Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Поуката от снощи


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 24 June 2008 - 12:37 PM

Момичето е от курса ми и още от Септември ми беше крайно интерсна, но знаех че за нея ми трябва повече опит и просто поддържах очевидния й интерес към мен във времето. Тя е от хубавия тип момичета - с дълбок характер, широки интереси, въобще арт-тип от Варна. И така вчера ненадейно я поканих на кино и тя се съгласи. Гледахме възможно най-голямата простотия - Големия Стан - нямаше гнусотия на този свят която да не беше в този филм. :) Както и да е смяхме се мноооого. След това хапнахме и понеже в 12ч заключвали общежитието й тя трябваше да си ходи (още преди филма съвсем помеждудругото вмъкна че съквартирантката й тази вечер била при гаджето си ;) ). Аз й предложих да я изпратя и полека лека тръгнахме към Скай Сити мола, срещу който живее. Започнахме да сравняваме нощна Варна и София и тя ме издразни, като каза че са несравними. На мен това и ми трябваше. :) Впоследствие ми призна, че това е била най-хубавата й вечер в София. Все пак я филмирах здраво - първо хванати за ръце по Черни връх, Канала - готини историйки и от двете страни, закачки тук-таме. После я заведох на "лодки", а там знаете ги хората - точно неин (а и мой) тип. Пихме по мента седнали на тревицата, яка музичка, як разговор. И като казвам як разговор наистина вървеше по мед и масло - красив разговор за пътувания, описания, изкуство, чувства, приятели, детство, весели истории. Вече беше към 12 и тя почна да се притеснява, че понеже днес е лошия портиер на смяна, няма да я пусне и ми възложи от сега да мисля какво ще правим до 6. Аз бях уверен, че ще ни пуснат и й го казвах. Тръгнахме през Борисова покрай "Българска армия" - по алеята зад сектор В беше мрак и я беше страх, а аз я прегръщах и обяснявах как това е свято място и няма какво лошо да се случи на един истински цесекар ( говорих изключително малко за футбол тази вечер, поне не повече от колкото тя ми говореше за обувки :) ). Тук тя ми каза, че Морската градина била по-яка, а аз я водя право напред към езерото с лилиите и тя като го видя: "Аааах, колко е прекрасно, еееех, кога цъфтиии?", това-онова, казах й че има костенурки дръд-дрън, много се изкефи. След това право нагоре към паметника на комунистите - и там не беше ходила. Нали заете, че са го проектирали така че да стоят петолъчка срещу петолъчката на Министерски съет, но сега е петолъчка срещу знамето. Ето тук тя БЕШЕ в сексуално състояние и аз не направих крачката (сега си мисля че трябваше още там да я налазя, все пак е изтрещяла девойка). Стояхме за по цигара и мълчахме предимно, наслаждавахме се на момента, НО не я целунах, дори не се бяхме прегърнали. Разцепих мълчанието с филма, че на София може да си нямаме море, но поне Цариградското шосе замества шума от морето. И така тръгнахме да пресичаме Цариградско, отгоре, като й казах че за първи път го правя това. По средата между платната реших че трябва да я целуна и й казах, че във Варна никога не може да стоим на средата на морето - тогава я целунах, но не много страстно (незнам защо). После продължихме разходката за ръце, пяхме онази песен на Тангра - Нашият град - в който друго освен да се влюбиш просто няма какво да се случи ... Портиера все пак ни пусна и ето че сме в арт-общежитието й. Тя почна да ми показва това, онова, снимки, глупости, а аз раглеждах ли разглеждах, после си говорихме за супер яки работи, обаче аз не посегнах нито веднъж към нея. Истина е че се бях филмирал и нямах желание за секс, просто в момента не ми се виждаше нормално продължение на нещата. А когато вече ми се виждаше - не се осмелих, сякаш чаках подходящия момент, а по- късно даже и не го допусках вече. Едва като легнахме да спим се замислих колко съм зле. Но беше вече късно. Навивах се за сутринта, ама нямаше нищо и на сутринта - говорихме си 15 минути и си заминах. Сега ми пише в скайп ,прибра ли се, наред ли е всичко - аз не съм отговорил още, защото не съм й казвал че се прибирам. Въпреки яда ми се замислих че трябва да извлека положителното и да не допускам повече такива грешки. Все пак се забавлявах много.

