Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Несполуки в живота :X


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 01 November 2009 - 11:02 PM

Здравейте на всички, аз съм на 15 и не съм много навътре в нещата и ви моля за съвет. Не знам дали не бъркам привличане с приятелство и :)
В смисъл преди иколо 12-14 дена бях на едно събиране (абе яко купонче си беше) не си спомням много от него, обаче си спомням че се запознах с К и тя в последствие се изгуби (хич не държи на алкохол и май заспа), но сме си покупонясвали с компанията яко и на сутринта имах възможност да се опознаем. В последствие си размених координатите с доста хора, и с нея също. Не е от най красивите (6ili7) но аз я харесах, доста, но покрай страхотното главоболие на сутринта малко бях одряман и хич не си изиграх добре картите. След 2 дни тя ми писа, стана разговор, на другия ден пак, и така 5-6 пати за тея 2 седмици. Пишем си за много неща (една от основните причина за съмнението) и винаги става лафче и уж на нея и е забавно. Обаче нещо спичам като се замисля да я поканя на кафе (малко ми забиха кол в сърцето тва лято :X ) и станах по срамежлив. По принцип се държа като алфа (Доста по едър съм от другите и това допринася доста в всички отношения и се оценявам като прилично изглеждащ.) но като стане въпрос за близък разговор с момиче на интимна тема почнах да запичам.
Плс помогнете с съвет какво да правя в случая и как да зема се оправя с държанието щото вече 2 пъти ме свалят явно а аз стоя като дърво :x

П.П. в една от дискусиите (2-3) момичето ме попита: "Скоро няма ли да ходим някъде ?" Съвсем случайно 2 дни по късно щеше да има рд на 1 близък приятел и той ми беше казал да доведа колкото искам хора. Поканих я, но в последствие тя ми писа че няма възможност да дойде.

Edited by 6i60, 01 November 2009 - 11:13 PM.


#2 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 01 November 2009 - 11:35 PM

П.П.2 Преди 2 дни пък ми изпрати 3 пъти целувка в Facebook за около 1 ден ама знам ли дали се бъзика или нещо ме зарибява и въобще на коя стълба съм ?

#3 Lexmark

Lexmark

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 12:23 AM

Здрасти
Прочетох поста ти и съм на мнение, че момичето има интерес, но...СТОП! Съветвам те да НЕ бъркаш интереса с любовта, желанието като такова, секса или каквото и да било. Рано е тези работи :) Интереса е налице-ФАКТ. АКО си изиграеш картите като хората интереса може да прерастне в ПРИВЛИЧАНЕ(най вероятно вече има и такова де, но все пак да не гадая :) ). Но стига съм ти пълнил главата. Директно на въпроса:
1. "След 2 дни тя ми писа..." предполагам си пишете по скайп, фейсбук или нещо от този род...ако са смс-и е по-добрия вариант, но не най-добрия, а именно - ДЖИ ЕС ЕМ-а й. Ако го нямаш и го поискай при първа възможност-дори и по скайп...съвсем първично един ред от типа: "Я си кажи номера" би свършило работа. Ако те пита за какво ти е, й кажи че искаш да й се обадиш...за какво може O_o ...или(ПРОСТ ПРИМЕР,НАИСТИНА ПРОСТ; бъзни я, че от алкохола от онзи купон гласа и бил много смешен на сутринта и си искал да го чуеш отново ;) ) - дори да не е точно това - мисли различно, действай свободно и на момента , НО БЕЗ ДА СЕ СПИЧАШ :) ти не можеш да се спичаш, не си програмиран да се спичаш :)
*** като цяло тая работа със скайпове-майпове я зарежи по-добре, ако искаш резултати - лично мое мнение...всеки има право на избор ;) ***
2. След като й вземеш номера най-вероятно тя ще поиска да й призивъниш (клипнеш, кликнеш, чукнеш не знам си още какво) - тук ти решаваш:
- можеш да се направиш на тежък и да не й звъннш до деня, в който ще я викнеш на среща (така НАЙ ВЕРОЯТНО ще погъделичкаш любопитството й и тя ЩЕ чака да й се обадиш, НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО)
ИЛИ
- да й чукнеш и да запише номера ти (все пак има момичета, които не дигат на непознати номера)

