Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Границата на промяната


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 10:20 PM

Здравей погледни се в огледалото и ми кажи колко си се променил и как това се е отразило на теб и на околните около теб...Хора незнам за вас но при мен се преобърна целия ми живот приятелите взеха да ме мислят за гаден хора в моя личен кръг взеха да ме мислят за побъркан-но за другите бях пич...Каква е тайната?
Човек ако не се променя не живее,ами ако се променя само за да живее... Защо именно промяната трябва да е пълна...Променяй се дотолкова доколкото ти отива на теб самият.
Пък и пичове,мога да ви кажа,че всичко е в главата ви не ти трябва донжуанцентре или разни други форуми за да можеш да сваляш.Тези форуми ти помагат единствено да отключиш онова нещо което ти помага да сваляш,онази част от мозъка дето винаги е стояла в ъгъла и е пила боза...
Това е като цяло...Бъди човек,живей,променяй се,докосни промяната без тя да те прегръща...
Ако приятел ти е крив е*и го...ако всички приятели са ти криви тогава погледни се*е си...Промяната му е майката но и майката му е промяна... :) Капиш :) успех

P.С. Честита баба Марта...

#2 kazankz

kazankz

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 10:25 PM

Виж пич много си прав и при мен се получи нещо такова.

#3 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 11:15 PM

Колко ще се променяте още... идея си нямате..., някои повече, други - по-малко.:D Дълга е еволюцията до перфектния хищник. ;)

П.П. Спокойно, все пак винаги можеш да избираш, а можеш и да си останеш кротко пасяща овца. Въпрос на индивидуален избор.

Edited by manuel_de_la_mare, 02 March 2010 - 11:20 PM.


#4 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 01:10 AM

ама тъпо се получава, когато другите те помислят за овса, а ти да ги гледаш като вълк на диета ;) ей тва не е живот

#5 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 01:43 AM

Промяната е самата същност на живота!

#6 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 12:05 PM

Абе не разбрах много какво има предвид автора, но и аз ще дам акъл ;)
изхождайки от анималистичните сравнения и метафори:
1. няма лошо да си овца - те са сладки, пухкавички и получават внимание
2. ако си вълк ще имаш за приятели глутницата, но ще имаш и много врагове
3. овцете зависят от настроението на вълците - те ги тъпчат, ядат...
ти си избираш от кои да си. Форумът е безценен източник на информация! На мен лично ми даде много и ме промени, тази промяна ми харесва. Вярно е че сега мъжете ме гледат малко накриво, къв е тоя на къв се прави, но пък жените ме харесват, така че... мъжете да се... :D При човекът метаморфозата овца - вълк е напълно реална (разбира се нощем не вия срещу луната) :)

#7 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 04 March 2010 - 09:24 PM

а we мамка му we не може ли да зацепите we хора цялата работа е че ви казвам да не сте шибани роботи какво ми ги говорите за овце кози пръчове и тем подобнистига budete hora we poglednete se ne budete roboti badete hora s mqrka !!!Идеята ми е промяна но да бъде в добра степен за вас... ok, Razbrahte li we pichove...

#8 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 March 2010 - 10:06 PM

а we мамка му we не може ли да зацепите we хора цялата работа е че ви казвам да не сте шибани роботи какво ми ги говорите за овце кози пръчове и тем подобнистига budete hora we poglednete se ne budete roboti badete hora s mqrka !!!Идеята ми е промяна но да бъде в добра степен за вас... ok, Razbrahte li we pichove...


Момче, я си легни и се наспи и не пиши глупости

#9 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 04 March 2010 - 10:56 PM

добре аз ще се наспа ясно за мене ок просто исках да споделя с вас не бъдете роботи вие си решете сами за се*е си всичкия този форум го одобрявам всичко което пише вътре е истина и книги и ала бля бля ама разбирате ли просот ви казвам да намерите границата но много от вас като че ли не успяват... :Д ок лягам си но поне си оставам "аз" ,не лягам защото нещо ми казва да го направя (надявам се че все ще се намери някой човек които да зацепе какво искам да кажа)...

