Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 3 votes

Връзка с човек от друг град - има ли бъдеще и смисъл да се занимавам?


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 06 October 2009 - 04:57 PM

До сега не съм имал приятелка, която да е от друг град и да живее там, т.е. да сме разделени така. Аз съм от Плевен, тя от Стара Загора... запознахме се покрай студентството и ще се виждаме по изпити, отделно тя казва че ще идва на гости като е в почивка и не е на работа. Аз и казвам че ще отида и аз за няколко дена при нея, сега скоро. Тоест ще се виждаме през 1-2 седмици по 2-3 дена някъде... Сигурен съм че има колеги минали през тоя казус и могат да споделят впечатления и опит. Наистина на мен ми е гадно, защото не сме заедно както когато бяхме на очните всеки ден, но се чуваме всеки ден по телефона дори 3-4 пъти - към половин час и повече приказваме, това всеки ден. Има обаче изгледи да отида при нея за известно време или тя да дойде при мен... Аз като цяло искам да съм с нея и да имаме връзка а не да остана с тоя 1 месец дето сме били заедно и ми е тъпо тук да и изневерявам, да зарибявам други момичета и да правя по така неща, защото знам че чувствата ми ще загинат ако го направя и за това и не го правя... В смисъл правя го, но до известни граници, не ч**ам тук в моя град чужди... Изглежда и тя има чувства защото ги показваше като бяхме заедно, търси ме всеки ден говори кога ще се видим и как ще сме заедно... От цялата работа има 1 гадно нещо и то е че не се случват нещата СЕГА, а все в бъдещ момент ще бъдат. Има и друго гадно нещо, че много рапорти съм и дал до сега и съм се прецакал яко... аз и давам рапорти, тя по-малко и по-рядко... което говори за спад на интереса вероятно...

Има ли смисъл това според вас и какво да си мисля?
Как ще коментирате моя случай? Какви са ви прогнозите?

Хахаха, въртят ми се бая варианти в главата и каквото кажете вие туй ще направя, натам ще се наклони везната... :whistling: :lol: :D
Темата е действителна между другото, и наистина размишлявам върху това.

#2 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 06 October 2009 - 10:06 PM

Я ми кажи като си написал катерене, къф е смисъла да се правиш на спайдърмен и да се потиш като муле по скалите?**?
Я сега този отговор (който ми е ясен) си го напиши сам в темата и всичко ще ти светне.

#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 06 October 2009 - 10:21 PM

Хахаха, въртят ми се бая варианти в главата и каквото кажете вие туй ще направя, натам ще се наклони везната... :D :D :D


Дано да не живееш нависоко, защото моят съвет е да скочиш от терасата. :D

Иначе сега сериозно... никой тук не може и не трябва да ти казва какво да правиш. Явно имаш някакви чувства към момичето, щом не й изневеряваш. Моят съвет е, ако чак толкова много държиш на нея, пробвай как ще тръгнат нещата. Срещнете се един-два пъти, къде в Плевен, къде в Стара Загора, ако не ти се хареса чувството по-добре я зарежи, вместо да се залъгваш. Ако пък не ти е проблем да се виждате през няколко седмици и това ти носи хубави емоции нищо не ти преди да продължаваш да вървиш напред, а накъде ще те отведе този път това вече никой не може да знае. :)

Имаш си глава на раменете. Както каза lsd ти вече знаеш отговорът, просто те е страх да го признаеш, защото ще трябва да пуснеш питомното и да гониш дивото.

Сега ми дойде и друга идея... ако ти писне да пътуваш и да чакаш, тръгни да си търсиш ново завоевание. Като го намериш, късаш в дистанционната любов и си продължаваш безгрижно и щастливо с новото мунуки. :D

Хайде успех! И не взимай съветите във форумът прекалено насериозно. Общо взето само си чешем езиците, ти със сигурност си имаш собствена концепция и ще намериш доводи, които да я подкрепят, независимо какви съвети ще получиш. :)

#4 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 06 October 2009 - 10:38 PM

Я ми кажи като си написал катерене, къф е смисъла да се правиш на спайдърмен и да се потиш като муле по скалите?**?
Я сега този отговор (който ми е ясен) си го напиши сам в темата и всичко ще ти светне.


