Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

КОК БЛОК СИТУАЦИИ


  • Заключена тема This topic is locked
15 replies to this topic

#1 IGIMOTO

IGIMOTO

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 04:42 PM

Здравеите,днес ми се случи мн кофти ситуация с един таргет,един неин колега се намеси в сета и се получи кок блок,та аз доло горе си извадих някои изводи но щтемие много от полза ,а предполагам и на други на които им се е случвало ако секи даде някакъв пример за реална ситоация която му сее злучвала и как е преодолявал кок блока и гое контрирал.

я малко си пооправи правописа и мислите и тогава пиши, а?

Edited by Don Kiko, 17 October 2009 - 05:04 PM.


#2 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 05:36 PM

Здравеите,днес ми се случи мн кофти ситуация с един таргет,един неин колега се намеси в сета и се получи кок блок,та аз доло горе си извадих някои изводи но щтемие много от полза ,а предполагам и на други на които им се е случвало ако секи даде някакъв пример за реална ситоация която му сее злучвала и как е преодолявал кок блока и гое контрирал.

я малко си пооправи правописа и мислите и тогава пиши, а?


Е, нема такъВ простотиЯ :) :)

#3 IGIMOTO

IGIMOTO

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 06:45 PM

до колкото знам тук е форум за савети по съблазняване не по правопис...и ако някои от вас иска да критикува нечии правопис да го прави в някои специализиран форум,иначе че несте написали нищо по темата никои не критикува нали......

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 October 2009 - 01:31 AM

:) :beat_up:

1 Не Здравеите се пише Здравейте
2 щтемие сигурно имаш в предвид ще ми е
3 секи се пише всеки
4 ситоация се пише ситуация
5 сее се пише се е
6 злучвала се пише случвала
7 гое се пише отделно го е
8 савети се пише съвети
9 несте се пише отделно не сте



Здравеите,днес ми се случи мн кофти ситуация с един таргет,един неин колега се намеси в сета и се получи кок блок,та аз доло горе си извадих някои изводи но щтемие много от полза ,а предполагам и на други на които им се е случвало ако секи даде някакъв пример за реална ситоация която му сее злучвала и как е преодолявал кок блока и гое контрирал.

до колкото знам тук е форум за савети по съблазняване не по правопис...и ако някои от вас иска да критикува нечии правопис да го прави в някои специализиран форум,иначе че несте написали нищо по темата никои не критикува нали......



Срещал съм неграмотни и неграмотни дори не смятам , че има смисъл да пиша всички грешки но исках да видиш защо модераторите са ти написали , че е добре да си погледнеш правописа... Когато пиша във форум и аз понякога допускам пунктуационни грешки защото ме мързи да слагам препинателни знаци .... Но това е абсурд ти имаш и смислови проблеми аз не мога да схвана мисълта ти... в следствие на , което не мога да помогна... :)

#5 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 03:07 PM

Ами като не можете да коментирате ситуацията, защо пишете изобщо - да се правите на литератори и филолози ли? Ненужно е...
Всеки от вас знае какво е кок-блок и тук въпроса беше - имали ли сте случай в който е трябвало да го неутрализирате и как постъпихте тогава.
Но явно не сте имали, а искате да критикувате прав. и пункт. грешки, които са по-интересни изглежда...

Кок-блока според мен или чрез вкарване на крило или чрез изолация на таргета може да се неутрализира поне в твоя случай.

#6 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 04:47 PM

Ами като не можете да коментирате ситуацията, защо пишете изобщо - да се правите на литератори и филолози ли? Ненужно е...

Но явно не сте имали, а искате да критикувате прав. и пункт. грешки, които са по-интересни изглежда...


Всеки от нас прави избора в коя тема да пише, какво и как! Не искаме литературно-философски есета, а спазване на елементарни правила!! Неотговарянето на въпроса не е поради незнание, а поради липса на желание!
Не стига, че губим време да ви отговаряме, а трябва и да се борим с тоталната липса на елементарни правила...за граматични грешки да не говорим...?!? И кой каза, че трябва да го търпим това и да отговаряме??!?
И да ти кажа никак не е интересно, жалко е.. Освен това е абсурдно да се караш точно на нас!!!

