Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 3 votes

Връзка с човек от друг град - има ли бъдеще и смисъл да се занимавам?


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#31 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 16 October 2009 - 02:49 AM

Да, необмислено и първично, спрямо емоциите и то не всички.

Sad3, харесвам мненията ти, но това не. Говорим за съжителство. Пак помисли, дали то трябва да е необмислено и първично..
Да, няма да се женят, той само ще се премести в друг град...нищо, че тя изобщо не е наясно...

Точно това имам предвид.Че какво има толкова да му обмисля? Нали по всяко време може да си се върне?
Ако му хареса,хареса,ако не,чупи се и готово.Не е толкова сложно.Важно е да слуша инстинкта си,не някакви рамки,където са поставени от обществото"няма да стане,щото е общоприето" и такива работи
За пример:Мойта мадама заеба всичко в бг,след като аз заебах всичко,което постигнах в Лондон заради нея.И сега градим заедно с нея разни неща. Просто в някои работи няма логика,която повечето търсят тук в сайтчето на пича.Той и сам ви казва в библията-да слушате се*е си.
А и пича досега постъпва правилно,с изключение,че се примирява само с едното ч**ане,при положение,че вече се е зарибил,или с други думи,страх го е и се е отказал от това,което ме надъха да драсна че инстинкта му е майката..

#32 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 October 2009 - 10:51 AM

Точно това имам предвид.Че какво има толкова да му обмисля? Нали по всяко време може да си се върне?
Ако му хареса,хареса,ако не,чупи се и готово.Не е толкова сложно.Важно е да слуша инстинкта си,не някакви рамки,където са поставени от обществото"няма да стане,щото е общоприето" и такива работи
За пример:Мойта мадама заеба всичко в бг,след като аз заебах всичко,което постигнах в Лондон заради нея.И сега градим заедно с нея разни неща. Просто в някои работи няма логика,която повечето търсят тук в сайтчето на пича.Той и сам ви казва в библията-да слушате се*е си.
А и пича досега постъпва правилно,с изключение,че се примирява само с едното ч**ане,при положение,че вече се е зарибил,или с други думи,страх го е и се е отказал от това,което ме надъха да драсна че инстинкта му е майката..

А ти с твойто момиче от колко време преди това се познавахте??? Не е от месец вероятно.

#33 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 16 October 2009 - 03:56 PM

аз лично за да заживея с жена ще има доста IF... ама какво ли разбирам аз...

От мното IF- чета накрая не остава никой. Май всички търсим "неродена мома", а за жените няма да разправям. Тия са като подивели магарета- не се видят че и за мис "наше село" не стават ами с претенции- млад, богат, хубав, чаровен, богат, с хурка над 18 см, богат, мил, обичащ децата, богат и т.н.
Това не е кастрене на бат'Кико, това е мнението ми.

#34 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 12:22 AM

всъщност никъде няма да ходя. може само да комбинирам едно гости за 2 дена при мойте роднини там и да съчетая и нея да я видя и това е...
рано е наистина да се говори за съвместно съжителство, още повече че не съм сигурен тя колко ме цени и какво има към мен. иначе естествено по всяко време мога да си хвана пътя и да се прибера. ще видим. за сега съм на стенд бай...

#35 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 08:42 AM

Точно това имам предвид.Че какво има толкова да му обмисля? Нали по всяко време може да си се върне?
Ако му хареса,хареса,ако не,чупи се и готово.Не е толкова сложно.Важно е да слуша инстинкта си,не някакви рамки,където са поставени от обществото"няма да стане,щото е общоприето" и такива работи
За пример:Мойта мадама заеба всичко в бг,след като аз заебах всичко,което постигнах в Лондон заради нея.И сега градим заедно с нея разни неща. Просто в някои работи няма логика,която повечето търсят тук в сайтчето на пича.Той и сам ви казва в библията-да слушате се*е си.
А и пича досега постъпва правилно,с изключение,че се примирява само с едното ч**ане,при положение,че вече се е зарибил,или с други думи,страх го е и се е отказал от това,което ме надъха да драсна че инстинкта му е майката..


sad, никой тук не говори, че lsd трябва да се движи в рамки поставени от нас /обществото. Тук само си даваме мнението, ако ние сме на негово място, какво бихме направили. Живота си е негов, решението също.

