Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Може би просто кучка !


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 kazankz

kazankz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 11:17 AM

Става въпрос за едно момиче с което бяхме приятели, но като започна пролетната ваканция тя си отиде на село и започна да ми пише SMS-и редовно (дори почнахме да си говорим на "принце" и "принцесо"). Само за 1 седмица имах над 70 SMS-а от нея и всички бяха в контекст различен от приятелски - все едно сме гаджета. Когато свърши ваканцията и се видяхме отново в училище, излизахме постоянно сами и още след 2 часа, на първия ден, започнахме да се гушкаме. От другите класове забелязваха тези наши действия и съвсем скоро тръгнаха слухове че ходим. На нас не ни пукаше. На другия ден започнахме да се държим за ръце, но само когато бяхме сами - коато имаше други хора не искаше. Така цялата седмица. Не успях да я целуна щото или нещо ме спираше или нямах възможност. Така минаха 5 дни. След това реших да и предложа тъй като с целувката не стана, а и мислих, че като ми каже "да" ше я целуна. Беше перфектно, но като я питах "искаш ли да бъдем заедно" тя се втрещи и излезе с обяснението:
- Емии, не знам. В момента не искам да си имам гадже!
- Е, не ме ли харесваш? - продължих аз
- Еми, ти си ми добър приятел, но ще помисля.
Аз тотално се втрещих! След това тя продължи да се държи по същия начин (да се държим за ръце и т.н.) и единствената ми възможност бе да я целуна на Рождения Ден на един приятел (следващия ден), но през целия път до тях, тя сякаш странеше от мен и се отдели напред с една нейна приятелка и сякаш не съществувах. Стигнахме до апартамента и там нищо! Нито можех да я прегърна нито да я хвана за ръка. След това пробвах да я отделя и да я отведа в др стая, като плана ми беше да и покажа шаха на приятеля ми. Тя каза НЕ! Аз не се отказах и и обясних как си е изрисувал фигурите и е станало мн ефектно! Тя пак каза НЕ! Даже не каза не, а само се извърна и заби лице в компа, който седеше в единия край на стаята.
Напсувах на ум и реших да видя дали ме харесва, като почнах да се снимам с една мацка. Почнах да я прегръщам силно и това очевидно действаше, защото моето момиче я гледаше на кръв!
След рожденния ден се прибрах.Взех си телефона в ръка и реших че трябва да и се обадя да излезем на другия ден и да решим проблем.Звъннах един път - затваря ми,втори път след 30м пак ми затваря след 1 час и звъннах отново и тя отново ми затвори.Аз и написах смс , който гласеше ,че ше и се разсърдя много ако не ми дигне, но тя ми върна смс-а
"абе спри да ми звънниш , немога сега , заета съм"
Аз тотално се ядосах и и написах
"ок ти ме губиш"
От тогава минаха 2 седмици , нито си говорим нито се поздравяваме просто тотална игнорация , забелязвам че от време на време ме поглежда докато не я гледам и се опитва да ме дразни като се закача с некви други момчета.Но на мен не ми пъка изобщо.
Тотално съм я отсвирил няма да ходя да и лижа задника да се оправя , "морето е пълно с риби" въпроса е там че немога да разбера защо се стигна до тук.
И само да предопредя,че съм на 15 .
БЛАГОДАРЯ!За отговорите.

Edited by kazankz, 02 May 2010 - 11:18 AM.


#2 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 12:15 PM

Бих казал може би просто риба. Морето е пълно с риби, а ти, братле, си топ шарана към момента. Елементарната близост, която жените проявяват с приятелите си е много далеч от романтичен намек. Ако момичето иска да ходи с теб няма да ти каже един път не, втори път не, трети път не и да спре да ти вдига телефона.

Това беше за грешното приемане на т.нар. "сигнали". Друг е въпроса какво са твоите действия:
1. Искаш ли да ходим
2. Ела да видим шаха на приятеля ми (WTF)
3. Звъниш след 1 час, после пак, после пак, после пишеш СМС (WTF)

Братле, не го казвам за да те обидя. Но твоето е най-жалката грешка, която можеш да допуснеш. Момиче, към което дори не си имал специални чувства започва да се държи добре с теб, ти изведнъж се оказваш влюбен и ставаш лепка. Най-вероятно общуваш с твърде малко жени, страдаш от липса на внимание, затова подсъзнателно приемаш приятелските жестове (единствените, които получаваш) за флирт. Ако си готов да си признаеш грешката и искаш да я поправиш имам 4 съвета към теб:

1. Прочети библията
2. Прочети пак библията
3. Прочети още 2 пъти библията
4. Излизай и се срещай с момичета постоянно.

Така ще се научиш да различаваш приятелските от флиртаджийските жестове. А и няма да си толкова нийди, че приятелските жестове да ти се струват романтични. Пийс и хев фън

#3 kazankz

kazankz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 01:32 PM

Пич изобщо не страдам от липса женско внимание,наясно съм с библията и мога добре да различавам приятелско държане от флирт.И съм 100% сигурен , че това не беше приятелско.

