Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

воля


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: причини (19 member(s) have cast votes)

Vote Guests cannot vote

#1 help

help

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 08 April 2010 - 12:08 PM

хъх...виждам как живота ми свършва в грешки,а на 40г шансовете даже и за културист са нищожни да хване мацка,а някои набори са с внуци :) ..

само на платонична любов карам поради (приел съм го за съдба)теглото си-145кг-е,казармата бях 85 :) ;) но после удвоих -йо-йо ефект :) :) :)

и въобще зе затворих след провалите(не умея да губя :) :) )и се залежах с години... :) :) ;)

баща ми е пълен,но ми е болезнено трудно физическото усилие(както на всеки почти)и бързо се отказвам от тренировки а си е ;) лузърско ,де..

:( та вече не знам какво да очаквам от нищото аз..

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 April 2010 - 11:20 PM

And the question is...?

#3 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 09 April 2010 - 09:57 AM

тялото е най-лесният елемент за да си мъж, но има и много шишковци, които са истински мъже.
За да си мъж, трябва 1-во да имаш желание, после всичко останало. Генетично е доказано, че характери не се наследяват, а се изграждат- така че в теб е топката, абрахам линкълн е бил неудачник до 40 :)

#4 help

help

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 09 April 2010 - 07:10 PM

мерси. :beat_up: .всъщност днес излязах навън(редко го правя )но умирах от зъб и времето беше супер-просто исках да тичам,но мускулите са ми атрофирали от многогодишно залежаване и не можах :) :april:

жестоки :alien: :flirt: мацки пърхат навън,но не са за неподготвени като мен... :excl: :huff:

въпросът ми е-как се рестартира всичко(има някои подходящи теми за житейски катастрофи тук),но си е индивидуално все пак...

#5 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 10 April 2010 - 09:31 AM

Не е лесно да градиш характер/живот на 40, но можеш да бъдеш за пример :)


за начало трябва да се погрижеш за тонуса си:
Това значи да си приемаш всички нужни вещества: Антиоксиданти, всички видове витамини и хим елементи - трябва получаваш всекидневно нужните количества за доброто функциониране на всички системи в тялото сиреч и мозъка също.

Всяку сутрин като станеш отиваш на тераската/двора 5 мин да се порадваш на слънцето и на новия ден, наслаждавай се на малките неща :beat_up:

Очевидно, не си се научил да живееш с настоящето, а живееш с миналото, тва ти е главният проблем-който се решава на момента. Просто го правиш, колкото повече не си общителен, нямаш приятели, жени около теб почваш да се самонавиваш, дотолкова че след време измишльотината става истина, така че не се офлянквай повече

Всяка седмица: 3 пъти йога + някъв боен тежък спорт (самбо, бокс, кик-бокс, карате и т.н) Сред мъже ще се научиш да бъдеш мъж :april: + 3 пъти фитнес + 5 пъти тичане сутрин навънка нагладно, след 2 месеца трябва да можеш да тичаш по 50 мин.

Отърви се от всички вредни навици, не пуши, не преяждай, а се храни здравословно, изтрий всички игри от компютъра си и ако можеш не блъскай чакии- доказано е, че е вредно. Ако ти са криви зъбките си събирай парички за орто-т апарат 600 лв е и прави чудеса. Слагай си цели и ги постигай, така аз ги виждам нещата за теб

Edited by razace, 10 April 2010 - 09:35 AM.


#6 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 10 April 2010 - 10:42 AM

хъх...виждам как живота ми свършва в грешки,а на 40г шансовете даже и за културист са нищожни да хване мацка,а някои набори са с внуци :flirt: ..

само на платонична любов карам поради (приел съм го за съдба)теглото си-145кг-е,казармата бях 85 :) :april: но после удвоих -йо-йо ефект :alien: :huff: :excl:

и въобще зе затворих след провалите(не умея да губя :beat_up: :angry: )и се залежах с години... :excl: :excl: :doh:

баща ми е пълен,но ми е болезнено трудно физическото усилие(както на всеки почти)и бързо се отказвам от тренировки а си е :cup: лузърско ,де..