Относно примерът ти - явно си забравил терзанията си преди година, две /радвам се за което/. Само не се опитвай да ни убедиш, че си скочил просто така, без да мислиш..
Имам един въпрос - какво постигна в Лондон? А тя какво заряза в БГ? В профилът ти пише - London,UK?
Ако беше постигнал нещо наистина трудно за London, надали щеше да го зарежеш с лека ръка, а и факта, че сте там говори друго...

Зарибил...Даа, тази така актуална думичка в днешно време.. :) Въпроса е - взаимно ли е зарибяването? Все пак съжителството предполага двама или греша? Инстинкт казваш, ок, но преди него май трябва да се случат и други неща, а тук липсват.
Кога според теб трябва да мисли и кога да чувства? Когато някой слънчев ден, тя го посрещне с думите - ще ставаш татко...? Май ще е гадничко да мисли чак тогава, защото тогава ще мисли за собствения си задник в зависимост от това, какво ще почувства разбира се...

Ние тук не се опитваме да го откажем. Просто не е нужно да бърза..Един месец е ужасно малко време за каквото и да е решение.
Иначе, главата си е негова, задника също и като му е кеф.. да ги разбива.

Това което сами си направим, никой друг не може да ни го направи!

ПС - Преди да пишеш пак, направи един бърз преглед на този пост http://donjuancentre...indpost&p=31822


рано е наистина да се говори за съвместно съжителство, още повече че не съм сигурен тя колко ме цени и какво има към мен.


Добре дошъл отново! :)
Моята връзка с човек от друг град завърши с брак, който продължава и до днес, но при нас имаше всичко, което при теб липсва.

Пожелавам ти успех! :)

#36 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 17 October 2009 - 06:04 PM

:) :) :)
искам и при мен да го има и да се оженя за нея... ;) :D :D

#37 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 24 October 2009 - 10:35 AM

sad, никой тук не говори, че lsd трябва да се движи в рамки поставени от нас /обществото. Тук само си даваме мнението, ако ние сме на негово място, какво бихме направили. Живота си е негов, решението също.

Относно примерът ти - явно си забравил терзанията си преди година, две /радвам се за което/. Само не се опитвай да ни убедиш, че си скочил просто така, без да мислиш..
Имам един въпрос - какво постигна в Лондон? А тя какво заряза в БГ? В профилът ти пише - London,UK?
Ако беше постигнал нещо наистина трудно за London, надали щеше да го зарежеш с лека ръка, а и факта, че сте там говори друго...

Зарибил...Даа, тази така актуална думичка в днешно време.. :) Въпроса е - взаимно ли е зарибяването? Все пак съжителството предполага двама или греша? Инстинкт казваш, ок, но преди него май трябва да се случат и други неща, а тук липсват.
Кога според теб трябва да мисли и кога да чувства? Когато някой слънчев ден, тя го посрещне с думите - ще ставаш татко...? Май ще е гадничко да мисли чак тогава, защото тогава ще мисли за собствения си задник в зависимост от това, какво ще почувства разбира се...

Ние тук не се опитваме да го откажем. Просто не е нужно да бърза..Един месец е ужасно малко време за каквото и да е решение.
Иначе, главата си е негова, задника също и като му е кеф.. да ги разбива.

Това което сами си направим, никой друг не може да ни го направи!

ПС - Преди да пишеш пак, направи един бърз преглед на този пост http://donjuancentre...indpost&p=31822




Добре дошъл отново! :)
Моята връзка с човек от друг град завърши с брак, който продължава и до днес, но при нас имаше всичко, което при теб липсва.

