Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Shit test или просто така си говори


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 18 October 2009 - 10:34 PM

Събота вечер излязох с един приятел.. бяхме на домашно и пийнах така солидно около 300 ракийка :beat_up:
Имахме резервация в едно много добро заведение смея да кажа най - пълното и най - приятното което намерих преди няколко седмици и задължително събота сме там.. :)
Досега не съм оставал разочарован :)

Както и да е :

Пия си вее поредната бира силно "замазан" и решавам да се хвана на хорото да играя с другите...
Хващам се танцувам си и една много добра девойка няма да давам оценка виждал съм я и преди някъде но :) гледа ме и се усмихва докато играе хваната за късмет точно за мен ... изиграх хорото и си отидах на масата да пия споделих на приятеля ми така и така една много яка ...
След известно време пича ме бутва и ми казва бягай я покани пуснаха балада (докато осъзая минаваха 10 сек) поглеждам и късмет стои сама на една маса и си пуши цигарата (2 късмета единия (сама) другия (видях я в навалицата от няколкостотин човека с един поглед и то пиян)) както и да е отидох поканих я стана и докато танцуваме:

Аз: Къде ще ходите после?
Тя: еди си къде ще уча
Аз: За дискотека питам?
Тя: еди си къде
Тя: Аз съм те виждала теб ... доста често ...
Запознахме се свърши песента :)
Аз: Най - НЕтактично вадя си телефона и казвам : Искам да ти се обадя после да се намерим ...
Тя: Имам си приятел ...
Аз: Искам твоя номер не на приятеля ти подадох си мобилния написа го записах я :)

Въпроса : защо си дават номерата след като имат приятели и това вас приятеснява ли ви на мен ми изглеждаше много повече като шит тест ...

#2 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 18 October 2009 - 10:56 PM

Гладиаторе, пич, всяка една пичка обича да бъде сваляна това всички го знаем, няма да обяснявам защо...някои мадами си дават телефона щото ти се кефят...други дават грешен само и само да те разкарат или дават верния, но после не вдигат...трети си дават телефона само и само да им се обадиш докато са с приятелки примерно, за да се покажат колко са сваляни и харесвани и после пак те отбиват...в твоя случай няма как да знаем шит тест ли е не е ли вариантите са хиляди...увери се първо, че ти е дала наистина нейния номер и тогава разсъждавай над вариантите...пияница такава! :) :beat_up:

#3 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 18 October 2009 - 11:02 PM

Въпроса : защо си дават номерата след като имат приятели и това вас приятеснява ли ви на мен ми изглеждаше много повече като шит тест ...

Пука ти, че ти дреме. Няма кво да губиш. Ако ще и десет приятеля да има и да е омъжена с три деца. Все тая.

Edited by ABT, 18 October 2009 - 11:03 PM.


#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 18 October 2009 - 11:11 PM

ами разбери дали си има приятел. звънни и, покани я да излезнете и там кино с целувки накрая ест...
ако си има няма да те отрази изобщо или като излезнете ще те реже стабилно.
така го мисля аз. а може и да е шит тест, но за да разбереш дали е така и звънни.

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 18 October 2009 - 11:50 PM

Гладиаторе, пич, всяка една пичка обича да бъде сваляна това всички го знаем, няма да обяснявам защо...някои мадами си дават телефона щото ти се кефят...други дават грешен само и само да те разкарат или дават верния, но после не вдигат...трети си дават телефона само и само да им се обадиш докато са с приятелки примерно, за да се покажат колко са сваляни и харесвани и после пак те отбиват...в твоя случай няма как да знаем шит тест ли е не е ли вариантите са хиляди...увери се първо, че ти е дала наистина нейния номер и тогава разсъждавай над вариантите...пияница такава! :) :beat_up:



100 % е нейния защото ми каза да и пусна сигнал а аз не и пуснах ..
Когато чаках таксито да се местя тя беше отпред говореше по гсм-а и си спомних набрах я вдигна пита кой е :) аз казах обърни се да ме видиш :) и така .. но това дали означава нещо нямам представа чакам 5 дни поне че прекалих с интереса :)

#6 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 19 October 2009 - 11:00 AM

