Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

последен епизод


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 January 2010 - 03:08 PM

Първо за мн. години на всички. Желая ви всичко най - най, а на форума..все така да ни радва и упътва, когато сме се загубили в мъглата на любовта. Бях писал теми и теми за едно момиче. Последната беше "НГ поотделно". Та значи накратко малко преди НГ правехме 9месеца (на коледа) та аз се реших да и подаря нещо наистина романтично и мисля, че идета бепе супер и тя мн. хареса подаръка. Ден - два след това се бях "наквасил" като нз. какво и направих последната си грешка - Имах среща с нея, но и вързах тенекия, защото едно др. момиче ми се обади за дискотека и така. Попитах я с кой е на дискотека, а тя каза "с братовчедка и пр-ки имаме резерве и така". Влизам аз в дискотеката и какво виждам - приятелката ми седи на резерве масата. Та другото момиче ми казва да се запознаем и аз се правя на луд, все едно не се познаваме. И убийте ме нз. защо, но през цялата вечер се държах все едно не я познавам. Всички разбраха, че ходим та ме бутаха при нея, ноо алкохола не прощава. Та оттам тя мн. зверски ми се разсърди. Уж се разбрахме след извинения а у и една вечер( още бяхме скарани за нещо) тя ме моли да отида на диско с нея. Аз отказах нарочно, но по някое време минах да ги зарадвам. Тя се зарадва мн., пита ме защо се държа така, танци, поздрави..все едно не ме беше виждала от година. Аз постоях малко и се направих, че имам др. работа та излезнах (тя показа малко ревност). Последно ми каза "мерси, че дойде" и така. На др. ден й се обаждам да се видим, за нещо хубаво, но тя дойде на срещата и каза, че мисли, че не съм я викнал за хубаво, оттам се поскарахме и тя намекна за раздяла. Не оспорвах само я попитах дали вече не ме обича (защото и аз съм се разделял с нея 100пъти)..не получих кой знае какъв отговор и реших да се разделя с нея с хубаво - казах й, че сме си прекарвали ок, че е супер като човек и пр-ка и да си останем добри пр-ли. Понечих да я прегърна, но тя отказа и тка. Според мен пак е послушала пр-ки, защото каза "това в дискотеката няма да ти го простя" макар, че по този въпрос се разбрахме отдавна. Сега трябва да я видя за да си взема студентската книжка. Нз. как да се държа и дали да отварям тема за онази вечер. Нз и каква е причината за раздялата, но не смятам да задълбавам толкова. Пишете какво мислите. Защо го е направила така изведнъж, за да ме пробва ли нз..защо един ден няма нищо, а на др.късаме. Бих искал да го знам за се*е си, не да го използвам като се видя с нея. Май стана доста голям пост, ма съм си такъв "устат". Айде мерси отсега. Ще следя редовно, че след 2 дни като почивам трябва да си взема книжката.

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 January 2010 - 04:31 PM

ти си много зле... когато правиш нещо, го прави така, че да не се разбира! и питаш защо те е зарязала? прочети си поста пак и ще разбереш :D ако не знаеш, мисля че е редно да ти кажа, че и жените имат емоции и чувства :) просто погледни през неините очи и се постави на неино място в дадената ситуация.

до 12 клас бях от лошите, намръщени, кисели момчета... дето са много хай, ама седят и само гледат лошо на бара :) никога няма да си го простя... а сладураните ме дърпаха ли дърпаха :D

повече не мисля да коментирам :)

#3 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 09 January 2010 - 09:18 AM

ти си много зле... когато правиш нещо, го прави така, че да не се разбира! и питаш защо те е зарязала? прочети си поста пак и ще разбереш :D ако не знаеш, мисля че е редно да ти кажа, че и жените имат емоции и чувства :) просто погледни през неините очи и се постави на неино място в дадената ситуация.

