Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

деликатна ситуация


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#16 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 25 March 2010 - 10:14 PM

Кико, не съм убеден, че ме разбра. Аз лично съм съгласен с теб относно факта, че трябва да получавам. Но вместо обаждане от време на време от нейна страна предпочитам да получавам емоции, страст, зашеметяващ секс, разтриване на раменете след тежкия ден, а след него още един зашеметяващ секс, да ме кара да се чувствам добре и да ме гледа с онзи поглед "боже мили, радвам се, че попаднах на него". И тя нека ми се обажда, за да ме пита как съм. Срещите така или иначе ще са когато аз реша, когато аз се обадя и когато аз я поканя.


Иначе дали ще ме заболи главата от гонене? Не. Началното преслеване е една от най-сладките части на връзките. За мен не е бреме, а игра. И то такава, на която се наслаждавам. Не искам да те убеждавам в мнението си. ТИ сам каза - колкото хора тук, толкова и мнения. Някои обичат влакчето на ужасите, а други - виенското колело. Въпрос на предпочитания

#17 mirko

mirko

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 02:53 AM

Значи някой попита за възрастта ми. Ми на 21 съм.
И естествено, че няма нищо лошо аз да се обадя, обаче не и в този етап, в който се намира авторът на статията. След като вече сме се свалили, няма никакъв проблем от време на време да го търся аз. Но в началото ако той не ме търси, за мен означава, че няма интерес и в такъв случай не го търся. Ако пък има интерес, ама не му стиска, значи не си заслужава да се занимавам с него.
Иначе с две ръце подкрепям това да не и досажда непрекъснато, може да се позабави малко с обаждането, може да бъде зает с нещо друго - това е в реда на нещата. Но ако тя не му се обади, това не задължително означава, че няма интерес. Особено ако е срамежлива.
И хубаво, обичате да ви черпят жени. На мен също не ми пречи да платя, ако съм с приятели. Ама на първите срещи да плащам, никак не ми се нрави. Не че не го правя, но просто ми остава много лошо впечатление от момчето - значи явно не ме харесва достатъчно, за да отдели някаква сума за мен (специално аз въобще не харча много), явно не смята за нужно да се старае. Ами добре, щом не иска, няма проблем, ще се забавлявам, ама едва ли нещо повече от приятелство ще се получи. Просто не бива да забравяте психологическия момент - като плащате, владеете ситуацията. Най обичам да се опитам по всевъзможни начини да дам моя дял, но той просто да не ми остави възможност за избор и аз каквото и да правя, пак да не мога. Това ми прави добро впечатление определено.
Може би се отклонихме от темата, ама хайде да не забравяте да бъдете мъже и джентълмени. Няма нищо лошо в това. А ако вече сте от повече време заедно, това кой плаща и кой на кого звъни, няма такова значение. Но поне в началото се проявете като мъже на място, а не такива, които гледат да не се прецакат сакън. Грозно е.

Ти като излизаш с приятели или с момче въобще кефиш ли се на момента или мислиш кой и как ще плати.Отиваш за емоциите, а всеки си плаща каквото ял, пил, пушил и тн.

но просто ми остава много лошо впечатление от момчето - значи явно не ме харесва достатъчно, за да отдели някаква сума за мен.......едва ли нещо повече от приятелство ще се получи

Тоя човек купува ли те :)

#18 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 01:09 PM

Да, наистина, какво значи да отдели някаква сума за теб? Ако искам да инвестирам пари в някоя жена, за целта си има курви.
Парите не ги правя на въпрос, ако имам желание, плащам, ако не, оставям тя да си плати нейната.
Но пък ми прави лошо впечатление, ако жената дори не направи опит да си плати сметката. Сигурно смята, че като е излязла с мен съм и длъжен с нещо или само за да има кой да я черпи и развежда.

#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 01:32 PM

Да, наистина, какво значи да отдели някаква сума за теб? Ако искам да инвестирам пари в някоя жена, за целта си има курви.
Парите не ги правя на въпрос, ако имам желание, плащам, ако не, оставям тя да си плати нейната.
Но пък ми прави лошо впечатление, ако жената дори не направи опит да си плати сметката. Сигурно смята, че като е излязла с мен съм и длъжен с нещо или само за да има кой да я черпи и развежда.


