Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

NEG-овете


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 baronvong

baronvong

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 06 December 2009 - 09:13 PM

Аз съм все още съвсем начинаещ и нямам някаква изградена стратегия, не съм научил рутини и т.н., така че имам почти винаги един и същ подход и какво забелязах: понеже ми е много трескаво като се запознавам с мадамите, рядко се замислям за някаква схема и до сега винаги съм пропускал НЕГ-ве(освен веднъж). Резултатът е, че с някои момичета се чувствам много уверен и приказката върви и всичко е ок, просто самите мацки са много земни и готини, докато други режат без много много да чакат. Предполагам, че го правят точно заради високо самочувстие и дигнат щит и тук идва НЕГ-ът - разбива този щит. Е, аз като съм го изпускал винаги, не съм свалял щита на някоя, но вече се замислям, че е нужно да го правя, за да не се имат за много повече от мен, защото са просто някакви пу*ки в крайна сметка. Четох някъде, че даже върши работа винаги да си носиш топченце мъхове и да се направиш, че го махаш от коса/дреха или пък по време на разговор да й предложиш дъвка, особено ако пие бира примерно(филмира се, че има лош дъх). Вие какви НЕГ-ове използвате често при запознанаство с нахакани и наперени девойки :)

П.С. Когато ползвах НЕГ-а, се получи добре запознанството, тогава я бъзикнах за това, че нищо не си знае за страната (от Венецуела беше, аз не съм в Бг)

Edited by baronvong, 06 December 2009 - 09:16 PM.


#2 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 07 December 2009 - 12:42 PM

Четох някъде, че даже върши работа винаги да си носиш топченце мъхове и да се направиш, че го махаш от коса/дреха или пък по време на разговор


Да, това определено е много добра идея. Аз винаги си нося по няколко топченца с мъхове в джоба, и след като ги използвам пак си ги прибирам!
А иначе за въпросните щитове, за които говореше - зависи много какъв е щита. Ако е радиационен щит примерно, тогава ще е тегаво.

#3 baronvong

baronvong

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 07 December 2009 - 05:29 PM

Не мисля, че радиационните щитовe са тегави, достатъчна е само една масивна оловна бухалка и с нея действаш като с вълшебна пръчица. You will be like a little fairy ^^