Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

ПИКЪП ОБУЧЕНИЕ


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 22 February 2010 - 05:58 PM

Здравейте пичове,

Имам удоволствието да ви представя проект PUA Team – пикъп курсове, семинари, индивидуални консултации, статии, онлайн съвети и др.

Какво е PUA Team?
PUA Team не е твоят нов любим футболен отбор, но ти гарантира 100% адреналин! :cy:
PUA Team е отборът на всички мъже, готови да станат неустоими съблазнители и да покорят много (венерени)хълмове! :huh:
Ако си падаш по горещи мацки, но те побиват тръпки само при мисълта да ги заговориш, стомахът ти се свива, щом погледите ви се срещнат, гълташ си езика, когато тя ти се усмихне - PUA Team е тук, за да ти помогне! Заедно ще преборим най-големите ти страхове, ще те запознаем с тайните на прелъстяването, ще те направим уверен, решителен, неустоим Казанова!
При нас можеш да изкараш курсове за пикъп, да посещаваш ежемесечни отворени семинари на различни теми, да получиш индивидуална консултация по конкретен проблем, да четеш авторски статии по темата за пикъпа и тънкостите със жените, да получиш вариант за „оупънър” като sms и още много други изненади.

Обучението
Курсовете ще бъдат два вида: 3-дневен(кратък) и 7-дневен(подробен). Ще се провеждат в гр. София.
Освен на теорията, с която ще те въоръжим, ще разчитаме и на доста практика директно на бойното поле – нощни клубове, барове, дискотеки, молове, магазини, на улицата и т.н. За подробното анализиране на ситуациите и нашите най-точни съвети, ще използваме микрофони, с които ще бъдат записвани твоите свалки! :( Групите за курсовете ще бъдат лимитирани – 4 или 6 човека – с цел да ти обърнем възможно най-голямо внимание. Програмата на обучението е предварително тествана и изцяло пригодена за България!
Семинарите ще се провеждат поне един път месечно и ще са на различни теми свързани със съблазняването на жени и изграждане на твоята атрактивна личност! Те ще са отворени за всички желаещи.
Индивидуалните консултации ще стават по предварителна уговорка и ще се заплащат на час.
Онлайн съветите ще са напълно безплатни, като ще се стремим да ти отговорим възможно най-бързо!
Статиите ще се пускат през няколко дни и ще те запознаят с основите на пикъпа.

Какво получаваш от PUA Team?
- След като минеш курсовете – кратък/подробен – получаваш членство в отбора! :(
- Ще разполагаш с информация за всеки от отбора – къде е, как да го намериш(е-мейл/скайп/телефон по желание) – с цел да имаш съмишленик в играта винаги около теб.
- Ще получаваш покани за специално организирани партита за всички членове.
- Ще получаваш информация за предварително организирани от нас мероприятия и новостите в пикъпа.
- Ще ти помогнем да се изградиш като самоуверен мъж с лидерски и социални качества.
- Ще преодолееш някои от най-големите си страхове и никога повече няма да си сам.
- Ще ти помогнем да намериш любовта на живота си или да си постоянно заобиколен от купища красиви жени – в зависимост от това какво търсиш!

Целта на PUA Team
Нашата цел е да създадем и развием пикъп общество в България, което да помогне на всички мъже да се изградят като преуспели личности не само с жените, а като цяло в живота. Ако си готов за нов, атрактивен и динамичен лайфстайл, PUA Team е твоят отбор!

Запиши се тук, за да получиш инфорамция веднага, щом проекта е готов!
За допълнителни въпроси: [email protected]

Ace
PUA Team
www.puateam.com

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 22 February 2010 - 06:13 PM

много хубаво,знаеш,че щях да бъда първия ако бях от София, но никога не е късно,тая година завършвам гимназия а и имам роднини в София така,че може да ме очакваш :cy: всичко звучи много забавно и готино,това което правиш си е направо златна мина :huh:

#3 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 22 February 2010 - 11:55 PM

:cy: Мерси за коментара! Казал съм ти, че винаги си добре дошъл, само че сега се сетих една подробност, която съм пропуснал да опиша по горе - КУРСОВЕТЕ ЩЕ СА САМО ЗА 18+ - все пак ще практикуваме по нощни клубове :huh:

#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 23 February 2010 - 12:28 AM

:cy: Мерси за коментара! Казал съм ти, че винаги си добре дошъл, само че сега се сетих една подробност, която съм пропуснал да опиша по горе - КУРСОВЕТЕ ЩЕ СА САМО ЗА 18+ - все пак ще практикуваме по нощни клубове :huh:

eе нека нека,аз след 1 месец и половина правя 18 :(

Edited by ThunderKICK, 23 February 2010 - 12:29 AM.


