Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Интернет запознанството


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 dimi3mendeleev

dimi3mendeleev

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 14 November 2009 - 06:41 PM

Аз лично съм негативно настроен към виртуалните свалки и от приятели които ги практикуват не съм чул някои да е просперирал до среща в реалната действителност. Причината да открия темата е чисто консултативна.И така ситуацията е следната: Сетих се едно момиче с което сме учили е едно начално училище, но едва преди 5 години се запознахме (обаче по нейна инициатива) и от втората ни среща до сега не съм виждал повече.Причини -не се разделях с МериДйен,после бях сменил квартала, после бях хванал и чижбината и пр.Та понеже тя няма фейсбук, а я открих в некъв сайт за запознанства и тъй като аз самият трудно я разпознах и не очаквам да ме помни, се чудя по какъв начин да стигна до среща.Не съм навътре във виртуалните свалки, нито в 4атърията и затова искам съвет как да подходя, за да приеме : Дали първо да опипам почвата с нещо въпросче, комплиментче, или да се направа на гадател като и посоча характерни за нея черти( евентуално и да ме познае), или напрао "да си изпроса" среща "пък да става к'вото ще"...
Споделяйте и ваши преживявания, виждания, впечатления по темата

ПС: очаквам отговара да е компетентен само от модератор, за другите - нищо лично!

#2 aabbvv

aabbvv

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 29 Мнения:

Posted 14 November 2009 - 07:40 PM

Момичетата по тези сайтове по подразбиране не отгаварят на повечето съобщения. Така че ако в съобщението си вмъкнеш нещо което знаеш за нея като факт със сигурност ще привлечеш вниманието. Но аз самият също не разбирам от интернет запознанствата, така че най - добре не разчитай на този съвет. Иначе комплименти и директни покани за срещи сигурно получава редовно (ако става дума за сайт за запознанства), така че ако подходиш по този начин най - много да просто да те прати където праща останалата маса хора.

#3 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 15 November 2009 - 02:28 AM

Аз лично съм негативно настроен към виртуалните свалки и от приятели които ги практикуват не съм чул някои да е просперирал до среща в реалната действителност.
...............

ПС: очаквам отговара да е компетентен само от модератор, за другите - нищо лично!

Само модераторите ли са компетентни? :)
Може да излезеш на истинска среща чрез запознанство в интернет. Даже вчера бях на такава среща (имай предвид - снимките в сайтовете често лъжат :) ).
Но щом те познава (или те е познавала преди) - още по-лесно. Може директно да започнеш разговора, като че сте стари познати. Примерно, здрасти, как си, от кога не сме се виждали, какво правиш и т.н. Предполагам, че ще и стане любопитно от къде я познаваш и кой си ти, даже може и да се сети :D Аз в такива сайтове засякох няколко бивши колежки и съученички и всички ме познаха.
А покана за среща - като завържете разговор.

Edited by Petko K, 15 November 2009 - 02:33 AM.


#4 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 05:33 AM

Не може ли повече отговори на тази тема,значе имам регистрация в подобни сайтове и почти винаги се добирам до скайпа на мацката която искам,но после незнам как да подходя,какво да си пишем как да я впечатля по скайп,така,че тя да приеме срещата? имам познати/приятели дето някакси успяват да ескалират от сайт за запознанства или скай до среща,но незнам как го правят.Дали просто трябва да сме търпеливи в чата и да не задаваме много въпроси(за да не станем досадни)и да трябва повече търпение, или да и поискам номера и да не си пишем повече а след 3/4 дена да и звънна и да и кажа: "Здравей аз съм........,искаш ли да прекараме малко време заедно,като отидем в някое кафе и се опознаем повече?

