Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как да сме привлекателни за момиче.. ами сега на къде


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:24 PM

общоизвестен факт е ,4е ако искаме да впе4атлим моми4е, 4исто и просто не правим нищо специално да я впе4атлим , а се държим така все едно тя трябва да ни впе4атли, тя трябва да се бори за нас или да ни заслужи , да се държим така все едно тя иска много неща от нас , а ние се въздържаме..добре ама има един момент в който моми4ето ни контрира..
ние сме си казали това което трябва, но тя отговаря нещо от сорта на
Тя: 'ме4тай си'
Тя: 'какво те кара ,4е мисли6 4е 6те го направя'
Тя: 'то4но това си мислех да направя'
Тя: 'не бъди толкова сигурен'
Тя: 'мм предпо4итам не'
Тя: 'а нещо друго.. каква наглост'
Тя: 'нещо си мн самоуверен'
Тя: 'вярва6 ли си'
Тя: 'хахахах' и т.н.

Edited by PasstheDutch, 08 February 2010 - 10:28 PM.


#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 11:32 PM

общоизвестен факт е ,4е ако искаме да впе4атлим моми4е, 4исто и просто не правим нищо специално да я впе4атлим , а се държим така все едно тя трябва да ни впе4атли, тя трябва да се бори за нас или да ни заслужи , да се държим така все едно тя иска много неща от нас , а ние се въздържаме..добре ама има един момент в който моми4ето ни контрира..
ние сме си казали това което трябва, но тя отговаря нещо от сорта на
Тя: 'ме4тай си'
Тя: 'какво те кара ,4е мисли6 4е 6те го направя'
Тя: 'то4но това си мислех да направя'
Тя: 'не бъди толкова сигурен'
Тя: 'мм предпо4итам не'
Тя: 'а нещо друго.. каква наглост'
Тя: 'нещо си мн самоуверен'
Тя: 'вярва6 ли си'
Тя: 'хахахах' и т.н.

единствената причина да се сблъскаш с тези приказки е да не си се представил както трябва,тук всичко е изпитано и то не от 1-100 човека а от хиляди,тя може да ти казва"нещо си много самоуверен"но това е защото не си самоуверен а се правиш на такъв и тя го забелязва,това пък може да бъде и някакъв тест да те пробва дали ще се засегнеш от тези изрази,доста момичета са се държали по подобен начин с мен,но после се отпускат. Нека се изкажат и други съфорумци,но аз мисля,че причината за тези изрази е или някакъв тест от нейна страна или липса на самоувереност при разговора. ;) поздрави !

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 11:56 AM

точно така... УВЕРЕНОСТ момче УВЕРЕНОСТ!

обаче в азбуката има Ч... махни тия четворки че дразнят!

#4 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 09 February 2010 - 02:25 PM

тя може да ти казва"нещо си много самоуверен"но това е защото не си самоуверен а се правиш на такъв и тя го забелязва

доста момичета са се държали по подобен начин с мен,но после се отпускат.

Дам. Доста добри причини.
И двете неща съм ги забелязвал.

Ако ми го кажат бих се усмихнал за да покажа че съм добронамерен и по-скоро да го приеме като някакъв вид игра или леко приятно дразнене.

Edited by exort, 09 February 2010 - 02:26 PM.


#5 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 08:47 PM

на много си сигурен бих казал "пфф да бе, само се правя ;) " Яростно избегвам словесни конфронтанции и само разказвам историйки- бтв така прави и силвио берлускони Е, ако някой си прави пишки с вас пред обществото се налага затапки естествено, ама, ако можете да обърнете ситуацията печелите врага

#6 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 11 February 2010 - 12:00 AM

хехе приемам съветите ви.. ама увереност,увереност аз ако знаех как да я придобия нямаше да имам проблеми с момичетата и нямаше да пиша тук на първо място :)

#7 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 11 February 2010 - 01:45 AM

