Преход към съдържанието


- - - - -

дори не се е целувала


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Гост:_bevod_*

Гост:_bevod_*
  • Guests

Posted 12 December 2009 - 11:32 PM

В моята компания има едно момиче, което е доста морално и на 16 години още не се е целувала.Според мене това е доста сладко , но приятелките и вече започнаха да правят опити да я направят малко по-отворена , дори на последния купон и се натискаха да я целуват с език , но тя не им даваше.Те обаче решиха да се обърнат към мене ,шото постоянно ме виждат да се занимавам с момичета и забелязват ,че владея играта.Да обаче аз с толкова морално момиче не съм се занимавал.Иначе моя ранг - 7-8 , нейния 7,много е сладка и ми е приятно да си общувам с нея,но на киното стигнах само до галене по краката и гушкания . Некой ако знае какво се прави с такива момичета нека каже...

#2 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 December 2009 - 03:56 AM

В моята компания има едно момиче, което е доста морално и на 16 години още не се е целувала.Според мене това е доста сладко , но приятелките и вече започнаха да правят опити да я направят малко по-отворена , дори на последния купон и се натискаха да я целуват с език , но тя не им даваше.Те обаче решиха да се обърнат към мене ,шото постоянно ме виждат да се занимавам с момичета и забелязват ,че владея играта.Да обаче аз с толкова морално момиче не съм се занимавал.Иначе моя ранг - 7-8 , нейния 7,много е сладка и ми е приятно да си общувам с нея,но на киното стигнах само до галене по краката и гушкания . Некой ако знае какво се прави с такива момичета нека каже...

еми хубаво сте се погушкали :) начи опитай да и спечелиш доверието,спечелиш ли го можеш да направиш опит за целувка и ако ти каже нещо или се дръпне може да кажеш: спокойно отпусни се,знам как да се справям с мацки като теб, или вместо мацки кажи нещо друго което мислиш,че е по добро.това съм го тествал при подобни притеснителни мацки и върви,но те не бяха чак да не са се целували.накарай я да си помисли,че ти си правилния пич с когото да направи първата си целувка.Такава мацка според мен е много лесна,опитай се да бъдеш културен,любезен,джентълмен,бъзикай с безобидни шегички щото предполагам е чувствителна и може да я обидиш,забавлявай я,ако успяваш да я забавляваш СУПЕР,когато най много се забавлявате и си до нея я прегърни и се опитай да я целунеш.Общо взето тя трабва да си има представа за теб като: мил,забавен,и свестен пич, това е което мога да кажа от мен ;) УСПЕХ!

Edited by ThunderKICK, 25 December 2009 - 04:05 AM.


#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 25 December 2009 - 10:52 AM

еми хубаво сте се погушкали :) начи опитай да и спечелиш доверието,спечелиш ли го можеш да направиш опит за целувка


Тук съм съгласен. Едва ли момата иска да изглежда като ку*ва пред приятелките си, щом досега се е правила на света вода ненапита, така че ще трябва да акредитираш действията си както пред нея, така и пред социалният й кръг. Т.е. за мозъчето на това момиче някой рицар на бял кон трябва преди целувката да направи няколко стъпки, за да може тя да си намери оправдание за действията си пред самата нея и пред нейният социален кръг. От теб зависи какви ще са стъпките, но трябва на всички да им стане ясно какъв ти е мерака, за да може момичето да се отпусне, когато е около теб. Поне така смятам аз, не приемай съветът ми за чиста монета.

накарай я да си помисли,че ти си правилния пич с когото да направи първата си целувка.


Право в десятката! Убедиш ли я в това може да стигнеш доста по-далеч от Първа целувка.

Такава мацка според мен е много лесна,опитай се да бъдеш културен,любезен,джентълмен,бъзикай с безобидни шегички щото предполагам е чувствителна и може да я обидиш,забавлявай я,ако успяваш да я забавляваш СУПЕР,когато най много се забавлявате и си до нея я прегърни и се опитай да я целунеш.


Тук вече ни се разминават мненията. Според мен не е нужно заради едно момиче да ставаш културен, джентълмен, любезен и т.н. ако вече не си такъв. Бъди се*е си и не се опитвай да забавляваш нея. Важното е ти да се забавляваш. Интересно явление е, че когато ти се забавляваш предаваш тези си емоции и на жените около теб, така че мацката със сигурност ще усети положителните емоции, от които има нужда, за да се привърже към теб, по един и ли друг начин. Така че бъде се*е си, забавлявай се и ако тя има някакъв проблем с теб, такъв какъвто си, това си е нейн проблем и не й е било писано да си легне с готин човек като теб. Това трябва да ти е играта( нагласата) според мен. :D

Общо взето тя трабва да си има представа за теб като: мил,забавен,и свестен пич, това е което мога да кажа от мен ;) УСПЕХ!

Не. Тя трябва да си има представа за теб като за "Човекът, с който ще изгубя девствеността си". От теб зависи как ще го добуташ до тази представа, но докато не стигнеш до това ниво на обвързаност по-добре не чакай дивиденти.

Още веднъж - не приемай съветите ми за чиста монета, може да греша тотално, но наистина не те съветвам да променяш тотално се*е си и подхода си спрямо тази мацка. Ако си достатъчно напред с материала, а би трябвало да си, няма да имаш особени трудности да я омаеш.