Ами заради тръпката, адреналина, страха ако щеш че ако паднеш ще се контузиш най-малкото...
Много ме кефи катеренето ама напоследък нямам време и не катеря много.

Ама тръпка в чакането да се видиш с 1 човек има наистина ама не знам и аз няма да е вечно така... Ще видя за сега няма да избързвам, а ще изчакам малко да видя как ще се развият нещата като се видим пак сега на 8ми и после какво ще направя, сигурно ще отида на гости там и след това гости ще станат ясни нещата дали може да се премине към ЛТР или е безсмислено и да си ходя тук с други, а с нея да се разделя... или и с нея и с други *ама трябва да ликвидирам чувствата към нея* за туй викам че много варианти има а за терасата - никогааа... :)

тук помня смътно че преди имаше теми в които се изказваха по старите кучета дето пишат от 4-5г че за ЛТР няма как да стане да сте от различни градове, ще се провалят нещата и точно тия спомени за тия коментари породи размишления на тази тема днес... ама няма да мисля много а ще реша скоро какво да правя. Като цяло бързо се разлюбвам и сигурно защото не съм имал дълбоки чувства или съм noob... но ще пробвам може да мисля тъй понеже не съм имал някакви дълги връзки с години :) :D :D

Благодаря за съветите и особено за мнението на ИталианМайк... ще забавя малко решенията до 1 месец най много...

Edited by lsd, 06 October 2009 - 10:47 PM.


#5 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 06 October 2009 - 11:44 PM

lsd, братле, намери ме в скайп и ще ти обясня някой неща по темата...преживял съм подобни ситуации няколко пъти и мисля, че има какво да те посъветвам :)
skype: zasmukan
:)

#6 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 07 October 2009 - 02:13 AM

ок. моя е Purple Haze
аз те добавих вече... като влезнеш сподели съветите братленце...

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 October 2009 - 07:49 AM

аз не разбрах защо трябва да решаваш нещо?? отпусни се по течението и виж до къде ще те отведе :) да създаваш нероден Петко... че е по-вероятно връзката да се прецака, това е факт... нооо заради това да не опиташ... е за бой :D

единственото, което ме притеснява, е това че оставяш всички други... това автоматично води до самозалъгване, вманиячаване, дълго анализиране и обмисляне, което отново връща на самозалъгване... и от там вече, ако не се получат нещата ще извиеш като... :D

живота си тече, но ти си водещия в него. не се ограничавай с тази девойка, пък ако ви е писано :)

#8 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 07 October 2009 - 11:52 AM

аз не разбрах защо трябва да решаваш нещо?? отпусни се по течението и виж до къде ще те отведе :) да създаваш нероден Петко... че е по-вероятно връзката да се прецака, това е факт... нооо заради това да не опиташ... е за бой :D

единственото, което ме притеснява, е това че оставяш всички други... това автоматично води до самозалъгване, вманиячаване, дълго анализиране и обмисляне, което отново връща на самозалъгване... и от там вече, ако не се получат нещата ще извиеш като... :D

живота си тече, но ти си водещия в него. не се ограничавай с тази девойка, пък ако ви е писано :)


Това кефииии... Много много разумно.
Единственото, което бих те посъветвал е да не отиваш да живееш в нейният град. Това е риск, който си струва да поемеш единствено когато си на 200% сигурен, а случая не е такъв. Всъщност ако не искаш да я загубиш недей да правиш големи жестове към нея. Това неминуемо ще прецака всичко.
И още нещо... сравнението с катеренето е супер нелепо и безмислено. Двете неща нямат абсолютно нищо общо. Защото общуването с жената не трябва да е като мъчение за мулето за да стигне до върха, а също толкова голямо удоволствие. И докато в единият случай единствената причина поради, която си заслужава да се катериш е заради тръпката и адреналина, заради несигурността в успеха. В другия случай най-вече сигурността е най-добрата причина.