PasstheDutch - с риск да прозвуча като в реклама против пърхот ще ти кажа:"Аз пробвах Demonic Confidence, пробвай и ти :) " - може наистина да ти звучи тъпо, но наистина действат упражненията, някакси те освобождават да водиш разговор, после може и да си коригираш тона и т.н. и като минеш упражненията прилагаш наученото от форума и разните книжа дето си изчел, но без конфидънс няма да стане според мен. А от както се изправих пред 9 членна комисия от професори, доценти и светила, вярвай ми трудно може да ме спре нещо да водя разговор. Подкрепям мнението на тъндъркик мисля че това не е да те отрежат, а те пробва и мое мнение е че явно си се държал закачливо преди това което е нормално разбира се, но ако тя започне да се лигави и някакви такива фрази стани сериозен според мен: "вярваш ли си" -"да" но да си сериозен, ще видиш как ще се промени физиономията й, ако те огледа от глава до пети това е на добре, бас държа че не те оглежда докато си говорите като "приятелки". И като те оглежда не прави физиономии и не следи погледа й оглежда те защото вече те вижда с други очи. Т.е. - бъди контрастен в тия моменти - ако тя е лигава, бъди сериозен, ако тя е сериозна я закачай - смисъл тя да влезе в твоето настроение, а не ти в нейното, инак ще си останете приятелки, поне това е моето мнение от моя опит конкретно за тези ситуации, нека и другите кажат.

#8 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 11 February 2010 - 05:49 AM

"Аз пробвах Demonic Confidence, пробвай и ти :)


Добре, ше му кажа.

#9 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 11 February 2010 - 12:42 PM

честно казано се чудя на акъла на някои хора - питате за решение на проблема, дават ви се един куп отговори и въпреки това си знаете вашето си и само мрънкате - вие сте прави целият форум е крив, всичко знаете всичко можете, ама на нямаме гаджета, щото жените са калпави :) Как ще се научиш да плуваш без да се измокриш? Момчето пита как да придобие увереност - аз му казвам как. Ходиш по улицата и заговаряш мацки, няма значение дали ще са въпроси и т.н., може само едно Здравей и да и намигнеш, но така става колкото и невероятно да ви звучи, просто трябва да се отпушиш да говориш на мадамите, защото съм сигурен че много мислите докато заговорите някоя че и по време на разговорът, като се освободиш веднъш от тежестта наречена СТРАХ ще видите че тогава вече не казваш каквото мислиш, а казваш каквото ЧУВСТВАШ.

#10 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 11 February 2010 - 01:20 PM

iwanttofuckher, Щастливото число е съвсем прав. Човече, ако ти липсва воля и мотивация за промяна какво правиш тук? Ако искаш да си отракан ебач, на който всички се кефят си попаднал на правилното място. Но ако нямаш воля и мотивацията да се превърнеш в такъв си губиш времето. Лесно е да кажеш "аз съм загубена кауза". Вместо това се изправи лице в лице срещу прблема. Легни, гледай тавана и изброй всичките си провали през живота. И се замисли как си се чувствал тогава. Сигурен съм, че няма да ти хареса. И вече имаш мотивация за промяна. Влез във форума, прочети пак темите, после излез сред света. И следвай съветите като общуваш. Ако се провалиш - легни и пак си повтори дали ти харесва да си сам. Продължавай да излизаш, да общуваш и да търсиш контакти с хората! Ще стане, стига да подбереш правилните хора и правилния подход. И не ми излизай с приказките, че не знаеш какъв е. Не ми обяснявай пак, че съветите ми са неприложими и абстактни! Не се оправдавай с мен, щастливото число или който и да е за мързела си. Това, че сам признаваш проблема си е много много добър старт. Имай волята и силата и да ги решиш. Обяснено ти е 100 пъти как става. И пак си повтаряй - ще стане! И не ми противоречи! Не съм седнал да си губя времето с теб, за да ми обясняваш как не съм прав и т.н.

#11 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 12 February 2010 - 11:22 AM

PasstheDutch, пич, намери ме в скайп, ще ти помогна ---> skype: zasmukan
iwanttofuckher, сексиславчо, като ти чета постовете все повече се уверявам, че само с искането ще си останеш...при теб положението е доста по тежко, съдейки от песимизма, с който подхождаш към всяко едно предложение и ти препоръчвам да започнеш с филми като "YES Man" и "The Secret"(не съм го гледал, но съм чел по-темата и знам за кво става дума)...ако и те не помогнат, ти остава да чакаш живота сам да ти покаже някои неща и евентуално ще се класираш за главна роля във 2-ра част на филма "40 годишен девственик"...сложи едни розови очила и се ВЗЕМИ В РЪЦЕ пич!
:)