#10 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 05 March 2010 - 12:48 PM

Не съм много сигурен какво точно искаш да кажеш, но ДА имаше хора които ми реагираьа малко остро и ми се дървят за това, че не се съобразявам и, че взимам това което искам да е мое. Не съм вълк защото имам една много сладка овчица до мен, но с нея научавам много нови за мен неща...
Забелязах как съм станал малко по-агресивен от как "ми се отвориха очите" към "онази част на мозъка която е била боза". Сега дори на моменти усещам играта много тънко като намигане на актриса в Мулен Руж. Както и да е като тегля чертата съм много доволен ЗАСЕГА, бъдещето е неясно.

#11 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 06 March 2010 - 01:35 PM

добре аз ще се наспа ясно за мене ок просто исках да споделя с вас не бъдете роботи вие си решете сами за се*е си всичкия този форум го одобрявам всичко което пише вътре е истина и книги и ала бля бля ама разбирате ли просот ви казвам да намерите границата но много от вас като че ли не успяват... :Д ок лягам си но поне си оставам "аз" ,не лягам защото нещо ми казва да го направя (надявам се че все ще се намери някой човек които да зацепе какво искам да кажа)...



Пич, без лоши чувства , щото си ми градски, обаче за каква граница говориш? Идеята на форума не е да запаметиш едно кило техники, с които да сваляш мацки. Човек се променя докато е жив, но кажи ми спред те*е къде е границата?

#12 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 22 March 2010 - 11:27 PM

хах границата...границата е навсякаде около нас и с гърция имаме граница и с турция и с румъния...сърбия и също така границата между робот и здраво мислещ човек бъди се*е си ясно сега те разбирам защо писа така и аз да съм и аз ще пиша просто не го бях обяснил както трябва а ве това е вие си знаете просто има мн просто решение мисли действай за мислите(ако не ме разбираш не си прави труда да разбереш :D )Границата е онова нещо което ние си слагаме между допустимото и моралното...лека нощ ;)

#13 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 March 2010 - 10:41 AM

Автора на темата май е попрекрачил границата, щом толкова се възмущава. Няма лошо, на всеки се случва да се хлъзне встрани. Важното е да знаеш кой е грешният път и да не вървиш по него, а този форум определено показва кой е грешният път и аха аха доста неща, които да те вкарат в правият.

Аз от моята промяна съм много доволен. И под много доволен наистина имам предвид МНОГО доволен. От този форум започна моята промяна към по-добро. Не спрях някъде по пътя, продължавам да се променям всеки изминал ден и не става дума за техниките ми с жените, а за целият ми живот. И не ми пука, че мъжете ме гледат по-лошо от преди. Важното е как ме виждат близките, приятелите, социалният ми кръг и жените, чиито пътеки се преплитат с моята. Ако не ви харесва как ви гледат семкаджиите по пейките - стойте си у вас.

Общо взето тайната, която се опитва да ви разкрие този форум, е следната - жените харесват хора, които са уверени, които са наясно със се*е си, харесват се, знаят от къде са тръгнали, кой влак гонят и на къде отиват. Ако не знаете отговорите на тези въпроси нормално е да станат гафове. Но добрата новина е, че отговорите на тези въпроси лесно се намират. Ако някой се интересува мога да направя една тема с добри книги за изграждане на силен характер. Има една приказка, че думата "характер" е синоним на думата "съдба" и тази приказка е доста вярна. Така че когато се погледнете в огледалото, вместо да се мръщите на човека отсреща и да се чудите кво не му е наред, вземете му се усмихнете, 'щото той е най-готиният пич на света. ;)

Поздрави!

#14 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 23 March 2010 - 11:54 AM

Аз се интересувам и искам да видя книгите.

#15 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 01 April 2010 - 12:47 AM

И аз се интересувам от книгите.