Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дълбоко завоалираната к**ва


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 aviator

aviator

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 01:43 PM

Здравейте на всички, Честите Баба Марта. Ще напиша няколко неща, за които може някой да даде мнение, нормални ли са, ненормални ли са, какво се случва след тях и т.н. Аз сам на 25 и излизам с едно момиче на 21, нямам проблеми с привличането на вниманието, страха и всички проблеми на начинаещите и несигурните. Всичко започна преди 1 год. Почнахме да се виждаме лятото, но бяха малко не сериозни нещата - тя казваше, че не иска връзка, че и се живее и все такива. Накрая на лятото нещо не се разбрахме, аз и се обадих 2-3 пъти и тя казваше, че не и се излиза имала да взима изпити учила, колко е вярно това сега само тя си знае, аз знаех само, че тя ме иска, личеше и от всякъде - казах и добре когато намериш време можеш да ми се обадиш :) , но не искаше да гопоказва. След като ми отказа тези 3 пъти, естесвено аз повече не и се обадих, от къде на къде тя за каква се мисли има безброй момичета, изтрих и телефона и напред (много ми харесваше, когато бяхме заедно беше страхотно, както на мен така и на нея). След два месеца никакъв контакт един ден ми се обади, аз бях с приятели в едно кафе и ме попита дали може да доидат с нехната приятелка, дойдоха мохабет интересно и от тогава пак почнахме да се виждаме. Опитасе пак да направи нещата, както преди уж несериозни, но този пат нямаше как да се получи, просто се познаваме повече за да бъдат не сериозни. И така вече вразката е доста по-сериозна 4 месеца, НО напоследък започва много да ме дразни. Има голяма вероятност да е от моето самонавиване (много е лошо това, за всяко нещо), оня ден е забелязах, че се заглежда в един, и изведнаж рязко си драпна погледа, предполагам когато той е погледнал, защото тя не е изкала да му привлича вниманието. Тя не знае, че аз съм разбрал, че тя се заглежда, няма и да разбере, аз сам много ревнив и тези неща ме побаркват (никога не е разбирала и не сам го показвал, че ревнувам, защото мисля, че това е показване на слабост) подивявам от мисълта, че поглежда друг. А връзката е много добра, секса е страхотен (по скоро здравото Ч**АНЕ) :), каза ми че никой до сега не се е дърйал в леглото така с нея. Общуваме достатъчно и на добро ниво, нищо не липсва, личи си че мисли за мен, че иска да е с мен. Но за сажаление все още търси, онази трапка от флирта закачливите погледи, КУРВЕНСКА работа, не трябва ли аз да сам единствения, който да го гледа така (може да съм старомоден и егоизтичен - сажалявам искам всичко за мен), няма и да направя на сила нещата, нито ще и го кажа това, нито ще е задължавам да не го прави - нейна си работа тя губи :D. Идеята е че не искам да направя някоя глупост, за която даме е яд, като започнеш от това, да е пратя подяволите заради това, а в същност да е незначително, до там че да стант по-сериозни нещата (брак)- нали "по-добре сам отколкото нещастен брак", както и "ревнува този, който не дава свобода на себеси". Идеята е дали все пак може да разпознаем завоалираната КУРВА, защото всички жени са такива и тя спи в тях, някой са по надълбоко, други по-повърхностни... А най-лощото нещо е, че наистина ми харесва всичко с нея, когато сам излизал еи така преди и след това, когато не се виждахме можех да имам поне 3 жени и то по-големи и може би по-зрели, но просто не е както с нея. Очаквам интересни отзиви и , ако може по-компетентни МАСТЪР-ДЖ визирам :P П.П. Не страдам от липса на опит, но сам останал с впечатлението, че колкото повече научаваш, толкова повече разбираш, клолко малко знаеш и на какво са способни тези не задоволени, не ориентирани и все нещо липсвашо им животинки - жените. Те са най-щасливи когато са нещасни и им е гадно ;) Не го казвам с негативизам и ярост (към жените посещаващи форума) Айде от мен за сега, чао поздрав за сайта, много точно кратко и вярно виждане за животинките... Успех на всички.

#2 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 03:49 PM

ще използвам клише
- Една жена, която си е научена да хода НИКОГА, ама абсолютно НИКОГА, не се променя!

А, извода до който аз съм стигнал е, че да обичаш е супер скъпо!! А жените не обичат ефтинкото! Бмв-та, къщи, екскурзийки, нали шопинг милано, приемам го за нормално, светът на истинските мъже. Ама, аджеба си викам, аз като ще трябва да пламащ толкова много, да си скъсвам задника от работа, що трябва да се задоволям само с една?! Така че моя съвет е не си го слагай много присърце, изобщо не тай такива чувства, аз на твое място щях с весел тон да я попитам дали е курва, че така се заглежда по други, щях вниманетелно да я наблюдавам и да си направа съответната преценка и аре влевооооооо!

От афц съм се превърнал в нъкакъв вид лошо момче, ама тая феминизация е промила мозъците на мъжете, честно! Не казвам, че човек не може да живее с една жена, но цената дали си заслужава е под голям въпрос! Скъпо и неприятно. Стига с тия нежни душички :)

. Времената се променят, адаптирайте се

#3 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 06:13 PM

Е заглежда се, какво толкова? Чак курва я изкара.
Да, утре може да е с друг, когото да харесва повече, а може на теб тя да ти писне или да срещнеш друга.
Нали сега сте заедно и ви е гот, не си разваляйте отношенията заради глупости.
Тя е на 21, едва ли още мисли за брак, за разлика от теб. Сама ти е казала в началото, че не иска чак толкова ангажиращи отношения.
Ако търсиш някоя за съпруга - търси някоя, която иска същото (някоя по-зряла и по-възрастна :))

Edited by Petko K, 02 March 2010 - 06:15 PM.


