Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дали проблема е в моите действия


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 12:15 AM

Преди известно време бях написал една тема за 3-ка с две кошийки която не се осъществи... Минах на принципа разделяй и владей и няколко пъти се виждам с едната комшийка (тази по която си падам от доста време просто или тя е заета или аз) както и да е .. Излизахме няколко пъти само кафе... когато дойдат заедно в нас (сама не беше идвала до днес) приятелката и си играе на компютъра а ние се закачаме на леглото... когато посегна да я целуна бяга , когато посегна да я събличам ми маха ръката .. както и да е има си приятел миналия четвъртак ми каза да не я занимавам до неделя защото ще си е в града (той учи в друг град) и аз не съм я търсил ... тази вечер я засякох всичко хубаво :doh: приятелката и с слезе на 4-тия а тя и аз живеем на по - горните етажи поканих я в нас под поредтекст че ще играем една игра седнахме играхме 20 - 30 мин стана и безинтересно и се реших да започна пък каквото стане ... лека по лека като детска игра стигнахме до леглото легна и почна аз ще тръгвам аз казвам ключа е в мен (извадих от вратата ключа и си го сложих в джоба) стоя 2 часа на леглото но нищо тръгвам да я закачам маха ми ръката слагам нейната някъде тя се дръпва посягам бяга ... накрая и се обадиха (на 18 г е) да се прибира и тя си тръгна.. Въпроса е подхода ми ли е грешен или прсто момичето иска да откаже .. аз ли немога да си поискам като усети , че се дразни и се изпарява вече 2 - 3 пъти го прави тоя номер винаги едно и също стоим на леглото дразня я предния път се подмокри стана изведнъж каза отивам да вечерям и не се върна.. Благодаря предварително за тъпението да изчетете цялата тази простотия много се изнервих вътрешно от факта , че съм и набрал на леглото и че я дразних 2 часа и половина и си тръгна .. на 30-ти имам РД бъзикам я докато слизаме м/у етажите поне един подарък за РД_то ми да напраиш ;) тя казва ще си помисля незнам ... и т.н. както и да е какво мислите имам ли шанс или просто момичето ме приема някак на майтап.. Преди акто пиеше щеше да е по лесно тогава нямаше да се замисля имах възможност преди година и нещо с нея но тогава още не беше била с момче и пак избяга ..

Целя да изградя някакво доверие.Т.е. да знае , че ако има нещо няма да се стигне до нейния.. но май нищо просто не ме иска достатъчно или незнам .. Много ми харесва но май само с харесването ще си остана :(

#2 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 06:03 AM

Не те познавам, не те знам що за натура си, но по писането ти не ми правиш особено добро впечатление и 100% ми изглеждаш като нееди. Прекалено много внимание си и отделил, това е оснавата на грешката ти. По писането ти, тая мома в момента е на границата на съвеста да бъде или не - курва, ако действаш по-мъжки (спри да я търсиш за известно време и талк то отхер 4икс) може и да ти пусне- инак си й играчката за повдигане на самочувствието

#3 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 02:26 PM

Грубо е да криеш ключа, аз съм сигурна, че не си искал да я уплашиш, но това определено я е отблъснало.
Ако не те желае някоя жена е гадно да й кажеш "Направи ми подарък". Това никога няма да ме накара да си легна с някой, ако ще да е световен ден на благотворителността. Това звучи секси, ако вече имате интимни отношения, тогава тя сама ще иска да ти направи няколко подаръка, ако щеш :(
Това са ти гафовете за мен. Сега нека мъжете ти кжат какво да направиш, за да излезеш като готиния съсед от положението, а не да те е срам да се разминавате в коридора за в бъдеще :doh:

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 02:32 PM

ти си гонещия, а не би трябвало... смени подхода и ако пак не стане я остави. или си в бест френдс или си в дълбоките резерви :doh:

тъпо е да я ръчкаш, при положение, че не проявява интерес... тъпо е и да я заключваш като... :( кученце (от личен опит). или я провокирай тя да гони или... туту е финито

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 06:54 PM

Мдам това ми се струва достатъчно правилно просто ще я оставя да ме потърси когато реши :doh: ...
И без това напоследък имам доста други алтернативи :( и .. най - вероятно ще отида другата седмица до училището и и ще забия първата която ми хване окото докато си говорим ;) мисля , че ще се почуствам по - добре от това ;) най - малкото ще се оредя :)

#6 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 September 2009 - 09:58 PM

...
И без това напоследък имам доста други алтернативи :doh: и .. най - вероятно ще отида другата седмица до училището и и ще забия първата която ми хване окото докато си говорим :) мисля , че ще се почуствам по - добре от това :( най - малкото ще се оредя ;)

Айде да вземеш да стъпиш малко на земята. Стига си фърчал. Хладна увереност ти трябва, а не приповдигнат ентусиазъм.
И още нещо. Имал си дълга връзка, ОК, чели сме ти темите. Искам да споделя нещо... колкото е дълга връзката, горе-долу толкова време ти трябва да се възстановиш. Наскоро го чух това и малко зяпнах. Ако да не е вярно на 100%, има части истина. Така че нямаш много избор- ще минеш през всичко, което ти предстои, докато ти просветне. Стискам ти палци.
Гради правилното светоусещане и никога не изоставяй изграденото.