#9 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 12:57 PM

Нищо няма да стане,така си и един вид като резерва,тръпка,стимул,и ти докато се чудиш какво да правиш,тя усилено търси своя принц на бял кон.
Плюс това,и знаеш,никоя жена не издържа дълго без секс
Този извод произхожда от преживяно,не от логика..

#10 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 01:37 AM

Този извод произхожда от преживяно,не от логика..

Добре, че не всички имаме такива преживявания. :)

lsd, ако не пробваш, няма да рабереш. Не обичам тотото, а ти това ни караш да играем...Заложи си задника, че поне да имаме стимул :D

Познавам много хора, които са от различни градове и си живеят заедно. Избора си е твой. Ти какво искаш?
Освен това, смятам, че е твърде рано да си задаваш такива въпроси. Поддържайте връзката такава, каквато е в момента - срещи чат пат, интрига, загадка, емоция... С времето отговора сам ще дойде.

#11 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 02:20 AM

Добре, че не всички имаме такива преживявания. :D

lsd, ако не пробваш, няма да рабереш. Не обичам тотото, а ти това ни караш да играем...Заложи си задника, че поне да имаме стимул ;)

Познавам много хора, които са от различни градове и си живеят заедно. Избора си е твой. Ти какво искаш?
Освен това, смятам, че е твърде рано да си задаваш такива въпроси. Поддържайте връзката такава, каквато е в момента - срещи чат пат, интрига, загадка, емоция... С времето отговора сам ще дойде.

Как живеят заедно и са от различни градове бре,момко? Ти чупи всички теории за пространство :)
След твоя пост се замислих дали преживяното не е илюзия и не съм луд,честно :D

#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 October 2009 - 02:40 AM

Някой да е гледал филма "Разделени заедно". В момента кой филм гледаме?, хахаха. Това да живеят заедно пък да са в различни градове... хи-хи. Между другото си е истина- просто зависи от къде ще го погледнеш- "Истината е като двете страни на една монета"- каза Мечо Пух или май не беше той.

lsd, явно ти си мъжа във вашите отношения. Ти водиш. Заложи нещо... ама не задника си (твърде гейско е, ша ма прощаваш).
Ако искаш заложи на няколко места, уффф, вярно, ти си влюбен, ми почакай тогава. (За мен да си влюбен е свещено чувство и докато не премине, никой няма право да го разваля).

Ман, каквото има да ти предлага живота си го хапни, пийни, изиграй, почувствай, влюбвай, обичай и така нататъка. Като му дойде дебелото, тогава вече почвай да мислиш, или малко преди това. Стига си ревал за Нероден Петко.

Напред смело с рогата и ползвай предпазни средста!

#13 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 03:19 PM

Exort, скъпи, уникален пост, браво!
На момчето кво да кажем, вие всичко сте си му казали, кой направо, кой по дългия път. Извода е един - живей, отдай се на мига, пък после ще сърбаш, тва е. Никога не се отказвай от готино и позволено изживяване! :)

#14 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 10 October 2009 - 03:26 PM

Как живеят заедно и са от различни градове бре,момко? Ти чупи всички теории за пространство :)
След твоя пост се замислих дали преживяното не е илюзия и не съм луд,честно :D


Хахахах не уточних, защото това се подразбира.
Като му дойде времето, си вземат решенията и си живеят в един от двата града. В случая трябва да сме многоооо далеч от такива мисли т.е. все още не виждам пълноценна връзка. Сметката не се прави без кръчмаря.


ПС- Някой да оправи бъговете в новия скин. При писането на постове е дразнещо. Само не ме карайте да давам отчет кво бачка и кво не. Пробвайте с опера и експлорер и ще разберете.

#15 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 11 October 2009 - 01:33 AM

ПС- Някой да оправи бъговете в новия скин. При писането на постове е дразнещо. Само не ме карайте да давам отчет кво бачка и кво не. Пробвайте с опера и експлорер и ще разберете.

Този някой не съм аз (гузен негонен бяга). Според мен master-DJ е налял новия софтуер като някои възможности са останали неконфигурирани. Ще пиша на админа да видим той какви права има.