Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

послание


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#16 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 02:55 PM

Съгласен!!! Пасивността породена от страх и деградиращо мислене са нещата, които провалят живота! Как ще зареждаш другите с енергия, ако ти нямаш такава? Ти би ли искал да имаш някъв подтиснат приятел?

#17 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 06 February 2010 - 11:01 PM

кажи сега какво ИСКАШ!!!


Ами искам да разбера как да провокирам сексуално желание в жените. Искам да разбирам какви са намеренията им спрямо мен, а не да стигам докрай т.е. аз да сложа картите и те да ме отрежат. Това последното е само за супер балъци. Искам да разбирам какво отношение има някоя жена към мен.

#18 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 06 February 2010 - 11:42 PM

Лесно се разбира кога една жена иска да бъде с теб. Когато целия излъчваш аурата "Мацка, аз съм неустоимо секси съм и го знам. Ти ме искаш и го знам" на лицето и винаги се появява закачливо-срамежливата усмивка "Ами действай, че ще остареем".

Ако това ти звучи сложно - ето ти нещо по-лесно. Насаме сте и сте на 20 см разстояние. Тя гледа свенливо надолу, поглежда устните ти, нейните устни се подготвят за целувка и на лицето и има една похотлива усмивка. В очите и има дори безпомощност - Мъжът с главно М е пред нея, готов да щ целуне, а на нея и се подкосяват краката само като си помисли за това. Видиш ли това нещо никога не го забравяш. И след това можеш да го разпознаеш винаги. Сега ще ми кажеш - ами ако не съм на 20 см разстояние пред нея и не я изпращам у тях след най-готината среща в живота и? Тогава я каниш, после я извеждаш на най-готината среща в живота и. Когато сте пред тях заставаш очи в очи с нея и ще го видиш. Ае успех!

А, забравих. Страх те е, да не ти откажат. Ами знаеш ли? Ще ти разкажа една приказка:

Имаше едно време един квартал. В него живееха много деца. Ще обърнем внимание на едното от тях. Обичаше живота, тръпката, адреналина. Когато компанията решаваше нещо той се съгласяваше първи (или го предлагаше). Когато решаваха да направят нещо ново той беше първият, който действаше. При минаването на една река водата го завлече и той се измокри целия. После поседя половин час на слънце и изсъхна. При катеренето на едни скали веднъж се подхлъзна - удари се, но след един месец и белезите му бяха зарастнали. Той не спираше въпреки всичко да бъде най-смелия, най-дейния и най-веселия от всички. Проваляше се понякога. Всъщност най-много от всички имаше наказания и рани, но винаги опитваше пак. Не се страхуваше от болката, от провала. И накрая винаги успяваше с всичко.

#19 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 11:33 AM

... Когато целия излъчваш аурата "Мацка, аз съм неустоимо секси съм и го знам. Ти ме искаш и го знам" на лицето и винаги се появява закачливо-срамежливата усмивка "Ами действай, че ще остареем". ...



Направо не мога да повярвам, че толкова просто.

#20 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 10:51 PM

Ако сам не си го направиш просто никога няма да стане.

#21 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 07:46 AM

Ако сам не си го направиш просто никога няма да стане.


И това ми го казва човек, който цитира Паулу Коелю. Мерси за съветите, но не са съдържателни. Никак даже.

Използваш някакви фрази - мъжът с главно М, действай, че ще остареем. Твоите "окуражения" просто не работят. Казваш ми крайния резултат, но от това няма полза.

Edited by iwanttofuckher, 08 February 2010 - 07:51 AM.


#22 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:05 AM

А от какво има полза? Да се оплакваш по форумите ли?

#23 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:10 AM

А от какво има полза? Да се оплакваш по форумите ли?


Естествено, че има полза. Веднага някой като теб започва да казва какво трябва.

Edited by iwanttofuckher, 08 February 2010 - 10:12 AM.


