Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

проблем в държанието с момичета


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#31 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 04 February 2010 - 10:38 PM

хах... винаги ти пука... дори и да се разбереш за среща с някоя пу*ка, която си срещнал вчера и ти върже тенекия, е супер тъпо и дразнещо... но от личен опит ти казвам, вместо да и се навикаш "мама ти курвенска" :unsure:, много по-успокояващо е ужасТно лицемерно да се представиш като принца на бял кон, тя да започне да се извинява и да се реваншира... и ако прецениш да и кажеш "не ме търси", ама чак като си и свършил в устата... а може и на някоя неина приятелка :rolleyes: лицемерно нали?!?! :aa:

от друга страна... скоро четох нещо страхотно - "един истински мъж никога не остава с една истинска жена, защото истинския мъж предлага само веднъж, а истинската жена винаги отказва първия път" :dancing:

#32 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 12:57 AM

братле това е точно да се правя на нея.. нещото, което мразя най-много от всичко е лицемерието.. заради пу*ка, пу*ка не ставам

#33 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 03:29 AM

братле това е точно да се правя на нея.. нещото, което мразя най-много от всичко е лицемерието.. заради пу*ка, пу*ка не ставам

Съгласен.

#34 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 11:28 AM

:dancing: е аз да не съм пу*ка случайно??? :unsure: просто се адаптираш и с нейните камани по нейната глава. всеки си има виждания, а аз просто Ви казвам какво ми дава душевно успокоение... няма смисъл да и се навикам или да се правя, че не я познавам :rolleyes:

като погледна от друг ъгъл писанията си... :aa: някога какво добро дете бях, а какъв станах зарди тези пу*ки :)

#35 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 12:28 PM

братле това е точно да се правя на нея.. нещото, което мразя най-много от всичко е лицемерието.. заради пу*ка, пу*ка не ставам

Това е мъжка приказка!  :rolleyes:

Съгласен.

:dancing:

:) е аз да не съм пу*ка случайно??? :( просто се адаптираш и с нейните камани по нейната глава. всеки си има виждания, а аз просто Ви казвам какво ми дава душевно успокоение... няма смисъл да и се навикам или да се правя, че не я познавам :unsure:

като погледна от друг ъгъл писанията си... :( някога какво добро дете бях, а какъв станах зарди тези пу*ки :D

Кико, приказката - с нейните камъни по нейната глава, в случая се явява оправдание за нараненото ти его..
Душевно спокойствие...? Нима като нараняваш, го получаваш? Да свършиш в устата и и да и кажеш - аре, чао...Отвратително!!! А казват, че жените били гадни...Да, да..

Моля те, спести ми опитите си да ме убедиш в обратното- в това колко добър си бил и как са те тъпкали и т.н. дрън, дрън...Не само ти си минал по този път, но не всички стават като теб! Радвам се за което!!

Замисли се на какво учиш влизащите тук...Същия апел имам към ШИ  :aa: Започнала е да копира хора, които имат съмнителни успехи и определен речник! Не ти отива! Имаш си индивидуалност!

Успех на всички и повече усмивки!

#36 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 February 2010 - 11:59 PM

хахаха недей да ме учиш! нито се оправдавам, нито налагам мнението си! може да съм малко груб, но така съм преценил... просто казвам кое как действа от личен опит :rolleyes: и я се замисли дали ти и всяка една друга жена, не сте правили пъти по-груби неща, дали не продължавате да правите и чак тогава съди останалите, ок? вие да не сте по-горе във веригата, че да си правите кво'т си искате, а ние да ви правим евала?

... това с най-мили чувства! да не се засягаш :dancing:

#37 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 06 February 2010 - 12:53 AM

В нашалото ако тя е искала да ходят на кафе са ходили на кино, ако е изкала на ккино - на разходка и така. Все на неговата. Тя в последствие решила да го лъжекъде иска да ходи само и само за да може той да и отрече и да избере друго място. Един вид на нея и се ходи на диско и му казва, че иска да отидат на кино примерно.

