Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Винаги се влюбвам в неподходящите..


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Pehotineca

Pehotineca

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 07 December 2009 - 04:06 PM

на 17 съм, от известно време съм влюбен в едно момиче от моя клас...И аз немога да си обясня защо стана така, но стана..
Знам че имам нищожно мижави шансове да бъда с нея, първо сме от един клас(едва ли щях да имам шансове даже и да не беше така), второ не съм неин тип, тя ходи само с по-големи момчета от нея. Преди да започна да я харесвам, въобще не и обръщах внимание защото въобще не ми харесваше като характер.
Но така се случи че доста често оставахме насаме съвсем случайно. Изведнъж станахме много добри приятели, след няколко месеца обаче усетих че започвам да се влюбвам в нея... Не можах да си я избия от главата и реших да започна да я свалям ей така на шега уш (За жалост за мен не беше просто шега както изглеждаше) Повечето пъти си ме реже от раз, а понякога и тя се заиграва и започваме да се докосваме, но за нея сякаш е само на шега...Като тръгна по-сериозно започва да ми се натиска и ми каза нещо от сорта на "Скъпи, няма да спиш с мен, не разбра ли "...Напоследък все по-силно и все по-силно започнах да хлътвам, което няма да ми донесе никакви дивиденти..Продължаваме да си говорим и споделяме за всичко, но не е това което искам...
Около мен има няколко момичета, които ще бъдат с мен само да щракна с пръст, но не мога да изпитам нищо към нито една от тях, защото с която и да се целувам си представям нея..Не мога да бъда с момиче само от съжаление, че ме харесва..щом аз не я харесвам..
Трудно се излиза от кръга на приятелството, но все пак ако някои има идеи да напише 2-3 реда..
Не бих и отказал техники как да си я избия от главата, което е другия вариянт.

Забравих да напиша, че не става също и да излизаме извън даскало защото бившия и е психопат и я следи и и звъни нон стоп, щом я види с някое момче, излиза от колата и го сваля на земята набързо..

#2 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 08 December 2009 - 03:13 PM

Pehotineca, сега бих желал да те нахуля много здраво

1. "винаги се влюбвам в неподходящите" - това бих приел от момиче да го чуя, но от момче... :) :dancing: :happy2: . Няма неподходящи момичета, има такива, към които си подходил грешно. Освен ако е неподходяща, защото ти е ПОД нивото - ако е мангалка със срамни въшки (или мангалка без срамни въшки).
2. Бившия като е психопат какво? Що за пу*ка трябва да си, за да си определяш държанието и начина на живот (това дали да излизаш с някого или не) от страх? Цял живот ли ще се посираш от страх? Ами ако в крайна сметка си намериш гадже, изпращаш я до у тях и там ви срещне някой изнасилвач? Ще избягаш ли, ще напълниш гащите или ще защитиш мацката си? Не ми се вярва да направиш последното честно казано. Като си такъв пъзльо - губиш. Силата привлича жените - физическа и душевна. Душевната ти е на нула. А пича с бухалката е силен. Красавицата е ходила с него. Мисли малко - извод е, че тя си пада по СИЛНИ мъже. Не е решението и ти да си психопат - очевидно това я е отблъснала в него, но я е привлякла силата. Като ти нямаш тази сила няма начин да я привлечеш.
3. От липсата на сила, оттам увереност ти идват и другите проблеми - страхливите флиртове. Оставял си я да си играе с теб, зщаото ти е харесвало нейното внимание, било то и престорено...

И не ми се оправдавай, че физически си слаб. Аз лично съм висок метър и седемдесет, но това не ми пречи да не ме е страх. Тренировки приятелю. но и за тях трябва воля и сила.

От твоя пост виждам тази ти грешка. Решението и лекарството сам си ги намери. Ако съм те обидил или наскърбил - значи съм си изгубил времето. Ако поне малко съм те надъхал - действай си по въпроса.