дали това ще свърши работа или съм изпуснал нещо? ако е така и можете да допълните ще е от полза :april:

#5 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 17 December 2009 - 05:02 PM

Ето ти още едно мнение по темата - аз лично съм излизал 2 пъти на срещи с мацки от нета и то още когато сладур.бг беше хитов сайт и профилите си бяха реални. С едната останахме много добри приятели дори още се виждаме и ходим на пазар заедно когато ми трябва женско мнение. Конкретно за това момиче дето искаш - замисли се с какво толкова е по-добра от Пепа Сифилиса примерно? Защо точно нея и защо ти е влязла в главата? Явно е така, защото се чудиш ама как, ама какво, ама къде... това е когато имаш нещо наум инак нямаше да ти пука какво ще й кажеш... Това е мое мнение, дали бъркам ти си прецени. В сайтовете кръшкат 3 типа жени - едните са там да се ч**ат - влиза, харесва си някой и без много обяснения си начесва катеричката. Вторият тип са там за рейтинг - когато се в депресия влизат, виждат колко много мъже са им писали и се кефят като ги режат. МНОГО МАЛКО са тези, които ще ги забиеш по нета че и връзка да започнеш. НЕ КАЗВАМ ЧЕ НЯМА, казвам че са малко и времето, което ще загубиш в търсене... просто не си струва. Улиците, парковете през лятото, заведенията през зимата - това са местата за мен.

ThunderKICK - ако си решил да се сваляш по интернет ти трябват хубави снимки. Това заинтригува, почти няма значение какво пишеш, все пак нейната представа за теб е по някакви си снимки. Един съвет - избягвай да се снимаш сам в банята, в огледалото и недей да правиш някакви пуберски физиономии... жалко е някакси. Ако имаш снимки на интересни места, ако си ходил по екскурзии, имаш някакъв интересен домашен любимец, снимкай се с него, или пък ако си като херкулес - снимай се гол до кръста някъде по плажа и т.н., но да е небрежно, а не позьорско, но не в банята моля те!!! Като се запознавате - пиши й за нещо, което ти е направило впечатление от снимката й, ама да не са очите й, пък косата й и т.н. Има много снимки от плажа, природата, питай кое е това място, някакъв коментар за него и т.н., но нека наистина да те е впечатлило, недей да лъжеш, тъпо е!!! И оттам вече малко по малко и ти обичаш природата пък разходките пък там си бил, това си видял и т.н. - ако намерите сходни интереси поискай и телефона и тогава на среща, ако нямате нищо общо питай я направо кога е свободна да й пръснеш сливката, нямаш какво да губиш, ако върже хубаво ако не - другата :april:

Лично мнение по темата - не си губете времето с интернет, верно сега е студено навън и не е много за разходки, но все пак в баровете има климатици...

EDIT: 3 момичета бяха, сега се замислих, но с втората не се стигна до секс, само карахме кънки на Орлов мост, може би затова не я броя :doh:

Edited by Luckynumber13, 17 December 2009 - 05:12 PM.


#6 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 23 December 2009 - 06:04 AM

реалната действителност

Интересен израз. :D

не съм чул някои да е просперирал до среща

Със сегашната ми приятелка се запознах в Интернет ... Взех и skype и телефон и после излязохме на кафе в "реалната дейвствителност". Иначе и аз лично съм против. ;)

Причини -не се разделях с МериДйен

Ми, в трудна ситуация може и да ти помогне "Дамата в Зелено" ... Нали сте били неразделни ... :)


Виж сега, не съм модератор ... очевидно за нищо не ставам, ама все пак ще споделя едно мненийце, като човек, на който му се е получавала И-нет свалката(късмет на начинаещия) ... Първо...НИК'ВИ КОМПЛИМЕНТИ ... В тези сайтове всеки галфон пише едно и също. Измисли нещо по-оригинално, което да и грабне вниманието ... Щом я познаваш, едва ли ще ти е трудно ... А и идеята е само да я заговориш и да и вземеш телефона ... Надявам се, че това е идеята ... Вкарай някой факт за нея ... Привлечи и вниманието ... Едно-две съобщения пиши общи приказки и вземи телефона ... Да, толкова е просто ... ;) И аз се чудя как не си се сетил по-рано ... :D

