Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Нещо в мен я отблъсна, но не го показа на срещата...


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 09:01 AM

Преди повече от месец се запознах с едно момиче във форума на университета, в който бях приет. Карахме много безсънни нощи в стремежа си да комуникираме, защото, изглежда, си допаднахме. Разменихме си скайп и продължихме там. Споделихме си много тайни и станахме по-близки. Разменихме си и снимки и това допълнително ускори нещата. Лошото е, че тя е от друг град и се налага да пътува с железницата дотук. С брат си са в една квартира. Прибират се през уикендите. Когато по-миналата седмица пристигна в събота, ми прати SMS (да уточня - на различни мобилни оператори сме) с уговорката да се видим на следващия ден. Нямаше точен час, само каза за следобяд. Дойде неделята и стана обяд. Знам, че спи до късно, затова реших да изчакам със следващото съобщение. Пратих го, но получих отговора, че вече се е уговорила с колежки за кафе, тъй като трябва да опознае хората от групата си. Все пак беше деня преди откриването на уч. година. Дотук добре, задрасках неделята. Остана за понеделник, но покрай многото хора не можахме и тогава да се видим. След като ни пуснаха й пратих SMS и получих отговор, че са пак на кафе тя и другите нейни колежки от другите градове. Като "малцинство" е нормално да се крепят. Разбрахме се да й звънна направо вторник след края на занятията. Обеща, че ще вдигне и така стана. Този път се срещнахме и бях много щастлив. Надмина всички мои очаквания. Обиколихме крайбрежието и седнахме на една буна под лунната светлина. Беше романтично. Тя имаше силно желание да види морето. Показах й го. Спретнахме си разходка, която продължи повече от 2 часа. Държахме се под ръка, разменяхме си целувки и прегръдки. Дойде време за прибиране и стигнахме до същото място, където се срещнахме. Там запоследно се прегърнахме и целунахме и тогава тя ме пита "ти ли тръгваш първи или аз?" Отвърнах й с: "ти" (дали не беше грешка?). Предварително ми беше кзала, че брат й е подготвил купон у тях, което не й харесвало много. След като й пратих SMS по-късно от вкъщи, че съм се прибрал и че й благодаря за хубавата вечер, отговор не получих. Притесних се, че може нещо да е станало, все пак ако съквартирантите са употребили повече алкохол... На другия ден й пратих SMS с въпроса дали можем да се срещнем и да отидем на кафе. Не отговори. Звънях 3 пъти в интервал от 15 мин, пак нямаше отговор. Оставих нещата така. Реших да не досаждам. Прибрах се с не много добро настроение. Не бях гладен и хапнах много малко. Легнах си и по-рано. Следващият ден мина по същия начин, не съм я търсил, нито пък тя мен. Вечерта й пратих отново SMS с въпроса дали е добре и да не се е случило нещо, започнах да се притеснявам. След няколко минути пристигна отговора който гласеше "dobre sum ama taq sedmica po cql denq spq zaradi tiq lekcii sutrin. dnes bqh ot 7 30. moje6 da spi6 spokoino.:)" В следващия SMS каза, че ще се прибира на следващия ден рано и да сме внимавали с телефоните, че сметките станали много големи. Е, очевидно е изтървала първите 2 влака, но по мои изчисления да се прибере най-късно в 23:00 h. Оказа се, че това е станало в в 4 часа сутринта на другия ден. Проверих във форума, фейсбука, изписваше, че не е влизала откакто е излязла от вкъщи. Пратих ЛС с въпроса "Къде си :)" Сутринта влизам и вижда, че се е логвала, но без отговор на въпроса. По-късно на обяд като влезе в скай започна да се държи студено. Не пращаше повече ония иконки с целувките и мечетата. Каза че имала излизане. После след няколко часа ми писа, но пак се държа странно. Измъкна се с извинението, че има да пере и я чакат гости. Вечерта нещата потръгнаха малко по-добре. Но на въпросите ми за нова среща казваше само "не знам". Спря скайпа преди да си кажем лека нощ. В неделята не си писахме. Последните 2 смс й ги пратих вчера. На единия отговори, на другия за среща - не.

Все пак аз си изиграх картите. Дали преиграх, времето ще покаже. Сега е неин ред.

Или с нещо съм я отблъснал, или друго се е случило. Не знам дали има надежда да се видим отново. Няколко дена страдах истински.
Понякога жените са много особени...

