Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Без заобикалки


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 12:49 PM

Аз честно казано не виждам друг начин да ми порвърви със жените освен от началото да им натяквам какво искам. Иначе ме приемат за вечното приятелче, а аз не искам това. От както съм студент не общувам много с другите, обаче аз мога само по два начина да бъда - или да бъда много отракан или много затворен. При мен средно положение не съществува просто. Май е за предпочитане пак да стана отракан като в училище? Но ме е страх, че ще ме мислят за нахален? Или не би трябвало да ми пука какво мислят другите? Искам да попитам защо да е проблем сас жените да се говори право куме в очи, те да не са нещо повече от нас, мъжете? Защо трябва да ме е страх от тях и какво ще кажат? Ако ме отхвърли - има толкова други, нали така? Аз мразя заобикалките - хабят твърде много време и енергия. Засега съм затворен, но мисля отново да се опитам да станя какъвто бях - разговорлив и говорещ без заобикалки. Искам да попитам как реагират жените на отворено отношение? Аз не обичам да овъртам. Ако ми успея да си върна предишното държание и самочувствие със сигурност ще казвам директно "Знаеш ли, мисля, че би било добре да скъсим малко дистанцията...", говорейки с някоя мацка, която ме привлича. Мразя овъртанията.

#2 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 01:59 PM

Искам да попитам защо да е проблем сас жените да се говори право куме в очи, те да не са нещо повече от нас, мъжете?

Защото ти си мъжът. Ти водиш и ти си лидерът. Природата те е създала такъв. Тя е жена, тя търси мъжки индивид, който ще е способен да й осигури опора и защита на по-късен етап в живота й. И за да види всичко това в някого - трябва да й бъде показано и впоследствие доказано по един или друг начин. Ако можеш да го направиш с поведение "право куме в очи", без заобикалки - направи го. Всеки индивидуално определя начина.

В този форум просто обсъждаме, кои подходи са с по-висока успеваемост.

Edited by Xtigyro, 07 February 2010 - 02:11 PM.


#3 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 02:42 PM

Търсих много във форума, но никъде не намерих подобна тема. Писали сте много за свалянето на жените. Обаче какво става, ако някак си привличаш враждебно настроени жени към себе си.
Не знам как да го обясня - започна някъде в 10 или 11 клас. От тогава е все така, а сега съм студент. Ето какво имам предвид - като отида в някоя група от хора (например учебна група в университета или на някакъв учебен курс) винаги има едно, две я понякога и повече мацки, които бих харесал, обаче не го правя, защото те започват да се държат враждебно към мен без никаква причина. Вече съм отчаян. Вместо да си търся момичета, тези момичета-ку*ки ми отвличат вниманието от целта и ме занимават с глупости - с тяхните заяждания. Толкова са ми противни, че някой ден ще ми писне и ще ми кипне и ще забравя, че са от женски пол и ще си получат хубав пердах. По принцип са дребни заяждания и злобни коментарчета, обаче пък затова са чести. А други пък гледат злобно и ме игнорират, избягват. И не е заради външния вид - казвали са ми че приличам на актьор от телевизията, не че се хваля но наистина са ми го казвали това. И въпреки това съм си сам като куче. Не знам какво им става на тези така наречени жени-копривки - бодливки като коприва :P ? Писна ми вече от тях. Има ли някой с подобен проблем тук? Как се справяте с него? Какво правите когато една или повече жени са враждебно настроени срещу вас без причина?


Това е предния ти пост... разбра ли изобщо нещо от това дето са писали хората като съвети или книги дето са препоръчани, питам дали си разбрал не дали си прочел? Всички са ти криви, жените са злобни и т.н. и сега решаваш да станеш терминатор в женските очи... Мисля че нищо не си прочел, но ти си знаеш. Направо на въпросът ти - да може, на мен лично така ми допада най-много инак се оплитам в приказки и никаква не я върша, но ми се струва че ти ще наплашиш мадамата съдейки по предния ти пост. "Знаеш ли, мисля, че би било добре да скъсим малко дистанцията..." - кога смяташ да я използваш тази фраза? Директно означава мляс уста в уста. Някакси тази фраза предразполага към въпросът "защо", пък и дистанцията - досега между вас има дистанция така ли? Не е добре като фраза просто, аз лично бих се оплел с тая фраза. Много внимавай с първата целувка - от това зависи дали ще получиш всичко или ще продължиш с постовете във форума. Да знаеш че има една много тънка граница между това да си директен, да й навлезеш в личното пространство и това да си загорял за секс, тогава нямаш шанс. Сега ти звучи може би тъпо но е така жените се хващат за всяка твоя дума. Но в крайна сметка както те е посъветвал Xtigyro - направи го и ще разбереш :)

ПП: като прочетох и последния ти пост от предната ти тема... ти май чуваш само това което искаш :)

Edited by Luckynumber13, 07 February 2010 - 02:44 PM.