#7 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 24 December 2009 - 10:54 PM

Виждам, че болката е натежала и света те е притиснал отново. Този път в интернет пространството. След като си живял на бръснача на гангстерския живот и си сменял затвори, квартали те е послушала главата. Работата е да не се отчаяш, за да не пропушиш МериДеймн отново. Като простосмъртен мога да ти дам няколко съвета, които ти може би няма да послушаш, защото не съм модератор. Все пак, ще опитам!
Интернет - това животно трудно се връзва за каишка, ако нямаш чатерски умения - хапе!

Обратно към интернет свалките:
-редувай малки с големи букви, когато позволява ситуацията използвай цифри - "k1K s1 SladUrAn4E"
-сложи си снимки, на които си с пънкарска прическа
-провокативни коментари от типа на - "baf maaMU"

Вместо аутро:
-регистрирай се в cybersex.yeah - пълни очи, прзни ръки
-използвай само хубав балсам за ръце, за да не ти излязат пришки
-гледай лошо, колкото по-лошо, толкова по-лошо!

WORLD u got me cornered agian... Im gonna roll another one :)

#8 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 25 December 2009 - 04:39 AM

от интернет до среща съм стигал доста пъти 90% от мацките с които съм ходил се запознахме в интернет след което малко чат в скайп ала бала без никакви обаждания ги питах дали искат да излезем някой път и след 2/3 дена си уговаряме срещата , логично ако приемат преди това,затова не говорете,че не може да се стигне до среща от интернет запознанство.Въпроса ми тук беше за по висшите класи мадами поне за такива каквито се имат те,щото очакват съобщение с различен текст от: здравей,как си,искаш ли да се запознаем блаблааа.Другото важно е (добри снимки) и добър подход след запознанството и нищо чудно да успееш да излезеш с мацката :)

#9 Kali

Kali

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 04:05 AM

От всичките изчетени постове по въпроса стигнах до извода, че явно си мислите, че е мисията невъзможна(или айде не невъзможна, но мисията МЕГА трудна) да ти обърнат внимание в подобен сайт и едва ли не, трябва да си прочел досието и 10 пъти, профила 4 пъти, да си огледал снимките и 7 пъти и да си седнал да мислиш 15 минути каква глупост да напишеш, за да ти обърнат внимание.
Сега аз ще ви кажа МЕН самата какво ме кара да обърна внимание на някой, който ми пише в такъв сайт и по какво избирам на кого да отговоря- първо, ако момчето е без снимка каквото и да ми говори, няма да му обърна внимание, защото в крайна сметка първото е физическото прияличане(не че ако има снимка тя е 100% негова, това също не е сигурно, но пак когато видиш снимката придобиваш представа горе долу за външността на човека срещу теб и можеш да прецениш струва ли си или не целия филм), второ- след като съм го харесала на снимките погледжам профила му- полетата за описание, за мен, зодия, години и всякакви други неща, които могат да се дадат като информация. Пусти профили(липса на информация) би ме накарало, каквато и външност да има да не отговоря на писмото му. Смисъл казвам, че колкото повече и по-конкретна информация има, толкова по-голям шанса е да преценя дали си струва да се занимавам с този човек, защото все пак когато търся някой си имам изграден идеал в главата ми какво точно търся и си го търся, а информацията по профилите ми показва донякъде дали има данни да бъде този някой ИЗБРАНИЯ или не. И ако всичките тия неща са изпълнени чак тогава виждам каква мъдрост е сътворила главата му, за да ме впечатли.
И като обобщение мога да кажа, че най-важното в случая е в какво настроение ще хванете девойката :)
Доста често дори и сериозните момичета, които наистина търсят връзка там и не пишат на всеки, не отговарят на всеки и т.н. имат фази, в които който и да им пише, каквато и глупост да им пише- те ще му отговорят, от човека отсреща зависи дали ще задържи достатъчно дълго интереса на момичето, че да се прехвърлят нещата и по скайп, а после телефон и посе реална среща.

