не е хах :) аз мисля ако не вдигне пак, да и пратя някакъв "заинтригуващ" смс за да и подразня любопитството и да вземе да вдигне, че ме изнервя нещо вече хах :)
добре бе как може да е такава фурнаджийска лопата не мога да разбера....


звънял си и 2 пъти, пращал си смси, тя не отговаря... каква е вероятността да не е видяла пропуснатите и смс, поради някаква причина (счупен дисплей, зарязан телефон) и каква е вероятността да не иска да отговори поради дадена причина (има си гадже, нещо си оплескал)?

какво ще се промени ако се обадиш още 100 пъти?

... може пък да се окаже, че са я отвлекли извънземни и на 98мия път да вдигне и да помоло за помощ :D

след като си отговориш на тези въпроси, един съвет от мен :) забрави я и карай напред, без да се интригуваш защо! може да има 1000 причини... да не си изградил достатъчно доверие, да си я натиснал прекалено много, да си имал лош дъх... всъщност сам си отговори и се поправи... но при всички случай от досаждане няма смисъл :)

#40 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 06:04 PM

е прав си по-принцип... тя беше казала, че имала някъв приятел от родния си край... ама я го видела я не така вика... т.е. това не означава нищо... но като си говорихме нищо не подсказваше че не се интересува от мене... дори напротив незнам какво е станало наистина... а може да чете този форум и да е видяла какво става :)

#41 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 06:51 PM

Ми жените като флиртуват нищо не подсказва, че не интересуват от теб :) А някой път мъжете взимат за признак на интерес неща, които в действителност не са. Може просто да и е било любопитно как ще реагираш.
Случвало ми се е да съм била просто любезна, дори резервирана до известна степен и пак да си помислят, че има нещо повече :)

Edited by shopskasalata, 12 May 2010 - 06:51 PM.


#42 striking

striking

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 36 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 07:54 PM

ако просто си е играла с мене, значи трябва да е била PRO от горе до долу.... защото друго е само да си говорим, а съвсем друго е да ме гали и да ме цекува и да ми приказва още ред други неща.... наистина останах объркан вече... мисля да и се обадя утре и ако не вдигне вече се отказвам от нея...

#43 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 09:26 PM

... а може да чете този форум и да е видяла какво става :)


Тъкмо щях да те питам дали не се зарибил салатата

#44 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 12 May 2010 - 11:23 PM

ако просто си е играла с мене, значи трябва да е била PRO от горе до долу.... защото друго е само да си говорим, а съвсем друго е да ме гали и да ме цекува и да ми приказва още ред други неща.... наистина останах объркан вече... мисля да и се обадя утре и ако не вдигне вече се отказвам от нея...

Може момичето да си е търсело с кой да се изплющи вечерта, може да е търсела поредното доказателство, че привлича мъжете, може да е емоционално нестабилна, може да е емигрирала, може да си е сменила номера, може...
А ти от много мислене остана с ръка в джоба. :)

А някой път мъжете взимат за признак на интерес неща, които в действителност не са. Може просто да и е било любопитно как ще реагираш.

Зависи как си се държала и до колко въпросните мъже са мъже :)

Случвало ми се е да съм била просто любезна, дори резервирана до известна степен и пак да си помислят, че има нещо повече :)

БТВ това важи и за жените :)

#45 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 13 May 2010 - 12:42 PM

Леле ебаси темата...Я да видим кво става сега... :D
Изчетох цялата тема и видях доста подвеждащи съвети, почва на незнанията на някои неопитни пишман Дон Жуановци :D
striking, готин, незнам какво точно е станало в автобуса, но явно още там си започнал със страйковете, като не си изградил достатъчно привличане, комфорт и доверие...може би си бил лесен, може би си бил нийди - не знам, ти трябва да си прецениш...втория страйк си направил след това - оставил си огъня да загасне, вместо да го разпалиш още повече :) Тук четох коментари да не пишеш смс, да звъниш след 3-4 дни, че това било златната среда(ама на кое е среда никой не знае) и кви ли не небивалици...все неща, които са развенчани преди много години от голмите имена в Пикъп-а...това за звъненето и 3-те дни дори още във филма Swingers от 1996-та го отричат... :D Колко време мина от случката с автобуса до първото обаждане? Има си схема за писане и на смс и за игра по телефона(обяснявъл съм поне 4 пъти в тоя форум)...кое как и защо се случва така...ще спомена само, че целта на смс/телефонното обаждане е да я върнеш в емоционалното състояние, в което е била по време на срещата с теб и да започнеш да и липсваш, да си мисли за теб и т.н...след това третия ти страйк е тук във форума - защо по дяволите трябваше да изпишеш 3 страници с глупости, за да предприемеш действие??? Няма как да предвидиш всички възможни нейни реакции и отговори, а и не ти трябва изобщо...ТИ СИ МЪЖЪТ - ТИ ВОДИШ...това е 1 среща да му е*а мамата какво толкова има да го мислиш? В момента, в който и придадеш такава важност си изгърмял 100%, дори и да излезете с мацката...целта на срещите е да ти доставят удоволствие и да комуникираш с други хора, нищо повече...не е нужен план за превземането на Троя, за да имаш успех на срещата...още повече, че мацката вече 1 път ти е казала "ДА" като сте се целували и т.н...дори ти е казала едно ГОЛЯМО "ДА"...това със състезанието с колите не искам да го коментирам :) картинга е готин вариант за среща аз по едно време всички на картинг ги водех, но защото АЗ ИСКАХ и НА МЕН МИ БЕШЕ КЕФ...изобщо не трябва да мислиш дали ще и хареса и т.н....това е твоята реалност и ти просто и я показваш - Кико каза нещо подобно в един коментар...Кино не е вариант за 1-ва среща...чел съм и съм питал много жени какво мислят за това...последно една мацка ми каза "На кино ходя с мъже, с които няма какво толкова да си кажа"...ти не искаш да си в тази графа определено! :) Тук и за колежката - shopskasalata имам да добавя нещо - силата на убежденията на човек е от огромно значение и дори ти в началото да правиш невинни жестове, ако мъжът отстреща достатъчно силно вярва, че всичко, което правиш е с цел да го съблазниш и му се кефиш много, искаш да го ч*каш и т.н - съвсем скоро и ти ще повярваш в това и то ще се превърне в твоя реалност :)

П.С. За колата и взимането - най-добрият вариант за 1-ва среща е мацката да те вземе от вас, след това да отидете някъде на близо, за да можеш лесно да я върнеш в хралупата и да правите буги буги :) А това, че тя ще те вози с нейната кола е още по-яко!!! Все пак тя иска да е с теб и ти си "наградата" нали така? :)

Като цяло искам да ти кажа да не се ограничаваш с някви тъпи правила - не прави това, не прави онова, като кон с капаци...стига да разбереш основната идея и посока на играта, можеш да използваш всичко в твоя полза :)

Успех! :)