#3 Lost

Lost

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 09 December 2009 - 03:06 AM

на 17 съм, от известно време съм влюбен в едно момиче от моя клас...И аз немога да си обясня защо стана така, но стана..
Знам че имам нищожно мижави шансове да бъда с нея, първо сме от един клас(едва ли щях да имам шансове даже и да не беше така), второ не съм неин тип, тя ходи само с по-големи момчета от нея. Преди да започна да я харесвам, въобще не и обръщах внимание защото въобще не ми харесваше като характер.
Но така се случи че доста често оставахме насаме съвсем случайно. Изведнъж станахме много добри приятели, след няколко месеца обаче усетих че започвам да се влюбвам в нея... Не можах да си я избия от главата и реших да започна да я свалям ей така на шега уш (За жалост за мен не беше просто шега както изглеждаше) Повечето пъти си ме реже от раз, а понякога и тя се заиграва и започваме да се докосваме, но за нея сякаш е само на шега...Като тръгна по-сериозно започва да ми се натиска и ми каза нещо от сорта на "Скъпи, няма да спиш с мен, не разбра ли "...Напоследък все по-силно и все по-силно започнах да хлътвам, което няма да ми донесе никакви дивиденти..Продължаваме да си говорим и споделяме за всичко, но не е това което искам...
Около мен има няколко момичета, които ще бъдат с мен само да щракна с пръст, но не мога да изпитам нищо към нито една от тях, защото с която и да се целувам си представям нея..Не мога да бъда с момиче само от съжаление, че ме харесва..щом аз не я харесвам..
Трудно се излиза от кръга на приятелството, но все пак ако някои има идеи да напише 2-3 реда..
Не бих и отказал техники как да си я избия от главата, което е другия вариянт.

Забравих да напиша, че не става също и да излизаме извън даскало защото бившия и е психопат и я следи и и звъни нон стоп, щом я види с някое момче, излиза от колата и го сваля на земята набързо..



ако искаш да излезеш от приятелите-просто тръгни с нея, а когато пси-то излезе от колата, свали го ти него на земята, а не той теб! ако не можеш-просто си избой мацката от главата и се забавлявай!

Edited by Lost, 09 December 2009 - 03:06 AM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 11 December 2009 - 07:13 PM

на 17 съм, от известно време съм влюбен в едно момиче от моя клас...И аз немога да си обясня защо стана така, но стана..
Знам че имам нищожно мижави шансове да бъда с нея, първо сме от един клас(едва ли щях да имам шансове даже и да не беше така), второ не съм неин тип, тя ходи само с по-големи момчета от нея. Преди да започна да я харесвам, въобще не и обръщах внимание защото въобще не ми харесваше като характер.
Но така се случи че доста често оставахме насаме съвсем случайно. Изведнъж станахме много добри приятели, след няколко месеца обаче усетих че започвам да се влюбвам в нея... Не можах да си я избия от главата и реших да започна да я свалям ей така на шега уш (За жалост за мен не беше просто шега както изглеждаше) Повечето пъти си ме реже от раз, а понякога и тя се заиграва и започваме да се докосваме, но за нея сякаш е само на шега...Като тръгна по-сериозно започва да ми се натиска и ми каза нещо от сорта на "Скъпи, няма да спиш с мен, не разбра ли "...Напоследък все по-силно и все по-силно започнах да хлътвам, което няма да ми донесе никакви дивиденти..Продължаваме да си говорим и споделяме за всичко, но не е това което искам...
Около мен има няколко момичета, които ще бъдат с мен само да щракна с пръст, но не мога да изпитам нищо към нито една от тях, защото с която и да се целувам си представям нея..Не мога да бъда с момиче само от съжаление, че ме харесва..щом аз не я харесвам..
Трудно се излиза от кръга на приятелството, но все пак ако някои има идеи да напише 2-3 реда..
Не бих и отказал техники как да си я избия от главата, което е другия вариянт.

Забравих да напиша, че не става също и да излизаме извън даскало защото бившия и е психопат и я следи и и звъни нон стоп, щом я види с някое момче, излиза от колата и го сваля на земята набързо..


братле не си прочел достатърно,жени като тази явно си падат по истински мъже (самоуверени,силни,и т.н) ти кои от тези качества притежаваш, не искам да те обидя,но се опитай да ги добиеш по някакъв начин, според мен мацката е права, как би излезнала с някой който се просира от страх от бившия й? ако не си достатъчно добър за да го натупаш,вземи мерки-запиши се на някакви тренировки - примерно:бокс,карате,кикбокс, и най различни подобни,както аз сам реших да се запиша на карате преди 4 години и до ден днешен тренирам и поради това много жени ме харесват.значе престани да я третираш като приятел,не и слушай тъпите историй за бившите и гаджета или други подобни историй за момчета,започни да я докосваш,опитвай се да я целуваш-не на шега а сякаш го искаш,базикай я,престани да и споделяш за лични проблеми и т.н. когато виждаш възможност и сте насаме опитай се да я целунеш и да я докосваш по често макар и на шега да е докосването. в този сайт има доста мъдрости така,че бори се за тази мацка като мъж и ще я имаш :)

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 12 December 2009 - 01:48 PM

човек... сега ще ти кажа лека :) заставаш пре огледалото и си биеш три яки шамара :dancing:

сега ти сам си прецени кое е по-важно за теб - спокойствието или мацката. ако избора е първия, или ако мислиш, че оня наистина е някакъв психопат дето те вкарва във филм на ужасите, разпорвате, яде ти червата, а топките ти ще ги сложи на герданче... и няма нито да са първите, нито последните... то разбирам те до някъде. заеби мацката и толкова.