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 11:39 AM

ужаст... УЖАСТ... я вземи да прочетеш библията. срещата е минала добре, но след това си осрал пейзажа... ама така, че да не може да се изпере :D

[quote name='miserable' date='08 October 2009 - 10:01 AM' timestamp='1254985297' post='31731']
Преди повече от месец се запознах с едно момиче във форума на университета, в който бях приет. Карахме много безсънни нощи в стремежа си да комуникираме, защото, изглежда, си допаднахме. Разменихме си скайп и продължихме там. Споделихме си много тайни и станахме по-близки. Разменихме си и снимки и това допълнително ускори нещата. Лошото е, че тя е от друг град и се налага да пътува с железницата дотук. С брат си са в една квартира. Прибират се през уикендите.[/quote]

до тук... горе долу-добре :)

[quote]Когато по-миналата седмица пристигна в събота, ми прати SMS (да уточня - на различни мобилни оператори сме) с уговорката да се видим на следващия ден. Нямаше точен час, само каза за следобяд. Дойде неделята и стана обяд. Знам, че спи до късно, затова реших да изчакам със следващото съобщение. Пратих го, но получих отговора, че вече се е уговорила с колежки за кафе, тъй като трябва да опознае хората от групата си. Все пак беше деня преди откриването на уч. година. Дотук добре, задрасках неделята.[/quote]

е кое му е доброто??? оставил си срещата недоуточнена, което значи "евентуална", което пък значи, че ще излезе с теб, ако не си намери нещо по-интересно за вършене... прав ли съм?? май фактите го доказват. от друга гледна точка ми изглеждаш "нииди"... ти стоиш до последно и я чакаш без да сте се разбрали нищо??? а ако ти каже "ми са немоа"... довечера... ти кво?? тепърва ще звъниш на френдове да се преразбирате да се видите сега, а не довечера?? луд ли си... планирайте си малко нещата и най-вече времето ;) аа да и кво като сте на различни оператори, че неможах да зацепя??

[quote]Остана за понеделник, но покрай многото хора не можахме и тогава да се видим. След като ни пуснаха й пратих SMS и получих отговор, че са пак на кафе тя и другите нейни колежки от другите градове.[/quote]

втори опит... несполучлив... демек "лошо"

[quote]Като "малцинство" е нормално да се крепят.[/quote]

в момента я оправдаваш нея пред се*е си... демек - самозалъгваш се... демек "по-лошо"

[quote]Разбрахме се да й звънна направо вторник след края на занятията. Обеща, че ще вдигне и така стана. Този път се срещнахме и бях много щастлив. Надмина всички мои очаквания. Обиколихме крайбрежието и седнахме на една буна под лунната светлина. Беше романтично. Тя имаше силно желание да види морето. Показах й го. Спретнахме си разходка, която продължи повече от 2 часа. Държахме се под ръка, разменяхме си целувки и прегръдки. Дойде време за прибиране и стигнахме до същото място, където се срещнахме. Там запоследно се прегърнахме и целунахме и тогава тя ме пита "ти ли тръгваш първи или аз?" Отвърнах й с: "ти" (дали не беше грешка?).[/quote]

от третия опит. номера е да звъннеш един път и да се разберете. кратко и ясно. не да и се молиш всеки следващ ден и да прехвърляте за следавщия и за следващия, щото тя си прави някакви глупости, а ти нямаш никакви други нагажименти и стоиш на телефона и я чакаш... "нииди" ;)

[quote]Предварително ми беше кзала, че брат й е подготвил купон у тях, което не й харесвало много. След като й пратих SMS по-късно от вкъщи, че съм се прибрал и че й благодаря за хубавата вечер, отговор не получих.[/quote]

за кво си го пратил това?

[quote]Притесних се, че може нещо да е станало, все пак ако съквартирантите са употребили повече алкохол... На другия ден й пратих SMS с въпроса дали можем да се срещнем и да отидем на кафе. Не отговори. Звънях 3 пъти в интервал от 15 мин, пак нямаше отговор. Оставих нещата така. Реших да не досаждам.[/quote]

прекалил си... досадник такъв :D защо си и пратил смс??? какъв е смисъла от тия тъпи смси освен за ебавки или някакви двусмислени неща... демек ебавки. нали трябва да си пратите по 18 смс за да се разберете... одучи се от тия тъпи смси! и след това ми обясни защо след като си и пратил смс и тя не ти е отговорила си и звънял 3 пъти и то през 15 мин??? тя те е помислила не само за досадник, а и за психпат, да знаеш. кажи ми каква е логиката, че не зацепвам... пак?? или моя процесор нещо остарява :D

[quote]Прибрах се с не много добро настроение. Не бях гладен и хапнах много малко. Легнах си и по-рано.[/quote]

бла бла бла
...