3. От тук нататъка знаеш(БИБЛИЯТА) - чакаш 2-3 дни и я викаш на среща...ти определяш къде и кога... и понеже ти каза че ти се случвало да изпадаш в "СИТУАЦИИ" при разговор с момиче(споко всеки е изпадал), по-добре я викни на ЕКШЪН среща - ще правите нещо и "няма да говорите чак толкова много" :) , знаеш - дартс, боулинг, билярд, започва сезона на кънките, . . . може и нещо по-екстравагантно-ТИ ЩЕ ПРЕЦЕНИШ
4. NB!!! Не забравяй, че тя вече ти е отказала един път...така че ако и сега ти откаже ЯВНО ИМА НЕЩО и я зарежи. ТЯ НЕ Е ГЪВКАВА(а на теб такова момиче не ти трябва) - 2 пъти ти отказва(тя коя е?!? да не е английската кралица ;) NEXT! )
5. Относно втория ти пост за целувката...СПОРЕД МЕН просто се закача и иска да види как ще реагираш и ДАЛИ въобще ще реагираш :) СПОКО :)
това е от мен :)
СМЕЛО НАПРЕД! ДЕЙСТВАЙ! ... и пиши после какво е станало :)

#4 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 12:26 AM

ПИШИ НА БЪЛГАРСКИ!

Edited by Don Kiko, 02 November 2009 - 01:52 AM.


#5 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 08:11 AM

Ами тя ми даде телефона си още като я поканих на купон, без въобще да я питам. Благодаря за помощта, ще и звънна тия дни.


П.П. Извинете ме за объркания шрифт в по-горния пост.

#6 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 11:24 AM

Хмм...звъннах й 2 пъти а тя не вдига ? (сигурен съм че ми има номера, защото го е искала от еидн фр) Да пробвам ли пак утре или направо следващата ?

(не изчаквам няколко дена защото са минали вече 3 от последния път като си писахме, а пък и имам номера)

Edited by 6i60, 02 November 2009 - 11:27 AM.


#7 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 10:33 PM

Прочетох всички теми в библията и не можах да си отговоря, дали ме отбягва или тества постоянството ми ?

Прочетох всички теми в библията и не можах да си отговоря, дали ме отбягва или тества постоянството ми ?

#8 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 03 November 2009 - 09:44 AM

6i6o, за първи път виждам тема с 6 поста (дали не е съдбовно числото) и 5 от тях са на автора на темата. Спамиш нещо, а ;)

#9 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 03 November 2009 - 10:30 AM

Е сега :D така вярно добавил съм малко повече информация, ама нали за тва е форума, защото тая мацка не се вписва в никви критерии и ми е супер трудно да я разбера. ;)

П.П. Вече постовете са 7, а тва ми е щастливото число :D

Edited by 6i60, 03 November 2009 - 10:34 AM.


#10 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 03 November 2009 - 06:03 PM

Нищо ли не може да се направи по въпроса, че никой н отговаря ?

#11 stronger

stronger

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 03 November 2009 - 07:13 PM

Здрасти приятел,няма да правя глупавата грешка да те коментирам и направо щте се опитам да ти помогна.Като за начало несе вманиячаваи по едно момиче,те осещат това,а щтом го постигнат мисията им е завиршена.Ако искасш да имаш някое момиче просто се дръж мъжки и неи показваи с нищто че е по специална за теб.Колкото по малко ти пука толкова с по-висок ранг ще изглевдаш,в момента в които хукнеш подир тая фуста ти си поредния отчаян тип.Просто и звънни в началото на седмицата,и се оговори,нека тя да избере времето а ти мястото,все пак трябва ти да водиш.Да си доминиращ,нали точно това означава да си истински мъж а не женчо,бъди забавен,но вкарай кино,ако няма кино=просто приятели,стъпките са мн прости-като осетиш че има интерес ескалираш ако сичко върви по план втората част от срещата трябва да е посветена изцяло на рапорт,и то широк,това означава да понамалиш шегите и да си гоъорите за наи различни лични нешта без да задълбочаваш,за целувките немога да ти кажа кога,защото едно че щте си напрегнат и друго че това е мн специфично зависи от ситуацията,но на последно място по ред но не и по важност езика на тялото заеми разтворена поза ,ако сте в сепаре сложи раце по периферията на мебела,така че тялото ти да образува буквата Т,краката да са разположени широко бади облегнат назад и се дръж естествено .Аре тва е от мене и успех,има адддски много за всеки детаил при съблазняването ако нещто нетие ясно чети ,питаи и пробваи само така става,най извесния принцип е опит грешка ;) след 100 момичета 101първото щетие в кърпа вързано ,ако несе навие за кафе,следващата,тя губи :D

#12 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 05 November 2009 - 09:06 AM