ако обаче избереш мацката, ще ти кажа да не гледаш толкова много телевизия и особено филми на ужасите. Решението е следното - просто действаш без да го мислиш толкова. в случая тренировките наистина вдигат самочувствието :happy2: иначе аз излизах с една мацка, чието гадже беше дилъра, на няколко голями софийски квартала и кво?? накрая го заряза заради мен :alien: една друга студентка имаше гадже... някакъв орангутан от незнам си кой град, дето при раздялата им еднo X5 стоя седмица пред блока... и кво от това??? ако реално се замислиш не е много разумно... НО всяка трета готина мацка е с такова гадже :) значили, че трябва да изпускаш?!?!

ако решиш, че я искаш обаче, няма да е достатъчно да щракнеш с пръсти... и преди всичко трябва да си избиеш всякакви простотии от сорта на: не съм нейн тип, щото тя излиза само с по-големи момчета и можем да се виждаме само в училище, щото еди си кой... еди си кво :)

#6 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 13 December 2009 - 07:41 PM

Don Kiko е много прав

ако си падаш страхлив от бой,най добре се запиши на сериозни тренировки,както казах:карате,кикбокс,ако откриеш,че тези спортове са ти в кръвта и се учиш бързо,ще добиеш самочувствие и няма да те е страх от кретена с тупалката.като по малък много исках да се науча да се бия,и чрез каратето си изградих нов характер,там те учат на дисциплина и т.н. никога не е лошо да знаеш да се биеш(защитаваш) там те учат да се защитаваш от всякакви оръжия:бухалки,тупалки,ножове,пистолети и др. ако си инат като мен вземи мерки и се бори за тази мацка,но накрая може да си кажеш:леле колко много се борих и колко неща направих и то само за 1 момиче. изборът е твой :april:

#7 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 18 December 2009 - 08:19 PM

пич слушай аз какво ще ти кажа това коеот всички ти казват е да пораснеш и сатнеш мъж, да се чустваш сам по себеси добре в тоята кожа, самочуствие и там всички работи , та когато придобиеш това просот отиваш размазваш мухъла ч**аш мацката и караш напред, после сам ще разбреше че чак толкова мислене за една путк ане си струва, иначе ако искаш да с епромениш заради нея просто не става, направи го за те*е

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 December 2009 - 11:30 AM

принципно сбиванията, не са цел в живота на средно интелигентния човек, а на първосигналните иии... с това не трупаш точки пред противоположния пол :april:

#9 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 19 December 2009 - 11:46 AM

принципно сбиванията, не са цел в живота на средно интелигентния човек, а на първосигналните иии... с това не трупаш точки пред противоположния пол :april:

само че тук става въпрос за самозащита, която всеки трябва да владее

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 December 2009 - 04:59 PM

аз не разбрах за каква самозащита ставало дума всъщност... мацката имала бивше гадже и толкоз :april: нероден Петко... а може дори да го пробва

общо взето пълни глупости, а вие почнахте вече да шиете прободни рани и коршуми да вадите :doh:

#11 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 19 December 2009 - 06:40 PM

Дори и да не е въпросния селянин с голф (така си го представям) все по някое време ще му се наложи да се бие, за да се защити

#12 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 20 December 2009 - 01:55 AM

В реалния живот рядко се налага наистина да се биеш. Аз от както излязох от пубертета, май само веднъж ми се наложи, и то защото ми налетяха едни пияни хлапаци. И бой е силно казано - единия ме удари (първи), иначе аз до последно се държах неагресивно и спокойно, но след това се изнервих леко и го изритах в слабините, и до там им беше желанието и на останалите.
После само се пенявиха и заплашваха от страни. Но това е един случай за 12-13 години.
А и преди това да съм се бил само 2-3 пъти, разни лапешки работи.

Edited by Petko K, 20 December 2009 - 02:07 AM.


