Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Мъжки номера


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 02:34 PM

Ясно е, че жените си имат цял репертоар от номера, обаче мъжете също трябва да си имаме такива за да е равностойна игричката.
Аз например пиша анонимни бележки от други жени на "жертвата" където пиша неща от рода на "Гаджето ти си има друга" или "Твоят мъж много хубаво целува"
и не е истина уж много сложните и трудни за разгадаване жени как се връзват просто. Смешно е да ги гледаш от страни как се гърчат.
И като потърсят рамо да поплачат аз съм там. Действа! А вие имате ли си някои хитринки, които да ви помагат да достигнете по-бързо до целта?

#2 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 02:38 PM

Човече това е много тъпо дето го правиш, предста ви си че на теб така ти правят, честно казано имам чувството, че имаш някаква начална социфобия, но не съм сигурен разбира се. Все пак, ако се чувстваш объркан или нешастен иди си излей душата на психолог, всеки може да се срине емоционално :) Искам деликатно да ти кажа, че това, което правиш не те прави мъж. Никоя жена не би видяла истински мъж в подли ти постъпки. Жените харесват мъже, които побеждават или губят, но с дойноство, а не с някви курвенски номера, остави ги те са си за жените

Edited by razace, 08 February 2010 - 02:43 PM.


#3 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 02:41 PM

Нима всеки който плете интриги има социална фобия? Give me a break!
А и на мен са ми правили по-лоши неща, така че.
Ако в живота няма интрига няма да е интересно капиииш?

Edited by virtual_cowboy, 08 February 2010 - 02:42 PM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 03:01 PM

Нима всеки който плете интриги има социална фобия? Give me a break!
А и на мен са ми правили по-лоши неща, така че.
Ако в живота няма интрига няма да е интересно капиииш?

с тези номера няма да стигнеш далеч,не си ли се замислял,че все някога ще излезе на яве какви ги вършиш и ще ти се срине цялата репутация,това че са ти правени номера от други на значи,че трябва да си ги изкарваш на други мацки,това не е мъжка постъпка а курвенска,правиш типично женски номера,това не е характерно за един мъж,ако ще бъдеш играч играй по правилата на играта,а ако ще въртиш номера ще те хванат,сам решавай,ако се смяташ за по умен от някой във форума тогава си задръж мнението за себе си и действай както смяташ за добре,да видим до къде щя я докараш,не искам да те обидя,но никак ама никак не си прав !

Edited by ThunderKICK, 08 February 2010 - 03:02 PM.


#5 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 03:05 PM

В любовта и на война всичко е позволено и няма правила.
А истината е, че жените са като малките деца - покажи им парата и ще те заобичат.
Няма смисъл от някакви тактики, всичко което жените искат са пари, секс, подаръчета и естествено малко близост и топлина.

Edited by virtual_cowboy, 08 February 2010 - 03:06 PM.


#6 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 03:09 PM

В любовта и на война всичко е позволено и няма правила.
А истината е, че жените са като малките деца - покажи им парата и ще те заобичат.
Няма смисъл от някакви тактики, всичко което жените искат са пари, секс, подаръчета и естествено малко близост и топлина.

щом искат само пари тоя форум за овцете ли е правен,какви ги дириш тука щом можеш да си купиш жени с пари ? мисля,че съм чел доста твои постове и начина на мислене ти е доста вариращ,не ти трябва жена която иска пари,но ако ти е по удобно така купувай си я ;) истинската жена иска истински мъж,а материалната жена иска истински пари и коли

Edited by ThunderKICK, 08 February 2010 - 03:12 PM.