Хахаха, този номер с "Обърни се и ще ме видиш" ми е ужасно дразнещ...
Гладиаторе, харесват те мацките, жънеш успехи, имам добри прогнози за теб, ако продължаваш да се навърташ в този форум :beat_up: :) :)
Жените казват, че си имат връзка, за да вдигнат летвата, за да знаеш, че си в условия на конкуренция, смятаме, че това завишава интереса към нас и желанието ви да ни завладеете :) Изобщо няма нищо общо със звъненето, когато сме с приятелки, за да се направим на тежки или някаква такава глупост. А да дадеш грешен номер е абсурдно, по - добре не го давай изобщо!
Така че длъжен си да пробваш, имаш зелен светофар :)

#7 WildandBeauty

WildandBeauty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 October 2009 - 12:43 PM

Хахаха, този номер с "Обърни се и ще ме видиш" ми е ужасно дразнещ...
Гладиаторе, харесват те мацките, жънеш успехи, имам добри прогнози за теб, ако продължаваш да се навърташ в този форум :beat_up: :) :)
Жените казват, че си имат връзка, за да вдигнат летвата, за да знаеш, че си в условия на конкуренция, смятаме, че това завишава интереса към нас и желанието ви да ни завладеете :) Изобщо няма нищо общо със звъненето, когато сме с приятелки, за да се направим на тежки или някаква такава глупост. А да дадеш грешен номер е абсурдно, по - добре не го давай изобщо!
Така че длъжен си да пробваш, имаш зелен светофар :)


това че ти не се правиш на "тежка" пред приятелките си не означава че другите момичета не го правят :)

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 October 2009 - 02:03 PM

пич... ти нещо изоставаш май май... кво ти пука дали има приятел или не?? на мен всяка втора ми разправя, че си има приятел... и кво от това??? аз също си имам проблеми :) как може изобщо да го мислиш дали да пробваш или не??? леле... взимай си една карта за фитнес и почвай да тренираш, че си отслабнал съвсем :beat_up:

#9 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 19 October 2009 - 02:37 PM

Ши, не съди за цялото женско общество по се*е си...има много такива, които дават грешни номера или го правят, за да се перчат пред приятелки после...права си, че го има варианта, който си вдигат акциите като кажат, че си имат приятел, но това е нож с 2 остриета...аз също понякога прилагам тази "техника" с гаджето и действа...една приятелка ми беше дала този акъл преди време - да е жива и здрава! :)
Гладиаторе, пич, не чакай!!! Най-много като и звъннеш след 5 дни да има "Кой беше ти?"...звънни веднага на мадамата, но без да искаш среща...само я подгрей...измисли си няква историйка като причина поради която и звъниш...примерно "Лелеееее да знаеш какво ми се случи днес!!!! Няма да повярваш просто...хАХхаАХАх...бях в МОЛ-а и гледам една мацка в гръб - същата като теб...засилих се аз смело към нея, мислейки, че си ти и започнах да пея баладата, на която танцувахме с теб...изведнъж на крачка от мадамата тя се обръща и аз виждам, че не си ти, а тя ме гледа странно...сецна ми пеенето, прихнах да се смея...получи се малко сконфузно дори тя май ме помисли за луд...................та нямаше как да не ти звънна, за да ти разкажа ох като се сетя даже и пак почвам да се смея хахахАХахАХ...." нещо от тоя сорт...без да се обясняваш кой си, без тривиалните "как си, какво правиш", защото така може да каже, че не е на кеф и от там емоционалното ниво на разговора спада доста...полафи си с нея 10-15минути без да искаш среща...кажи и просто, че ще и се обадиш в сряда примерно, за да се разберете да се видите към края на седмицата...ако тя поиска вече си прецени дали ще можеш и се съгласи по възможност, но го изиграй да не изглежда, че само това чакаш и нямаш други планове...Ако стигнете до варианта с обаждането в сряда, имай предвид, че и тогава трябва да полафиш с нея 10тина минути и да я докоснеш емоционално преди да се разберете за среща, за същия/другия ден или най-късно по-другия(петък), тъй като почти никоя жена не обича да планира за по дълъг период времето си и ако се уговорите за по-нататък ще останеш просто като една опция, която може да използва ако няма какво друго да прави...знай, че телефона за жените е средство за изразяване на емоции, те могат цял ден да висят на него и да си раздуват клюки и споделят емоции с приятелки...не са като нас - "здрасти....кво става....аре в 8 в ***** кафе....ОК...чао" и толкова.. :)
Айде спартанецо, с теб сме!!! :beat_up:
П.С. ...и наистина хич да не ти пука има ли приятел няма ли...изобщо не го мисли това..забавлявай се! :) :)

#10 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 19 October 2009 - 04:18 PM