е ти незнаеш ли??? жените вече са хора... и са над нас в йерархията :) ще си плащаш колега :)

#20 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 01:45 PM

Явно не сте ме разбрали. Естествено че се кефя на момента. И естествено, че това, че платил сметката, не означава нищо. Просто е грозно когато не го направи.
Аз преди много мразех да ми плащат сметките, чувствах се супер неудобно и дори задължена. Сега пак донякъде го има това, но мисля, че мога по-лесно да се отпусна. И все пак ако знам, че друг ще плати, гледам да не го набутвам.
Мисля, че това, което ви убягва, е именно жестът. Това да платиш сметката, да изпратиш момичето до вкъщи, преди това да си я взел отнякъде, където на нея и е удобно, за да не се разкарва - това са кавалерски жестове и показват, че вие полагате усилия за това момиче. Просто другото е грозно (все едно искате да получите секс, който да не ви струва много - нито пари, нито усилия). Ако наистина харесвате една жена, последното, което ще ви интересува, е финансовият въпрос и как да "минете по-тънко".
Между другото, няма нищо лошо първата среща да не е на място, което изисква пари. Тогава пак мъжът може да се прояви като джентълмен. Това за плащането на сметката е просто една част. Обаче понеже е по-щекотлив въпрос, си позволих да го обсъдя толкова нашироко.
Пък и не знам съвпадение ли е какво, но досега всички мъже, които са успявали наистина да ме впечатлят преди да се стигне до момента с плащането, са плащали. А тези, които не са ми харесвали така или иначе, не съм ги оставяла да платят, ама и те са нямали нищо против аз да си поема моята част (в повечето случаи не са и подозирали, че не съм ги харесала). Просто някакси наистина готините мъже не оставят жената да плати, но те не са готини заради това. А тези, които така или иначе не ми харесват, се оказва, че държат на "равенството". Такива са ми наблюденията. Плащането на сметката не е най-важният момент, нито е критерий, но в някои случаи може да бъде показателен.
Не знам доколко ясно се изразих. И все пак за пореден път ще кажа, че това важи за първите срещи, когато все още не е съвсем ясно имат ли връзка, нямат ли. След това вече не виждам нищо лошо и жената да черпи. Е, да си призная честно, има някои мъже, които пък се чувстват неудобно от това. Имах приятел, който не искаше да идва на място, което ние с приятелките ми сме избрали за събиране на компанията - ама как така жените ще казват къде ще се ходи. :) И не ми даваше да платя никога, защото не се чувствал добре (не че аз не го правех въпреки всичко понякога). Е, това вече е прекалено, но не е непоправимо.

Edited by shopskasalata, 26 March 2010 - 01:48 PM.


#21 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 02:37 PM

Салатке, наистина ме кефиш как мислиш, типична женска логика, което е разбираемо. Това сериозно! Само че си мисля че като поодъртееш ще мислиш малко по-различно... В крайна сметка не разбрах какво искаш да кажеш с тая въпросната сметка дето хем е хубаво първо да си разбия касичката прасенце и със спестяванията да те заведа на сладкарница, хем обаче няма такова значение кой плаща сметката. За мен няма и това е. Аз лично съм нямал ситуация някое момиче да ме остави да поема цялата сметка. Ами да ти кажа от моята гледна точка пък е - ква е таз пача дето ще й плащам сметката? Уелската принцеса ли е? Това пък прави грозно впечатление на мъжете вярвай ми - за какво е дошла да я черпя ли? Дори една мадама като идва тук плати хотела и даже не ми даде да обеля дума за това, вика само достатъчно направи за мен, каквото и да означава това :) И да знаеш тоя дето плаща сметката не контролира ситуацията. Контролира я този дето е влязал в банката с 3кг. тротил под шлифера. Пак ти казвам - мой познат, не казвам приятел, когато и да излезем с момичета обаче само става такъв пича плаща цялата сметка!!! И не дава на друг да си помисли да плати пая си. И какво контролира той? Цялата вечер не ми млъква устата а той винаги в опозиция и на виж колко съм умен и прилежен и никва не я върши това е. Според мен ситуацията я контролира най-забавния който прави веселото на компаниятам който не го е страх да комуникира с жените, да ги докосва, целува и т.н. :)

Edited by Luckynumber13, 26 March 2010 - 02:40 PM.