до 12 клас бях от лошите, намръщени, кисели момчета... дето са много хай, ама седят и само гледат лошо на бара :) никога няма да си го простя... а сладураните ме дърпаха ли дърпаха :D

повече не мисля да коментирам :)



Даам и аз мисля, че е за това и че си подозира, че имам друга + скандалите и резила в дискотеката = решението й за раздяла. Не казвам, че съм далеч напред от 12 клас, но такива неща както онази вечер по принцип не правя. Просто нз. какво ми стана тогава. Тя си каза, че това бил капака и никога няма да ми го прости и затова се чувствам адски виновен. Толкова виновен, че ми идва да я намеря и да направя нещо красиво за нея, което частично да ми покрие постъпката, дори и да не ми прости,но не искам да падам толкова ниско. Все пак тя пожела да се разделим. Не върви да й се моля или извинявам.

#4 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 09 January 2010 - 12:35 PM

мм, тук ми се струва, че грешиш. Като си сгазил лука, извини се. Тя може и да не ти прости, може би си преминал границата. Но ако я обичаш, извини се. Искрено.

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 January 2010 - 03:44 AM

Имах среща с нея, но и вързах тенекия, защото едно др. момиче ми се обади за дискотека и така. Попитах я с кой е на дискотека, а тя каза "с братовчедка и пр-ки имаме резерве и така". Влизам аз в дискотеката и какво виждам - приятелката ми седи на резерве масата. Та другото момиче ми казва да се запознаем и аз се правя на луд, все едно не се познаваме. И убийте ме нз. защо, но през цялата вечер се държах все едно не я познавам. Всички разбраха, че ходим та ме бутаха при нея, ноо алкохола не прощава.

ПОСТАВНОВКА, ПОСТАНОВКА, ПОСТАНОВКА!
Искам само да вметна нещо бързо- ама да не се обиждате!
@bate_sa6o, постъпил си ужасно тъпо, вече го знаеш, че като гледам и се самобичуваш. Е, отделно и мацката ти помага, харесва й всъщност като се замисля.

А сега за мацката ти. Имам желание да кажа нещо лично, макар и да не я познавам. Не казвам че мацката ти е ТЪПА, просто е постъпила много, много, много ама наистина невъобразимо много ТЪПО. Старите хора са го написали със златни букви "Не тествай системата дали работи, защото в една система винаги има бъгове, така че гаранция ще ги окриеш". От трибута на форума всички ревем "нека мъжете бъдем великодушни, нека не се ровим в тевтерчето на другия, нека на се сърдим че не ни дигат телефона винаги и мигновено, нека се държим пичовски", но какво получаваме насреща- кофа пълна с курвенски номера (без извинения тук!!!). На мен това са ми го правили- един път живях с мацката- какво НИ помогна това?!- нищо, направи липсата на комуникация още по осезаема. Правили са ми го от мацка, на която ъхъ да тръгнем, но още не бяхме- и какво се получи- не си давам свободата преди да съм я дал. И какво доказваме с опитната постановка- че жените, които го правят са УНИКАЛНО ТЪПИ (във форума имаше една статия че жените са тъпи, е, можете да махнете уникално, "жена" е достатъчно).

Мили жени, използвам тези редове за да се обърна към вас. Моля нач**айте си го в кухите глави, налейте малко разум в междуушното си пространство, че сме с Вас, защото ни правите щастливи, а не защото си умираме от кеф да ни карате да се чувстваме следени. Просто с такова поведение самички си го начуквате.

Сега към Бате_Сашко. Осрал си се, хубу, тя ще ти го натяква, ще ти го натяква докато грабът ви раздели- защото умната жена винаги търси причина мъжът да се чувства виновен (от жена го знам това)- за да го държи под контрол. Така че просто бягай от мацката и търси друга. Аз лично бих поискал тя да ми се извини първа заради това че с липсата си на доверие в мен ме обижда! После ще дойде и моя ред да се извиня че не съм оправдал липсващото доверие. :)

Очаквам Вашите мнения. Може пък аз да греша!?

P.S.@funny, що за розово барби си пък ти?

