Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Айде една ситуация за Дон Жуановците :-)


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 juan_don

juan_don

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 04 December 2009 - 01:23 AM

Да кажем в автобус, мацка хубава. Видял си я вчера, че те гледа и днес се качва до теб.
Какво е първото нещо което ще ви дойде на ум да я заговорите?

#2 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 December 2009 - 02:43 AM

здрасти, как ти е името

#3 fatal-rhymer

fatal-rhymer

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 04 December 2009 - 12:15 PM

Преследваш ли ме ? :)

#4 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 04 December 2009 - 03:47 PM

Преследваш ли ме ? :)

Това всички сме го чели от Библията. Интересно ще стане ако 10 минутки по-рано някой друг форумец е започнал със същата реплика.

#5 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 04 December 2009 - 03:53 PM

Posted Today, 12:15 PM
Преследваш ли ме ? :dancing:

:)

Буун, вариантите са безброй...този с преследването е доста добър, а шанса да се уцелиш с някой, който е в час с тези неща не само на теория, но и на практика е нищожен...и въпреки това можеш да кажеш нещо от сорта:
- Знаеш ли какво ми харесва в теб? Темперамента и агресията с, която действаш...
тя ще пита защо и обясняваш...вчера ме мерна и днес вече ми налиташ...винаги съм бил на мнение, че жените сте абсолютни хищници...реално вие сте ловците а не ние мъжете............ и т.н. и т.н. можеш да говориш цял ден :happy2:
- ОК де колко време ти трябва за да се престрашиш да се запознаеш с мен? :alien:
и т.н..... :)

Edited by Confidence, 04 December 2009 - 04:00 PM.


#6 buun

buun

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 176 Мнения:

Posted 08 December 2009 - 02:39 PM

Confidence - Въпроса не е просто дали си се засякъл с колега в този момент. Няма нищо лошо в заучените фрази, но те ти служат само за основа, върху която надграждаш. Думите, които излизат от устата ти трябва да са рожба на твоя мозък, мислене и т.н.

Такива са твоите примерни реплики, които спомена. При теб вероятно работят, но ако аз например реша да почна така разговора - губя. Защото това не би бил моят стил. Мога да ти обясня и защо, мога да обясня и аз как подхождам, но не е това идеята.

juan_don - имаше в библията едно правило - единственото, което никога не се нарушава - калибрирай, калибрирай калибрирай. Видиш ли хубавицата в автобуса - забрави за мен, за Confidence, за MasterDJ и за всички книги по темата. Заговори я по твой начин, с твоите думи, говорете за твоите интереси, защото в крайна сметка идеята е тя да се влюби (или се ч**а) с теб :)

айде успех и ХЕВ ФЪН

#7 juan_don

juan_don

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 11 December 2009 - 08:38 PM

мерси за съветите.
Да не пускам нова тема - просташко ли ви се струва
- Извинявай
- Да
- Хванахме се на бас с моя приятел дали би ме целунала по бузата. Или че първото момиче, което мине от тук ще ме целуне по бузата.

#8 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 12 December 2009 - 11:41 PM

Дали е просташко не е чак толкова важно, ама за какво ти е да те целува по бузата :april:

#9 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 24 December 2009 - 11:12 PM

Като ядеш боб, белиш ли мушниците?