пич... ти нещо изоставаш май май... кво ти пука дали има приятел или не?? на мен всяка втора ми разправя, че си има приятел... и кво от това??? аз също си имам проблеми ;) как може изобщо да го мислиш дали да пробваш или не??? леле... взимай си една карта за фитнес и почвай да тренираш, че си отслабнал съвсем :)


Ти да не си ми комшия и аз да не знам :) :beat_up:
Отслабнал съм само 15 килограма :)
Май са 10 вече :) тренирам си аз ама напоследък никакво време фирма мисля да отварям унито много време отнема и то работя на 2 места как да ти кажа бях 85 кг сега съм 72 - 3 :) но нищо има време за всичко ама за фитнеса май ще трябва отново да го започна че наистина за моята височина не е нормално :)

Edited by Gladiator6, 19 October 2009 - 04:19 PM.


#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 October 2009 - 11:45 AM

Confidence пробвах твоя подход но тук нмямаме мол и промених малко версията...

Аз: Здравей да знаеш какво ми се случи
Тя: кой се обажда ?
Аз: Преди малко вървя край (училището и) виждам те в гръб тръгвам да ти закрия очите да те изненадам и се обръща едно момиче и ми вика кой си ти и аз малко очуден много весело се получи тъкмо си бях разтворил ръцете да те (я ) хвана за очите..
Тя: засмя се и вика а кой се обажда ?
Аз: амии ти не ме ли позна ?
Тя: Не
Аз: Ами в събота се запознахме...
Тя: Аа ти си момчето от ирландския а защо ти нямам номера?
Аз: Звъня ти от другата си карта :)
Тя: Не е ли този
Аз: Ами и този е мой :)
Тя: Ясно къде ходихте после ...
Аз; ... .. ..
и след малко приказки
Аз: Трябва да затварям ще ти се обадя за по едно кафе :) а може и ти да ми се обадиш когато ходите на кафе ...
Тя: Добре обади се аз съм спряна...
Проблем: Тук следва малка издънка все пак съм изгубил тренинг дано да не е пагубно :beat_up:
Аз: Нали не е проблем да ти се обаждам ? не искам да съм нахален.. все пак си заета .
Тя: Ами не аз си имам приятел но ...

#12 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 20 October 2009 - 11:56 AM

Гладиаторе въобще не си сбъркал. Тота си е толкова нормално да го кажеш. Даже и хубаво се е получило. защото ти е казала ДА и ти е дала зелена светлина

#13 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 20 October 2009 - 10:57 PM

Всички жени са курви, така че имаш шанс дори и да си има приятел :)
Все пак внимавай в чия зона стъпваш. Брат ми беше женен с 2 деца обаче не за дълго. Даваше всичко за нея, много си пасваха, никви проблеми от нивко естество, ама тя стъпи на криво, дори не мога да повярвам още, не приличаше на таква, а той е гад - типично италиянско момче и то адвокат хихи... Направи снимков материал, взе си попечителството на децата, майката няма право да ги доближава, взе и й апартамента, прати хора да го пребият... Казвам ви само да стъпвате внимателно, че не знаете какви "приятели" има зад приятелките, има доста по-откачени типове от брат ми. Днеска излизам от новият си апартамент, над мен са се нанесли някви диви селяни (определям ги така, щот са диви и не спазват обществени норми, карат гоуфове и си дават последните пари за висок наем за да гъзареят) та, излизам, но мойта приятелка излиза пред мен и 1 селчо я вижда като мен не ме вижда и нещо я поздравява с широка усмивка и аз такъв новия съсед хоп се пръкнах на тоя бързо бързо му умря усмивката, а дори му се усмихнах и му казах здрасти.. ей умрях си от кеф!!!!
Мога да преглътна, че съм сгрешил някъде, че нещо не давам на мацката до мен, или, че е курва, ама не мога да преглътна мисълта, че някой се захваща с моята собственост би ме убила мисълта, че дори някой си е помислил за миг да пипне нещо на ********, че е набрал смелост... много ме удря по егото, и просто бих пребил някой, ако ще така за назидание, за общественост, другият път да се замисли някой малко, че не всичко дето хвърчи се хапва :beat_up:

Edited by razace, 20 October 2009 - 10:59 PM.


#14 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 21 October 2009 - 12:12 AM

Въпроса : защо си дават номерата след като имат приятели и това вас приятеснява ли ви на мен ми изглеждаше много повече като шит тест ...