Edited by exort, 10 January 2010 - 03:51 AM.


#6 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 08:54 AM

ПОСТАВНОВКА, ПОСТАНОВКА, ПОСТАНОВКА!
Искам само да вметна нещо бързо- ама да не се обиждате!
@bate_sa6o, постъпил си ужасно тъпо, вече го знаеш, че като гледам и се самобичуваш. Е, отделно и мацката ти помага, харесва й всъщност като се замисля.

А сега за мацката ти. Имам желание да кажа нещо лично, макар и да не я познавам. Не казвам че мацката ти е ТЪПА, просто е постъпила много, много, много ама наистина невъобразимо много ТЪПО. Старите хора са го написали със златни букви "Не тествай системата дали работи, защото в една система винаги има бъгове, така че гаранция ще ги окриеш". От трибута на форума всички ревем "нека мъжете бъдем великодушни, нека не се ровим в тевтерчето на другия, нека на се сърдим че не ни дигат телефона винаги и мигновено, нека се държим пичовски", но какво получаваме насреща- кофа пълна с курвенски номера (без извинения тук!!!). На мен това са ми го правили- един път живях с мацката- какво НИ помогна това?!- нищо, направи липсата на комуникация още по осезаема. Правили са ми го от мацка, на която ъхъ да тръгнем, но още не бяхме- и какво се получи- не си давам свободата преди да съм я дал. И какво доказваме с опитната постановка- че жените, които го правят са УНИКАЛНО ТЪПИ (във форума имаше една статия че жените са тъпи, е, можете да махнете уникално, "жена" е достатъчно).

Мили жени, използвам тези редове за да се обърна към вас. Моля нач**айте си го в кухите глави, налейте малко разум в междуушното си пространство, че сме с Вас, защото ни правите щастливи, а не защото си умираме от кеф да ни карате да се чувстваме следени. Просто с такова поведение самички си го начуквате.

Сега към Бате_Сашко. Осрал си се, хубу, тя ще ти го натяква, ще ти го натяква докато грабът ви раздели- защото умната жена винаги търси причина мъжът да се чувства виновен (от жена го знам това)- за да го държи под контрол. Така че просто бягай от мацката и търси друга. Аз лично бих поискал тя да ми се извини първа заради това че с липсата си на доверие в мен ме обижда! После ще дойде и моя ред да се извиня че не съм оправдал липсващото доверие. :)

Очаквам Вашите мнения. Може пък аз да греша!?

P.S.@funny, що за розово барби си пък ти?



Прав си, трябва да се махна окончаелно от нея и да си потърся друга. И така и направих тези дни...разсейвах се с глупости, уплътнявах си времето с незначителни работи, опитах да правя нови неща с една едничка цел - да ми се отцепи от главата, та да съм готов за нова игра. Малко си беше трудно това, защото наистина си я обичам и точно, разбирате ли, забравих за нея и хоп...какво става..играта загрубява. Видяла се тя с брат ми, та му се похвалила, че сме скъсали. Той ест. се направил на изненадан и тя му предложила да излезнат на кафе за да му разправя, защо го е направила ( един вид послание към мен). На всичкото отгоре снощи ми спретнаха оня отвратителен женски номер: звъни ми тя и иска гсм-а на най-добрия ми приятел за диско(но може и нейната пр-ка да го иска,защото се познават). За щастие или не той предишната вечер се бе напил и изтрещял гсм-а така, че нз дали са се намерили. Та един вид сега иска да ме накара да съжалявам...да ми даде някакъв урок.. или може би иска пак да се съберем и предполага, че като говори с брат ми и излезе с приятеля ми ще се берна да се извиня иии временен хаппи енд..нз .. какво мислите вие? Как да постъпя аз?

#7 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 11:04 AM

P.S.@funny, що за розово барби си пък ти?


ами в моя розов свят хората се извиняват, когато са сгрешили. Ти самият си дал това като съвет. Аз не казвам, че тя като е сгрешила, не трябва и тя да се извини...