:( та вече не знам какво да очаквам от нищото аз..


Няма да си нито първия нито последния , които трябва да свали 45-50 кг , така че не се отчаивай. С правилна тренировка и диета за около година мисля че би могъл да постигнеш релефна фигура. Относно генетиката: генетично заложени са височината ти, дебелината на костите и ставите, залавните места на мускулите. Съотношението мускули/мазнини не е генетично заложено и подлежи на промяна. Дори и метаболизма , който за всеки човек има някаква генетическа предопределеност се променя изцяло с тренировките. Ето ти и някои примери : Брус Рендел от 182кг тегло сваля на 93 (за около година ) и печели състезание по културизъм; Бойер Ко и Ед Корни са печелили състезания срещу по-млади съперници дори на 60 годишна възраст, Мр Олимпия Рони Колман беше наи-добрия в света до над 40 годишна възраст. Така, че надъхаи се максимално и се залавяй за работа. Според мен с 6 тренировки с тежести седмично и 6 пъти аеробика (кросове, спаринги, спринтове и т.н.) + перфектна диета (хранене през 2 часа;мазнините на 0, въгкехидратите ги въртиш) , ще постигнеш желания резултат. Всичко зависи от теб и мотивацията ти.

#7 help

help

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 12 April 2010 - 02:48 PM

благодаря :april: :flirt:

:alien: напоследък често излизам и силите се връщат,макар и бавно :excl: :angry:

petar_13,за твоята идея е нужен салон с тренер ,на 39 съм и у видин и има за по някой месец салонче и го закриват-няма пари народа..

отчайващото е,че в нас не се и сещам да тренирам :doh: :huff:

а с диетите съм яко хляб и саламче :) от години тъй.

сега тараторчета нагъвам :beat_up:


razace-не пуша и не пия алкохол грам,поне(сигурно щото съм домошар,ако бях с компаниа едва ли щеше да е тъй :excl: ) :excl:

Edited by help, 12 April 2010 - 02:54 PM.


#8 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 12 April 2010 - 07:20 PM

@help... Вместо да се обясняваш на хората защо е такава работата, а не иначе, вземи прочети какво да писали и направи нужното, за да се оправят нещата.

Ако търсиш съжаление, имаш го, но ако търсиш промяна, това не е начина. Имало малко зали във Видин, затваряли ги през няколко месеца... ами ще тренираш когато има отворени. Като няма отворени зали или вкарваш някой лев за домашни уреди или намираш алтернативен начин. Хората успяват да направят мускули тренирайки с пешкир! Не си решил, не си намерил начин.

Ако трябва ходи по вас на 4 крака, така хабиш 4 пъти повече енергия, отколкото когато си прав. Пак ще е по-добре от нищо.

Спирането на големите количества храна и ограничаването на калориите не е лесно, но не е и чак толкова трудно. Намаляш ги малко по малко, за да свикне организмът ти и след едно известно време даже няма да се сещат за вредни храни, а след като стомахът ти се свие дори да искаш няма да можеш да се тъпчеш.

Аеробика определено. Не е нужно да си най-бързият човек на света.

Ще кажеш ти не знаеш, не си минал през моето. Прав си. На мен ми трябваше да сваля 10 килограма, колкото да си върна фигурата, която бях загубил след един месец през който нямах възможност за голяма физическа активност, но ги свалих за 2-3 седмици, след като реших, че наистина го искам. Така че знам какво е, и където са 10кг. там са и 50кг. :)

Edited by ItalianMike, 12 April 2010 - 07:21 PM.