...

[quote]Следващият ден мина по същия начин, не съм я търсил, нито пък тя мен. Вечерта й пратих отново SMS с въпроса дали е добре и да не се е случило нещо, започнах да се притеснявам.[/quote]

вечерта не е от деня така ли??? е то оставаше да продължиш още от сутринта :D

[quote]След няколко минути пристигна отговора който гласеше "dobre sum ama taq sedmica po cql denq spq zaradi tiq lekcii sutrin. dnes bqh ot 7 30. moje6 da spi6 spokoino.:)" В следващия SMS каза, че ще се прибира на следващия ден рано и да сме внимавали с телефоните, че сметките станали много големи.[/quote]

в превод добре съм ама не ми се занимава с теб повече... [u]моляте и ти да не ме занимаваш[/u]. ако не друго, то поне не е груба :D

[quote]Е, очевидно е изтървала първите 2 влака, но по мои изчисления да се прибере най-късно в 23:00 h. Оказа се, че това е станало в в 4 часа сутринта на другия ден. Проверих във форума, фейсбука, изписваше, че не е влизала откакто е излязла от вкъщи. Пратих ЛС с въпроса "Къде си :(" Сутринта влизам и вижда, че се е логвала, но без отговор на въпроса.[/quote]

аха... разбирам... държиш и сметка понеже ти е жена и имате деца ииии... :D пич тука вече тотално си изгърмял шансовете... ти си обсебен от нея и успоредно с това си нииди

[quote]По-късно на обяд като влезе в скай започна да се държи студено. Не пращаше повече ония иконки с целувките и мечетата. Каза че имала излизане. После след няколко часа ми писа, но пак се държа странно. Измъкна се с извинението, че има да пере и я чакат гости. Вечерта нещата потръгнаха малко по-добре. Но на въпросите ми за нова среща казваше само "не знам". Спря скайпа преди да си кажем лека нощ. В неделята не си писахме. Последните 2 смс й ги пратих вчера. На единия отговори, на другия за среща - не.

Все пак аз си изиграх картите. Дали преиграх, времето ще покаже. Сега е неин ред.

Или с нещо съм я отблъснал, или друго се е случило. Не знам дали има надежда да се видим отново. Няколко дена страдах истински.
Понякога жените са много особени...[/quote]

ти си си осрал картите :D не си ги изиграл. не че си преиграл, а направо...

виж няма смисъл от повече критика. прочети библията. всички сме били като теб. тая мацка я забрави. и карай напред... има много много да се дялка по теб и да учиш :D а с две думи срещата е била добра... щом сте се целували. обаче, след това за три дена си я търсил 1897582750275092 пъти по тела, смси, скайп, фейсбук, форуми... малко е плашещо. :D повече не я търси... няма шанс.

приеми това като градивна критика.

Успех :D

#3 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 12:05 PM

Или с нещо съм я отблъснал, или друго се е случило. Не знам дали има надежда да се видим отново. Няколко дена страдах истински.
Понякога жените са много особени...


Прекалил си с вниманието и СМС-ите. Каквото и да ти струва, повече не и пиши СМС, скайп, фейсбук т.е. пълен игнор. След седмица или две, можеш да и пишеш в скайп нещо леко, забавно, неангажиращо, без въпроси за срещи...Хващаш ли ми мисълта? Смени си подхода на 360 градуса. В момента и тичаш по задника..

Имам въпроси - Темата секс повдигана ли е /ако да, от кой/? Имаш ли дефект в говора/диалект? Какъв е стила ти на обличане и различава ли се от нейния?

Забелязвам, че си много подреден и стриктен. Липсва емоция в теб /аз поне не усещам такава/. Дори стила ти на писане е делови... Не, не е лошо да си подреден, стриктен и делови в работата/учението, но за личния живот, не. Лично мен, ужасно ме отегчава комуникация от този род, а за нещо повече /чувства, страст, емоции.../ да не говорим.

#4 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 05:26 PM

Прекалил си с вниманието и СМС-ите. Каквото и да ти струва, повече не и пиши СМС, скайп, фейсбук т.е. пълен игнор. След седмица или две, можеш да и пишеш в скайп нещо леко, забавно, неангажиращо, без въпроси за срещи...Хващаш ли ми мисълта? Смени си подхода на 360 градуса. В момента и тичаш по задника..

Тази си грешка я разбрах ясно.

Имам въпроси - Темата секс повдигана ли е /ако да, от кой/?

От двамата още по време на комуникацията ни в скайп.

Имаш ли дефект в говора/диалект?

Говоря правилен Български език :)

Какъв е стила ти на обличане и различава ли се от нейния?

Ако ме питаш конкретно за деня на срещата - беше след лекциите и бях с дънки, синя фланела и черен разкопчан анорак.

Забелязвам, че си много подреден и стриктен. Липсва емоция в теб /аз поне не усещам такава/.

Такъв съм, но на срещата се залях от емоции... Да не споменавам, че падна свезда и тя каза, че никога преди не е виждала такава. Отвърнах й да си пожелае нещо на ум. :D

Дори стила ти на писане е делови... Не, не е лошо да си подреден, стриктен и делови в работата/учението, но за личния живот, не. Лично мен, ужасно ме отегчава комуникация от този род, а за нещо повече /чувства, страст, емоции.../ да не говорим.

Ами не използвам в речника си изрази като "демек", "брато" и прочее.
Емоционален? Аз ако не бях, нямаше да се стигне до прегръдките и целувките. :)



Значи трябва да направя следното: спирам да я търся по какъвто и да е начин. Пък каквото стане?

#5 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 08:30 PM

ХАХА фланела - верна така се пише, ама тук на земята им казваме "тениски". А историята за "Свездата" ме изтреля на луната. Номер едно си. :)

Прочети отново постoвете на Don Kiko и dreams :)

#6 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 08:32 PM

ХАХА фланела - верна така се пише, ама тук на земята им казваме "тениски".

Аз така им викам.
Нещо против Варна ли имаш?

А историята за "Свездата" ме изтреля на луната. Номер едно си. :)

Печатна грешка.

Edited by miserable, 08 October 2009 - 08:35 PM.


#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 08:42 PM

Значи трябва да направя следното: спирам да я търся по какъвто и да е начин. Пък каквото стане?


НЕ! проблемда ти е в мисленето, а не в обличането. естествено, че няма да я търсиш, но не оставяй вятъра да те духа... прочети бибилията и след това темите тук. прилагай нещата, които четеш на пракитика. разшири си социалните контакти и най-вече тези с жените... няма как иначе да придобиеш опит. запознавай се с нови и нови хора и не тъпчи на едно място. това мисля, че е доста различно от "пък каквото стане"

за конкретната девойка... единствения начин според мен е тя да те потърси. да започнете на ново лека комуникация. и след седмица две да я поканиш някъде , където така или иначе ще ходиш... примерно на някакво парти или състезание или... де да знам. ако ти продължаваш да я търсиш все по-настоятелно с надеждата, че не си чете съобщенията, рискуваш не само да те блокира, но и да разкаже на приятелките си за теб... негативно.

и още нещо... dreams е съвсем права. перфектното е скучно... можеби трябва да добавиш в речника си думички като демек, аджеба, брато, аверче и други такива... или пък да разчупиш по друг начин сивия цвят :)

#8 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 08 October 2009 - 08:45 PM

може би трябва да добавиш в речника си думички като демек, аджеба, брато, аверче и други такива... или пък да разчупиш по друг начин сивия цвят :)


и тениска много държа :D

Edited by ABT, 08 October 2009 - 08:46 PM.


#9 svettt

svettt

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 01:22 PM

Колегите са ти казали, почти всичко, което си е за критика... Само ще добавя, начинът по който се държиш с мацката ми напомня на самият мен, когато започнах така да се каже да "зарибявам" момичета. Мисля, че трябва наред със социалните контакти, винаги да си имаш алтернативно момиче за излизане (и за ч*кане де) Най-доброто което можеш да направиш с сегашната девойка е: да те засече на някое кафе, дискотека, боулинг или където и да е другаде, но ти да бъдеш с друго момиче! Ще и покажеш, че си ценен и от други, а нали знаеш че "хората разбират какво губят, когато го изгубят". Трябва да се научиш да играеш с женската злоба и конкуренция и да направиш, така че телефонът ти да прегрява от жени!!!

п.с.Постави се на нейно място и се замисли... ако излизаш с момиче което ти е 50/50 (кефи те/ не те кефи) и тя започне да ти обръща прекалено внимание, няма ли да я зарежеш???

Мисля, че си демонстрирал ПРЕКАЛЕНО много "нийди" както казаха преди мен... там е най-най-най-най основната грешка! Остави я тя да тича след теб... прочети Библията и... може да си купиш "Играта" на Нийл Строс (аз разбрах някой пасажи от Библията едва след като прочетох книгата).