и също, в розовото ми битие, жените не се правят на гадни и манипулативни, само и само да им се обърне внимание. Вярвам, че тя е обидена (не че няма за какво) и иска да си върне. А когато мъжът усети, че твурде много му се навира дадена грешка за хиляден път в лицето задето е сбъркал преди "ен" брой години - ми, нали затова е Мъж, и той има уста, пък да сложи мадамата на място, ама кротичко. А и това с натякването и курвенските номера не е женска запазена черта. Аз съм попадала на такива мъже, само дето още никой не ги е кръстил "курвенски номера", ма не е късно.
:) :) :)


***

Бате Сашо, може и на нея да й липсваш и затова така да се "овърта" наоколо. Просто, както и на теб, не й се иска да е тази, която да направи крачка към сдобряване. Да се покаже слаба. Гордост и горделивост са различни неща. Направи разликата за се*е си. Аз продължавам да съм ЗА ти да й се извиниш - все някой трябва да проговори първи. Ама съм сигурна, че и ти всеки момент седиш над телефона и чакаш да ти звънне, макар да не си признаваш. И за няколко дни няма как да ти "мине". Тва да не е главоболие.... Смисъл, всичко това, само ако искаш да си с нея и за напред.... ако е само за постановката, че си се постарал, после ще има "ами аз всичко опитах ама тя е кучка".

#8 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 12:36 PM

Имал си емоционален ден exort, въпреки това ти не си прав! ти си много прав!

Към Сашко: Това което приказва "забавната" са глупости! женски глупости!
Не, не моля ти се - спри да се лигавиш и да си мислиш да се връщат при тази.
Още колко пъти ще се опитваш да поправиш нещо което не може да бъде поправено?

В дискотеката можеше да постъпиш така както аз бих постъпил.

1 Вариант: Нямаше да се правя, че не я познавам. Дори щях да се пошегувам с тази която ме е поканила, че точно с тази ли мацка намери да ме запознае ?
2 Вариант: Тъй като вече щях да съм осетил, че има нещо гнило щях да изчакам да започне да ме обвинява. И щях да използвам всяка дума срещу нея самата. Или по точно с нейните камани по нейната глава. Все пак може да направиш така, че изглежда като, че ли и тя е излезла на дискотека да се запознае с някой нов :)

При втория вариант не изключваме това, че и ти правиш същото. Тя ще си отвори устата и ще каже, че и ти го правиш. Но тогава нямаше само ти да си виновен както сега :)

От всичко което написах и съм писал по темите ти. Запомни само едно нещо:

"Вината винаги е, и на двамата"

Този който приеме, че вината е само негова ще се самобичува ( меко казано )
Не е възможно вината да е само в единия.
Нека ти дам прост пример с това, че мацката не харесва някоя черта от характера ти а после те реже точно заради нея.
Вината не е само в твоя характер а и в това, че тя си е траела и не ти е казала. Ако ти беше казала ти щеше да се опиташ да промениш това което я дразни.. нали?

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 02:24 PM

хахаха... как се намерихте с тая мацка... подушили сте се, че сте от една порода?! :)

фъни, той е сгрешил... трябва да се извини, но това не и оправдава ТЪПИТЕ КУРВЕНСКИ номера... адски много ме дразнят точно тия действия от вас жените... ясно ми е, че е наранена, но ако иска нещо има други начини, а не под вола да търси теле!

заеби я тая и карай напред :)

#10 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 January 2010 - 04:04 PM

...какво мислите вие? Как да постъпя аз?