Много мислиш, бе. ("бе-то" няма да го махна, така да знаеш :))) )
Може да ти е дала телефона "поради хиляди причини". (Гледал ли си тази рекламка с презервативите?)
Искаш ли да преговорим списъка:
- Лъже те безогледно. Лъже е грозна дума. Да кажем че казва НЕ-истина. Няма си гадже. Иска да те пробва какво ще направиш и как ще го направиш, ама и при какви обстоятелства
- Има си гадже, ама онзи е изрод и предпочита да си базика мотоциклета, вместо да й обяснява колко е красива и незаменима
- Има си гадже, ама онзи е толкова влюбен в нея, че е направо досаден и онази просто иска да смени малко пейзажа.
- Има си гадже, ама тя е в цикъл, пък онзи не обича циклите. Ти случайно да имаш нещо против да врътнете заедно един цикъл? Само да се уточним с пред-условие или с пост-условие.
- Има си гадже, много е влюбена в него, ама все още се чуди дали принца на белия кон няма да я подмине, все пак и коня си е кон, особено като е бял, ще й ходи на обувките.
- Има или няма гадже. Важното е просто да се РАЗКАРАШ!
- Хаха, поредния телефон в списъка, май скоро ще ми станат 248. Но аз все още се пазя за първата брачна...
Тук чети внимателно. И последното по ред, но не на последно място:
- Пич, стига с това гадже, бе. Мисленето и чуденето го остави на жените. Това на теб не ти приляга. Мисли логично. Имаш телефонен номер. Какво се прави с телефонен номер. Точно така, звъъъъъъънииииии се, после разбираш кой кум, кой сват, кой на булката брат...

Сложи си бутонче с "Think ON" и "Think OFF", хаха, сложи си и бутонче "Fuck ON" и "Fuck OFF" и животът ти ще стане приятен.

Весело, сладко, весело. Поздрави и наздраве...

Жените казват, че си имат връзка, за да вдигнат летвата, за да знаеш, че си в условия на конкуренция, смятаме, че това завишава интереса към нас и желанието ви да ни завладеете :beat_up:

Стискай палци хората, които ти се падат лично на теб да не са попадали в този сайт, че като се почне с номерата на човека отсреща става толкова интересно все едно е попаднал на вечерно парти на което би трябвало да е много весело, но в крайна сметка се играе на супер интересната игра за всички възрасти "Черен Петър".
Брей... написах първото си дълго изречение. А дали има смисъл? Давам 5 лева на този, който го открие и по 0,20лв за пропусната запетайка.

Гладиаторе въобще не си сбъркал. Тота си е толкова нормално да го кажеш. Даже и хубаво се е получило. защото ти е казала ДА и ти е дала зелена светлина

Моето мнение съвпада с това на sweetcorn с малката добавка че:

Аз: Трябва да затварям ще ти се обадя за по едно кафе :) а може и ти да ми се обадиш когато ходите на кафе ...

Това според мен издава неувереност, нещо в стил "може да се видим, ама ако ти се обадиш... едно таковаааааа недоклатеноооо.... ако си супер, ама супер много заинтересувана и наистина изгаряш от желание". Сам знаеш че това няма да стане.
Споко за приказките. Не знаеш аз какви съм ги говорил и ще продължавам да ги говоря. Няма да се плашим! Не греши само този който не напредва. Keep going!

Всички жени са курви, така че имаш шанс дори и да си има приятел :)

Твърде крайно. Освен че е крайно невярно! Освен това българската дума "курва" фонетично звучи крайно неприятно. Защо просто не ги наричаме "жени"?! Тази дума освен че е мелодична е и вярна. В крайна сметка жените са си жени :))). Май се отплеснах...

Брат ми беше женен с 2 деца обаче не за дълго. Даваше всичко за нея, много си пасваха, никви проблеми от нивко естество, ама тя стъпи на криво, дори не мога да повярвам още, не приличаше на таква, а той е гад - типично италиянско момче и то адвокат хихи... Направи снимков материал, взе си попечителството на децата, майката няма право да ги доближава, взе и й апартамента, прати хора да го пребият...

РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ!
Човешко е да се греши. Никой не е застрахован от грешки- нито бившата съпруга на брат ти, нито самия той (хаха, макар и да е адвокат)

Edited by exort, 21 October 2009 - 12:39 AM.


#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 04:46 PM

Моля не спорете в моята тема ;)
Всички сте готини и не се карайте кой за какво влиза тука си е негова работа :)
С мацката като се чуем ще пиша развръзката както винаги за поука но сега съм зает и нямам време та ще видим най - вероятно петък - събота.