Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

проблем в държанието с момичета


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#16 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 02 February 2010 - 03:11 PM

жена да те сваля- слон в стъкларски магазин, има и изключения.


:) ;)

#17 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 02 February 2010 - 06:12 PM

а как мислите , ако момиче казва неща , които съвпадат с намеренията ви.. ще ги промените ли малко нарочно , само да не е по нейната

#18 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 02 February 2010 - 08:26 PM

Не. Аз ходя на местата, на които искам аз, а не на местата, на които гаджето ми не иска да ходи. Преди време имах едно познанство с едно момиче - пътувахме заедно, запознахме се на гарата. Нито тя, нито аз сме тихи и срамежливи и разговора тръгна. Тя ми разказа доста за приятеля си и доколкото подочух е бил опитен с жените. В нашалото ако тя е искала да ходят на кафе са ходили на кино, ако е изкала на ккино - на разходка и така. Все на неговата. Тя в последствие решила да го лъжекъде иска да ходи само и само за да може той да и отрече и да избере друго място. Един вид на нея и се ходи на диско и му казва, че иска да отидат на кино примерно. Той и казвал "не, ще ходим на дискотека". И така в нейните очи тя си го командва, макар че той си мисли другояче.
Аз лично и сам знам къде ми се ходи. Ако ми се играе боулинг ще ида да играя боулинг. Ако ми се играе боулинг и момичето каже "айде да играем боулинг" пак ще играя боулинг. А и така като следващата седмица ми се играе билярд, а на мацката и се ходи на кино тя ще ми каже "айде на кино". Аз пък ще и каза - миналата седмица искаше да играем боулинг и играхме, тази ще правим квото на мен ми се прави - билярд :)

#19 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 03 February 2010 - 04:23 PM

тази стратегия на мацката е много добра - аз като се сетя в даскало къв баламурник бях - викат ми не можеш да счупиш прозореца на лабораторията - дай ми топката, и бам после при директорката, аз си мисля че съм герой а те ми се смеят :)

А мислили ли сте за компромисен вариант - на теб ти се играе билярд - отиваш и играеш с приятели, на нея й се гледа кино - отива с приятелки, смисъл аз не съм на мнение че трябва сакън на мойто да е или пък някакви такива всичко заедно да правим - на мен като ми се сере, айде и тя в кенефа. Примерно във Варна приятелката ми изобщо не й харесваше компанията ми щото се събирахме да правим глупости и да си избиваме комплексите, и с право не идваше, но и никога не съм я карал, канил съм я, но не съм я карал, не знам може да е мекушаво от моя страна, но като не й е приятно защо да си губи времето с някакви идиоти (после се чудех защо аз съм си го губел, но това е друга тема)

#20 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 03 February 2010 - 08:08 PM

ха братле говорим , да правите нещата заедно.. като тя да е човека , който предлага кво да се прави.
това което казваш няма много общо..
и между другото ще си мекушав ако ходиш с нея и нейната приятелка някъде , защото тя не иска да дойде с компанията ти.. нз кво му е мекушавото при теб

та и без друго почнах да си пиша , да не отварям нова тема
В една сложна ситуация , ако приятелката ви е изневерила преди време и вие като сте разбрали и сте и казали че не струва, тя е почнала да отрича,да ви обижда и да ви казва да не я търсите.. но след време и идва ъкъла.. и почва да се моли.. но при такава ситуация няма 2ри шанс.. и като мине още повече време и тя вече ви е превъзмогнала , (а вие разбира се колкото и да искате не сте се хванали отново с такова същество)почва да се държи още по надменно и може да си представите още колко по хладнокръвно като едва ли не отстрани изглежда,че вие сте виновния.. та в такава ситуация не си струва да се правят глупости..свършило е.. но как може да се постави момичето на място в такава ситуация.. не да се правят глупости.. просто истина и справедливост

Edited by MobbDeep, 03 February 2010 - 08:13 PM.


#21 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 03 February 2010 - 10:08 PM

Luckynumber13, естествено, че аз си имам моя компания, а тя - нейна. И когато искам съм с моята компания. Но когато сме на среща все нещо трябва да правим. Ако тя не обича да играе билярд примерно няма да я карам на сила, ще мисля за други варианти. Ще правим неща, които харесват и на двамата. Ако нямаме допирни точки и общи интереси не знам каква връзка може да имаме.

