Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

послание


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#31 Fatma

Fatma

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 09:01 PM

buun аз пък теб искам да те питам защо толкова се надуваш?
Мисля, че имаш прекалено голямо свръхсамочувствие.
Ние жените харесваме мъже със самочувствие но не и ако е прекалено.
Защото всичко прекалено дразни. И също така Пауло Коельо го четат не само манекенките
но до сега не бях чувала до го чете мъж. Остава да кажеш, че гледаш и турските сериали?
Относно автора мисля че жената е родена да се подчинява на мъжа,
обаче повечето жени в днешно време са много разхайтени и не вярват в традиционните ценности.
Ако си мислиш, че някоя от тези, с които си ти е вярна много се лъжеш.

#32 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 09:13 PM

Fatma, кое те кара да мислиш така за самочувствието ми? Не се заяждам, наистина бих искал да знам. Не съм безгрешен, но съм тук, за да си поправя грешките, така че съм отворен към критика, но да е по-конкретна. Относно това, което четат жените и мъжете - гледам да чета колкото се може повече без да ми пука дали книгите са "мъжки" или "женски". Далеч не се ограничавам само с Паулу Коелю. И не, не гледам турски, италиански или американски сериали, нямам време за това.

iwanttofuckher, има ли значение през какво съм преминал? Достатъчно е било да ми докара години депресии, но важното е, че съм положил и полагам усилия да го преодолея.

#33 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 11:19 PM

Бе, в общия смисъл няма голямо значение, но ... всеки дава много абстрактни съвети. Аз говорих съвсем конкретно за част от моите "преживявания" и затова си мислех, че ...

#34 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 01:30 AM

Fatma - а ти с какво си повече от другите жени? Разбрах че си мюсюлманка и имаш други разбирания различни от българките, но защо си мислиш пък че мъжете си търсим жена дето да ни следва сляпо? Пере чисти готви и какво от това питам аз? От 7ми клас върша домакинската работа сам поради технически причини се тоделих от наще и няма мама няма тати, дори мога да кажа че ми харесва да готвя ;) . Казваш "Относно автора мисля че жената е родена да се подчинява на мъжа" - за мене пък това е едно емоционално зомби, така бяга от отговорност - "ама нали ти така ми каза", аз правя каквото ми кажеш, значи ти си виновен. За какво ми е такава? Аз искам Жена, а не робиня, нито пък майка. Това че съм мъж не значи че знам всичко и че не правя грешки, разбира се че правя. Подкрепата за мен означава когато падна в калта да не ми го натяква след 3 мес. че на видиш ли не съм успял, даже не искам и да ми подава ръка, аз знам кога греша, но имаше една дето имам чувството че искаше да се проваля, за да блесне тя във връзката ни, че даже и по едно време наистина си мислех че аз съм боклук а тя светица, но тя никога не рискуваше, нищо не предприемаше, само си седи отстрани и нарежда, добре че пак на време се усетих, тоест баща ми ме прасна по главата и вика кви ги вършиш бе, така че не с тия номера да ми се подчинаваш и после аз да съм кривия и жената трябва да носи отговорност наравно с мъжа във връзката, не да се измъква по терлици, пък какво като ми е вярна и не се ч**а с други, така трови само мене? Дето има една приказка "по добре да ям торта с приятели, отколкото да си ям лайното сам". Дали една жена ще изневерява на мъжа зависи само от него, а не от религията й. Недей подценява курвите ако обичаш! Една връзка е много повече от това жената да се ч**а само с мъжа си!

ПП: някой би ли ми обяснил защо думата "чукам" - глагол, с който описваме действие като чукам на вратата, чукам орехи, зачуквам пирони е цензурирана дума, а думата курва, с която описваме развратна жена, блудница, от която според обществото трябва да бягаме като от прокажен не е цензурирана?

Edited by Luckynumber13, 09 February 2010 - 01:36 AM.


#35 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 01:55 AM

Аз говорих съвсем конкретно за част от моите "преживявания" и затова си мислех, че ...

Това е твоят избор, а моят е малко по-различен. Всеки е свободен да разкаже което смята за важно, а не "аз ти казах, кажи ми и ти"

всеки дава много абстрактни съвети


в предишния си пост ти дадох много конкретни съвети. Ето ти още един - запиши се на тренировки. Нещо, което се тренира в група - Волейбол, футбол, бойни изкуства. Там ще се запознаеш с много нови хора. Бъди открит към всеки един, покани ги да пиете кафе някой път. Там говори за нещата, които те вълнуват. И не ми казвай, че не можеш да намериш теми на разговор - животът е толкова богат и интересен, че това не е възможно

#36 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 11:26 AM

Та искам, е заключение да ви кажа, че тези книги няма да ви променят ако си го нямате отвътре. Могат да ви изгладят повечето гънки, но нищо основно. Това, че имаш два крака не означава, че ще станеш олимпийски шампион.

Единственото, което не се променя на този свят е, че се раждаме и след време умираме. Другото е каквото си го направиш сам за се*е си.

На теб не ти трябва да ставаш Олимпийски шампион, а да си използваш топките по предназначение. Имаш две нали? Е, повечето от нас също имат по две, мисля, че това е равен старт. Тези книги( свързани с пик-ъпа), които си изчел, не са свързани с ядрена физика, а това как правилно да си ползваш топките. Не си научил нищо, така ли? Значи просто не си опитал достатъчно усърдно. В живота няма успехи и провали, има само резултати. След като резултатът не те задоволява, не е този, към който си се стремял, ще опиташ още веднъж. И още веднъж. И още веднъж. Докато не постигнеш това, което искаш. Но ако не искаш достатъчно силно да се промениш... проблемът не е в думите, в книгите, а в самия теб и твоята мотивация.

Поздрави! И или прави нещо с мотивация и желание, или не се захващай, защото ще е пълен провал.

#37 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 February 2010 - 11:48 AM

какво ви доведе до заключението, че buun е супер мега надут??? за това, че дава съвети и се аргументира?? :D как разбираш, че един човек е надуд в анонимен форум??? разязнете моля ;)

някой беше казал, ако не се развиваш и променяш, то спокойно можеш да умреш :D

аз уча управление... поставяш си цели - дългосрочни и краткосрочни... постижими цели, които да те мотивират. и осъществявайки една по една краткосрочните цели ти реализираш дългосрочните, а ако има някакви несъответствия между планираното и реалността, ги коригираш... в живота освен цели има и мечти! аз вярвам, че всичко може да се постигне в тоя живот, но от теб зависи :) няма как да успееш, ако не рискуваш. няма как да не се проваляш, ако рискуваш. но няма как и да не успяваш все повече и повече :)

Фатма, едно е мъжът да води, друго е жената да се подчинява... разлика от земята до небето. принципно мъжът е водещ и в живота и в танците и... но за да има тръпка и магията да се запази, то трябва да има равнопоставеност, да се разменяте... да получаваш толкова, колкото и даваш... често ти да поемаш иницятивата, защото на мен лично момиче което се отпусква напълно покрай мен и като зомби приема всичко и не проявява никаква инициативност, ми омръзва толкова бързо, колкото и на вас такива момченца :)

#38 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 19 February 2010 - 04:51 PM

Но това, което написа за се*е си е отвратително. Сигурен съм, че всеки, който го е прочел не би искал да ме доближи на по-малко от 50 метра. Вие сте чели книгите и т.н. но не сте били толкова ниско колкото съм аз.