Здравейте отново, вчера нещата се раздвижиха МНОГО :D Свършихме в даскало и се качваме 3-ма в тролея и виждам 1 момиче с страшно излъчване, и нещо подхвърлих на момчето до мен я виж ква мацка. И той почна да мърмори нещо че не била хубава, имала малки гърди.... А в тоя момент 1 съученичката ми вика,аз я познавам, е са ще те запозная, Махна й, тя дойде, запозна ни и се изнесе след малко с киро уж е забравила да си земе билет :D Стана лафче Пуснах от Neck Hit-а (Нещо блузата колко е хубава ама щяла да отива повече ако...е незнам си къв цвят) и върза, зех и номера и се влачя доволен по Патриарха и К ми звъни:

Тя: Стефо здрасти,как си, К, се обажда.Видях че си ме търсил,ама аз не можех да вдигна щото си бях забравила телефона при 1 приятелка..... (сигурно маже нещо,и бях на малко да и го изкреща в слушалката :))
Аз: Аха (с най-непокисткия тон-се ено казвам кво искаш от мене бе )
и тя нещо мърмори:
Тя: Ема недей така, Мога ли да ти се реванширам някак (тука оциклих за 1 сек изпулих се, но се освестих, спрях, )
и се изтежкарих - дали не направих грешка ?
Аз: Ще ти дам възможност - май не омчакваше тоя отговор, и аз не си повярвах кото го изтърсих
Тя:А за кокво си ме търсил ?
Аз: ще разбереш като ти звънна пак, щото сега много бързам,- и мойте хора влезнаха в роля, че ме питат некви глупости :) (изкефих се как се сработихме)

Казахме си чао и затворихме

Плс кажете много ли омазах нещата (всмисъл накрая на разговора тя звучеше се ено трактор я гази и да не земе ми се обиди )?
И да се обаждам ли на 2-рата (2 дини под 1 мишница :))
а да ако може дайте някви съвети как да уговоря срещата щото почти навсякъде пишеда казвам: къде живееш, да те взема....и некви такива (а аз ни имам кола ни дявал :D), а живеем и на далече.

ПЛС помогнете, в неделя трябва да й звънна. Благодаря ;)

#13 Ph0en1x

Ph0en1x

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 05 November 2009 - 02:43 PM

Две дини се носят (малки), но виж две десктоп PC-та... :)
По темата: Няма да ти се обиди и нека трактора да я "погази" малко, че да се приземи на наща планета :D Щом кифлата от тролея има "страшно" излъчване, пък гуспойца К "не е нищо особено" - атака по двата фланга. Винаги е хубаво да имаш повечко опции, това го знаеш. Можеш да ползваш К като помощни колела - да си дигаш самочувствието и акциите. Така по-малко ще се впрягаш за трамвайната мадама, а нещата с нея ще вървят по-добре :D


ПП: Не съм чел повече от 10 реда от предишните ти постове, че не ми се четяха романи. ;)

Edited by Ph0en1x, 05 November 2009 - 02:44 PM.


#14 6i60

6i60

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 05 November 2009 - 10:49 PM

Така до тука схванах момента "да си правя кефа" и даподдържам настроението ама няма как да стане като я питам как е и тя ми каже екстра, и продължим със стандартните "кво прави през уикенда" - ако каже нещо интересно за което да се хвана екстра, ама ако пак изтърси нещо обикновено(ами учих и спах щото бях уморена примерно) ще натежи .Търся някаква (по възмогност 2 или 3) фраза(и) дето ще отключът разговора към сближаване поне малко и ще покожат заинтересованост (аз мога за много неща да се базикам с нея, но за приповдигане на настроението да я хвана в висока точка, а и това да никъде няма да доведе освен до пълната лигня и няма и да го схване като хората, се пак е на 15, с кво ще се различава от събиране с приятелка на кафенце - като изключим стандартното натискане, за което се зачудих въобще дали да осъществя или да се направя на тежък щото е сгафила :D )


П.П. Знам че обтягам нещата и се подготвям много ама искам да го направя идеално тоя път (донякъде искам да си докажа че мога ;) тва лято съвсем случайно хванах гаджето на морето с един от най-добрите ми приятели -държах се точно като стандартният влюбен тип- но съм решил да балансирам нещата, за да не ми разбиват сърцето отново)

#15 Francesco

Francesco

    Relies on looks

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 06 November 2009 - 05:05 PM

Пич, тъкмо се бях подготвил да ударя едно рамо, но трябва да излизам.
По-късно (ако съм жив) ще драсна няколко реда, понеже твоята дилема е толкова нормална и всеки е попадал в такава сутуация.