Edited by exort, 29 September 2009 - 10:00 PM.


#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 10:14 PM

Айде да вземеш да стъпиш малко на земята. Стига си фърчал. Хладна увереност ти трябва, а не приповдигнат ентусиазъм.
И още нещо. Имал си дълга връзка, ОК, чели сме ти темите. Искам да споделя нещо... колкото е дълга връзката, горе-долу толкова време ти трябва да се възстановиш. Наскоро го чух това и малко зяпнах. Ако да не е вярно на 100%, има части истина. Така че нямаш много избор- ще минеш през всичко, което ти предстои, докато ти просветне. Стискам ти палци.
Гради правилното светоусещане и никога не изоставяй изграденото.


Добре , че ми напомни бях забравил :(

Преди малко мина през нас да ме види :doh:

казах , че излизам поканих я налях един чай правех се че бързам изпратих я 10 мин по късно (една цигара време) казох хайде лека вечер и :P тва е .. незнам просто с времето започвам да ставам все по - голям и по - голям непукист :) Все пак благодаря трябва ми критика от време на време за да не :) ;) хвръкна и аз нанякъде :) а просто да се забавлявам ;)

Edited by Gladiator6, 29 September 2009 - 10:16 PM.


#8 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 30 September 2009 - 12:45 AM

Мдам това ми се струва достатъчно правилно просто ще я оставя да ме потърси когато реши :) ...
И без това напоследък имам доста други алтернативи :) и .. най - вероятно ще отида другата седмица до училището и и ще забия първата която ми хване окото докато си говорим ;) мисля , че ще се почуствам по - добре от това :P най - малкото ще се оредя :)

Дамм, и точно нищо няма да се случи.
Като имаш алтернативи, що изобщо ни занимаваш с тройките и комшийките? Дет се вика - уреден си, кво толкова има да мислиш..
Много обичам такива гръмки и неподплатени изказвания...

Айде да вземеш да стъпиш малко на земята. Стига си фърчал.

...чели сме ти темите.

Да стъпи на земята? Gladiator6, ще ме прощаваш, но не виждам това да се случи скоро. Май и пробемите ти идват от това.

Аха, чели сме ги и си приличат. Чудя се само, защо прави нова тема, като можеше да пише и в старата - за тройката. А по-интересния въпрос е - Има ли напредък Gladiator6?

Добре , че ми напомни бях забравил :(

Преди малко мина през нас да ме види :doh:

казах , че излизам поканих я налях един чай правех се че бързам изпратих я 10 мин по късно (една цигара време) казох хайде лека вечер и :P тва е .. незнам просто с времето започвам да ставам все по - голям и по - голям непукист :) Все пак благодаря трябва ми критика от време на време за да не :) ;) хвръкна и аз нанякъде :) а просто да се забавлявам ;)


С тея тънки номера /много съм зает/, нищо няма да постигнеш.
Непукист? Аха, кого се опитваш да излъжеш - нас или се*е си? Не ме разбирай грешно, но в темите си пишеш всичко подборно, почти като на изпит...Непукиста изобщо няма да си направи труда ..


ПС - Не се заяждам. Надявам се да приемаш и по-остра критика.

#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 September 2009 - 10:04 AM

dreams :
Искам да те питам смяташ ли , че трябва да има връзка м/у това , че имаш желание за един ... и като имаш желание трябва ли да ти пука изобщо :)

Пиша тук защото получавам полезни съвети ... имам желание да пробвам всичко което ми хрумне и да видя как се развиват нещата обичам да анализирам ситуацията за да си направя изводи.