Пожелавам ти успех! :)

Братле,не ми казвай,че и ти не си минавал през подобна като моята ситуация :naughty:
Под зарязал всичко имам предвид,че една сутрин станах,седнах пред лаптопа и купих билет за Бг,оставяйки роднини и работа,тръгнах просто така.Висях 6 месеца в мизерия в Бг,работейки на смяни в химически завод.Питаш какво съм постигнал тук?Ми нищо,просто живея в стандарт,който ми допада,работя нещо,което ми допада,бръмчим наляво надясно(е-по-другата седмица малко разходка до Мадрид),тука имам повече и по-истински приятели,отколкото в Бг...
Към Бг не сме ходили от година и половина,няма и желание за това.
Това мисля,че обяснява донякъде,защо в профила ми пише Лондон
Прав си за това,че трябва още доста неща да се случат при тях,за да се стигне до съжителство,но слушайки повече инстинкта,шансът да се представи по-добре е по-голям и каквото трябва да се случи,то ще стане.Както даде мен за пример,виж ми постовете от преди,какви са размисли и страсти.То не беше мислене,то не бяха стратегии...
Винаги е било,колкото повече мисля,толкова повече оплитам конците,затова хоп-по течението,и никакъв не го мисля.
Едит:Какво и е на думичката "зарибих"? :D

Edited by sad3, 24 October 2009 - 10:45 AM.


#38 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 October 2009 - 01:42 PM

но слушайки повече инстинкта,шансът да се представи по-добре е по-голям


абсолютно... стига обаче инстинката му да е доказан :naughty: иначе е по-вероятно да го подведе... и това се отнася до всички :)

#39 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 25 October 2009 - 11:33 PM

случая има развитие, но ще разказвам утре...

#40 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 31 October 2009 - 11:50 PM

случая има развитие, но ще разказвам утре...

Утре дойде, а теб те няма. Стискаме палци да са те оставили бездиханнен върху дюшека на пода.
( Така правех докато бях студент- да не къртим леглото и да не будим съседите, свалях дюшека на пода и няма да Ви казвам в какъв тепих се превръщаше. Хаха, много пот, много хватки. Да живее акадимичната общност!!! )

#41 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 01 November 2009 - 12:07 AM

като се видяхме правихме любов и първата вечер и втората въпреки че втората имаше един гост на съседното легло ама той беше пиян а тя се прави че и се спи...
като цяло тенденцията която ще прокарвам аз е все повече и повече секс и докарване до оргазъм на мацката поне 2 пъти на вечер...
иначе този път като ме посрещна по-топла беше и повече ме желаеше поне така показа, после всичко пак беше наред пак неразделни и се забавлявахме добре и двете вечери...

но като си е в нейния град се държи по дистанцирано по телефона и по-хладно, били сме избързвали с много неща, не ме била познавала достатъчно добре, не можела да се отпусне напълно пред мен за тия 2 месеца дето се познаваме, някакви закани че повече няма да ми позволява такива по интимни неща; като се видяхме пък като и ходих на гости изобщо не даде да я целуна по устните, а само по лицето и врата, верно беше изморена след нощна и не се беше нагласила но не знам дали това е причината. пред приятелите и в нейния град не показа че имаме някаква връзка, в смисъл никакви физически показатели като да ме хване за ръка или нещо подобно, все едно сме некви приятели само, знам ли нормално ли е това... в свищов е по отпусната и се държи по топло с мен, а в стара загора е по студена и резервирана (според една нейна приятелка е знаела че така ще прави, защото се притеснявала от хората в СТЗ, заради бившия и когото го знаел целия град некви такив апростотии)

всъщност все тая, ще си карам лека полека и докъдето стигнем, няма да давам много зор вече - но пък за къде да чакам и секс ако спрем да правим и като спредм да се целуваме - каква връзка имаме? направо се колебая като се видим дали да тръгвам да я целувам пак аз първи или да изчакам някакви индикатори от нейна страна и да се държа по-студено и резервирано.