#7 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 04:39 PM

ами моите номера са, че като ме отрежат и си тръгвам с достойнство, нищо, че ми се смеят зад гърба - в общи линии други номера не знам

но както казаха тук важно е достойнството

#8 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 07:17 PM

Моя номер е като стана да се изпикая и след това всичко се нарежда,ама без това не мога! Аз пък защо имам толкова момичета,без да имам пари за бензин даже,а? Щото мисля! Понякога съм смешен,жалък,понякога съм гениален,добър,ама накрая на деня гледам да си легна чист,ако ме разбираш. ;)

И да ти вкарам един друг филм,понеже не съм в настроение. Ти правиш номер на тая мацка и си мислиш,направих и номер,колко съм велик. ОБАЧЕ след като ти си направил номер,дори и да не го признаваш,ти през цялото време на всяка една връзка очакваш номера.Не може да си направил нещо и да не очакваш,дори подсъзнателно същото. Така щастлив ли си,така ще се влюбиш ли истински някога? И не ми казвай,че ако видиш жена,която си заслужава,няма да правиш такива неща,защото и двамата знаем,че е лъжа. Спри да си правиш експерименти,преди да ти е станало навик и да станеш някой пут**. Извинявай :D

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 07:34 PM

идеята е, че някога ще съжаляваш... може да не е скоро, но рано или късно... ;)

#10 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 08:43 PM

Аз пък защо имам толкова момичета


Колко момичета имаш?

#11 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 10 February 2010 - 10:16 AM

Колко момичета имаш?


Сигурно не можеш да броиш до това число, мани...

Иначе темата като цяло е голяма педерастия, осъзнайте се момци!

#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 February 2010 - 12:08 PM

@ThunderKICK е готин. Не те свалям.

Човека е на тази фаза. Какво да се прави!? Всеки си минава през фазите през които е наложително да минеш. Щом го правиш значи имаш нужда от него. Замислете се. В това няма нищо лошо да минаваш през много спирки. Важното е да стоиш на пирона и да се чудиш с кой влак да поемеш.

@ГолямКур, искам да те успокоя че и аз съм минал през това (е, не съм оставял бележки, но съм търсил реваншизъм). Признавам си. Правил съм и още хиляди глупости. Но благодарение на хората около мен и на шамарите които съм получавал и съм възприемал правилно сега разсъждавам по друг начин. Сега е мястото да благодаря поименно на всички, но няма да го направя за да не бъда pathetic.
Давай напред и ти пожелавам "добра стига!".

Edited by exort, 10 February 2010 - 12:15 PM.


#13 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 February 2010 - 03:00 PM

Присъединявам се към мнението, че самата тема е пут**вска. Като не можете да станете мъже, жени ли ще ставате, въх?

Номерата, споменати в първият пост са курвенски и то на 100%. Не че искам да обидя някой... но бележки с "готини" посладия... по-ниско и да искаш не можеш да паднеш.

Един въпрос съм си наумил да ти задам: Когато погледнеш в огледалото виждаш ли там уверен и готин мъж? Два варианта за отговор имаш, с бележки към тях:
1. Не - забравяш ги тези трикове и започваш да работиш върху се*е си докато го докара до "ДА"
2. Да - примигваш два-три пъти да се разсъниш и се връщат на първия вариант.

И накрая... защо съм толкова... груб? Защото има един много важен принцип в живота - Когато взимаш или правиш нещо, трябва да си готов да си платиш сметката. Струва ми се, че ти не си готов да си платиш сметката, както ти казаха колегите по-горе рано или късно ще съжаляваш за тези тарикатлъци, които правиш, така че от сега си прецени дали сметката няма да ти излезе през носа.

Поздрави!

#14 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 10 February 2010 - 11:38 PM

Присъединявам се към мнението, че самата тема е пут**вска.

Това дори и един путьо не би го сторил, защото не би направил гадно на някой друг заради едната... кака.

#15 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 12 February 2010 - 11:40 AM

Posted 08 February 2010 - 02:41 PM
Нима всеки който плете интриги има социална фобия? Give me a break!
А и на мен са ми правили по-лоши неща, така че.
Ако в живота няма интрига няма да е интересно капиииш?
This post has been edited by virtual_cowboy: 08 February 2010 - 02:42 PM

BiGcOcK, именно заради такива като теб има форуми и материали на тази тема...представата ти за жените е доста далеч от истината...прочети постовете до тук и се замисли малко!

Edited by Confidence, 12 February 2010 - 11:42 AM.