#5 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 23 February 2010 - 10:12 AM

Интересно и иновативно (от една страна) бих казал.
Лично мен много ме заинтригува и бих се записал просто от любопитство, да видя всъщност какво представляват и как протичат тези семинари, сигурно е забавно :unsure:

#6 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 23 February 2010 - 07:59 PM

Това е добра идея,само дано убочаващите да си разбират от работата...
КЪСМЕТ В НАЧИНАНИЕТО ВИ ...

пс:
Пикапът няма особенно благоприятна почва у нас,но такива миропиятия упровергават това твърдение.
Пишете как върви убочението на зайците :unsure:

#7 Ivcho-SF

Ivcho-SF

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 17 Мнения:

Posted 23 February 2010 - 11:47 PM

Пикапът няма особенно благоприятна почва у нас,но такива миропиятия упровергават това твърдение.

Абе при толкова красиви жени в България не почва ами направо тор има :unsure:
Мъжете с проблеми в общуването с жените трябва да не се срамуват от това,
трябва да преглътнат мъжкото си его защото колкото и да залъгват себе си и околните
липсата на секс,романтика и интимност с женския пол си остава факт.
Записването на такъв курс не е никак срамно напротив това е едно смело деание.
Този които не се страхува да покаже слабото си място и се стреми да го пребори постига успех.
Тези които се крият зад сянка от егоценричност,принципи и мнение на околните нека си останат там.
Тези обаче които са достатъчно силни и не крият проблема си а искат да се справят с него мисля,че крачка като тази да учавстваш
в такъв курси е възможност да получиш това което силно ти е лисвало.
Самотните нощи не са сън а реалност от това което ние самите диктуваме.А както във всяко друго нашо начинание когато не можем да се справим сами търсиме някои които може да ни помогне,от които можем да почерпим необходимити знания от които можем да получим разбиране и подкрепа.
На "ПУА Отбора" пожелавам само успехи! ;)

Edited by Ivcho-SF, 23 February 2010 - 11:54 PM.


#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 February 2010 - 12:19 PM

Поздрави на Confidence и целия отбор ;) желая Ви успехи в страхотното начинание и... дано направите пътека или поне стъпки в развитието на pick up обществото у нас :unsure: надявам се, че ще помогнете и на пичовете в нужда... само с най-доброто

тъй като познавам добре Confidence, гарантирам на всички качеството... иии количеството де :D

#9 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 24 February 2010 - 02:48 PM

Благодаря ви за готините коментари, особено на бат Кико! :unsure:
Освен мен, има още 2-ма обучаващи, с цел да ви бъде обърнато възможно най-голямо внимание! Както за вас, така и за нас, това ще бъде доста щуро приключение изпълнено с много положителни емоции! :happy:

#10 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 24 February 2010 - 03:08 PM

схванах идеята, но кач пара е това приключение?

#11 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 24 February 2010 - 04:11 PM

За сега се въртим около 300лв. за 3-дневния курс и 450лв. за 7-дневния.
Семинарите ще са около 50-80лв.
Тези цени са ориентировъчни, а не окончателни!

#12 Bat_Jorkata

Bat_Jorkata

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 25 February 2010 - 02:00 PM

Идеята е много добра и браво на Confidence.Пичове хващайте и се записвайте не знаете какво изпускате :unsure:Познаваме се с Confidence пич е и наистина сериозно се беше захванал в тая област признал сам го.Като ми каза за тея обучения бях много щастлив, че някой се наема да развива Pickup-a у нас.В чужбина е доста развит, но за съжаление у нас е още неразвита област.Успехи на Confidence и от мен.

#13 Man's Heart

Man's Heart

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 16 Мнения:

Posted 25 February 2010 - 02:38 PM

Успех на начинанието и от мен. Confidence, е готин и ги чува работите. Дано му се отдава възможността да предаде познанието.

#14 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 25 February 2010 - 05:47 PM

Тенкю пийпъл за доверието и подкрепата! Ще се постараем да оправдаем и дори да надхвърлим очакванията ви! :unsure:

#15 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 26 February 2010 - 05:37 PM

Работим върху схема с отстъпки, в случай, че доведете друг човек на курса. Скоро ще ви дам малко цифрички относно това... :unsure: