Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

проблем в държанието с момичета


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 30 January 2010 - 12:20 AM

Здравейте на всички, първо искам да похваля библията,много верни неща има вътре.. но имам един въпрос тъй като съм начинаещ и като цяло зле в отношенията с хубави момичета..
Става въпрос, че не мога много хубаво да различа тънката граница между това ти да водиш , ти да си тоя който започва цялата свалка (в началото добре)ти да си тоя който задава въпросите ..
и между това да се правиш на недостъпен, достатъчно уверен , че 'тя губи'
примерно заприказвал съм момиче.. излезли сме, обаждаш и се.ти първи пишеш смс..ти първи и се включваш в чата..но си давам и сметка,че хем трябва да водим ние.. (мъжете) хем да сме и леко мистериозни , недостъпни и да чакаме най-малкото поне веднъж тя да ти напише първа като те види,че си там - някакъв знак,че има интерес..
та в Такава Ситуация,в която ти си направил вече няколко пъти нещо , тя се е забавлявала през това време,интересно и е било,
но в същото време като не сте заедно не показва,че иска да е с теб.. (но пък ти знаеш,че 'тя губи' ,че 'не ти трябва' , а да и пишеш ще и вдигнеш още повече самочувствието и ще си лепка) Какво трябва да направим..?

пс. сори за нескълъпената тема,но така сме аматьорите

Edited by MobbDeep, 30 January 2010 - 12:28 AM.


#2 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 30 January 2010 - 03:19 AM

твърдо много внимание обръщаш на теорията. Затова и ти се струва трудно и объркано, а то не е.

Сега да ти разясня малко заблуди. Първите действи определят действията като цяло във връзката. Ти водиш, ти каниш, ти търсиш. Мацката може да е много впечатлена от теб, но няма да те потърси. Нали помниш - ти водиш, ти каниш. Един вид ти "поемаш риска", защото си силен, смел мъж и ти взимаш решенията (кога и къде да е срещата). Инициативата трябва да е у теб. Тя показва сила. Приеми го като тест ако искаш. Тя подлага силата, търпението, волята ти като не те търси. Ако ти си самоуверен, силен и умен мъж на място ти ще я потърсш. Ако ти чакаш тя да те покани в нейните очи си мухльо, който се страхува да я покани.

Отностно разговорите - не провеждай интервюта с нея, като задаваш предварително намислени въпроси и просто им чакаш отговорите. Общувай. Говорете и двамата за нещата, кото обичате. Цитирам по памет част от една статия от библията - питаш я как си прекарва сводобното време. Тя почва да ти изброява някакви неща, от които ти си избираш това, което обичаш и си говорите за него, намирате допирни точки, общи интереси, общи мании и така нататък. Ако пък тя те пита - избъзикай я, че продаваш наркотици примерно. Или че си стрийпизьор. Така пазиш мистерия около се*е си.

Ти никога не трщбва да чакаш знаци от нея. Никога. Водиш се от своите желания. Няма да заговориш момиче, което ти "дава сигнали, че иска да е с теб", а ще заговориш сексапилната мадама, която ТИ искаш да ч**аш. няма как да разбереш тя дали иска да ти бръкне в панталоните, освен ако не действаш - да и се обадиш, да я поканиш. А, и е много важно ДА Я ЗАВЕДЕШ на среща, а не просто да излезете! Ти си доминиращит мъж, ти хващаш ръката и и я водиш. Не и казваш дори къде отивате. Хващаш и ръката и я завеждаш. Никакви "искаш ли да идем там, ама хайде да отидем еди къде си, къде искаш да идем и сякакви такива" Дори не и казваш къде отивате. Ако любопитства - "ще видиш", усмихнат приветливо разбира се. Ако настоява - целуни я и смени темата

надявам се да съм ти полезен, питай ако има още неща

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 January 2010 - 10:58 AM

... правилно отбеляза колегата :) само внимавай с инициативноста да не прекаляваш. особено с постоянните първи смси от твоя страна и включвания в разни чатове :D абе спрете се малко стия чатове бре! щото разликата между инициативност и досадна лепка е голяма ама... :D

#4 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 January 2010 - 12:57 PM

Ти водиш, ти каниш, ти търсиш. Мацката може да е много впечатлена от теб, но няма да те потърси. Нали помниш - ти водиш, ти каниш.

Мммм не е точно така. Зависи от човека, поведението ти- това мацката да те кани някъде и сама да предлага телефона си не е никаква измишльотина, това е РЕАЛНОСТ, направи я своята реалност.

#5 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 30 January 2010 - 03:23 PM

Зависи от човека, поведението ти


това е така, аз казвам как е при мен. Аз лично предпочитам да свалям, отколкото мен да свалят. Въпрос на личен избор

#6 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 January 2010 - 04:58 PM

това е така, аз казвам как е при мен. Аз лично предпочитам да свалям, отколкото мен да свалят. Въпрос на личен избор

За това не се бях замислил :D Въпрос на личен избор. :)
Какви впечатления имаш от това "да си от другата страна"?

#7 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 30 January 2010 - 10:17 PM

това горе долу беше написано и в Библията, buun :)
но все пак при доста от момичета,като им обръщаш внимание се отдръпват и колкото по-често правиш ти крачка толкова по-голяма лепка ставаш в тяхните очи и толкова по-голяма е вероятността да ти откажат на предложението.. какво правим ? :D (не ми отг. само "не и обръщаш толкова внимание" :D за това разбира се сещам, но все пак имам проблеми)

п.с. това не са предположения :)

Edited by MobbDeep, 30 January 2010 - 10:31 PM.