Поздрави и успех! ;)

#4 Гост:_bevod_*

Гост:_bevod_*
  • Guests

Posted 26 December 2009 - 12:14 PM

Благодаря момчета :) Сближихме се с нея и направих така , че за нова година да дойде на парти у нас , там аз ще бъда лидера пък и мога да си я изолирам в някоя от стаите на апартамента ( имам мезонет ) И двамата ще бъдем с най-добрите си приятели , отпуснати и весели.Страхувам се обаче вече да не е късно и да съм влязъл в зоната на приятелките...

#5 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 26 December 2009 - 05:05 PM

Благодаря момчета ;) Сближихме се с нея и направих така , че за нова година да дойде на парти у нас , там аз ще бъда лидера пък и мога да си я изолирам в някоя от стаите на апартамента ( имам мезонет ) И двамата ще бъдем с най-добрите си приятели , отпуснати и весели.Страхувам се обаче вече да не е късно и да съм влязъл в зоната на приятелките...

спокойно не се притеснявай,според мен не си влязъл в зоната на приятелите,освен ако не ти е споделяла нещо,че харесва друго момче,започне ли да ти споделя подобни неща значе си в капан,и запомни да не я третираш като приятел,отнасяй се с нея като с момиче което искаш да свалиш а не като с обикновенно момиче ;) тук сме написали какво трябва да направиш. Just Do it :) само не и се обаждай всеки ден и не я притискай с много чат и смс и обаждания,ако тя не те потърси и звъни през най малко 2 дена и сичко ще е ок,и ако го правиш никога не я питай що тя не ти се обажда,или пък ако ти каже че ще ти звънне примерно в сряда а днес е вторник и се обади четвъртък да я чуеш какво прави,как е , и не я питай защо не ти е звъннала ! :D това е. УСПЕХ

#6 Kali

Kali

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 03:36 AM

...освен ако не ти е споделяла нещо,че харесва друго момче,започне ли да ти споделя подобни неща значе си в капан.....


Привет.

Колкото и да ми се иска да се съглася с това не мога. Понякога се случва така, че девойка споделя тези неща с цел да накара момчето да действа по-бързо и да не се ослушва. Един вид му казва, имаш конкуренция на хоризонта и трябва светкавично да направиш нещо по въпроса, за да съм твоя(може и да има конкуренция, а може и да е ИЗМИСЛЕНА), това е игра на дребно и нож с две остриета, но някои момичета го смятат за правилна стъпка.
В зоната на приятелите си само, когато започне да те разпитва за съвет как да свали твой приятел, защото смята(примерно), че той има най-невероятното лице на света(или някакво подобно изказване, различно от най-сексапилния задник или най-мръснишкия поглед; тогава отиваме на друга игрална площадка и темата се променя)

Поздрави...

Edited by Kali, 27 December 2009 - 03:38 AM.


#7 Гост:_bevod_*

Гост:_bevod_*
  • Guests

Posted 27 December 2009 - 03:50 PM

Пак благодаря , сега съм ваканция и съм в др град , но за 30-31 дек пак ше съм си на Ловеч и ще се видиме с нея . Сега го раздавам малко игнор .Намерила ми е скайпа и ме поздрави за коледа като ми прати и меченце.Аз обаче знам ,че по скайп не се играе и само и отвърнах със същото и казах ,че имам работа . До такива неща като да хвали момчета пред мене не се е стигнало ,което си е успокояващо, И да не си помислите ,че само с нея се занимавам ей :) Пикапя си и др момичета даже тя ме е засичала с момиче да се натискаме ,но тази ми е най-интересна и съм си я сложил като цел ,не е обаче уанитис (единствената)!

#8 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 04:20 PM

Ми успех и весело изкарване на нова година.Ти обаче си близо, аз сам в Троян. :)

#9 Гост:_bevod_*

Гост:_bevod_*
  • Guests

Posted 27 December 2009 - 05:47 PM

Да,вярно сме близо :).Имам много приятели от Троян и съм идвал доста пъти , даже съм правил кисс клоуз в Ривърсайда (blush).Поздрави !

#10 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 31 December 2009 - 01:30 AM

Здрасти, bevod.
  Може би съм пропуснал нещо, затова ще питам за всеки случай:

  От съобщението ти не ми стана ясно ти въобще харесваш ли това момиче? Това, което разбрах от думите ти е, че приятелките и са те накарали да я "отвориш", защото "владееш играта", както и , че "си си я сложил като цел". Оттук се питам две неща:
  1) Що за приятелки не уважават волята на едно момиче да остане "морално" (или както искаш го разбирай)? Аз лично бих се замислил дали "приятелките" нямат още нещо предвид.
  2) Ти след като "владееш играта" и пикапваш... защо се занимаваш с "моралното момиче"?

  Питам, понеже не знам какви са причините да искаш да имаш това момиче и "да си я сложиш като цел".Дали просто се доказваш пред тях или наистина я харесваш или от чисто приятелски чувства искаш да я отвориш или нещо друго.

  С най-добри пожелания.

#11 Гост:_bevod_*

Гост:_bevod_*
  • Guests

Posted 01 January 2010 - 01:29 PM

Честита Нова Година :rocknroll: първо . А за момичето ми да харесвам я , но снощи така се развиха нещата ,че се разправях с друго момиче ,просто не ми се изпускаше възможността :P За първото ХБ обаче още има шанс...