Въпроса ми е защо въпреки че излязох с нагласа за секс когато дойде същинския момент нямах истинско желание? Всичко беше супер, но дори за момент не еректирах през цялата вечер. Наистина не ми е пукало много дали ще ме отреже за секса, просто нямах желание да си го поискам, а и май незнаех много много как. Всмисъл тя е доооста по-опитна. Аз отново не се реших на действие поради страх от излагане понеже е от курса ми. А ме беше страх защото нямах желание. А може би нямах желание защото бях спал 3 часа предната нощ, мента и цигари + неопитност - бях убеден че няма да ми стане както трябва, а самата тази мисъл като ми се натрапи и ...
Надявам се да не съм осрал нещата и занапред да имам шанс с нея, все пак ще ходим на практика за 10 дни през лятото - знаете сега е team-biulding шита на мода :lol:
Та това е приемам всякаква критика, съвети, въпроси, храна...
П.П. Дълго пиша за проблемите си, но знам че има хора които харесват да четат такива неща, а и нали знаете - най-големите безхаберници накрая пишат книги и пак са ОК! :P

#2 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 24 June 2008 - 01:22 PM

И ето, Велизар Димитров получава топката в центъра на терена...Финт, невероятен контрол....Зад гърба на защитата, преминава през вратаря...и тойй е сам срещу вратата...празна врата ...ШУТ...какъв пропуск...

ПП: практика и аз съм пропускал на празна врата, то аз не съм вкарвал, ама има време :)

#3 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 24 June 2008 - 01:39 PM

Franko, допускаш една основна грешка и тя е OVERANALYZING. Прекарал си страхотна вечер, дори ми беше приятно да го чета, какво толкова. Защо трябва непременно да се стигне до секс още на първото излизане. След като ти е било добре спри да се притесняваш за тези неща и да анализираш ситуацията. Не го приемай като пропуск, а като добро изкарване на вечерта. Единстсвеното което аз виждам като пропуск е, че не си направил това което ти се е искало, чакайки за подходящия момент - да я целуваш примерно или нещо друго, зависи как се развият нещата. Тя със сигурност е усетила тази нерешителност в теб, но почти съм сигурен че няма проблем. Успех по-нататък.

#4 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 24 June 2008 - 03:17 PM

MisterX, прав си, наистина често преанализирам нещата. Наскоро един приятел ми каза за жените: "Когато практиката е малко, многото теория пречи". Просто го приемам и като добро прекарване, но и като пропуск (защото все пак спах у тях) и искам да си извадя максимално поуки.

Freestyler, много точно резюме на историйката, само дето нямаше шут, а изчаках мача да свърши Х на празната врата. :))) само послеписа не успях да разтълкувам - ?

Edited by franko_begbie, 24 June 2008 - 03:21 PM.


#5 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 24 June 2008 - 03:44 PM

Аз пък не мисля, че е задължително да се пробваш да спиш с нея от първия път. ПОнякога когато изчакваш интереса и към теб нараства и точно така се създава така наречената емоционална връзка.
Ще имаш и други шансове с нея, но все пак бъди по - уверен, това жените наистина го усещат :)

#6 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 25 June 2008 - 03:06 PM

Аз смятам, че не е нужно да спиш с нея още на първата вечер.Упознаите се още малко и тогава тя сама ще ти се метне в убятията(е не съвсем сама ама ще се гушне,ще започне да се омилква,да се отърква и тогава ти е готова!!! :) ).Щом сте си изкарали добре,това е супер и няма за какво дас е притесняваш.Пък и нали знаеш какво са казали хората:
"Бързата работа срам за майстора" :) :lol: :)

#7 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 25 June 2008 - 06:00 PM

Според мен не си изпуснал нищо. Погледни го от добрата страна - тя си е прекарала добре, ти също. А от това би следвало да се видите пак. Хората не повтарят нещата, които не им харесват. Мостът м/у вас е почти изграден. Когато го завършиш напълно, тя сама ще ти покаже какво иска от теб. В случая секса. Аз така ги виждам нещата.

