Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

малко размисли


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#31 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 17 January 2010 - 09:30 PM

хаха много интересна тема,щото и аз си мечтая да се оженя за красавица която не е спала с никой преди мен


Спомни си тези си мисли следващия път когато пробваш да "отключваш" девствено момиче. Когато легне с вдигнати над главата ръце и с влажен поглед се кани да стане безучастен свидетел в предстоящия сексуален акт. Сравняваики това момиче с типичната "мръсница" , която с няколко движения на езика може да те докара до екстаз , мисля че без съмнение везната се накланя към опита... И да ще преживея факта , че този опит не е натрупан с мен (и го консумирам наготово ;) ). Връзката с девствено момиче обикновено изисква инвестиция на много време и търпение (ако пробваж веднага да я качиш на твоето ниво с някое "по-нестандартно" изпълнение може да обидиш или да нараниш момичето). Всъщност като се замисля май единственото предимство на девственото момиче е,факта че не може да ти лепне някоя венерическа болест.

#32 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 22 January 2010 - 01:23 AM

Попитали радио Ереван:
- Каква трябва да бъде съвременната жена?
- Като поликлиника - чиста, безплатна и общодостъпна.



а по темата - не е ли така: ако искаш ВРЪЗКА - влагаш време, усилия, търпение, любов и пр. Ако искаш САМО секс - е, тогава няма какво толкова да се раздаваш, минаваш я и давай на следващата...

И She, ти като влезеш в магазина за хляб, всички ли хлябове опитваш, че да не се окаже някой по-добър и екзотичен от останалите, пък то да вземеш да се минеш с първия...? (мъже, прощавайте за "хранителното" сравнение, ма бирата и колата вече са заети...)

#33 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 22 January 2010 - 01:49 AM

Не, но ако не ти хареса този хляб, следващия път не купуваш повече от него :lol:

#34 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 22 January 2010 - 02:59 PM

Абсолютно правилно, пък и хляб си купувам всеки ден или през ден, ще мога да ги опитам всичките, той се папка с квото ти душа поиска, така че.... неуместно е :whistling:
Дай друго някое сравнение...

#35 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 23 January 2010 - 10:57 PM

хаха въпрос на вкус и на навик  :)

признавам, че очевидно не съм избрала общовалидно сравнение, но и съм абсолютно убедена, че разбрахте каква ми беше мисълта... каквото и да напиша, все ще се намери някой да не е съгласен  :whistling:  то в това е и красотата на дискусията, да не решите, че се оплаквам.

Аз в същност още не съм решила за се*е си в кое е истината, просто споделям "колебания" и ми е интересно да чувам вашите мнения :)

#36 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 24 January 2010 - 05:39 PM

а защо те притеснява този въпрос всъщност?

#37 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 25 January 2010 - 06:28 PM

Не е ли интересно да видим кой какво мисли по въпроса? Исках да чуя мъжко мнение, освен това на приятелите ми  :whistling:

#38 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 25 January 2010 - 10:24 PM

не ми отговори на въпроса защо

#39 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 January 2010 - 11:35 AM

Едва ли я притеснява...

ПС: Всъщност едва сега прочетох по - задълбочено първия ти пост и ще ти отговоря така: Няма как да си наясно със себе си, със секса, с това от какво имат нужда мъжете и т.н в самото начало на живота си. Всички тези познания идват с опита и се формират през годините. Не, че не е възможно да попаднеш на точния партньор точно първия път, но е толкова малко вероятно, че граничи с невъзможното. Така че, за да намериш любимия си хляб в магазина, ще трябва да опиташ поне няколко други вида, най - малкото, за да откриеш и предпочитанията си :whistling:

Edited by She, 27 January 2010 - 11:47 AM.