#9 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 13 April 2010 - 11:26 PM

не че се заяждам, ама 10кг да ги свалиш за 3 седмици трябва да тичаш на ден по 2 часа и да не приемаш повече от 50 въглехидрата или да си ронли колман и да имаш дневен прием от 5000 кал :)

сега съм на 22 и имам доста податливо тяло и съм свалял/качвал общо 5 пъти с по 25-15кг, сега съм с релефно тяло, и само допълвам, че ако нямаш реална цел кг-те пак ще се върнат :beat_up:
Усещам, поради липсата ти на опит, че може би живееш със заблуди, затва споделям ти решавай какво да приемеш за истина.
Цялото време, което ще вложиш в спорт и за добра визия няма да ти подобри живота, спорт-а си е за теб, и за хубавите и умни жени, един истински мъж, имащ хубаво тяло е като 1/10-та от задължителните "качества", които трябва да има, така ч1 прави си сметка :april: и с корем и без мъжа си е мъж, ако е такъв :flirt:

#10 help

help

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 24 April 2010 - 10:38 AM

мерсии.


ItalianMike public/style_images/master/user_popup.png
уви-прав си-мега мързел погубва ГРОЗНО НЕЩАСТНИКА
Може и депресия да е причината, но болезнените усилия също ми влияят лошо на амбицията явно,както и на волята

.да обобщим...10 качества-
  • богат
  • як
  • млад
  • умен
  • забавен
  • красив
  • послушен
  • лошко
  • здрав
10.надарен


но при мен сега се вихря в дива омраза към гадовете секс актьори,Ч**АЩИ СИЧКО И ДА ползвам клиповете за спортен хъс е идеята


много ме мързиии,та поне ядът да ме бучка..

Edited by help, 24 April 2010 - 10:48 AM.


#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 26 April 2010 - 03:31 AM

Не е задължително да си манекен за да имаш успех с жените,да си мъж не означава да си Рони Колман,виждал съм мъже с наднормено тегло които имат успех с жените,може да са пълни,но притежават други по важни качества,наистина не е лошо да се заемеш със някакъв спорт,но помни,че и така може да успееш,трябва да имаш силно желание и ще се издигнеш :) Форума ще ти е от полза,започни да го четеш и практикувай,не е задължително да е само с готини мадами,важното е да действаш за да преодолееш някои страхове,излизай по често и общувай със всякакви хора,не се застоявай повече у вас.Аз от скоро започнах да излизам сам по баровете и клубовете,когато на някой приятел не му се излиза и си сядам сам на бара поръчвам си пиене,говоря с сервитьорките,барканките или пък заговарям други момичета които са по близо покрай мен,сега се чувствам много по добре,мога да си излизам когато ми е кеф и без да се притеснявам има ли или няма с кого,излизам си сам и се запознавам с минимум 2 нови момичета.Ако не беше този форум да ми отвори очите никога нямаше да бъда това което съм в момента,не казвам,че съм постигнал много,но знам,че винаги мога и повече! и ще продължавам да работя над усъвършенстването си :) УСПЕХ и поздрави :D

Edited by ThunderKICK, 26 April 2010 - 03:32 AM.


#12 help

help

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 26 April 2010 - 10:21 PM

АМИ ВИЕ СТЕ АПСОЛЮТНО ПРАВИ



ДААА..няколко пъти гледам любимата как се закача с шишкото от блока ми...но аз съвсем не смея да я доближа от страх от провал години минаха тъй

за съжаление съм под ключ и не излизам сега и ако можех да имам шанс бих опитал-поне чета подобни места-мерси градски

#13 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 27 April 2010 - 11:13 AM

АМИ ВИЕ СТЕ АПСОЛЮТНО ПРАВИ



ДААА..няколко пъти гледам любимата как се закача с шишкото от блока ми...но аз съвсем не смея да я доближа от страх от провал години минаха тъй

за съжаление съм под ключ и не излизам сега и ако можех да имам шанс бих опитал-поне чета подобни места-мерси градски

Всеки човек се страхува о провала,това е нормално за всеки,но след провал и провал идва и успех :D Винаги ще има провали и винаги ще се спъваш това е неизбежно,дори и най добрите правят грешки и падат,но стават и се връщат в играта и продължават :)