MobbDeep, ако момиче ми изневери я качвам на влака и да си ходи. Не искам да я виждам и чувам повече. Ако на всичкото отгоре вземе и да ме обиди нещата ще станат грозни. Ало, пикла с пикла, ходи си откъдето си дошла и си остани там. След време ако има наглостта да ме потърси, за да иска втори шанс репликата е "Моля?!?!? Да ми се махаш от очите!". И няма шанс да ми се държи надменно, защото с нея не общувам.

изглежда,че вие сте виновния

За това също трябва да се замислиш. Кое в теб я е провокирала да изневери, с кое си я обидил, разочаровал или бил непълноценен за нея. Жените изневерярат рядко и никога без причина. Трябва да осъзнаеш твоите грешки, защото ако ги повториш със следващото момиче и тя ще изневери.

#22 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 12:03 AM

не , не братле.. виновен за това,че сме се разделили.. виновния пред общите приятели.. Лошия.. разбираш ли.. и ти хем си лошия и на всичко отгоре явно заради това,че не си дал 2ри шанс.. надменното държание.. за това викам да се сложи на място момичето пред другите :)

#23 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 01:03 AM

Абе, зарежи, нека си говори, ти си над тези неща :) Е, ако те обижда пред другите в твое присъствие, тогава да. Ама не и отговаряй с негативизъм и обиди.
Сарказъм, хумор.... обърни всичко на шега, нека нищо от това, което казва, да не те бърка и изважда от равновесие.
Ще е много по-добре, от колкото да почнете да си разменяте обиди, да спорите, карате и да се обяснявате кой бил виновен и кой не.

#24 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 01:04 AM

Че защо някой трябва да е виновен? Ходили сте известно време, не е потръгнали - разделили сте се. Всеки си продължава по своя път. Ако това е твой реален случай можеш да разкажеш по-подробно. Ако пак става въпрос за общия случай - никакво общуване, за мен лично с това момиче повече. Ако сте от една компания избягваш общите срещи. Ако пък се засечете заедно - пълен игнор. И да не те е*е кво си мислят приятелите ти. Кой бил лошия, кой бил добрия... Ако са свестни ще ви оставят достатъчно лично пространство и няма да се бъркат в отношенията ви.

Edited by buun, 04 February 2010 - 01:06 AM.


#25 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 01:28 PM

ще ти кажа зщо негативизма и грубостта е тъпа и как да наказваш с добро B)

дръж се все едно нищо не се е случило, вместо да и ръсиш обиди и да я нагрубяваш... още повече пред неините приятели :) дръж се супер добре... галантно, мило, но и мъжествено същевременно. вие сте се разделили, но ако си груб, тя си мисли... "добре че стана така", а във втория "аз съм най-тъпата оФца на света... как можах да го изгубя". ако приятелките и видят, че не е права, нищо чудно да се обърнат срещу нея. тогава ще и стане непоносимо вече :) плюсовете са, че може спокойно да я изч**аш пак някой път без продължение; може да изч**аш някоя неина приятелка, ако си изиграеш правилно картите; с никой не си се карал и не си си развалял отношенията ;)

#26 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 02:14 PM

хехе братле лесно е на думи.. кога се чувстваш толкова преебан , обиждан и то от кой?? ти ще се държиш мило и тя ще си качва цената още ? как да стане...
хех а отделно ти е гадно щото още имаш чувства.... това твоето става ако нямаш , тогава и нема ти пука колко си бил преебан и ко са ти говорили преди :)

Edited by MobbDeep, 04 February 2010 - 02:14 PM.