Този е ВЕЛИКИЯ мъж. Браво готин. Прави всичко само да е опозиция. За мен това е достойно за морон, а връзката му е самоцел в неговия живот. Защо трябва да правиш нещо, което наистина не искаш? Защо трябва да ставаш смешен в очите на събеседника ти че да се налага да те лъжат. Но всеки си избира как да го прави.

MobbDeep, ако момиче ми изневери я качвам на влака и да си ходи. Не искам да я виждам и чувам повече.

Едно съветче: зареди се с много билетчета за железопътен транспорт (така наречения "влак"). Ако искаш можеш да питаш лелката на гишето какво намаление дават за сериозни и постоянни купувачи. Успех! :rolleyes: Не ми благодари (за съветчето разбира се)

P.S. Тук ще бъда сериозен. Само ще припомня това което е написала Дивата Орхидея преди години "Въпрос на време е да се случи". Ама явно няма да го разбереш в този епизод, може би в следващия, когато изгубиш човека, който е подходящ за теб.

не , не братле.. виновен за това,че сме се разделили.. виновния пред общите приятели.. Лошия.. разбираш ли.. и ти хем си лошия и на всичко отгоре явно заради това,че не си дал 2ри шанс.. надменното държание.. за това викам да се сложи на място момичето пред другите :dancing:

Ми тия ТОПКИ защо ги носиш, ве? Отвори си малко устата. Изкарай се жертва. Покажи че си благороден, отзивчив, добър, а тя е злоупотребила с теб, наранила те е и не зачита чувствата ти. Ако не знаеш как се прави това да се изкараш жертва, погледни как го правят жените. Учи се, жените са пълни с полезни умения. Драматизирай и направи малко театро и гледай как се манипулира групата, вкарай малко емоция

Ако сте от една компания избягваш общите срещи. Ако пък се засечете заедно - пълен игнор.

Няма такова нещо. Бориш се! Компанията си е твоя. Ако на нея не й харесва да си търси друга. Бъди активен, ако се заяде, наври я в миша дупка, после великодушно прости "хайде от мен да мине, ама да не се повтаря повече". Говори с нея, като с равен и не показвай че й се дразниш. В нея все още има емоция, която няма да може да скрие и ще изглежда в слаба позиция пред останалите.

P.S. Чак сега видях че за вълка говорих, а той бил в кошарата :unsure: Добър вечер!

Edited by exort, 06 February 2010 - 01:00 AM.


#38 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 06 February 2010 - 02:39 AM

Добър вечер :rolleyes:

За някои неща съм съгласен с те*е, Скандало :dancing: Обаче отностно това, че е въпрос на време да ми изневерят - знам ли. Идеалист съм роден, идеалист съм възпитан. Вярвах и ще вярвам че ако давам достатъчно на жената до мен тя ще ми бъде вярна. Не се задоволявам с малко, искам всичко. От живота си, от кариерата си, от хората до мен.

Относно компанята - да, моя си е. Не се забивам с мацки от компанията си, така че не вярвам да дойде случай да се боря за надмощие в нея. Да не дава Господ да се наложи, но као стане предполагам ще действам като теб. Без да се мъча да ти правя четки.

#39 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 06 February 2010 - 06:54 AM

Говорих за дамата. Тя си знае :rolleyes: Но "Добър вечер" и на теб.

Имам опит с такава компания. Когато има емоция от нечия страна, нищо не може да се направи, това е, просто трябва да почакате докато отмине.

Edited by exort, 06 February 2010 - 06:59 AM.