#24 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:16 AM

Аз нищо не казвам, щото не знам :)

#25 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:25 AM

А това все едно, че аз съм го писал. С изключението, че съм от София, а уча в един малък град.
То тук и да искам няма как да си намеря приятели, защото има само една дискотека, няма никакви други клубове, кафенетата са адски задръстени, магазини почти няма.
Просто пълната скука както се казва. Та градът е само 5000 жители, а баща ми уж е от малък град, но някъде към 100 000. А за София да не говорим колко повече възможности за социализиране има. Друго си е. И просто им се чудя защо се залъгват, че е много прекрасно на моите състуденти. Обаче ти си пропуснал златна възможност за социален живот. В София има всякакви заведения и много дискотеки. Знам че ако бях при теб, със сигурност щях да имам поне 1 приятел. При вас хората са много и както се казва можеш да избираш с кой да си приятел и по-лесно е да си намериш момиче. Тук при нас от моя випуск сме едва 30-тина човека. 30 са ми в потока, а при вас някъде около 100.

Edited by virtual_cowboy, 08 February 2010 - 10:37 AM.


#26 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 10:27 AM

Абе няма как да се социализирам, аз съм изгубена кауза.

#27 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 11:34 AM

:) точно... оправдания колкото искате... малко били хората, нямало заведения, нямало еди си кво... истината - "на крива ракета и космоса и е крив"! проблема не е във хората и заведенията, а във вас. прочетете назад какво ви е писано и действайте... ако продължите да спамите, отхвърляйки и оспорвайки всеки даден ви съвет, просгто ще заключа темата и ще се изгуби!

#28 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 11:51 AM

ааа така дойде шефа и раздаде правосъдие

#29 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 05:00 PM

И това ми го казва човек, който цитира Паулу Коелю. Мерси за съветите, но не са съдържателни. Никак даже.

Използваш някакви фрази - мъжът с главно М, действай, че ще остареем. Твоите "окуражения" просто не работят. Казваш ми крайния резултат, но от това няма полза.


да, цитирам Паулу Коелю. Това обаче не ме прави безмозъчен манекен, който го чете, за да се прави на умен. Смисъла на всичко, което казвам, включително на подписа ми е следния: Светът е наш, животът е наш. Аз никога няма да седна и да се жалвам колко ми е крив света. Не живея в Страната на чудесата. Понесъл съм повече помия отколкото вие двете мрънкала тук някога ще понесете. Говоря за наистина ужасни епизоди от живота ми. Но не оставям миналите поражения да ми влияят. Имам мечти и ги следвам - уча трудна, но перспективна специалност и давам всичко от се*е си, за да бъда най-добрия. Имам истински приятели, които не са ппаднали от никъде. И знаеш ли как съм ги срещнал? Години наред съм излизал сред това общество, запознавал съм се с нови и нови хора. Познавам всякакви хора - от утайката на обществото до някои от най-умните млади и перспективни хора. Не съм спрял да се запознавам с нови хора. И запозная ли се с някой - отивам да говоря с него. Търся допирни точки, говорим за коли, компютри, за книги, за работа, за бъдеще. Запознал съм се с поне хиляда човека от поне 5-6 града. От тях в момента имам компания от десетина наистина верни приятели плюс 20-30 добри познати. Междувременно съм попадал на боклуци, които са ми се подигравали заради мекия говор най-малкото. И на такива, които "се държат враждебно уж без причина". Вадил съм си изводите защо са го правили, после съм отварял нова страница. Ето ти, драги приятелю, приложим съвет - имай интереси - коли, компютри, момичета или философия дори. Излез сред хората, запознай се с приятелите на твоите познати. Помоли някой да ти предложи интересен филм за разпускане. Питай го за новата Мазда 6. Или говорете за i-7core серията на Intel. Теми за разговор - милиони. Все някъде все някъде ще се намери човек, с който ще можете да си говорите за нещо. После пийте 2 бири заедно, гледайте момичетата на съседната маса и говорете глупости, на които да се хилите. Ако не си допаднете - останете си с добирте отношения и продължавай напред. Кажи ми пак - кое от тези неща е трудно? А искаш ли да дойда да се сприятеля с тях вместо теб? И по пътя ще си чета Паулу Коелю, ще си кажа 2-3 такива "окуражавания" и ще те оставя да ме мислиш за толкова повърхностен колкото искаш. После може да ме погледаш как се държа с непознати и сам да си направиш извода дали подхода ми не работи.

#30 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 08:29 PM

ДОбре, добре. През какви препятствия си минал. Сподели нещо, за да имам някакъв ориентир. Надявам се, че не е прекалено лично.

Edited by iwanttofuckher, 08 February 2010 - 08:31 PM.