#27 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 04:07 PM

Да,разбирам за какво говори MobbDeep в предната страница,аз го имам този проблем също.Ако някой даде съвет какво да правим,за да привлечем повече внимание,ще съм му благодарен.
Става въпрос именно за това ,че като видиш момиче - правилно да , не трябва да го избягваме с поглед веднага щом ни погледне - което ще рече,че се страхуваме.А трябва да вървим гордо(не прекалено),с усмивка, да покажем, че не се страхуваме от нищо,да си задържаме погледа,докато тя не свали своя и да отиваме при нея.Да,но това е,което прави всеки втори, който се опитва да я заговори.А тя ако е красива със сигурност преди теб с усмивка и поглед (като я накарат да отмести своя докато я гледаш) ще са пробвали да я заговорят още поне 500 човека и ще си просто един от многот и нямаш кой знае какъв шанс.Забелязъл съм,че когато момичетата видят мъж( Примерно в кафето) , който си отива да масата, сяда си поръчва си кафе.. (устремен, недостъпен),такъв който не гори от желание да отиде да се запознае с тях и т.н. - тогава те се заглеждат в него и проявяват интерес.. мисля,че това има впредвид MobbDeep.. проблема при това е,че в крайна сметка накрая пак си сам.Решението без да ставаме като тези невиждали мъже, които момичето ще отреже почти веднага , се надявам вие да кажете какво е ?

#28 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 04:53 PM

ще ти кажа зщо негативизма и грубостта е тъпа и как да наказваш с добро B)

дръж се все едно нищо не се е случило, вместо да и ръсиш обиди и да я нагрубяваш... още повече пред неините приятели :) дръж се супер добре... галантно, мило, но и мъжествено същевременно. вие сте се разделили, но ако си груб, тя си мисли... "добре че стана така", а във втория "аз съм най-тъпата оФца на света... как можах да го изгубя". ако приятелките и видят, че не е права, нищо чудно да се обърнат срещу нея. тогава ще и стане непоносимо вече :) плюсовете са, че може спокойно да я изч**аш пак някой път без продължение; може да изч**аш някоя неина приятелка, ако си изиграеш правилно картите; с никой не си се карал и не си си развалял отношенията ;)


Много добре звучи, признавам. Но аз лично нямам навика да се влюбвам и да искам да ч**ам приятелките си, най-вече тези от компанията. Момичетата, с които съм ходил ги оставям в миналото. Без значение как съм се разделил с тях аз не общувам повече с тях. Нека ме мисли за задник, за негативен грубиян - наистина не ми пука. Щом съм решил да скъсам с нея, аз късам всякакви отношения. Ако пък тя е скъсала с мен - ок, щом така избрала. Аз пак съм дотук. Изгубя ли веднъж желание да общувам с даден човек го оставям в миналото. И няма да се преструвам, че искам да общувам с нея, да се виждаме пак и т.н. Не бих си кривил душата заради нищо, какво остава пък заради някакво (евентуално) ч**ане, или пък заради мнението на някакви си нейни приятели. Не държа всички да ме харесват и не ми и пука за мнението на хора, които аз не харесвам. Не казвам да си груб и т.н. с нея, просто и кажи спокойно "не ме търси повече". Без да крещиш, да се караш или да се обясняваш. Кратко и ясно.

#29 PasstheDutch

PasstheDutch

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 05:24 PM

добре казано

Edited by PasstheDutch, 04 February 2010 - 05:35 PM.


#30 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 05:45 PM

Да,разбирам за какво говори MobbDeep в предната страница,аз го имам този проблем също.Ако някой даде съвет какво да правим,за да привлечем повече внимание,ще съм му благодарен.
Става въпрос именно за това ,че като видиш момиче - правилно да , не трябва да го избягваме с поглед веднага щом ни погледне - което ще рече,че се страхуваме.А трябва да вървим гордо(не прекалено),с усмивка, да покажем, че не се страхуваме от нищо,да си задържаме погледа,докато тя не свали своя и да отиваме при нея.Да,но това е,което прави всеки втори, който се опитва да я заговори.А тя ако е красива със сигурност преди теб с усмивка и поглед (като я накарат да отмести своя докато я гледаш) ще са пробвали да я заговорят още поне 500 човека и ще си просто един от многот и нямаш кой знае какъв шанс.Забелязъл съм,че когато момичетата видят мъж( Примерно в кафето) , който си отива да масата, сяда си поръчва си кафе.. (устремен, недостъпен),такъв който не гори от желание да отиде да се запознае с тях и т.н. - тогава те се заглеждат в него и проявяват интерес.. мисля,че това има впредвид MobbDeep.. проблема при това е,че в крайна сметка накрая пак си сам.Решението без да ставаме като тези невиждали мъже, които момичето ще отреже почти веднага , се надявам вие да кажете какво е ?


Мисля, че доста отговори можеш да намериш в Дон Жуан библията.