#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 06:59 PM

ако се беше поразтърсил и поразчел щеше да ти стане ясно защо не става в повечето случаи... жените търсят емоции, а не логика! за мъжете визията е достатъчна, не за жените. поставяйки така нещата с какво се различаваш от предните 30 офлиоха, които са я офертирали днес?? а повярвай ми, ако е готина постоянно я офертират ;) ще ти кажа с какво се различаваш, поставяйки нещата директно с "мацко, кефишме! искам да те ч**ам!" до някаква степен се показваш като мъжкар, който знае какво иска и как да го постигне... директен и прям :) някой жени биха се изкефили... дори биха се подмокрили при мисълта, но тези жени се срещат сравнително рядко :) или ти трябва късмета да попаднеш на някоя по-плиткоумна и същевременно загоряла мацка :P

виж, в този живот трябва да се експериментира и още повече да се забавляваш експериментирайки... правиш нещо, взимаш си поука... пробваш пак, виждаш си грешките и ги оправяш и пак и пак и пак... така се развива човек :) и знай, че реално грешки няма, а само опит и научени уроци.

но тъй като в другата тема беше писал тотални простотии, осъзнай и че за всяко действие и събитие си понасяш последствията!

#5 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 07:48 PM

Ама аз такива много обичам да ги смъквам на земята: "Ами не си нещо особено..." или "Така като те гледам няма много желаещи".
Просто много обичам сарказма и иронията. А и аз се хващам за думите. Като ми правят шит тест и аз им правя гадно.
Казвам неща от рода на "Защо казваш това?", "Някой да те е питал?"

#6 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 08:55 PM

и какъв е ефекта?

#7 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:29 AM

А как ще реагира някоя жена, която по принцип се държи като принцеска ако й кажа "О, принцесата е станала с гъза нагоре днес." или "Принцесата пристигна. Как сте, принцесо?" Искам отговор и от жени ако може.

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 11:45 AM

ефекта ще е положителен за теб, ако го кажеш закачливо, с широка усмивка, а не заядливо и брутално, както съм сигурен, че ти го правиш :)

#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 05:10 PM

"О, принцесата е станала с гъза нагоре днес." или "Принцесата пристигна. Как сте, принцесо?"

Точно това и с 2-метрова усмивка да го каже, отново може да го отсвирят или да скапе цялостното настроение на разговора впоследствие.

Но... вместо първият вариант, аз бих казал нещо подобно на: "Принцесата ще трябва да се усмихне лекичко, ако иска да разговаря с мен" (придружено със закачлива усмивка).

Edited by Xtigyro, 08 February 2010 - 05:24 PM.


#10 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 05:45 PM

Искаш ли да ти кажа аз на теб нещо направо без заобикални....... Спри да изкарваш целия свят виновен за твоята глупост, антисоциалност, лошочувство за общуване и респективното нещастие. Колко човека във форума трябва да ти кажат едно и също, за да го проумееш? Мислиш ли, че ние никога не сме попадали на негативни хора или в негативни периоди? Попадали сме. Но сме полагали усилия да се измъкнем, а не сме се оплаквали! Ако си тук само за да ни губиш времето - моята молба е да се разкараш незабавно от форума. Няма смисъл да стоиш тук и да бълваш едно и същи мнения, казващи едно и също. ПО ДЯВОЛИТЕ, ШИБАНАТА ВСЕЛЕНА НЕ Е НАПРАВИЛА КУРВЕНСКИ ЗАГОВОР, ЗА ДА БЪДЕШ ТИ НЕЩАСТЕН....... Слушай какво ти говорят хората тук, защото имат какво да ти кажат.

Edited by Xtigyro, 08 February 2010 - 09:12 PM.


#11 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 09:18 PM

Темата отново е отключена след редакция и изтриване на няколко мнения.

> Правила. <


#12 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 01:43 AM

OFF-TOPIC.

Edited by Xtigyro, 09 February 2010 - 02:12 AM.


#13 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 01:58 AM

OFF-TOPIC.

Edited by Xtigyro, 09 February 2010 - 02:12 AM.


#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 11:51 AM

Точно това и с 2-метрова усмивка да го каже, отново може да го отсвирят или да скапе цялостното настроение на разговора впоследствие.

Но... вместо първият вариант, аз бих казал нещо подобно на: "Принцесата ще трябва да се усмихне лекичко, ако иска да разговаря с мен" (придружено със закачлива усмивка).


е да една идея по меко, но неща от сорта на "принцесата е станала с лице към възглавницата май май ;)))" при мен вършат прекрасна работа :D

#15 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 03:37 PM

За мен е по-дипломатично и върши същата работа.
Въпрос на вкус.

Поздрави, бат Кико ;)