Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Интернет запознанството


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 11:48 PM

В един форум не могат да се избегнат хранилките.. сад бът тру. Аз съм шута на форума, ако не разсмея с нещо остро, то ще е с тъпотията. И двете се случват.
@Лъки, Брутално нахрани момичето. Форум без хранилки е като китара без струни, предполагам. Пийс и весели празници!

#17 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 28 December 2009 - 06:26 PM

:D

Интересно ми е къде се загуби RAZACE :D неговите постове много ми напонят тези на КАЛИ ;) дали не е той с друг ник? И без това в началото пишеше че е мъжки пол :) :) ;)

Инак женското мнение е ценно за мен - аз на пазар без жена не отивам, най-малкото за да ми каже дали ще се пере и глади лесно материята :D ценя женското мение КОГАТО ИМА ТАКОВА, а не просто бошлаф и бузъ!!! Както казах постовете на She са доста интересни и практични, но... всяко правило си има изключения. Инак тестостерона явно си каза думата в постовете :D
Спирам да спамя по тази тема, каквото имах да кажа го написах :P

#18 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 December 2009 - 09:21 PM

Последните постове силно ме забавляваха. Браво юнаци!

Kali, не се коркай, според мен мненията ти струват. Форум без гризвания е като секс без страст.

Да не би да искате да кажете че razace и Kali едно и също. Боже Господи! (слава те*е. Не споменавай напразно името господне)

Познавам реални хора, невероятни в online играта. Просто те са опръстенени и друго освен да хвърят на online игра не им остава много + бързи забежки в кратки периоди. Така че...

Избирайте си къде и как да играете. Честно, ако питате мен, online играта е нещо излишно- все едно да пътуваш от София за Белград през Токио- така и така в крайна сметка ще минеш през всичките фази на реалното познанство. Просто вместо да чупите пръсти на клавиатурата отидете на ФИТНЕС.

#19 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 02 January 2010 - 11:17 PM

Аз бих ви съветвал да зарежете всички сайтове за запознаства имайки предивит колко много жени се представят за други или са си сложили стари снимки.

Последната с която излезнах за изминалата година беше точно такава мацка, сложила си снимките от преди 2 години, вкл няколко от бала. Подяволите мацката беше уникална, обаче когато се видяхме, единственото което отговаряше на истината беше името и, всичко останало беше приятно удебелено... Подяволите, не позволявайте да бъдете разочаровани както аз бях онзи ден, защото това ме съсипа и вече няма и да си помисля да се запознавам с жени в нета...

#20 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 03 January 2010 - 02:05 PM

моето мнение че преди няколко години ставах доста добри свалки, само че след това започнаха фалшивие профили и снмки макар че сега има и такива коиот не ставт от компа и това ме навежда намисълта че трябва да се поработи по стратегията и за интернет запознанствата, аз лично съм имал успех с няколко мацки.

#21 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 03 January 2010 - 11:10 PM

@Suspect, мисля тотално да се съглася с теб.
Това със старите снимки и "една дама да си тежи на мястото" е просто супер неприятно. Затова и избягвам да купувам неща по интернет. Отиваш в магазина, харесваш, мериш и ако решиш си го носиш вкъщи (пък ако искаш си го хапваш и на крак).

Наблюденията ми са че жените около 24-25 годинки, когато изхвръкнат от университета и започнат ИСТИНСКАТА РАБОТА яко трупат резерви за зимата. Какво да се прави, животът ни е твърде динамичен и едновременно с това обездвижен и не всички имат ината да се грижат за тялото си.

#22 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 04 January 2010 - 06:34 AM

от интернет до среща съм стигал доста пъти 90% от мацките с които съм ходил се запознахме в интернет след което малко чат в скайп ала бала без никакви обаждания ги питах дали искат да излезем някой път и след 2/3 дена си уговаряме срещата , логично ако приемат преди това,затова не говорете,че не може да се стигне до среща от интернет запознанство.Въпроса ми тук беше за по висшите класи мадами поне за такива каквито се имат те,щото очакват съобщение с различен текст от: здравей,как си,искаш ли да се запознаем блаблааа.Другото важно е (добри снимки) и добър подход след запознанството и нищо чудно да успееш да излезеш с мацката :rocknroll:

Разбира се пич, няма нищо сложно в това да излезнеш с мацка от нета. Тъпо е да кажеш "искаш ли да се запознаем", ако събудиш интерес е ясно какво следва. Също, не е нужно да сваляш звезди или да се правиш на такъв какъвто не си. Друго което отблъсква е да разпитваш в началото като дедектив /от къде си, с какво се занимаваш и т.н./ Ако искаш да бъдеш по загадъчен не го прави, има време за споделяне на лични неща. Забавлявай се, инпровизирай и не мисли за клишета, нещата трябва да идват от само се*е си.

#23 маг

маг

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 20 January 2010 - 09:23 AM

Според моя опит не се занимавайте с празни приказки. Директно търсете жена която иска секс и се уговорете за среща със секс. Излизането просто на срещи е само нерви, слушане на глупости, ангажимент, харчене не куп пари (пари за теб самия, за нея не става и дума)и в повечето случай...приятелчета. Пълно е с жени на които им се ч**а просто малко обработка трябва, но задължително с цел секс,а не друго. Научете хупнотични начини на общуване (има литература в интернет) за да не говорите веднага: "Искаш ли да те ч**ам Ма" ?. Ако се замислите една жена едва ли ще ви впечетли много. Първо секс и после впечетления. Бъдете винаги доминиращи в разговора, като я поставяте в подчинено положение. Нещо като морално ,а не брутално и агресивно превъзходство. Използвайте качествено послание (опенер) и го копирайте и после го пращате на 20 жени и която се хване поддържате контакта. Не е задължително тя да се навие на секс и вие да отидете. По важна е комуникацията и тренировката на навици. Не гледайте колко е красива или какво пише за се*е си-действайте.Целия разговор да е около секса.Отклоненията за друго са неправилни, освен ако не се интересувате от поезия, любовни сълзи, женски "философии" и подобни извън секса.