днес малко я тествах, като и викам че знам някои неща за нея и тя веднага ми звъни и какви неща, хубави или лоши съм рзбрал, какво по-точно? само интриги били въртели общите ни познати някакви такива истории... и изглеждаше афектирана от това.

Edited by lsd, 01 November 2009 - 12:11 AM.


#42 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 01 November 2009 - 10:21 AM

...
но като си е в нейния град се държи по дистанцирано по телефона и по-хладно, били сме избързвали с много неща, не ме била познавала достатъчно добре, не можела да се отпусне напълно пред мен за тия 2 месеца дето се познаваме, някакви закани че повече няма да ми позволява такива по интимни неща; като се видяхме пък като и ходих на гости изобщо не даде да я целуна по устните, а само по лицето и врата, верно беше изморена след нощна и не се беше нагласила но не знам дали това е причината. пред приятелите и в нейния град не показа че имаме някаква връзка, в смисъл никакви физически показатели като да ме хване за ръка или нещо подобно, все едно сме некви приятели само, знам ли нормално ли е това... в свищов е по отпусната и се държи по топло с мен, а в стара загора е по студена и резервирана (според една нейна приятелка е знаела че така ще прави, защото се притеснявала от хората в СТЗ, заради бившия и когото го знаел целия град некви такив апростотии)
...

@dreams, имаш ли някакво предчуствие/мнение за горното?
Като слушам какви ти ги е наговорила... ще си помисля че си търси оправдание. Но по-скоро не го прави. Май наистина има проблеми момичето, които й пречат да те приеме/признае.

...
днес малко я тествах, като и викам че знам някои неща за нея и тя веднага ми звъни и какви неща, хубави или лоши съм рзбрал, какво по-точно? само интриги били въртели общите ни познати някакви такива истории... и изглеждаше афектирана от това.
...

Мисля че момичето е объркано, нерешително и донякъде немотивирано. Подкрепяй я, бъди до нея, интересувай се от нея, но каквато и да е тя не позволявай тя да те обърка. Имаш си път, следвай си го. Ако пътищата ви се разделят в един момент, бъди готов да си продължиш по своя. Просто не ставай нечий курбан :)))

#43 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 04 November 2009 - 05:39 PM

Утре дойде, а теб те няма. Стискаме палци да са те оставили бездиханнен върху дюшека на пода.
( Така правех докато бях студент- да не къртим леглото и да не будим съседите, свалях дюшека на пода и няма да Ви казвам в какъв тепих се превръщаше. Хаха, много пот, много хватки. Да живее акадимичната общност!!! )


Хехе ;) Готино, аз също спя на матрак директно на пода :D Дори преди време ми беше дошла музата да измислям такова легло, което да има механизъм, позволяващ на матрака да стъпи на пода след лягане. Идеята е хем да се премахне неудобството да ставаш и сядаш на толкова ниско, хем да се запази стабилността на контакта с пода без допълнителни конструкции. Комбинацията с френски прозорец е задължителна. Жалко, че засега няма развитие. Може би трябва да се мисли за някаква цена като за студенти :D

ПС: lsd, братле... Всичко е много просто, сложното е единствено да вземеш решение без никога да се съмняваш в него. Тоест да бъдеш сигурен в себе си. От моя гледна точка: сигурно допускал съм адски много грешки, правил съм големи глупости и т.н., но в момента не мога да се сетя за нещо за което да съжалявам. Не защото няма такова нещо в действителност, а защото знам, че това си е моето решение и ще стоя зад него докрай.

Edited by Cmacu, 04 November 2009 - 05:44 PM.


#44 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 06 November 2009 - 08:01 PM

Аз не мойм да разберем... Защо природата е направила тъй щото да се изисква толкова много усилия двама човеци по едно и също време да бъдат влюбени един в друг (разбира се). Направо трябва да има слънчево и лунно замъмнение в този момент за да се случи.
3 дни яли, пили и се "веселили" май си остава само в приказките.