#22 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 04:53 PM

Естествено, че прави грозно впечатление, когато някой чака да го почерпят. Това е отвратително. Но пак казвам, от чисто психологическа гледна точка е яко, когато момчето не те остави ти платиш, а понякога и без да се усетиш, вече е оправил сметката. Когато се опиташ да възразиш, ти казва - "следващия път ти". Ама следващия път пак успява да те "изпързаля" и така в един момент вече ти ще направиш всичко възможно да му върнеш жеста.
Казах, че няма значение кой плаща, когато се познават вече, но на първите срещи мъжът е добре да поеме инициативата за повечето неща, включително и сметката.
А това дали едно момиче ще те остави да го почерпиш, зависи изцяло от теб. Както казах, най-готино е, когато момичето просто няма шанс да плати и то. Тогава се чувства изцяло водена от мъжа, ситуацията е изцяло в негов контрол и това е супер възбуждащо, повярвай ми. Момичето не се тревожи за нищо, просто се забавлява. И да, грозно е, когато едно момиче се държи така, сякаш мъжът е длъжен да плати. Въобще тъпо е в отношения между двама единият да се чувства длъжен за каквото и да било. Ако на теб не ти идва отвътре да си джентълмен, а смяташ това да черпиш "някаква пача" за неприятно задължение, значи проблемът е друг. Ако момичето те кара да се чувстваш така, също е тъпо от нейна страна. Аз лично не смятам, че който и да е е длъжен да ме черпи или нещо такова, затова държа аз да си платя. По реакцията на човека отсреща си правя изводите, наум разбира се. Въобще ние жените следим много подробностите, когато сме на среща, и ви анализираме постоянно. Не знам дали вие правите същото, можете да споделите :)
А кой ти е казал да си счупиш касичката? Нали ти избираш къде да я заведеш? Ако нямаш пари, я водиш на евтино или дори безплатно място и това е. Не виждам проблем. Всичко зависи от теб. А в повечето случаи тя ще се съобрази и няма да се изхвърля.
И май прекалено задълбахме в темата с парите. Много ясно, че другите неща са по-важни. Ама не мога да се сдържа да не споделя какво е най-малоумното възможно поведение със сметката - да платите ЧАСТ от това, което си е поръчала - например взела е картофки и кола и вие да платите само картофките. Ами това е дебилно. За съжаление познавам момчета, които го правят. Няма нищо по-тъпо от половинчатите работи.

#23 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 26 March 2010 - 07:35 PM

Това да платиш сметката, да изпратиш момичето до вкъщи, преди това да си я взел отнякъде, където на нея и е удобно, за да не се разкарва - това са кавалерски жестове и показват, че вие полагате усилия за това момиче. Просто другото е грозно (все едно искате да получите секс, който да не ви струва много - нито пари, нито усилия). Ако наистина харесвате една жена, последното, което ще ви интересува, е финансовият въпрос и как да "минете по-тънко".


Ако наистина харесваш един мъж , последното, което ще те интересува е финансовия въпрос. Даваш пари = показваш слабост. Все едно нямаш какво друго да предложиш, не си интересна и сексуална личност и можеш само да си купиш връзка. И да , наистина искаме да получим секс , който не ни струва пари , нито усилия. В замяна и ти ще получиш същото, тъй че не виждам къде е проблема. За пример: Миналата седмица забих мацка в дискотеката. След известно време се прехвърлихме в друго заведение само двамата. Сметката я поделихме. После отдохме да хапнем по сандвич и тя плати всичко. Свършихме вечерта у тях. Дали ми се сърди че не съм платил? Съдеики по поведението и на следващите срещи - не. Тази седмица се видяхме два пъти и поделихме парите. Това по никакъв начин не оказва влияние на отношенията ни. Или казано друго яче има си мъже спонсори и мъже за ч**ане. Всеки сам решава какъв да е.

#24 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 08:00 AM

Въобще не говоря за това да купуваш връзка или каквото и да било. Не да се опиташ да я впечатлиш с парите, а просто да си джентълмен. Сега ако ми кажеш и че я оставяш сама да се прибере до тях... Ами явно наистина вече повечето мъже искате да минете възможно най-лесно. Много жалко, че не искате да се постараете повече, а просто по възможно най-лесния начин да получите секс.
Направих си труда да прочета библията. Там пише същото, което казвам и аз. Ами ако искате, го правете.

