Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

много по голям проблем


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 14 February 2010 - 09:00 PM

Хора изникна голям проблем моя най добър фр скъса с нейната най добра приятелка и сега сам разбит тотално та аз съм луд по нея...моя човек е out напрао е шокиран това му беше като подарък за свети Валентин не кажете хора какво да правим и двамата си харесваме момичетата обаче нещо стана... ;)

пояснение неговата приятелка-дето сега го заряза и тази която зарибявам са най добри приятелки

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 February 2010 - 12:43 AM

Хора изникна голям проблем моя най добър фр скъса с нейната най добра приятелка и сега сам разбит тотално та аз съм луд по нея...моя човек е out напрао е шокиран това му беше като подарък за свети Валентин не кажете хора какво да правим и двамата си харесваме момичетата обаче нещо стана... ;)

пояснение неговата приятелка-дето сега го заряза и тази която зарибявам са най добри приятелки

направи ХОД да и поискаш телефона ако я видиш някаде,след като вече и имаш телефона си уговорете СРЕЩА-за да идете на кафе,бар и т.н. Можеш да и вземеш телефона и от някой друг,но това не е добър начин,защото ще се получи много кофти като и звъннеш а тя не ти е дала номера си,най добрия вариант е да и го поискаш лично,след като я видиш я поздрави,разменете си няколко общи приказки от рода на КАК СИ,КАК Я КАРАШ и следователно да вмъкнеш: бих искал накой път да се видим,Хайде да излезем тия дни,тя ако се съгласи и поискай номера за да може да и се обадиш,след като вече и имаш номера изчакай 3 дена и на четвъртия звънни и й предложи да се видите като посочиш ЧАС и МЯСТО на срещата,можеш да се съобразиш да ви е еднакво близо и на двамата ако знаеш къде живее де.Ако успееш да направиш всичко това СУПЕР по нататък ще споделиш как се е държала на срещата и ще те светнем как да подходиш ! И сега мога да ти дам някои предложения като: как да се държиш и т.н. но лягам да спя :) ще чакам следващия ти пост. Поздрави

#3 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 15 February 2010 - 06:41 PM

пич мерси много за това обаче изникна нов проблем и това е че снощи в бързината си казах на моя фр да и пише да излезнем(което беше много лоша идея ) и тя ме отряза нещеше той и предложи моя skype но пак не стана с две думи преебах се.Въпросът е как мога да оправя този номер ако чакам на случайна среща абсурт няма да стане във съвсем различни места живеем учим мислех да и взема skype -сей но съм претиснал моя човек да ми го даде и така...какво ще кажетe?

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 15 February 2010 - 07:03 PM

;) ами каза ти се - да и вземеш телефона и да излезете, а ти кво направи... реши да излизаш с твоя приятел и тях... тя да не е страшна, че да водиш и приятела ти да ти пази страх?! какво очакваше да стане като довчерашното гадже на най-добрата и приятелка я кани да излязат? :) за кво ти е скайп? да си говорите за общите ви приятели ли? ;)

#5 Kordy

Kordy

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 15 February 2010 - 07:18 PM

мога да ти кажа че в случая това не съм го чел преди да кажа снощи това и как за какво ми е skype как да излезем като аз нямам никаква връзка с нея

#6 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 16 February 2010 - 12:19 AM

Недей бърза И може и да ти мине мерака ;)

#7 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 18 February 2010 - 09:23 PM

ся мааама му стара в тая бързина да сваляш кифли правиш някви супер не мъжки работи... Представи си че няква зубарка дет си я видял в съседния клас/курс ти звънне без да се имате и т.н кво си кажеш ттаая бахти умрялата а? Споко, всеки се учи, вече си си изпатил от грешка-пробата и другия път ще си шест :huh:

#8 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 19 February 2010 - 04:30 PM

... другия път ще си шест


Дали? То от една грешка не може да се изчисти тотално всичко. Пък и жените са различни.

#9 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 19 February 2010 - 06:08 PM

еми квот си го направи, ако ще :huh:

#10 Johny_Walker

Johny_Walker

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 19 March 2010 - 06:17 PM

Схемата е да се правят повече грешки, щот така повече и научаваш.