Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нещо в мен я отблъсна, но не го показа на срещата...


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#31 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 22 October 2009 - 08:11 PM

Вчера се видяхме с нея в университета. Стана случайно. Аз пристигах, а тя си тръгваше. Беше с нейна колежка. Разходихме се, понеже имах 15 мин време. В края преди да се разделим я попитах, "е, ще излезем ли скоро?" А тя само отговаряше "не знам, не знам". Дори не искаше да пожертва един ден и да се върне в петък в родния си град вместо днес. Убедих се, че не струвам нищо в нейните очи. Затова вече не ми пука.

П.П. В понеделник взех телефона на една колежка, с която се запознах на излизане. Тая вечер й звъня - не вдига! А минаха 4 дена... Как да постъпя в тая ситуация?

#32 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 22 October 2009 - 10:23 PM

Пич, мързи ме да чета всичко до тук. Прочетох ти първия пост и следващия на Дон Кико. Тааа да кажа мнение...то не аз, ами ти ще го кажеш.
Задавам ти въпрос, на който ти трябва да си отговориш.
Ако си едно момиче би ли искала такъв "мъж" до се*е си....?
Ъъъ проблема май е че изглеждаш сдухан и някак отчаян, не знам дали е така. В техните очи определено е така.
Бъди самоуверен, имай самочувствие, прави нещата с лекота...отнасяй се с жените с леко пренебрежение, така че да се дразнят. Игра, игра, игра, всичко е една игра...идеята е да се забавляваш. ;)

#33 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 08:01 AM

Всъщност тя ми вдига! Звъннах й час и половина по-късно. Ами уговорихме се за следващата седмица ;)

#34 svettt

svettt

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 23 October 2009 - 10:35 AM

Всъщност тя ми вдига! Звъннах й час и половина по-късно. Ами уговорихме се за следващата седмица ;)


Ай стига ееее???!??!? Ти в ред ли си? Какви са тези уговорки за следващата седмица? Направо да я бяхте направили за Коледа!!! Някоя като ме прати в бъдещето и ЕВЕНТУАЛНО да излезе с мен, следва от мен: "не е ли по добре да се видим направо на 14-ти юни" и после я пращам по дяволите (по-дискретно) :) Най-често след това получавам смс или звънене с въпроса: "защо така правиш" или пък "ще ти звънна тези дни". Покажи ѝ, че не е единствената, че можеш да бъдеш с много други... само така тя ще те оцени!

Edited by svettt, 23 October 2009 - 10:36 AM.


#35 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 24 October 2009 - 08:07 PM

Извън града е, затова през седмицата.

Четох Библията. Смятам да отидем на кафе на първата ни среща. Кога обаче ще е най-подходящо - през деня или вечерта?
Интересното е, че дели една квартира с друга колежка, което отстрана на терена улеснява доста нещата, тъй като колежката й ще се прибира, а наща има намерение да остане другата седмица. Ако пием кафе в сряда/четвъртък, значи ще й звънна за следващото излизане след ~ 3 дена (по правило). Дали на вечеря или нещо различно?
Идеята с изолирането ми допада, но целта, която съм си поставил, е това да стане възможно най-бързо. Още на кафето ще опитам с погледи и други да постигна някакъв успех. Не ми се чака развитие на нещата със седмици. Няма да повтарям предната грешка.

#36 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 24 October 2009 - 08:24 PM

Страдаш ли от някакви отклонения? Нещо с главата...тва, онова.
На колко години казваш че си?
Ако продължаваш по същия начин никога няма да успееш. Аз се обзалагам!?
Тва да излезеш с момиче не се иска да си дипломиран инженер с 2 магистратури. Просто вдигни шибания телефон и се обади на девойката...покани я на кафе, ресторант, боулинг, кърлинг, оргия. Но само не прави някакви предварителни сметки, че почти винаги са без кръчмар. Каквото има да става ще става.
"Никога не мисли за бъдещето, то и без това идва твърде скоро" не помня кой беше автора на тази мисъл, но съм се убедил в правотата и.

Пускам и една интересна статия...

Ползите от провала
Трябва да успея, трябва да го направя – не искам да се проваля. Това са най-естествени мисли, нали?

Ужасявате ли се от мисълта за провал?

Не, ще кажат по-смелите и ще бъдат прави. Но днешният материал не е посветен на безстрашието – ще се опитам да дам някои от ползите от връхлитащите ни неуспехи:

1. Ако твърде много ви е страх от провал, е много вероятно да изпуснете и много възможности. Вярвайте в големите мечти, в опитването на нови неща и не се парализирайте от мисълта, че може да допуснете грешка.

2. Грешките ни правят смирени, а смиреният винаги е готов да учи и е много по-възприемчив от арогантния човек. Той приема уроците и благата на живота с отворено сърце и ум и дава своя плод, докато горделивецът прилича на гол планински връх, където не се ражда нищо.

3. Грешките крият в се*е си ценни уроци и много мъдрост , ако сме готови да потърсим бисера, скрит в тях.

4. Не забравяйте, че правилният отговор често е повече от един, нищо, че в училище ни учеха друго.

5. Животът е полярен, примерите са безчет – плюс и минус, мъж и жена, радост и тъга. Неуспехът е неделима част от успеха. Затова – ако избягвате провалите, е много вероятно да бягате и от успеха .

6. Изправянето на крака след всеки провал гради нашия характер, калява волята ни и ни учи на постоянство. А постоянството е един от ключовете към успеха.

Винаги опитвайте още веднъж , казва Томас Едисън и сами знаете докъде е стигнал и какво е направил, следвайки този девиз. Колко пъти се е провалял Линкълн , преди да заеме президентския пост и остави трайна следа в историята?
Не случайно Робърт Кийосаки казва – „Бъдете готови да се проваляте повече”.



#37 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 24 October 2009 - 09:03 PM

Това ми е ясно. Въпроса е как да не изглеждам на нийд, но в същото време да я примамя бързо.

#38 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 25 October 2009 - 03:46 AM

Тва дали изглеждаш нийди или не, го определящ ти :naughty:
Тука няма кой да ти каже вълшебната рецепта...тя е, как да го кажа. Индивидуална за всеки, всеки сам определя формулата на успеха. От първия път няма да успееш...метода е опит-грешка. И така докато не се получи.
Ще разбереш че си преминал мисията успешно, когато те почнат да те примамват не ти тях :)
Но дотогава, много вода ще премине през реката. Важното е да не ти пука...един път живеем, нали така?

#39 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 October 2009 - 10:57 AM

Като за начало си смени ника :naughty: Работи върху себеусещането си, имай по - високо мнение за се*е си, обичай се и си се радвай, за да ти се радват и другите. Това, което привлича жените идва отвътре и вярвай ми постижимо е за всеки мъж!

#40 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 29 October 2009 - 11:13 AM

По дяволите, разбрахме се да се чуем в сряда. Звънях й снощи два път и не вдига :@   Преди малко й звънях пак и пак не вдигна :@   Хем й взех телефона от улицата... че и 5 минутен разговор проведохме миналата седмица.


:naughty:

#41 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 29 October 2009 - 07:01 PM

Мой нещастни приятелю miserable, вкарал си се в някаква грозна схема. Чета ти постовете и ми звучиш като програма. Раздавай го по леко и ведро. Не ти е вдигнала и какво от това? Вземи телефона на някоя друга и пробвай пак. Жените са половината от населението на планетата, от тях да речем 1/10 стават, това прави около 300 000 000 жени с които можеш да се запознаеш. Знаеш ли, има една книга The Stylelife Challenge, трябва да я има в форума, ако я няма пиши ЛС, изтегли я тая книга, почвай да четеш и да се развиваш. След време ще си четеш постовете и ще се усмихваш на отминалите времена когато сте се разбрали да се чуете в сряда и тя не ти е вдигнала.
ПС: Можеш да послушаш съвета на Ши, и като първа стъпка към новия си живот да си смениш ника.

#42 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 29 October 2009 - 10:20 PM

Добре.

#43 marioesuper

marioesuper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 11:52 AM

Здравейте! Аз съм нов във форума (имам впредвид, че сега пиша за първи път), но от доста време чета из сайта... прочел съм библията, Играта на Строс, ръководството на Де Анджело, Мистъри метода, Как да бъдем забавни с Comedy Writing Secrets, гледъл съм семинари и куп клипове как пикап артистите забиват мадами и тн. Доста от нещата, който ги прави нашия герой и аз съм ги правил и вероятно доста от хората тук са минали през този път. Идеята според мен е следната:

Приятел според мен преди да се уредиш с мадамата преди всичко трябва да си готов да се провалиш. Идеята е в това, че много бързо трябва да умееш да преодоляваш провала. Доста от хората, който са писали по темата да не кажа всички са ти дали правилната насока. Няма формула или някакъв магически трик, който да работи за всички момичета. Всичко е индивидоално при всеки. Ти трябва да намериш метода, който най - добре ти приляга и с който ТИ се чувастваш най - добре. Та... само да ти кажа, че няма смисъл да се занимаваш с тези момичета който се занимаваш досега. Особенно пък с първата. Зарежи я, не се занимавай с нея. Дори не си позволявай да мислиш за нея, когато евентуално се срещате дръж се любезно, усмихвай се, но гледай да се махнеш възможно най - бързо от там. Кажи и, че бързаш или каквато глупост ти дойде на главата, но гледай максимално бързо да се разкараш от там. Запомни единствения начин да си я върнеш обратно е като се уредиш с по - хубава мадама от нея и когато я забравиш. Аз ти го казвам от личен опит. И аз в момента съм на 20 и нещата който ти се случват до преди година се случваха и на мен. Повярвай ми много усилия ми костваха да си променя нагласата с нежния пол. ;]
Това го запомни: Силата на една връзка стои в това на кого му пука по - малко!
Не искам да се правя на философ и на мен много от нещата не са ми ясни, но ти препоръчвам да започнеш да се занимаваш с момиче, което няма връъза с предните. Подготви си няколко интересни опнъра, няколко убийствени нега и тактика с която да я свалиш. Гледай да не я разпитваш и да и задаваш много въпроси. Дейставай спокойно и полека, но с увереност и излъчване. Не и искай телефона директно, поразрови се за някой трик как да и го поискаш така, че да не изглежда, че си и навит. Обади и се след няколко дена. Ако си направил преди това нещата както трябва ще имаш среща. Като говорите по телефона не се офлянквай 100 часа. 5-6 минути са ти достатъчни за да се разберете. И брато не я води на кафе! ахах Там по скоро ще се изнервиш, ще се подадеш на емоцийте (който винаги те преебават на 100%) и ще оплескаш всичко. По - добре отидете да правите нещо. Покажи и че с теб е весело и ще си изкара приятно. Даже можеш да си позволиш да се изложиш пред нея. Това ще и покаже, че си готов да се издъниш пред нея, но не ти пука особенно много. Най - вече знай, че момичетата обожават да се смеят и то заради момчета. А и запомни! Ако успешно умееш да забавляваш хората, те те запомнят! После можеш да се отдръпнеш от нея, да я накараш да поревнува. По този начин и показваш, че с теб е весело и трябва да се псотарае за да си уреди нова среща с теб и тн. Представи си го като трупане на точки. Подхождай винаги с мисълта, че ти си важния. Но в никакъв силучай не се дръж просташки и надуто. Това е... според мене за начало това е правилното, което трябва да направиш. Обикновено то сработва за момичета който по десетобалната система може да ги определим като 5 -6,7. За 10-ки те ти трябва доста по - добра игра, но за това трябва да си свикнал да се проваляш и малко - по малко да се учиш в определните ситуации как да действаш. А да и за да не си губиш времето. Такива момичета, който ти отговарят от рода на сега съм заета или бла бла, не мога днес да се видим и тн. Значи нещо си прецакал преид това. Ок :) следващата. Айде и да кажеш какво е станало. :)

Edited by marioesuper, 02 November 2009 - 11:56 AM.


#44 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 12:08 PM

ммм...много теория :) я давай малко живот (практика), че ще ти изпуши главата. :)

иначе настроиката като за начинаещ ти е супер... има няколко дребни забележки де :) ако тръгваш с идеята, че ще се прецакаш, то ти няма как да не се прецакаш. това за лесното забравяне и некст некст некст е за заговарянията по улиците и дискотеките... за срещите е малко по-различно. трябва да се постараеш малко повече, за да има ефект и да не си като всички останали... даже и във филма се доказа, че това е вярно - "Силата на една връзка стои в това на кого му пука по - малко!", но това не води до щастие, а в крайна сметка това е основната цел :) и за разсмиването мисля, че малко го преекспонирате... страхотно е, ако я разсмивате, но не трябва да изнасяте шоу-програми... ако иска такива да ходи на цирк :)

и в крайна сметка забавляваите се и... експерименти, експерименти, експерименти!

Успехи :)

Edited by Don Kiko, 02 November 2009 - 12:09 PM.


#45 marioesuper

marioesuper

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 12:25 PM

Тъпото идва от там, че когато си имаш мадама и висчко е ок и си щастлив, но когато почне да ти върти номера "Силата на една връзка стои в това на кого му пука по - малко!" важи с пълна сила. Разбираш ме. Струва си да направиш всичко за човек в който действително те обича. Идеята която му давам аз е за това да се отрака и да може спокойно да комуникира с нежния пол и да не се ядосва за тъпите номера който въртят някой момичета.
Аз съм сигурен обаче и ти го знаеш, че един добър играч може да забие всяка мацка. Я си представи, че сваля точно такова момиче, което страшно много примерно обича приятеля си. Товага съответното момче се скапва тотално. В момента сме в таква възраст да експериментираме и да си живеем за да може да отсяваме тия за който си струва. :) Иначе съм абсолютно съгласен с теб. Ако тръгваш с нагласата мацката да те хареса и да не се провалиш пред нея несъмнено правиш точно това. Важното е да с играе! :)