И все пак казвам тези неща защото най-дългата ми връзка(продължила 5 години) започна именно в Интернет. И знам, че има хора, които търсят своя човек там, но има и такива, които не го търсят, но случайно го намират. И въпреки всичко човек винаги трябва да си има едно наум за мрежата, защото не всичко тук е на показ и е истинско. В повечето случаи всичко е заблуда, лъжа и маски.

Поздрави!


#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 12:12 PM

Никой не е казвал, че мисията е нвъзможна! но Кали... като се абстрахираш от всичко останало и си прочетеш поста, до какъв извод достигаш??? щото аз достигам до... "какъв е смисъла да се занимавам със скучния и несигурен интернет като има забавната реалност навън" :)

#11 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 04:28 PM

профилът на КАЛИ:
Group:
Users
Posts:
6
Joined:
Today, 03:08 AM
Gender:
Male

Location:
Sofia

Цитат от поста на КАЛИ: Сега аз ще ви кажа МЕН самата

Е как искаш да тръгнем да се сваляме по интернет?!?!?! То не само за снимките че и за пола си лъжете. Второ и най-важното условие защо аз лично не обичам интернет запознанствата - тогава момичето си е у тях, в спокойна атмосфера, решила да си прави бошлаф с някой от нета. Няма лошо. Пишат ти 10 мъже примерно ти ги оглеждаш, преценяваш, тоз снимката му пък оня еди какво си и си избираш някой. Пак няма лошо. "донякъде дали има данни да бъде този някой ИЗБРАНИЯ или не. И ако всичките тия неща са изпълнени чак тогава виждам каква мъдрост е сътворила главата му, за да ме впечатли." Защо обаче аз ще се състезавам с други? Че даже може и да не са истинските им снимки, а някой виртуален чикиджия е решил да търси социални контакти. А защо ти се запознаваш по интернет? Щото в дискотеката сред другите мадами нямаш шанс ли? Никой не те заговаря по улицата? Всички казвате "аз съм тук за забавление"... Същото като "аз не съм такава". Поне малко да сте оригинални женорята бе, стига с тия заучени фрази. Че и акъли тръгнал/а да дава - аз гледам това аз гледам онова, все едно някой теб ще сваля.

Имам и един риторичен въпрос - защо жените дават акъли как да се изч**ат жени? Вие, ЖЕНИТЕ, ч**ате ли жени, та знаете кое как става? Все едно зъболекар да казва на адвокат какво да говори в съда! Съветите ви за облекло и стил ги одобрявам, но моля ви спестете си постовете "как да изч**аме жена" с автор ЖЕНА (КАЛИ, ти си под съмнение все още...)

Преди да наскачат разни еманципу*ки, които да ми обясняват колко съм изостанал и задръстен, как се опитвате да давате съвети, а ние не ги оценяваме - МЪЖЕ, ЗАПИТАЙТЕ СЕ КОЛКО ЖЕНИ СТЕ ИЗЧ**АЛИ, КАТО СТЕ СЛЕДВАЛИ СЪВЕТИТЕ НА ЖЕНИ!!! СЛЕДВАЙТЕ СЪВЕТИТЕ НА ДОНЖУАНОВЦИТЕ!!! Маса хора написаха че интернет е загуба на време, не си губете времето. Само се запитайте какви жени ще срещнете там... Истинските МАЦКИ са НАВЪН. И те са реални, флирта е забавен, погледи, танци, докосване, всичко това го НЯМА в интернет. Тук можете само да получите СЪВЕТИ, но хубавите неща са навън, под полите на момите...