Това няма нищо общо с темите които съм пускал преди месеци това си е просто интересна свалка ;) защо не пробваш ти да споделиш нещо а аз отдолу да напиша , че си безнадежден :doh: Аз не се срамувам от грешките си особено пък във форум който има за цел да помогне тези грешки да не бъдат допуснати занапред. И ще се радвам ако има един човек който е научил само едно нещо от моите безкрайно дълги теми и не го е допуснал като своя грешка :) Пиша ги и за се*е си и за вас :) така , че ако не ти харесват просто не ги чети :)

А критика винаги приемам с усмивка ;)

С тея тънки номера /много съм зает/, нищо няма да постигнеш.
Непукист? Аха, кого се опитваш да излъжеш - нас или се*е си? Не ме разбирай грешно, но в темите си пишеш всичко подборно, почти като на изпит...Непукиста изобщо няма да си направи труда ..


ПС - Не се заяждам. Надявам се да приемаш и по-остра критика.


Приемам критиката ти :P

Кажи ми ти как би постъпил :) Очевидно не ти допада начина по който аз съм постъпил. Надявам се да кажеш ти какво би направил в тази ситуация . :(

Неможеш просто да кажеш не е правилно и да не кажеш как е правилно..
Постави се на мое място и кажи как би постъпил ако ти дойде на вратата след това което се е случило предната вечер :) какво би и казал или показал как би реагирал и защото съм 100% сигурен , че тя ще дойде и днес най - малкото знае , че имам рожден ден и може би ще видя твоя подход как би действал при мен и ще науча нещо различно от това , че (греша).

#10 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 30 September 2009 - 11:57 AM

dreams :
Искам да те питам смяташ ли , че трябва да има връзка м/у това , че имаш желание за един ... и като имаш желание трябва ли да ти пука изобщо :)

Този въпрос на мен ли го задаваш или на себе си? Въпросът ти е формулиран интересно.. Според мен, правилният въпрос не е в това /в случая/ дали ти пука ли ти или не, а има ли разултат от това..Пък всеки сам си решава за какво да му пука и за какво не.
Ти просто не използваш природните си заложби, а потъваш в прекалени анализи. Научи се да провокираш правилната емоция и ще постигаш желанията си пъти по-лесно. /Само не ме питай как се провокира правилна емоция...Толкова много материали има изписани тук. Чети, селектирай, пробвай и ще разбереш./

Лежала е в леглото ти 2 часа, била е възбудена, тръгнала си е...изпуснах ли нещо? Искаш да разбереш защо? Защо едно момиче, което има приятел, отива при друг? Отговора е секс. Защо след като е била мокра, си е тръгнала? Възможните отговори са - изпуснал си момента в който тя е била готова; не си бил достатъчно страстен и не си успял да спреш здравия и разум да работи; има нещо в теб, което тя не харесва, но не би отказала един секс; страх от това да не разбере приятеля и и т.н.
Защо продължава да идва? Иска, но не и стиска или нещата /думи, действия, поведение../, които не харесва в теб я спират всеки път..
И да не забравя - другата комшийка също е неизвестен фактор..т.е. и тя може да те харесва или да не те харесва. Ако те двете са близки, това оказва влияние на емоциите и решението на другата.

Пиша тук защото получавам полезни съвети ... имам желание да пробвам всичко което ми хрумне и да видя как се развиват нещата обичам да анализирам ситуацията за да си направя изводи.

Това няма нищо общо с темите които съм пускал преди месеци това си е просто интересна свалка ;) защо не пробваш ти да споделиш нещо а аз отдолу да напиша , че си безнадежден :doh: Аз не се срамувам от грешките си особено пък във форум който има за цел да помогне тези грешки да не бъдат допуснати занапред. И ще се радвам ако има един човек който е научил само едно нещо от моите безкрайно дълги теми и не го е допуснал като своя грешка :) Пиша ги и за себе си и за вас :) така , че ако не ти харесват просто не ги чети :)
А критика винаги приемам с усмивка ;)

Извини ме, ако греша, но аз не виждам да използваш правилно съветите, които получаваш. Ако го правеше щеше да има резултат, а не поредна тема. Споменах темите ти, защото и там има много подобни грешки.
Колкото до критиката ми - виждам, че не ти е лесно да я приемеш, но оценявам начина по който го правиш.

Кажи ми ти как би постъпил :P Очевидно не ти допада начина по който аз съм постъпил. Надявам се да кажеш ти какво би направил в тази ситуация . :(

Неможеш просто да кажеш не е правилно и да не кажеш как е правилно..
Постави се на мое място и кажи как би постъпил ако ти дойде на вратата след това което се е случило предната вечер :) какво би и казал или показал как би реагирал и защото съм 100% сигурен , че тя ще дойде и днес най - малкото знае , че имам рожден ден и може би ще видя твоя подход как би действал при мен и ще науча нещо различно от това , че (греша).

Напротив, мога. По темите е писано достатъчно, а материали във форума има много.