#7 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 06:56 PM

Срещал съм неграмотни и неграмотни дори не смятам , че има смисъл да пиша всички грешки но исках да видиш защо модераторите са ти написали , че е добре да си погледнеш правописа... Когато пиша във форум и аз понякога допускам пунктуационни грешки защото ме мързи да слагам препинателни знаци .... Но това е абсурд ти имаш и смислови проблеми аз не мога да схвана мисълта ти... в следствие на , което не мога да помогна... ;)


14 правописни, пунтуационни и стилистични грешки в 3 изречения. Поздравления!

Аз не си позволявам да броя грешките на хората, та ти ли ще го правиш?

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 10:27 PM

чакайте... никой не го кара да пише перфектно, но щом има въпрос, то може поне малко да се постарае! аз не съм длъжен да се мъча да му чета шлиокавицата

#9 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 21 October 2009 - 10:41 PM

Поста му е под всякаква критика. Просто не разбирам защо трябва да се изявявате като лингвистични експерти. Всички правят грешки. Седем години съм учил филология и правя грешки. Всички ги правят. Като не можете да му прочетете поста - просто не пишете. Не мисля, че тук е мястото да се изявяваме кой, колко добре пише. Ако всеки почне да прави забележки за това, как другите пишат, докъде ще стигнем? На мене не ми е проблем да драскам рецензии на всеки един пост. Съмнямвам се процента на постове без грешки в тях тук да надвишава 1(едносрични думи, емотикони и прости изречения). И к'во правим тогава? Как ще се почувствате ако почна да ви вадя грешките и да ви кажа "Тъпи сте, не можете да пишете, малоумници, елементари правила не спазвате!"?

#10 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 22 October 2009 - 12:06 PM

Поста му е под всякаква критика. Просто не разбирам защо трябва да се изявявате като лингвистични експерти. Всички правят грешки.


Момчета, как не ви е срам? Може ли такова нещо а? Сопрете се, че ядосахте филолога..

x3m, ти като филолог би трябвало да си отвратен, не да си задаваш излишни въпроси... Да, всички грешим и? Ти на тоя пост грешка ли му казваш или липса на грамотност?

Аде първу да вавадете прафила за фсичкото потрибител. Толку ора ви намякват тук, там и некаде другаде, а вий се праите на дръш-ми-шапкъта-да-си-подигна-гащиту. Тя не и прибилегия на пре-ногу-пишущите, ми неопходимос!
Па послека си варшете дейноста, дет я наричъм mental masturbation, с пуправяне на правупизни грещки.
Oхх, стигнъхме ли заидно?


Събудих са и ко да вида -
ина мума нивиждано красива
исплива ут удата куту видра
ма гола - съща самудива.

Ни беши тя ут наше селу.
Утде ли беши тук душла?
Утде мумету тук са й зелу?
Помислих - сигур ут града.

Съм ного срамижлиф и скромен,
пунечих аз да са извърна.
Тя речи: Уф, чи си угромен!
И посли нежну ма пригърна.

Реших чи да са стопли иска,
шубата свалих сас кавилерски жес.
Тя зе по-силну да ми са натиска
и да ми шепни за либоф и секс.

И вечи лесну бе да придпуложа
за ко дупливала й до тука чак.
Шом тъй е - няма са изложа,
не съм нит инпутентен нит глупак.

Ко праили сме там не питай,
накрай бес сили съм остал.
Мумата ваф пригрътка стиснал,
там аз утнову съм заспал.

Събудих ся нущескъ ут студа
лижах си гол и голеничък.
Краката ми в студенътъ уда,
но гушнал шубата самичък.



След тези красиви лирични отклонения, предлагам темата да бъде заключена.