Edited by kazankz, 02 May 2010 - 01:33 PM.


#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 03:08 PM

хахаха... не вини нея, а се*е си! неможе 3 седмици само да се гушкате и нищо повече! това е зацикляне, а то неминуемо води до game over! или ескалираш нагоре или зарязваш... това ти е първата грешка! второ - въпреки че си само на 15 "искаш ли да сме гаджета" е супер тъпа реплика! за това не се говори. всичко е емоции... правиш я супер хепи, забивате се и вече сте заедно... няма смисъл от тъпи въпроси! трето - планове без кръчмар... винаги, когато обмисляш нещо, то не се получава както трябва. виждаш ситуацията и действаш на момента. четири - какво значи "не иска другите да го виждат"... значи и теглиш една и си намираш някоя, за която ще си по-важен ти, отколкото хорското мнение :wacko: пропуснах... тия 100 звънения се нареждат успоредно с "искаш ли да сме гаджета". след като не вдига, защо прпдължаваш да звъниш? според теб невижда, че я търсиш или няма да види, че има пропуснато повикване?? и спри с тия смси... супер тъпо е това!

зарежи таз девойка и карай напред! но не се дръж тъпо с нея, а все едно, че нищо не е станало... супер яко е да я дразниш с други, но това се прави галантно... тва не е като да копаш домати (говоря за ситуацията с другата девойка и снимките).

въпреки цялото ми мъмрене, евалата, че си само на 15 и искаш да си разбереш грешките... други и на 30 ядат доматите с колците и си мислят, че света се върти около тях :wacko:

#5 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 03:35 PM

След това реших да и предложа тъй като с целувката не стана, а и мислих, че като ми каже "да" ше я целуна. Беше перфектно, но като я питах "искаш ли да бъдем заедно" тя се втрещи и излезе с обяснението:
- Емии, не знам. В момента не искам да си имам гадже!
- Е, не ме ли харесваш? - продължих аз
- Еми, ти си ми добър приятел, но ще помисля.

На 15 си, затова ти е простено, че си казал една от най-глупавите фрази, ама в бъдеще избягвай да предлагаш на момиче "да ходите". Супер детско е. Може да проработи само ако тя е лудо влюбена в теб, но вероятността е твърде малка.

Edited by shopskasalata, 02 May 2010 - 04:00 PM.


#6 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 04:28 PM

Пич изобщо не страдам от липса женско внимание,наясно съм с библията и мога добре да различавам приятелско държане от флирт.И съм 100% сигурен , че това не беше приятелско.

сега да ме убедиш ли се опитваш? Повярвай ми, няма да можеш. и също така не трябва да ти пука.
Кико ти ги обясни нещата. Набиваш на момата игнор и евентуално след месец-два пак си общувате. Но като приятели. Като гадже я забрави, щото нямаш шанс

#7 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 02 May 2010 - 10:09 PM

Don Kiko ти е дал доста изчерпателен отговор. Анализирай сам действията си и се дръж по-мъжкарската. Ако прочетеш пак библията, ще разбереш, че грешката ти е в това че си започнал да се държиш като AFC. Но както някой каза простено ти е, на 15 си още. За в бъдеще ще ти кажа някои неща:

1.Не и звъни по 100 пъти на ден, това е типично AFC поведение.
2.Спри с предложенията "искаш ли да станем гаджета" - мъжете не правят така.
3.Действай по-спонтанно, не прави планове, защото не винаги работят.

Най-важното запомни че ти си наградата. Имаш време да се подобриш все пак си млад :wacko: Не и звъни непрекъснато - бъди мистерия, нека тя да ти звънне. Проблемът в действията ти е бил най-вече в това, че си станал предвидим. Тя е била наясно че се влюбваш, че може да те контролира. Видяла е че се превръщаш все повече в AFC. Това изобщо да не те притеснява, по-нататък ще имаш още доста момичета и колкото по-скоро промениш някои неща в се*е си, толкова по-добре за теб.

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 03 May 2010 - 12:00 AM

хаха тази история ми напомня за гаджетата ми в 8-ми клас,бях абсолютно същия,но и момичетата бяха на моя акъл и кажи-речи се връзваха на "искаш ли да ходиме" с една даже съм излизал към 10 пъти и накрая тя ме свали така да се каже,щото ми намекна да я целуна,това стана защото явно беше доста влюбена в мен,иначе нямах шанс.Това което си направил е нормално за твоята възраст,хубаво е,че от толкова рано си решил да станеш мъж,съвети са ти дадени достатъчно,грешките ти са на яве,продължавай да четеш и да практикуваш :wacko:

#9 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 03 May 2010 - 12:52 AM

Детските истории са забавни :wacko: Аз си спомням, когато аз самата бях толкова влюбена, че единственото, което исках, беше ТОЙ да ми обърне внимание, пък не ми пукаше как. В крайна сметка след дооооста дълъг флирт той най-накрая се осмели да ми "предложи", като ми каза и, че всъщност е много смотан в свалките (самата истина, ако трябва да съм честна), ама ме харесвал супер много. Аз естествено бях толкова обсебена, че веднага приех нескопосаната свалка, нищо, че не беше точно каквото си представях, но реших да го преглътна в името на истинската любов :wacko: Е, после осъзнах каква грешка съм допуснала, като съм правила компромиси с качеството.
Сега и най-готиният тип няма шанс с такава малоумна реплика - парен от каша и таратор дух както се казва :wacko:

#10 kazankz

kazankz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 04 May 2010 - 10:10 AM

Знаете ли сега ми проблесна за нещо,в началото тя започна първа а на мен не ми се занимаваше и се държах така сякаш аз съм наградата и тя се бореше за мен кво ли не пробваше.Но когато и при мен чувствата дойдоха аз започнах да се държа така сякаш тя е наградата и трябва да я спечеля и започнаха нещата постепенно да избледняват,жалко че не се усетих на време.

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 04 May 2010 - 03:34 PM

Знаете ли сега ми проблесна за нещо,в началото тя започна първа а на мен не ми се занимаваше и се държах така сякаш аз съм наградата и тя се бореше за мен кво ли не пробваше.Но когато и при мен чувствата дойдоха аз започнах да се държа така сякаш тя е наградата и трябва да я спечеля и започнаха нещата постепенно да избледняват,жалко че не се усетих на време.

с повече практика няма да забравяш,че ти си наградата :wacko: тя трябва да знае,че си по специален и по ценен от нея,че си на по високо ниво,а ти като хлътнеш и падаш под нейното ниво, и аз съм се издънвал така :wacko:

#12 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 06 May 2010 - 05:05 PM

Здравей и от мен. Изглежда , че най-честата причина за провал се крие именно в търсенето на "признаци на интерес" от страна на момичето в моментите, в които трябва да се дейстава решително. Сега помисли: Когато бяхте на вълна "гушкане и интимност" тя спря ли те , или ти не предприе нищо за да я изч**аш, тъй като се съмняваше дали ти е достатъчно "навита" за да пробваш да ескалираш. Забрави за "Ниво на интерес" и всички подобни глупости и следващия път когато изпаднеш в подобна ситуация натисни здраво момичето. Колкото по-рано , толкова по-добре - няма смисъл само да се прегръщате и да си пишете глупави SMS-и цял месец - така показваш , че те е страх да действаш. Вместо това ескалирай - прокарай ръка между бедрата и, целуни я, покажи и , че я искаш. Ще се учудиш колко момичета можеш да изч**аш, ако ти самия не се спираш :wacko: .

Edited by petar_13, 06 May 2010 - 05:14 PM.


#13 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 06 May 2010 - 08:44 PM

:wacko: :wacko: :wacko:
аз като бях 14г, така се обадих на една по телефона и направо й го казах. Не знам как се съгласи нашата, но ме взе, ходихме 2 седмици, държах се като тотално afc, почна да се прави на важна и я разкарах

А, ако можех да се върна, бих се посъветвал, а и съветвам теб да слушаш патило, мн ми е кофти за изгубеното време и допуснати грешки

- Движи се само сред много готини пичове, истински мъжаги
- Не ти трябва дълга връзка преди първият милион, разбери с кво искаш да се занимаваш и си изпълнявай целите последователно.

Ако не бях играл толкова игри на твойте години сега нямаше да уча пуста икономика (парите правят пари, не се учи във вуз) , щях да уча за архитект- доста мъжкарска и преспективна насока

#14 kamenfifi

kamenfifi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 21 August 2010 - 09:31 PM

Само не разбрах защо го оправдавате заради възрастта? Та 15 малка ли възраст е? Аз съм на 22 и преди 7 години бях на 15, и като че ли моите връстници не бяхме такива деца в държанието си. Като прочетох историята ти помислих, че сте макс на 12. Явно сегашното поколение бавно расте емоционално, интелектуално и психически, а бързо сексуално. Не целя да обидя никого.

#15 Yoshimico

Yoshimico

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 05 September 2010 - 09:50 PM

Само не разбрах защо го оправдавате заради възрастта? Та 15 малка ли възраст е? Аз съм на 22 и преди 7 години бях на 15, и като че ли моите връстници не бяхме такива деца в държанието си. Като прочетох историята ти помислих, че сте макс на 12. Явно сегашното поколение бавно расте емоционално, интелектуално и психически, а бързо сексуално. Не целя да обидя никого.

Тааа...Последно на колко казваш, че си? Чета един твой коментар пишеш,че си на 20, сега стана на 22.Да не ти инжектират хормони за разстеж...?