Fr33st1leR - определено ме накара да се смея пред компа, поздрави и весели празници на всички :)

#12 Kali

Kali

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 04:37 PM

Съжалявам за объркването МЪЖЕ/ЖЕНИ, не съм обърнала внимание на това в профила си. Жена съм! :)

Относно това,че жени дават съвети как да се из**кат други жени, еми защо не. Мъже дават съвети как да изиграеш друг мъж. Все пак затова сме се събрали тук в този форум, да споделяме мнение и опит.

Благодаря за вниманието.
Поздрави!


#13 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 04:54 PM

Сега попрочетох и другите ти постове... Каква е целта ти всъщност? И защо пишеш цялото си мнение само с черни букви, като твоите мнения са пълна боза.
да споделяме мнение и опит. - имаш опит в свалянето на жени? Лесбийка ли си?
Благодаря за вниманието. - ти верно май си търсиш внимание. Недей заблуждава мъжете с глупави коментари, цитирам:

Великия въпрос - 'Как се свалят девственици'

Интересна тема бих казала.
Колкото и да искам да го отрека, смятам че играта на ThunderKICK върши много голяма работа. Възбуденото момиче трудно контролира се*е си, както и възбуденото момче. Еднакви сме в това отношение.
Сто процента съм сигурна, че ако момичето е девствено половината и приятелки и казват да го направи, а другата половина и казват да не бърза, защото като бърза ти ще изгубиш интерес към нея, а не това иска едно морално момиче. She също е много права- тя мисли на основа психология. Един вид - опознай врага, за да се възползваш от неговите слабости. В случая девойката е 'врага' и ти трябва да разбереш къде е Ахилесовата и пета и точно там да ръчкаш
Тя ти се дърпа, не защото не и се прави, не защото не те иска, а защото я е страх, че ще получиш твоето и отношението ти ще се промени към нея и е права.
Но за да я получиш наистина, трябва да и влезеш в главата, да разбереш как мисли, как си представя първия път, какви са мечтите и и желанията и, и най-вече да бъдеш мил, чаровен и кавалер, онзи когото тя е чакала, онзи СПЕЦИАЛНИЯТ. Да и дадеш сигурност, че въпреки всичко ти няма да си тръгнеш..
Това е от мен.

Поздрави!


Ти литературен анализ ли правиш? Блаблабла и нищо... Същото и с интернет запознанствата... трябва да си такъв такъв такъв, ама може и да не проработи, щото ние жените не знем какво искаме :)

АПЕЛЪТ МИ КЪМ МЪЖЕТЕ ОСТАВА - въпреки че SHE има хубави постове, не се връзвайте какво пишат жените, защото докато се усетите ще си пропилеете празниците пред компа с Х*Й в ръка, докато някой друг клати яките мадами, има библия, четете НЕЯ.

#14 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 05:08 PM

ха по-кротко... за много неща си прав, но за този форум женското мнение е добре дошшло, защото винаги може да добиеш представа за другата гледна точка :) то е ясно, че не трябва да се слушат жените в тази насока точно, но все пак ползите са повече, отколкото негативите :)

#15 Kali

Kali

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 27 December 2009 - 08:29 PM

= ОФФТОПИК =

Мненията са ми такива каквито са, и ако нещо не ти харесва в тях просто не ги чети и не им обръщай внимание ;-)

= ОФФТОПИК =

-------------

Относно слушане и неслушане на жени, няма значение кой е жена и кой е мъж, всеки един от нас е главно първо човек, човек със своята лична индивидуалност и характер сформиран по един или друг начин. Има своята гледна точка и глава на раменете си и сам решава кого да слуша и за какво да го слуша и дали изобщо да слуша някого.
В този форум всеки един от нас е регистриран по своите си причини и е свободен да изрази мнението си.
Благодаря за забележките спрямо моите постове.Винаги ми е било интересно да видя чуждите мнения върху моят начин на мислене и изразяване.

Благодаря за вниманието!