Личен съвет от мен е... остави я! Накарай я да ревнува, демонстрирай алфа поведение, ИЗЛИЗАЙ С ДРУГИ,... абе просто бъди ИГРАЧ!

п.с.2 НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ ИЗПРАЩАЙ СМС СЪЩИЯ ДЕН СЛЕД СРЕЩА В КОЙТО ДА ПИШЕШ, ЧЕ СИ ПРЕКАРАЛ ДОБРЕ И БЛА–БЛА! Тя си решава, че вече си нейн и се губи цялата тръпка!

Успех!

Edited by svetmar, 09 October 2009 - 01:24 PM.


#10 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 02:53 PM

Благодаря ви за съветите. Само да вметна - атеист съм :)

Днес на обяд ми писа по скайп. Пишеше доста както преди и беше приятелски настроена, захванахме забавни теми. Но само дето не използва иконките с мечетата и целувките. Отговарям огледално и има ефект.

И да, планирам среща с още 2 и трета в момента се опитам да заговоря. Тя е от нейната група :D

Edited by miserable, 09 October 2009 - 02:56 PM.


#11 svettt

svettt

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 06:46 PM

Благодаря ви за съветите. Само да вметна - атеист съм :)

Днес на обяд ми писа по скайп. Пишеше доста както преди и беше приятелски настроена, захванахме забавни теми. Но само дето не използва иконките с мечетата и целувките. Отговарям огледално и има ефект.

И да, планирам среща с още 2 и трета в момента се опитам да заговоря. Тя е от нейната група :D



Само така...! Скайп, мечетата и целувките не са това което ти трябва, ДЕЙСТВИЕ му е майката! В скайп, фейсбук и където и да е другаде в Уеб пространството трябва да ги използваш само за да изпробваш рутини и да повишиш интереса към се*е (например като не отговаряш много, много... или просто отговаряй половинчато) Създавай поводи за ревност, които обаче да не се потвърждават, пример: Казваш и че отиваш на кино. (ти може да отиваш да гледаш филма с 5 приятеля, но когато не и кажеш с кого, тя веднага започва да си мисли, че излизаш с момиче на кино)! Нямаш си представа колко лесно манипулативни са жените... внимавай само да не се пристрастиш към играта ;) ПРОЧЕТИ БИБЛИЯТА ДО КРАЯ (два пъти) На колко си години?

п.с. малко сложно стана, ако не разбираш нещо питай

#12 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 12:33 AM

Не ми я отваря тая библия. Директен линк ако може?
на 20 съм

#13 svettt

svettt

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 30 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 01:48 AM

http://donjuancentre...showtopic=11847

При мен всичко си работи :)

#14 New life

New life

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 12:06 PM

Мм, тръгна. Благодаря.

Снощи ми писа. Ето края на кореспонденцията:

[02:26:39] аз: отивам да си мия зъбите
[02:26:50] тя: ок
[02:26:52] аз: (skype)
[02:26:52] тя: май те задържах
[02:26:55] тя: извинявам се
[02:33:31] аз: задържа ме с цял един час
[02:33:37] аз: взе ми 1 час сън
[02:33:43] аз: имам торбички под очите
[02:33:50] аз: а като стана трябва да уча
[02:33:58] аз: че имам излизане след обяд
[02:34:10] аз: а и не съм се бръснал откакто се видяхме
[02:34:29] тя: съжалявам
[02:34:35] тя: да беше казал
[02:34:38] тя: извинявай
[02:34:46] аз: дължиш ми един час! :)
[02:35:00] аз: ае, лягам
[02:35:07] тя: лека нощ
[02:35:08] аз: лека и сладки сънища
[02:35:11] тя: и на теб
[02:35:17] тя: благодаря
[02:35:34] тя: (hug)

Брех, най-накрая да видя едно мече :D
Някакви забележки да имате?

#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 October 2009 - 12:13 PM

Колегите са си свършили работата суперски!
Просто не можеш да предположиш, какво приключение те чака точно зад ъгъла. Стига да имаш достатъчно голямо "Смело СЪРЦЕ" за да го изживееш.

Мъжете сме рационални, нашите мозъци са научени или се приучават да "решават проблеми". Хаха, за жените това не е така- те търсят проблема, който да им подкоси крачетата. Хаха! Възможно най-бързо ела на другия бряг, само те предупреждавам за "Проклятието на черната перла" (много филми гледам, ейййй)- НЯМА ВРЪЩАНЕ НАЗАД!!!
Така че избирай внимателно хапчетата ("The Matrix").

Edited by exort, 10 October 2009 - 12:16 PM.