IGIMOTO, елементарни правила, значи наистина елементарни...
пример:

хахаха интересно
btw идеята на Мистери е че по този начин жената би се почуствала застрашена...защото ти вече спомена женската ревност..ии дефакто тои просто заговаря друите момичета с цел ТИ да останеш с въпроса "кво стана..не бях достатъчно интересна ли..ии т.н"
Разбира се ДЖ-ът се връща след малко при теб иии ако е проработило по план ти вече би трябвало да се опиташ да му докажеш че си по-добра от другите..
btw толкова много въпроси ми дойдоха...ама ще изчакам първо коментара върху този пост ии ще ги задавам един по един
btw наистина мн интересна тема..



#11 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 October 2009 - 04:02 PM

Изключително много ме дразни. Просто подминавам. Не мисля, че има по-голямо наказание. Убий глупака с мълчание са казали мъдрите хора.

Ако си мислите, че ще му накривите калпака с тия забелжки... сте далеч от истината.

Подбирам на кого да отговарям и с какво. Подбирайте и вие. По-малко нерви са ;)

#12 IGIMOTO

IGIMOTO

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 12:15 PM

Бла бла бла и нищо по темата...катро незнаете какво да пишите по темата просто несе чудете как да си чешите езиците...започвам да оставам с мнение че в тоя форум сички са някви гневни писимисти ,което значи че са си на сащото място от което са тръгнали,след като неса разбрали най важния урок,а той е ,че никои нее идеален,защото ако аз нямам добър правопис то някои от вас са скелети на батерии които в сички физически дисциплини щте ги скасам и ко тряя ги скасам от ебаване да им е гадно или пак някои са зле по математика има и такива нали... други са с малки пишки и какво ли още не,последната ми грижа е че неме бива в правописа,ако до някога ми се наложи да пиша супер точно (а това означава да е нещо наистина важно) тогава ми поправяите написаното,нали знаете като неви искат савета неси го предлагаите,а тук ви искам савет относно темата там покажете колко сте добри.....неможе ли като искате да ми кажете нещо да ми изпратите едно лично саобщение а не да разваляте и осирате цялата тема в спор кои има по добър правопис,вие сте супер сдуханите бе пичове,като отидете да сваляте мадами си мислите как щте произнесете думата или какво щте и кажете аааа.... просто нямам думи,ако мислите че правите нещо грандиозно като се правите на филолози,жал ми е за вас...оо и наи интересното че сред тия които мн се правят на грамотни половината имат говорни дефекти обеден сам ,ха и колко от познатите им докато са с тях обсаждат кое как трябва да се изговаря през цялото време как бихте се чувствали ааа,я вдигнете рачички,като знаете толкова аааа аз да се прая ли на лугопед сега..... гадно ли ви е ,мхм така е комплексииии като немоете да приказвате правилно и тука ги избивате,жалки сте,само едн щте ви кажа фрейма ви е мега сдухан....да критикуваш е на светлинни години от това за което четете да сте алфи.........да све лидери,чулилисте някои харизматичен човек да обсипва с критики някои друг,дари и да го прави дои го пвави така че данего засяга,като леко индирекно му показва каде греши,а не в прав текс...или под формата на базик...но никога така....критиките са присъщи за афц-тата,и както виждам резултатите са отчайващи,дори и данесам ви виждал на живо само от написаното ми мирише на сдухани и неуверени в себеси пичове които нямат опит,сигорно половината от вас са написали троино повече постове от колкото е броя на мадамите които са заговаряли ,и неси кривете душата защото е така седнете и се замислете над това,защото аз сам на ясно с материята и ми е интересно дали някои щте внесе някоя нова свейа и разчупена идея,обаче явно че акала ви стига до там да се правите на редактори...дори неси струва да ви давам толкова много акал на едно място,но дано осазнаете какво ви казвам,мовеби на кратко ви обясних една доста далга за обсъждане материя,надявам се дане повтаряте тази грешка отново,но това си е за ваша сметка,се пак отрицателната енергия щее насочена кум вас... а сега на които му е харесала кратката ми лекция да пише ;) , и дано наинакрая някои даде смислен отговор по темата

Edited by IGIMOTO, 23 October 2009 - 12:31 PM.