#25 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 12:36 PM

Абе, тоя секс само ние ли го получаваме? :)

#26 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 27 March 2010 - 02:16 PM

Не, естествено, ама ако ще е само сексът, не си струва според мен. Хиляда пъти повече ще ми хареса, ако преди това са ми обръщали достатъчно внимание и са се старали да ме спечелят. И също така да се почувствам дама, която е ВОДЕНА - да не се притеснявам колко пари да дам, как да стигна до мястото на срещата, как да се прибера после обратно, а просто да мога спокойно да оставя всичко в неговите ръце. Ако си заслужава, ще му върна жеста и ще се старая да си прекарваме времето заедно по възможно най-добрия начин. Но той трябва да се постарае пръв, е, не да се престарава разбира се. Иначе за едното ч**ане по възможно най-бързия начин - не, мерси, колкото и да е добър мъжът в това.

#27 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 March 2010 - 05:37 PM

от чисто психологическа гледна точка е яко, когато момчето не те остави ти платиш, а понякога и без да се усетиш, вече е оправил сметката. Когато се опиташ да възразиш, ти казва - "следващия път ти". Ама следващия път пак успява да те "изпързаля" и така в един момент вече ти ще направиш всичко възможно да му върнеш жеста


хахахахах как по-точно ще върнеш жеста?? ти си като масата жени... иска ви се ако може нищо да не влагате и после ние минаваме тънко... не искаш да си размърдаш Д-то до срещата, не искаш да плащаш, пък ние сме били отвратителни... ти чуваш ли се изобщо от страни какви ги дрънкаш?? :)

иначе принципно е нормално ние да платим първия път... да плащаме по-често, да ви взимаме, да ви връщаме, но... идва НОто... това много лесно става навик... да забравиш да вадиш пари изобщо, да казваш "офф нещо не ми се идва до там... аре следващия път ще се видим"... дори ми се е случвало, да не видя стотинка от някоя, а същевременно като е с некви приятелчета и приятелки тя плаща цялата сметка :) що за наглост

надявам се, че не си една от многото, но просто погледни от друг ъгъл нещата :)

#28 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 28 March 2010 - 07:27 PM

Как ще върна жеста ли? Ами ще платя аз следващия път, ще взема билети за нещо, на което знам, че му се ходи, ще му сготвя, ще направя нещо друго специално. Но няма да направя нищо от това, преди да видя, че той се старае. Може пък да съм предубедена, защото просто съм се опарвала от това твърде често и само аз да поемам инициативата и затова не смятам, че е правилно (не е приятно да се чувстваш мъжа във връзката, когато си жена). Първо ще се убедя, че не се носи по течението и тогава аз ще му отвърна със същото.
Затова казвам - не очаквайте момичето да ви отвърне със същото в самото начало. Още по-малко пък да тръгне да ви звъни, ако все още не е ясно и за двамата, че флиртът се е задълбочил. Това, че не ви търси, не значи, че няма интерес.
А думата отвратително я употребих в съвсем друг контескт, чети внимателно :)

Edited by shopskasalata, 28 March 2010 - 07:38 PM.


#29 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 30 March 2010 - 04:18 PM

истински се забавлявам на дискусията :)

салатката - защо си мислиш че мъжете искаме нещо повече от секс? Разбери едно нещо - освен една дупка между краката нищо друго нямаш :) сори ама е така не се сещам за какво друго ставате жените, даже не можете да готвите. Това за вратите, взимането, изпращането си абсолютно права, жената трябва да се почувства желана. Докато не я изч**ам :) Оттам нататък тя да ме сваля бе. Ако не ще - пътя и да я няма. Най-хубавото знаеш ли кое е, че жените не искате да бъдете зарязани и когато това стане давате всичко :) Сега със сигурност съм надразнил някои феминистични организации, но това е истината. Кажи ми една причина освен секса да бъда с теб. Една само. Няма такава и ако много много се опъваш със сметки, претенции и т.н. преди да си вдигнеш краката... или ще си хванеш някой путьо или ще си останеш сама бейби и в двата случая си капо ;) Хубавото при мен е че същото което ще получа от теб ще го получа и от Пепа Сифилиса и от Английската кралица примерно, имам богат избор, дупки колкото щеш. Ти нямаш :)

дон кико - ти от къде си?

#30 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 March 2010 - 04:31 PM

хахаха бруталната реалност...

принципно си абсолютно прав... но само принципно :) крайната цел е секса, но ако опростяваш всичко само до единя секс... се губи цялата емоция и красота на взаимоотношенията между хората... а от там и целия смисъл. ясно е, че въпреки всичко ние сме само мъже, а те просто жени, ама... не сме животни, а емоциите са безценни :) много хора могат да ме оборят, но това е моята гледна точка

иначе аз не съм от тук и съм за малко :)