Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дали имам някакъв шанс с нея?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 04:26 PM

Здравейте, ето я моята история, просто ми е интересно какво мислите по въпроса и какво бихте ме посъветвали.
Миналата година се влюбих до полуда в едно момиче от класа ми(и все още съм влюбен :D ), но тя и така не ми обръщаше внимание и напълно я разбирам, защото бях тотален АФЦ, срамежлив, държах се супер неопитно и тъпо и едва ли не се показах слаб, тичах по нея като добрата приятелка (или като куче направо) и още много грешки... Тогава бях 11 клас, но класа се разформирова там по незнам си кви причини и сега сме в различни училища. Сега съм в 12 клас и разликата е огромна лятото се скъсах от усилия за да стана по добър, научих се как да се държа, какво да казвам на момичетата натрупах самоувереност правех успешни свалки по купони, качих мускулна маса... постарах се доста и мисля, че има ефект мисля на пътя и за училище "случайно" да се засечем (двамата сме 2ра смяна) и да видим какво ще стане. Висок съм 195см моля кажете според вас имам ли шанс :) Ще ми е интересно да прочета и женско мнение :)

Edited by ssssssssss, 08 October 2009 - 04:34 PM.


#2 WildandBeauty

WildandBeauty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 05:49 PM

щом си 195 см. значи ти е в кърпа вързана

#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 06:27 PM

Висок съм 195см моля кажете според вас имам ли шанс :)

195см. е доста интересна височина. Единствените момичета, които ще ти връзват ще са зодия Дева. По-голям шанс ще имат, ако момичето е високо точно 185.5см. защото е научно доказано, че така няма да се спечеш, докато я заговаряш. Но ако момичето с червенокосо... нямаш никакви шансове. Просто червенокоските не си падат по хора, високи 195см. Направо полудяват по тези, които са високи 1.94 и 1.96, но за нищо на света не излизат с хора на твоята височина.

И за да не кажеш, че само се заяждам...

Ако се беше променил към много по-добро, както твърдиш, изобщо нямаше да отваряш тази тема, а вече щяхте да сте на трета среща с момата и да се забавлявате.

От какво се притесняваш по дяволите? Че може да не те възприеме в новото ти амплоа, ако изобщо имащ такова и може да си помисли, че си същият сдухан тип, какъвто си бил преди година? Е, може и така да стане... Ако наистина си се променил, то тя ще го забележи, ако не си... пак ще го забележи. Хубавото обаче е, че козовете сега са в твоята ръка, дали ще ги използваш в точният момент това не мога да ти го кажа, но доколкото разбирам пред теб дилемата е "Дали изобщо да изпозлвам козовете?". Интересна дилема нали?

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 06:59 PM

Мисля , че ItalianMike се изрази доста групо в поста си но все пак е прав :)

Погледни от другата гледна точка :D Да речем ти си момичето имало там едно време едно момче което ОЧЕВИДНО те харесвало и ти вървяло зад гъза но по "необясними причини" :D не си го харесвала... Това момче се появява след известен период от време и станал ли е по привлекателен... ? има ли шанс :D

Това са въпроси на които можеш да разбереш отговора още утре когато отидеш някъде си и чакаш да се засечете...
Въпрос : Защо не отидеш да я намериш посредата на часа да влезеш пред всички с широка усмивка и да кажеш спешно търся еди си коя :) мисля , че ще е в пъти по добро отколкото това "случайно срещане" киснене по коридори и т.н. :D аз така бих направил

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 08:51 PM

чакай чакай... с толкова много замисъл ще направи фалстарт. аз съм за "случайното засичне", стига наистина да изглежда случайно :) иначе шанс винаги има... но той зависи само и единствено от теб.

длъжен си да пробваш! пък каквото ще да става... пробвай се сега, за да не го мислиш години наред после. но от друга страна, не тъпчи в миналото, а карай напред. запознавай се с нови девойки и живота ще е песен. нямаш идея колко по-лесно е да свалиш супер яка нова девойка, отколкото да постигнеш успех там където си загубил вече (това от личен опит).

и да пишеш как си подлудил какта :D

#6 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 11 October 2009 - 12:13 PM

Браво на теб! Аз още нямам достатъчно мускулна маса и не съм висок. Като порасна - тогава ще се занимавам с момичета.

Невъзможни неща няма!

ПП: Форумът е яко шпрял!

#7 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 11 October 2009 - 01:17 PM

sssssss,пич,не знам кой те е налъгал но мацките не държат толкова много на външния вид,колкото на умственния багаж.Няма нужда да се вманиачаваш на тема дали си висок,и как са ти мускулите.Ходи при мацката,пробвай,пък ако не стане,жива и здрава да е.Благодари и от името на останалите 2 милиярда жени,че е освободила един мъж за тях

Edited by sad3, 11 October 2009 - 01:29 PM.