Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Несполуки в живота :X


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 06 November 2009 - 08:55 PM

Благодаря :very_happy:

#17 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 November 2009 - 09:48 PM

слушай сега... първо перфектното е скучно! второ, колкото повече надежди и планове кроиш, толкова повече ще страдаш, ако те отреже. за това излизаш без да му мислиш много и действаш... повярвай си и тя също ще ти повярва... нито е първата, нито е последната :)

трето, няма да се плашиш за разговора... за всичко можеш да се хванеш. като ти каже "изморена съм"... "тцтцтц какво си правила снощи, а?!?! ах тииии лошо момиче!" от друга страна е добре да не задаваш въпроси, на които може да ти да даде еднозначен отговор като да, не, добре, незнам... също така не е зле да научиш и някой друг рутин... в такива моменти, особено за начинаещи, върши работа... но не прекалявай с ученето и изпълнението им като цяло, че са кофти номер

:very_happy:

и ше те шамаросам накрая... стягай се и излизай с мацката! стига си пускал лигави и безсмислени въпроси, че ще омръзнеш на форума... и като дойде време за истинските въпроси, ще си дотегнал на всички

Успех!

#18 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 07 November 2009 - 04:17 PM

Както обещах, ще бутна едно рамо, понеже историята ми е позната и ме удари голямо количество носталгия, докато четях :very_happy:
Въпреки, че Дон Кико нахвърли цялостна идея за това какво и как да правиш, аз ще го обърна въпросният "проблем" от другата страна.

Та 6i60, слушай сега батка.
Ти си на 15, още имаш нищожен опит с жените и въобще, нищожен опит в живота като цяло - напълно нормално!
Все пак, случва ти се да се вкараш във филм с девойка на твоята възраст и да започне нещо като флирт - та има хора и на 30, 40 на 50, хора на които такова нещо никога не им се е случвало!
В главата ти се въртят всякакви мисли, и ти започваш да се объркваш от действията на въпросното момиче, като очевидно виждаш колко нелогични, странни и непостоянни са жените... и т.н. и т.н.
Но за да не се затормозяваш и вкарваш в още повече излишни филми, аз ти препоръчвам да опиташ от едно древно благо, наречено "непокизъм".

Или като за обобщение, без излишни задълбавания и теории - започни да живееш за момента, на момента и в момента!

Надявам се да си разбрал идеята ми, и ще ти пожелая успех и го давай по-спокойно :)