#13 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 12:50 PM

Бла бла бла и нищо по темата...катро незнаете какво да пишите по темата просто несе чудете как да си чешите езиците...започвам да оставам с мнение че в тоя форум сички са някви гневни писимисти ,което значи че са си на сащото място от което са тръгнали,след като неса разбрали най важния урок,а той е ,че никои нее идеален,защото ако аз нямам добър правопис то някои от вас са скелети на батерии които в сички физически дисциплини щте ги скасам и ко тряя ги скасам от ебаване да им е гадно или пак някои са зле по математика има и такива нали... други са с малки пишки и какво ли още не,последната ми грижа е че неме бива в правописа,ако до някога ми се наложи да пиша супер точно (а това означава да е нещо наистина важно) тогава ми поправяите написаното,нали знаете като неви искат савета неси го предлагаите,а тук ви искам савет относно темата там покажете колко сте добри.....неможе ли като искате да ми кажете нещо да ми изпратите едно лично саобщение а не да разваляте и осирате цялата тема в спор кои има по добър правопис,вие сте супер сдуханите бе пичове,като отидете да сваляте мадами си мислите как щте произнесете думата или какво щте и кажете аааа.... просто нямам думи,ако мислите че правите нещо грандиозно като се правите на филолози,жал ми е за вас...оо и наи интересното че сред тия които мн се правят на грамотни половината имат говорни дефекти обеден сам ,ха и колко от познатите им докато са с тях обсаждат кое как трябва да се изговаря през цялото време как бихте се чувствали ааа,я вдигнете рачички,като знаете толкова аааа аз да се прая ли на лугопед сега..... гадно ли ви е ,мхм така е комплексииии като немоете да приказвате правилно и тука ги избивате,жалки сте,само едн щте ви кажа фрейма ви е мега сдухан....да критикуваш е на светлинни години от това за което четете да сте алфи.........да све лидери,чулилисте някои харизматичен човек да обсипва с критики някои друг,дари и да го прави дои го пвави така че данего засяга,като леко индирекно му показва каде греши,а не в прав текс...или под формата на базик...но никога така....критиките са присъщи за афц-тата,и както виждам резултатите са отчайващи,дори и данесам ви виждал на живо само от написаното ми мирише на сдухани и неуверени в себеси пичове които нямат опит,сигорно половината от вас са написали троино повече постове от колкото е броя на мадамите които са заговаряли ,и неси кривете душата защото е така седнете и се замислете над това,защото аз сам на ясно с материята и ми е интересно дали някои щте внесе някоя нова свейа и разчупена идея,обаче явно че акала ви стига до там да се правите на редактори...дори неси струва да ви давам толкова много акал на едно място,но дано осазнаете какво ви казвам,мовеби на кратко ви обясних една доста далга за обсъждане материя,надявам се дане повтаряте тази грешка отново,но това си е за ваша сметка,се пак отрицателната енергия щее насочена кум вас... а сега на които му е харесала кратката ми лекция да пише ;) , и дано наинакрая някои даде смислен отговор по темата

Kато искаш наистина съвет, си длъжен да се съобразяваш. Това разбираш ли го. Като си много умен и нямаш нужда от такъв чий го търсиш тук. Почваш азбуката от А и стигаш до Я. Отиваш и заговаряш, мадами. Първите десет пъти най-малко ще те отсвирят. После вземаш телефони и започваш да излизаш. После ще легнаш с една или ще започенш връзка. Първите връзки за нищо няма да струват. Ще се карате, ще има разбира сърца. След това може да започнеш да ч**аш. С първите 5(ако стигенш до там) ще си зле в кревата. След това зависи докъде си я докарал. Или ще търпиш някоя цял живот или ще разбереш наистина какво искаш и от теб ще зависи дали можеш да го постигнеш.