Според мен, мацката не го е очаквала това- просто да си тръгнеш и да не кажеш поне едно "чао". Очаквала е, след като е унижила предимно се*е си в дискотеката (пред всичките си приятелки), да помислиш за нов подарък, с който да потвърдиш желанието си да бъдеш с нея. Това, което прави е да те провокира. Мисля че преди всичко трябва да се държиш пичовски- каквото и да направиш. Първо не показвай че нейните номера те засягат, не играй мръсно, ако тя може да разбере че с кални номера няма да се получат нещата, това ще е прекрасно.
Директно на идеята ми- остави я седмица-седмица й половина да злобее. След това се обади, пък може и някаква спонтанна среща да се получи в която бъди спокоен и ведър, не давай да се обсъждат натоварващи разговори. Мацката сигурно ще се опита да се пазари (да вземе по-силната част от вашите отношения), чрез натякване на "дискотеката", гледай да парираш и да дадеш сигнал че натягване няма да доведе до никъде. Гледай да измъкнеш максимума от новия договор с който ще изясните отношенията си- дали ще си в ролята на битото куче или ще си мъжкаря.
Виж, дай да го погледнем от другата страна. В крайна сметка жената винаги ще бъде щастлива с наперен мъжкар, а не с скимтящ смотльо (въпреки кефа че сама го е хванала в крачка).

Между другото ето ти един сценарий чрез който ще се изкараш жертва, но никак не ти го препоръчвам, защото е типично женски и тя ще си каже че насреща си има "още една жена".
Това за Новата Година. Планирал си го еди как си, сума ти време си мислил за този подарък. Коледата е семейния празник, който ти уважаваш най-много и едва ли не си щял да я поканиш сред семейството си. Така си искал да прекарате Новата година заедно, защото в твоите представи Новата се празнува само с приятели, а тя дори не е пожелала да бъде до теб в този момент. Чувстваш се разочарован, подценен, недооценен, но все пак си решил да дадеш свобода на човека до теб, защото го обичаш истински. В замяна какво получаваш- ситуация в която всички се чувстват страшно унижени, бих казал самоунижени, все едно не държиш на нея и те вменяват да се чувстваш мръсен, заради това че си отишъл да видиш една твоя позната (това че си вързал тенекия, това не го споменавай!). В крайна сметка осъзнаваш че доверието на което ти толкова много държиш и което си решил да демонстрираш с "операция Нова Година" виждаш че това нещо не е взаимно и липсва в другата страна, което разбира се те натъжава и те кара да се замислиш дали този тип отношения са добре за теб, след като ТЯ (тука директно фърляш вината с мистрията) не разбира това което правиш за нея. АМИН!

#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 January 2010 - 04:26 PM

Преди време в този форум се беше завъртяла една дама, казваше се "Ida". Едно от нещата, които съм запомнил от нея е че "когато това се случи" не е нужно да излизаш на селския площад и да биеш тъпана. Со кротце, со благо гледаш да овладееш нещата и да продължиш напред (това разбира се само ако го искаш).

Ако в такава ситуация се отдадеш на реваншизма си, може да прозвучи смешно, но ще нараниш човека отсреща (вижта как бате сашо по време на дискотеката просто е бил неадекватен. Не е могъл да каже нищо, защото не е виждал нито един път водещ към мацката пред се*е си, въпреки че точно в този момент го е търсил ). Ще се получи така че дори и той да пожелае да поиска прошка, няма да може да го стори защото реванша който е получил ще го кара да се чувства недостоен да поиска да се върне обратно.

Всеки сам си избира как да постъпи в зависимост от това колко държиш на човека отсреща.

...се извиняват, когато са сгрешили... Аз не казвам, че тя като е сгрешила, не трябва и тя да се извини...

... жените не се правят на гадни и манипулативни, само и само да им се обърне внимание. Вярвам, че тя е обидена (не че няма за какво)... му се навира дадена грешка за хиляден път в лицето задето е сбъркал преди "ен" брой години - ми, нали затова е Мъж, и той има уста, пък да сложи мадамата на място, ама кротичко.

Респект! :)

#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 January 2010 - 04:43 PM

Имал си емоционален ден exort, въпреки това ти не си прав! ти си много прав!