#8 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 25 June 2008 - 11:36 PM

Според мен не си изпуснал нищо. Погледни го от добрата страна - тя си е прекарала добре, ти също. А от това би следвало да се видите пак. Хората не повтарят нещата, които не им харесват. Мостът м/у вас е почти изграден. Когато го завършиш напълно, тя сама ще ти покаже какво иска от теб. В случая секса. Аз така ги виждам нещата.


Оценявам мнението ти! Има много смисъл! Благодаря! :)

#9 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 26 June 2008 - 12:33 AM

Радвам се, че съм полезен. Желая ти успех. :)

#10 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 03 July 2008 - 07:12 AM

И ето поуката си е, че трябваше да рискувам и да се опитам да правя секс у тях. Дори и да не се бях справил сигурно щях да вкарам пръсти, език и да я задоволя - демек нямаше да се изложа...
Защо ли? Защото от тогава минаха два изпита, на които аз играх както трябва - небрежно, малко внимание с докосване. Междувременно тя ме търсеше по скайп по два пъти на ден - аз отговорих само веднъж. И така мечтата й е да влезе в художествената академия и докато чакаме резултати от изпит (от тези нашите си) тя учи за изпита си(за академията) на другия ден. В същото време аз заговорих една мацка на 25, а като ме видя една друга още по-хубава ме пита колко е часа и с нея също се заговорихме. Не дочакахме резултати, защото аз бързах за представление на един приятел, на което тя не можеше да дойде за да си научи за изпита и на спирката имаше само прегръдка и успех и пожелах. Вчера й пращам смс - как мина,резултати? По-късно тя ми връща 5.20 - най-високата оценка! - Аз: Супер, Айде да празнуваме Тя; ОК
Аз подскачам от кеф - имам терен,... нямаше едно нещо за което да се хвана този път да не ми е наред - настроение, абе всичко ....И така 9 часа се виждаме на попа и...прегръдка, АЗ: е щастлива ли си, почти сбъдваш мечтата си - ТЯ: ООо много съм щастлива - оценката, ГАДЖЕТО МИ КАЦА В 12Ч ... Аз вътрешно полудях. Не че не ми спомена за гаджето предния път, ама такава засечка не ми понесе. Опитах се да не ми личи, обаче всъщност ми развали настроението а оттам и играта - черпихме се по едно, поговихме си, аз се направих, че си правя друга среща (което беше тъпо). Питах я - ше ходим ли на разходка? Тя - Сега ли? Аз: Не (:() Тя:Ше ходим! Плати сметката, обясних й маршрута до спирката на 84 и изцепих в обратна посока. На връщане не срещнах нито един мангал иначе тежко му. А тая сутрин се събудих от взривове :())))))))))))
И така поуката е СРАМ пу*ка НЕ е*е И ДЪЖД КОЛА НЕ МИЕ!!!!!!

Edited by franko_begbie, 03 July 2008 - 07:13 AM.


#11 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 03 July 2008 - 08:23 AM