#14 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 01:02 PM

Бла бла бла и нищо по темата...катро незнаете какво да пишите по темата просто несе чудете как да си чешите езиците...започвам да оставам с мнение че в тоя форум сички са някви гневни писимисти ,което значи че са си на сащото място от което са тръгнали,след като неса разбрали най важния урок,а той е ,че никои нее идеален,защото ако аз нямам добър правопис то някои от вас са скелети на батерии които в сички физически дисциплини щте ги скасам и ко тряя ги скасам от ебаване да им е гадно или пак някои са зле по математика има и такива нали... други са с малки пишки и какво ли още не,последната ми грижа е че неме бива в правописа,ако до някога ми се наложи да пиша супер точно (а това означава да е нещо наистина важно) тогава ми поправяите написаното,нали знаете като неви искат савета неси го предлагаите,а тук ви искам савет относно темата там покажете колко сте добри.....неможе ли като искате да ми кажете нещо да ми изпратите едно лично саобщение а не да разваляте и осирате цялата тема в спор кои има по добър правопис,вие сте супер сдуханите бе пичове,като отидете да сваляте мадами си мислите как щте произнесете думата или какво щте и кажете аааа.... просто нямам думи,ако мислите че правите нещо грандиозно като се правите на филолози,жал ми е за вас...оо и наи интересното че сред тия които мн се правят на грамотни половината имат говорни дефекти обеден сам ,ха и колко от познатите им докато са с тях обсаждат кое как трябва да се изговаря през цялото време как бихте се чувствали ааа,я вдигнете рачички,като знаете толкова аааа аз да се прая ли на лугопед сега..... гадно ли ви е ,мхм така е комплексииии като немоете да приказвате правилно и тука ги избивате,жалки сте,само едн щте ви кажа фрейма ви е мега сдухан....да критикуваш е на светлинни години от това за което четете да сте алфи.........да све лидери,чулилисте някои харизматичен човек да обсипва с критики някои друг,дари и да го прави дои го пвави така че данего засяга,като леко индирекно му показва каде греши,а не в прав текс...или под формата на базик...но никога така....критиките са присъщи за афц-тата,и както виждам резултатите са отчайващи,дори и данесам ви виждал на живо само от написаното ми мирише на сдухани и неуверени в себеси пичове които нямат опит,сигорно половината от вас са написали троино повече постове от колкото е броя на мадамите които са заговаряли ,и неси кривете душата защото е така седнете и се замислете над това,защото аз сам на ясно с материята и ми е интересно дали някои щте внесе някоя нова свейа и разчупена идея,обаче явно че акала ви стига до там да се правите на редактори...дори неси струва да ви давам толкова много акал на едно място,но дано осазнаете какво ви казвам,мовеби на кратко ви обясних една доста далга за обсъждане материя,надявам се дане повтаряте тази грешка отново,но това си е за ваша сметка,се пак отрицателната енергия щее насочена кум вас... а сега на които му е харесала кратката ми лекция да пише ;) , и дано наинакрая някои даде смислен отговор по темата

На мен много ми хареса кратката ти лекция. Досега не взех отношение по темата, но ти имаш нужда от един урок, така че ето ме и мен, наслаждавай се...

Наричаш колегите тук комплексари, заяждали се за правописа ти... те били АФЦ-та, ти си Алфа-та на стадото и си дошъл да им се покажеш. Само че, момче( да, това е добро определение за теб) един истински Алфа никога не би написал подобна простия като последният ти пост, никога не би обърнал внимание на нещата, които теб те влудавят. Така че моят съвет към теб е: слагай раницата на рамо, моливника в нея и беж да се образоваш. Както за жените, така и за правописа. И ако същевременно слезеш на земята, да знаеш, че тук само с оригиналничене не стават нещата.

С много обич от ItalianMike - един некомпетентен човек, който е в този форум, за да помага на такива като теб!

#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 04:11 PM

:) ... :)

явно ще мислиш сам пич ;)