#40 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 06 February 2010 - 02:31 PM

Ч**Ам на дърво, досега не е ставало, надявам се и да не стане. Всичките ми приятели, които са се сгаджосвали само са си скапвали отношенията

#41 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 01:31 PM

Аз мисля, че ние не трябва да се подчиняваме на жените, те трябва да се подчиняват на нас. Но съвременните жени правят нетипични за тяхния пол неща.
Големи феминиски се извъдиха. И тук някои хора казват, че не трябвало да се предлагаме на жените, обаче за мъж повече върви да се предлага и да зарибява жена, ако жена се предлага на мъжа излиза, че е ку*ва. Мъжът трябва да сваля жената, така че не виждам защо да не се предлагаш като свалянето си е едно предлагане. Да, твърдя че мъжете също имаме курвенско държание по природа защото от край време ние сваляме жените, а по този начин им се предлагаме на тепсия и това е курвенско. Няма нищо лошо в това разбира се, иначе все сами ще си седим щото малко жени биха паднали до там да отидат и да заговорят някой мъж.Това е свързано с традиционните роли в свалката на мъжа и на жената - мъжът е ловец, той "гони" жената (а всъщност иска да й предложи услугите си), а тя се парви на недостъпна, а не обратното. Ако жена гони мъжете е ги сваля я наричат проситутка, но ако мъж го прави е прието. Знам, че е двоен стандарт но е така и аз не виждам нищо лошо да се предложиш на някоя жена. Аз нищо не спечелих като се правех на недостъпен, само самота.

#42 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 February 2010 - 06:31 PM

ако погледнем една друга гледна точка... творческата гледна точка, то това, че дадена жена те е отрязала, наранила, нагрубила или просто се е държала тъпо, поради някаква причина, се приема като възможност, като предизвикателство да решиш проблема... или да намериш по-добро решение на стар проблем... да осъзнаеш къде си допуснал грешка ти, къде тя и набаза на това да прогресираш, а когато въпреки всичко я спечелиш, ти сам реши дали всичко да завърши до тук и съответно по какъв начин в този случай :)

#43 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 07 February 2010 - 09:15 PM

Няма нищо лошо в това разбира се, иначе все сами ще си седим щото малко жени биха паднали до там да отидат и да заговорят някой мъж.Това е свързано с традиционните роли в свалката на мъжа и на жената - мъжът е ловец, той "гони" жената (а всъщност иска да й предложи услугите си), а тя се парви на недостъпна, а не обратното. Ако жена гони мъжете е ги сваля я наричат проситутка, но ако мъж го прави е прието.

Хюстън, Хюстън, имаме ли връзка с теб?!
Мъжът и жената са еднакво ловци, гаранция! Просто виждам фактите. Канили са ме от първи разговор на излизане извън София, плащали са ми сметката, тръгвали са си с такси от София за Перник, след първата ни среща (мацката си позволи да изтърве автобусите за да остане повече с мен). И?
Жената не само сваля, но и гони мъжа(оплодителя), ако е мотивирана да го обязди и да има поколение от него. Не само тръпнат при мисълта за здрави мъжки гени (съдейки по поведението ни и външния ни вид, ами просто краченцата им се подвиват и получават разкритие само като ни подушат че сме някъде около тях). Представи си нещо като "искам го- стискам ГО!".

Ама за да постигнеш горното трябват много усилия (поне на мен ми трябваха толкова за да го осъзная, да видим кога ще го овладея).

Хюстън, Хюстън, имаме ли връзка с теб?! Хайде да не играем на "Оле, затвори очички", а на обратното.

P.S. Тотално не съм съгласен с разсъжденията ти, но форума дава право на всеки потребител да ги сподели.

Edited by exort, 07 February 2010 - 09:19 PM.


#44 BiGcOcK

BiGcOcK

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 23 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 12:47 AM

:) Ходил си с пропаднала или отчаяна, сори.

И какви оплодители? Все пак хората не сме животни, при нас има и любовни чувства и обвързване, защо свеждаш всичко до животинското, до секса. Дай го по-възвишено, плс. Ето затова на мъжете ни се носи славата на "потни и загорели свине, които мислят само за секс" пред жените.

А относно таксито - щом е от Перник нямаше ли Голф?

Edited by virtual_cowboy, 08 February 2010 - 12:49 AM.


#45 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 08 February 2010 - 01:22 AM

Какъв е проблема жените да те свалят, не разбрах? Или още сме в 19-ти век?