И ето поуката си е, че трябваше да рискувам и да се опитам да правя секс у тях. Дори и да не се бях справил сигурно щях да вкарам пръсти, език и да я задоволя - демек нямаше да се изложа...
Защо ли? Защото от тогава минаха два изпита, на които аз играх както трябва - небрежно, малко внимание с докосване. Междувременно тя ме търсеше по скайп по два пъти на ден - аз отговорих само веднъж. И така мечтата й е да влезе в художествената академия и докато чакаме резултати от изпит (от тези нашите си) тя учи за изпита си(за академията) на другия ден. В същото време аз заговорих една мацка на 25, а като ме видя една друга още по-хубава ме пита колко е часа и с нея също се заговорихме. Не дочакахме резултати, защото аз бързах за представление на един приятел, на което тя не можеше да дойде за да си научи за изпита и на спирката имаше само прегръдка и успех и пожелах. Вчера й пращам смс - как мина,резултати? По-късно тя ми връща 5.20 - най-високата оценка! - Аз: Супер, Айде да празнуваме Тя; ОК
Аз подскачам от кеф - имам терен,... нямаше едно нещо за което да се хвана този път да не ми е наред - настроение, абе всичко ....И така 9 часа се виждаме на попа и...прегръдка, АЗ: е щастлива ли си, почти сбъдваш мечтата си - ТЯ: ООо много съм щастлива - оценката, ГАДЖЕТО МИ КАЦА В 12Ч ... Аз вътрешно полудях. Не че не ми спомена за гаджето предния път, ама такава засечка не ми понесе. Опитах се да не ми личи, обаче всъщност ми развали настроението а оттам и играта - черпихме се по едно, поговихме си, аз се направих, че си правя друга среща (което беше тъпо). Питах я - ше ходим ли на разходка? Тя - Сега ли? Аз: Не (:() Тя:Ше ходим! Плати сметката, обясних й маршрута до спирката на 84 и изцепих в обратна посока. На връщане не срещнах нито един мангал иначе тежко му. А тая сутрин се събудих от взривове :())))))))))))
И така поуката е СРАМ пу*ка НЕ е*е И ДЪЖД КОЛА НЕ МИЕ!!!!!!

Споко ...пак сте прекарали хубаво. Намали си очакванията иначе сеподготвяш за неуспех и вътрешно ще ти е напрегнато. Какво като не сте правили секс тая вечер. Погледни от хубавата страна. Забавлявали сте се. Ще има и друга среща.

#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 03 July 2008 - 10:30 AM

От това което прочетох по-горе, ударението е върху ПРИЯТЕЛЯ И. Беше ни го спестил в първия постинг :(
Харесва ли ти мацката? Харесва ли ти да общуваш с нея? Можеш ли да се владееш?
Ако искаш поддържай връзка с нея. Това ще ти даде опит. Адаптирай се.

#13 Apolon

Apolon

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 03 July 2008 - 01:04 PM

Аз мисля, че първият път просто тя е била настоена за секс, но ти не си взел нещата в твои ръце. Наистина е имало два варианта или повече да не иска да опитате да стигнете до секс или да засилиш емоционалния и интерес. Явно след като си е взела изпита, тя е била превъзбудена просто от добрата оценка и е се е била настроила, че приятеля и си идва и почти е било невъзможно да имате нещо повече от прегръдка и целувка. Просто когато е била сама само с теб. Изкарали сте страхотна вечер, забавлявали сте се, имали сте и терен и сте прекарали заедно ноща. Вече ме съмнява, че може да имате нещо повече освен приятелски отношения. Освен ако тя не те потърси за нещо повече...

#14 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 03 July 2008 - 06:05 PM

И така поуката е СРАМ пу*ка НЕ е*е И ДЪЖД КОЛА НЕ МИЕ!!!!!!


Може ли да си го сложа в скайпа? :( :( :P :P :P

Абе брат, шанс. Ще знаеш следващият път като стигнеш дотук каква да ти е следващата стъпка ;)
Продължението за приятеля й обаче ме притесни. Не разбирам защо си я бавил при положение ,че е заета ;) В тоя случай и двамата сте знаели какво трябва да стане ;) След толкова положителни емоции надали ще има мацка която да ти откаже.

Със здраве!

#15 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 03 July 2008 - 09:15 PM

Да бе, много ме беше яд още тогава! Ето сега като се замисля над това което казваш - че тя на три пъти си ме "покани". Първо още преди киното спомена, че съквартирантката й е при гаджето си, второ - говореше ми че 2 седмици била с някъв италианец дето се запознали в асансьора на общежитието и още там било станало интересно и трето ми спомена за гаджето си по-едно време че е в чужбина... ужас - защо не слушам,,,няма чуваемост и това е.....
Нищо - поуката е на лице :( А с тази мацка ще видим какво ще стане след две седмици като отидем на практика за две седмици в Златоград :( А и преди това може пък да я разходя в зоопарка (а там има едно място което може и да ни хареса :P ) Времето и тя ще ми покажат какво да правя...продължавам си нататък :P благодаря на всички, здравейте