Няма да ти кажа какво ще направя, а само от къде да тръгнеш за да оправиш нещата - ЕМОЦИЯ
Емоцията е водеща при жените и щом тя липсва, нещата или не се получават или стават, но бавно, трудно и тегаво. Вероятността да се получат при липсата на емоция е почти нищожна. Ти би ли спал с жена, която не те възбужда? Да, ако си много загорял или по принцип не ти дреме де ще го...но, ако ти пука, трябва да те възбужда, трябва да има емоция...И докато жените използват непрекъснато скритите си природни оръжия, мъжете правят анализи... Е, като вървиш против природните закони как искаш нещата да работят? Не ме разбирай грешно, анализа не е нещо лошо, но само с анализи не става. Анализа е, за да прецениш провилни ли са действията ти и да ги корегираш. Да, сега ще ми кажеш, че това правиш тук. Не, ти тъпчеш на едно място и не работиш над изграждането си като мъж, характер, а емоционалното ти развитие е смесица от детски лиготии и наранено его /извинявай, но аз това виждам/.

ПС - Честит рожден ден! :)

Edited by dreams, 30 September 2009 - 12:01 PM.


#11 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 September 2009 - 01:21 PM

Честит Рожден Ден и от мен!

Искам само да се обадя, че имаш игра с мацката. Не мога да си спомня дали си имаше приятел, ама щом ти ляга в леглото, щом ти идва на гости.
Пренареди си картите и гледай да влезеш пак в ситуация.
Може би търси емоц. обвързаност преди да прави секс, а ти си я натискаш в тази насока.
Малко увереност в се*е си, търпение, но от време на време гледай да я изненадваш по-малко за да не заспи.
За мен имаш страхотна възможност, пробвай да извадиш нещо от ситуацията.

#12 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 September 2009 - 02:23 PM

Благодаря ви :(

Между другото много ми харесват новите емотикони :doh:

#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 01 October 2009 - 10:28 PM

Длъжен да напиша какво стана на РД-то ми :doh: все пак следите историята.
Взех я заведох я на сладкарничка един приятел дойде в последния момент поканих и него :(
След това закарах него и с нея взехме бутилка шампанско и горе на платото пихме по 1 - 2 чашки.
Изпратих я като се прибирам до етажа и :) т.е. тя живее под нас.
Кзох и на нея и другата комшийка ако желаят да дойдат в нас след като се оправят след 30-тина мин дойдоха ест поговорих предварително с комшийката да ни остави насаме ... ако усети нещата накъде бият.
Пуснахме филм наляхме си и около час я дразних докато гледам ръката ми си стои там някъде по нея и я дразни.. точно преди края на филма другата се усети тръгна си и си получих подаръка за Рождения Ден.. След което имаше (аз изневерих на момчето) и т.н. но след това преди това нямаше и дума за него.. Сега въпроса е какво .. Днес дойдоха постоях пасивен напраих чай поговорихме приятелката и си почати от моя комп и си тръгна с което си тръгна и комшийката от долния етаж... интересното е че стигна до вратата не слезе с асансиора питах я иска ли да влезе отговора беше не реших , че не е удачно постоях 2 - 3 мин и се прибрах и сега ми пише :
"vtori pyt ne davam"

а това не изглежда много сигурно след снощи при положение , че не съм се изложил със сигурност (това по нейна преценка).

Та как бихте процедирали в моята ситуация ;) след нещо такова.

#14 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 02 October 2009 - 12:13 AM

Момичето изч*к*ло рожденика :doh:
Пич би ли ми обяснил защо не си организирал парти за рождения си ден, с приятели а,у..
Ами си бил с двете върти опашки от която едната от много време е навита да те оправи ?
- От къде си сигурен, че не се е дърпала само за да си те запази за рождения я ти ден?

Edited by Suspect, 02 October 2009 - 12:17 AM.


#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 02 October 2009 - 10:13 AM

Преди 2 дни разбра , че имам рд :doh: а ми се дърпа от доста време ..

Странно идва а се дърпа .. Снощи пак така стана прибра се да си изпиела хапчето а се върна с друго бельо ... наби ми се на очи но си замълчах след като ми каза ами незнам дали е редно пак и т.н. естествено , че като е станала работата един път ще има и друг въпроса е .. Трябва ли пак аз да я натискам с часове ? и защото е риторичен ще напиша НЕ сега тя е тази , която ще ме потърси от нея зависи :( и при най - малкото колебание ще я изрязвам .... :) хайде от мен толкова ...
Тук е момента за малко критика и съвети отностно сега накъде ;) без да се вглъбяваме естествено само така кое би било по правилно аз мисля , че инициативата трябва да е в момчето но при такива постъпки трябва малко да се изрязват нещата.....