Гъзе, уцели точно десятката. Най-добрия ми приятел днес ме обвини че мрязя жените и че това се подушва от километри :D)), защото жените ги могат тези неща. Какво искаше да каже- че в отделни случаи съм готов да врътна някой друг курвенски номер, а това могат да го правят само жените, на мъжете не им приляга. На мъжа му приляга да бъде ларж, да покаже че иска да бъде с жената на всяка цена, е все пак не на всяка, ама.
При което леко си отворих устата и му припомних кого разревават като се прибере от работа и кой ходи след задника на жена му. Кой не иска да се прибира вкъщи щото не иска да вижда фасоните на жена си. И кой в крайна сметка сподели преди 2 седмици "че май по-добре да си бъде сам".
Лошото е че и двамата бяхме прави. В баланса е истината.

@Suspect, и двата ти варианта ми допадат! :) Бих гласувал и за двата заедно.
"Вината винаги е, и на двамата" :D

Спирам да пиша, поне за днес :)
Don_Kiko и Suspect казват "Не".
По-скоро се колебая. Срещни се с нея, разберете се. Виж рамката в която ще се движат вашите отношения занапред и ако не ти изнася, просто се изнасяй :)

#13 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 06:27 PM

Виж рамката в която ще се движат вашите отношения занапред и ако не ти изнася, просто се изнасяй :)


Именно. Не е нужно да й ставаш роб я. Но и не оставяй недомлъвки или Мъжко/Женско Достойнство да ви разделят, ако още има хляб във вашата връзка. :)

#14 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 10 January 2010 - 07:14 PM

Значи..мислих дали да й се обадя да се видим за "кафе и приказки" смятах тези дни да го направя. Тя игра нейния ход като поиска на моя фр. номера. Сега предполага, че ще й драсна смс за да я питам защо или ще проявя някакъв признак на ревност. Тъй като не вижда резултат смятам, че ще опита с нещо по - хард, тъй като вече се е захванала за хорото, но не й стиска и тя да се обади. Не мога да разбера само защо го прави. След такова светкавично късане от нищото и такива нейни действия нещата са в двете крайности - или ме обича и иска да се видим да поговорим или ме е намразила за 1 ден и иска да ме стопи. Смятам да послушам колегите и да излезна с нея след седмица, но не мога да чакам толкова понеже студентската ми книжка ми трябва за 16-и, и трябва дотогава искам - неискам да я видя. На кафето смятам да не засягам сериозни теми, както ме посъветвахте, а само лееекичко да й подметна нещо и ако тя е решила да говорим ще продължи темата. Какво мислите...?

#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 January 2010 - 07:49 PM

Не мога да разбера само защо го прави.

Защото се чувства безсилна, че не може да стане на нейната. При първата "нормална" от нейна страна реакция отговори.

Представи си че караш кола, която изведнъж занася. До толкова си бил уверен че колата е твоя че дори се фукаш пред приятелите си "в дискотеката". Но изведнъж нещата се променят тотално и ти чувстваш че нищо не можеш да направиш, започваш да дращиш отчаяно с ръце и да си повтаряш че това не може да се случва именно на теб (колата те е слушала цяла година и много е държала на теб). Първото нещо което би те успокоило е отново да се почувстваш на волана.

Това със студентската книжка ти идва дюшеш. Примерно я изведи в парка, където ако има желание ще те провокира, но ще сте само двамата и няма да спорите в заведение, пък може да реши да се гушкате. След това я заведи на някаква игра която можете да правите "заедно", боулинг (ако не е изтъркано), да ти помогне да си харесаш дреха която си си набелязал, да сготвите нещо хубаво за ядене. Обезателно я попитай за НЕЙНОТО МНЕНИЕ за нещо, което е важно за теб. Ако се навие на това, то в този момент би трябвало да те гледа като малко момиченце в очите, от тук насетне ти водиш.
Киното, били сте гаджета до сега. Едва ли тръпката й ще изчезне за седмица, две. Ако решиш бъди по-малко активен относно киното, тя сама ще се стопли и ще почне да се гушка (задължително намери начин да сте само двамата). Изчакай за да си продадеш скъпо акциите.