#4 Man's Heart

Man's Heart

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 02 March 2010 - 09:25 PM

Ама толкова дълъг пост и нищо не каза.
Сега си на 25, супер, тъкмо отрано ще разбереш нещо, което знаят по-големите батковци.
Във всяка жене спи по една истинска курва. Това е невярно. Ето вярното: всяка жена е една истинска курва. Спането е с мъже (предимно, има и отклонения).
Жената, както и мъжът, непрекъснато оглеждат пазара за нещо по-добро, не се опитвай да спираш еволюцията, просто си праскай здраво мацката и забавлявай съседите.
Някой да ти е вързал хомота да не си гледаш мацки?! Просто бъди изискан и не показвай (обществения договор е спазен когато страните са доволни и няма сътресения).
И до ч**ане!

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 05:10 PM

защо реших, че темета е от 2008?!?! :D

просто не сте един за друг... в неговия пост виждам една моя стара връзка... момичето ми беше станало фикс идея и години по-късно, след като всичко беше свършило, осъзнах не само, че е ужасно скучна и досадна, но и че е малоумна... къде ли ми е била главата?!?! просто това са две несъвместими крайности ;) най-вероятно ще се дразните един друг до краен предел и така :D погледни от положителната гледна точка... този форум и точно тази моя връзка ме промениха до неузнаваемост... ревността е болестно състояние! изяжда ти мислите, сърцето, нервичките... разяжда те отвътре... теб и връзката ти! това е шанс да си извадиш изводите и да се промениш. тя също не е цвете за мерисане! бил си втора цигулка... най-вероятно просто се е забавлявала с теб, докато някой не и е грабнал съзнанието и сърчицето за тия два месеца... след като оня я е зарязал тя се е сетила за твоя милост :)

* въпрос с повишена трудност: какво ще я накара да не го повтори??
** още по-сложен въпрос: какви бракове са ти в главата, бе?!?!

... има минимална вероятност да се е променила, ама... тя е 0.01%...

решения:
1. бягай далече
2. забавлявай се докато можеш, но не влагай нищо и съответно не очаквай нищо

Edited by Don Kiko, 03 March 2010 - 06:29 PM.


#6 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 06:05 PM

Как ще е от 2008 -ма? Преди два дни я пусна.

#7 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 10:33 PM

Предполагам, доста още хора ще припознаят в споделената история, моменти от личния си живот... аз също не съм изключение, но колкото и съвети да ти дадем тука с 'колегите' :D, ТИ ако не решиш как искаш да ти протича живота, взаимоотношенията и пр' житейски неща, пряко или косвено свързани с жените, каквото и да ти напишем, споделим и т.н. е без значение. Все пак... бих ти дал някои насоки, които да повишат значително качеството на живота ти.
На първо място, ЗАБРАВИ за ревността! От всички познати човешки качества, от които зависи положението ти в очите на която и да е жена по света, това е най ама НАЙ-големия минус. Просто в този свръх урбанизиран век и живот, в който секса е отдавна като 'да пием по кафе', няма място за подобни неща. Да, трудно е, зная това... всеки с необходимия минимум опит е минал по този път, някой е продължил по него докрай, а друг се е приспособил с цената на личен компромис или друго. Освен многото минуси, които поражда ревността в женските очи (а и в мъжките също), понеже ревност=НЕсигурност=слабост=нисък контрол=потенциална заплаха с физическа саморазправа=бай бай фрийдъм=здравей занимателно плетиво & нова точилка за кори за баница с двойна употреба, стигаме до последното, но първостепенно и субективно качество, грижливо увито в две семпли думи - лично щастие!
Убеден съм, че преодолееш ли този си съществен недостатък, ще бъдеш в пъти (и то доста) по-щастлив, креативен, прогресивен и пр'... абе като цяло по-по-най-най-пич. :) Те така, т'ва трябва да ти е закон No1: НИКАКВА РЕВНОСТ ПОВЕЧЕ! КЪМ НИКОЯ!
Ако си склонен да направиш този компромис със себе си, малко по-нататък ще ти обясня как отново 'твоето да си е само твое' и така развитото ти чувство за собственост, да се преобрази в чувство за надмощие & самочувствие. ;)

П.П. Пич, хубаво ползваш красиви сентенции като 'завоалирана курва', ама дай го малко по-грамотно в останалата част от текста, ще ни улесниш значително. :D

Edited by manuel_de_la_mare, 03 March 2010 - 10:39 PM.


#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 March 2010 - 11:11 AM

има и нещо друго... щом още от сега си втълпяваш, че е заволирана курва... дори и да не е такава, то ТИ ще я провокираш да бръмчи насам натам ;)

щом и нямаш доверие още от сега... и по-натам няма да и имаш :D всеки има право на лично пространство... на личен живот. ако е готина е нормално мъжете да я свалят... всички жени флиртуват по баровете и дискотеките :) тя не е твоя собственост, че да решаваш как тя да реагира на мъжките атаки :P

но това е една гледна точка :D има жени и жени... сигурен съм, че тя те провокира... едва ли сам си набиваш в главицата тез нещица...

пак ти казвам... в две различни крайности сте :)