#8 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 31 January 2010 - 06:39 PM

MobbDeep Аз лично никога нямам достатъчно време да се видя със всички хора около мен и да си свърша нещата, камо ли пък да прекалявам с поканите. За да отговоря на въпроса ти - разчитам на това момичета да се забавляват с мен, аз също, да ни е хубаво заедно. Нищо по-специално. Нали се сещаш - динамика, адреналин... такива неща. Ако не успея да задържа интереса и вземе да ми отказва - чао по живо по здраво. Ако се получи и се стигне до по-дълга връзка - ок.

Скандало - Веднъж-два пъти се е случвало момичетата да ме свалят и те да са агресорите. Никога тези флиртове не са водили до нещо хубаво и приятно за мен. Развиха се доста кофти отношения и затова гледам да не се случва - лоши спомени имам.

#9 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 02:51 AM

а жените тези 'тестове' някой път без да искат ги правят..когато сме в ситуации като
Тя: - "аз май ще се прибирам че съм изморена" и производните..
Да се опитваме по някакъв начин да задържим момичето без да е показно.. ИЛИ със самочувствие и в стил 'не ми е нужна' да кажем само едно 4ао с усмивка?

другото нещо е в стил

-Аз: "да , защо"?
-Тя: 'просто питах , комуникативна съм,не може ли.. повече няма да те занимавам гледам че не ти е приятноо!!"
общо взето такива тестчета и такива ситуации, в които ако тръгнеш да и обясняваш, ще и се вдигне самочувствието и ще изглеждаш като мухльо,а ако и отговориш в неин стил без да и се кланяш.. ще бъдеш груб и още повече ще се дистанцира (особено в етап още на запознанство, когато ти си тоя който иска да ескалирате във взаимоотношенията,а на нея все още и е все тая)
какво да предприемем в такива ситуации като тези 2-те?

Edited by MobbDeep, 01 February 2010 - 02:52 AM.


#10 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 03:08 AM

дай малко по-подробно инфо за двете ситуации

#11 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 03:25 AM

ами то идеята ми беше да е общо за всички такива сутации..
за 1вата просто момент на раздяла.. нищо повече.. да ти каже докато сте си говорили известно време,че трябва да тръгва и ти каже нещо мило.. на смс ако ти напише че ще ляга с некви мили думички и тн

2рата сутация пак е като цяло за всички такива , когато целта и е да отречеш казаното от нея.. (тя:"ок нема те занимажам тогава явно не искаш") или общо взето когато те подтиква да правиш нещо , което е обратно на това от библията :) но в същото време ако не го направиш..
100% си попадал в такива много ситауции би трябвало да се сетиш какво имам в предвид

Edited by MobbDeep, 01 February 2010 - 03:29 AM.


#12 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 04:07 AM

Ако ти е казала милите думи е лесно - лесно е с някоя, която те е зарадвала - целуваш я, гушваш я, не говориш много, ами си се целувате. После я изпращаш, целувка за лека нощ и чао.

А ако ще ти върти номера от рода на "ми няма да те занимавам повече щом не ти е приятно - режеш с голямата ножица. Хич не я оставяш да си развява коня. Поканил съм я, излязъл съм с нея, отделил съм и време, а тя отгоре на това ще ми се прави на интересна, че да и се обяснявам, да и отричам думите и да и вдигам акциите... АБЕ Я!!! Аре бягай оттука. Ако ще говориш с мен ще говориш като човек. Без курвенски номерца. Точка!

#13 MobbDeep

MobbDeep

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 04:21 AM

и последното нещо :)
одеве споделих,че 4акам за някакъв знак на интерес.. не толкова колкото иначе не бих действал ами за да не прецакам момент-а и да се дръпне и изобщо да нямам шанс за понататък.. докато със знака е друго..
а пък за ситуациите ясно мерси братле.. просто все ми се струва ,че момичето като каже нещо.. очаква да му се отвърне със същото..и като го направиш малко по-малко губи интерес.. знам ли.. мисля си,че като не покажеш и същата привързаност да речем и не показваш същите чувства ще си по-интересен... ще и дадеш един вид някакво предизвикателство , ще си от по-готините които тя не може да има така лесно..

Edited by MobbDeep, 01 February 2010 - 04:25 AM.


#14 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 01 February 2010 - 04:38 AM

Аз отдавна съм спрял да чакам знаци. Нагледал съм се как приятелки се държат мило с техни приятели, те го приемат като знак - и свалка (неусешна). Щото реално са "приятели" с това момиче, защото искат да го свалят. Дотам ще стигнеш, ако чакаш знаците от нея. Не чакай - действай. Каниш, водиш, прегръщаш, целуваш...

докато със знака е друго

Да, друго е. Губи се тръпката. Аз до голяма степен оприличавам свалката като игра. Крайният резултат - сексът, е важен, но не е само той. Важно е и удоволствието от самата свалка - от играта. Ако знам как ще завърши играта това удоволствие някакси се губи

#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 01 February 2010 - 10:59 PM

Скандало - Веднъж-два пъти се е случвало момичетата да ме свалят и те да са агресорите. Никога тези флиртове не са водили до нещо хубаво и приятно за мен. Развиха се доста кофти отношения и затова гледам да не се случва - лоши спомени имам.

Хмм... интересен опит имаш. Предполагам че са били доста нетърпеливи и неумели. Хаха, жена да те сваля- слон в стъкларски магазин, има и изключения.

Edited by exort, 01 February 2010 - 10:59 PM.