#13 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 23 December 2009 - 06:54 AM

на 17 съм, от известно време съм влюбен в едно момиче от моя клас...И аз немога да си обясня защо стана така, но стана..
Знам че имам нищожно мижави шансове да бъда с нея, първо сме от един клас(едва ли щях да имам шансове даже и да не беше така), второ не съм неин тип, тя ходи само с по-големи момчета от нея. Преди да започна да я харесвам, въобще не и обръщах внимание защото въобще не ми харесваше като характер.
Но така се случи че доста често оставахме насаме съвсем случайно. Изведнъж станахме много добри приятели, след няколко месеца обаче усетих че започвам да се влюбвам в нея... Не можах да си я избия от главата и реших да започна да я свалям ей така на шега уш (За жалост за мен не беше просто шега както изглеждаше) Повечето пъти си ме реже от раз, а понякога и тя се заиграва и започваме да се докосваме, но за нея сякаш е само на шега...Като тръгна по-сериозно започва да ми се натиска и ми каза нещо от сорта на "Скъпи, няма да спиш с мен, не разбра ли "...Напоследък все по-силно и все по-силно започнах да хлътвам, което няма да ми донесе никакви дивиденти..Продължаваме да си говорим и споделяме за всичко, но не е това което искам...
Около мен има няколко момичета, които ще бъдат с мен само да щракна с пръст, но не мога да изпитам нищо към нито една от тях, защото с която и да се целувам си представям нея..Не мога да бъда с момиче само от съжаление, че ме харесва..щом аз не я харесвам..
Трудно се излиза от кръга на приятелството, но все пак ако някои има идеи да напише 2-3 реда..
Не бих и отказал техники как да си я избия от главата, което е другия вариянт.

Забравих да напиша, че не става също и да излизаме извън даскало защото бившия и е психопат и я следи и и звъни нон стоп, щом я види с някое момче, излиза от колата и го сваля на земята набързо..

Като прочетох това се чудех да се смея ли, да плача ли..? Ама все пак няма да ругая (накъде повече) ... Имаш съчувствието ми. Съвета ми - откажи се. Не заради x-гаджето-психопат ... заради се*е си. Тя е просто толкова стереотипизирана, че нямам думи. Сигурно много се курви с гримчета и прически и т.н, нали..? Няма значение, това не е важно. Просто излизането от кръга на приятелството е много трудно. Първо - отнема много време. Второ - отнема много енергия. Трето - постижението не си заслужава(ако вложиш тези време и енергия в срещи с други момичета, имаш шанс да бъдеш поне с 10 други ... резултата със сигурност ще е в твоя полза при това положение). Дотук беше генералния принцип за тези, които имат шанс. Четвърто - ТИ НЯМАШ НИКАКЪВ ШАНС. Тя, предполагам, не е лесбийка, а ти си най-добрата и приятелка. Може да се навие да експериментира с теб, но само толкова ... Тя едва ли иска връзка с друго момиче(да, ти си това друго момиче). Плюс това, дори и да кажем ХИПОТЕТИЧНО ... в някакъв ХИПЕР ФАНСТАСТИЧЕН филм на Спийлбърг, да стане ... какъв мислиш ще е резулатата ... Така здраво ще ти бие шута, че ще си събираш задника от тук до Мисисипи. Не мога да разбера за какво изобщо се занимаваш да питаш, след като самия ти знаеш отговора. Щом си допуснал да влезеш в кръга на "приятелките" значи си мекушав по характер ... по стила ти на писане съдя, че съм прав за това си твърдение ... Сигурен съм около 90% ... На теб ти трябва някое добро момиче (като тия, които са ти "в кърпа вързани(спорен въпрос)). Това е пич, знам, че звучи грубо, но това е суровата действителност - мацките не харесват добри момчета ... Това се учи по биология в 8-9 клас. Ако още не си го научил тоя урок, препоръчвам ти да взимаш учебника и да почваш да четеш ... (Чакай бе, къде хукна..? Това е само метафора). Аре, успехи от мен ... пожелавам ти скоро да пораснеш. ;)



Послепис:Абе хора, това не ви е Street Fighter ... Какво се вързахте за тоя бившия..? Със сигурност историята е преувеличена. Доста да са го понабили вече ако това беше вярно ... Тя очевидно си пада по мъже ... А и протагониста на нашата любовна история сам каза, че тя излиза с по-големи. Сега, тоя бившия едва ли е Бас Рутен. И що се отнася до точките ... Има и момичета, пред които така се трупат точки:"Ский го тоа, бахти пича, никой нишу не мое а му кае". Но като цяло си е простащина и минава само за пред селските курви (което е общо, събирателно определение за типа момиче, а не само за тези, живеещи на село). И това е. Аре да оставим боевете на професионалстите, а..? :) Със здраве.