Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Ерекция - запитване.


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 04:14 PM

Ммм така... не съм и очаквал да искам съвет по тази тема ама карай, и моят ред дойде.

Вчера с приятелката ми бяхме на крачка да правим секс за първи път... Обаче познайте кой ме прецака? Първо ме хвана алергията и се разкихах. Посмяхме се малко и продължихме. После тъкмо взе да става интересно и съседът поч**а на вратата, пфу...

Накрая, вече спокойни, нищо не ни притеснява, тя - гола, възбудена, мокра и т.н. Споменах ли, че някой ме прецака? А, да... И както вече се сещате кой беше този гадняр - да, Малкия би бойкот, каза че има да готви (например) и ме остави да срамувам. Познат проблем, но има нещо, което ме притеснява.

Хайде сега сериозно (от горните неща, само за готвенето не съм сигурен :whistling:).

Не ме притеснява това, че не ми стана. Притеснява ме това, че не ми става за 2-ри пореден път. Не съм правил единствено вагинален секс (да, с две думички - девствен съм), иначе всичко друго съм правил и са ми правили - орална любов, ръчно и т.н. (А да, и без анален секс, но то се подразбира).

Абсолютно по един и същ начин се развиха и двата случая. И ако при първия път си обяснявах ситуацията с това, че бях притеснен, тя беше студентка на 22, а майка ми и баша ми щяха да се върнат всеки момент, то във втория случай изобщо не знам защо стана така - много харесвам приятелката си, възбужда ме, аз я въздуждам, приятно ни е един с друг и т.н. И с първото момиче беше същото. Не казвам, че изобщо не ми става - като сме заедно например (не в леглото) и се натискаме някъде - добре, всичко е наред, подскача Малкия. Обаче като се стигне до момента, в който и двамата сме голи и го искаме... Е, Малкия отива да готви. Първия път бях леко притеснен. Втория път обаче не ми пукаше - казах си, че това е само един секс, не е голяма работа, всичко трябва да мине ей така, това е просто иди-дойди. Нямаше ефект.

Не знам, но гледам че и сутрин Малкия спи до късно, а когато се събуди явно има свой проблеми и не му е до "ставане". Забелязвам, че преди да започне лятото имах и желание, и всяка сутрин всичко беше наред. Сега лятото работих 1 месец, тренирах много и нямах желание вечерта за нищо. Отвикнал ли съм, знам ли какво. Имам чувството, че ако не се сетя за секс и ерекция вовеки ще си ми гледа маратонките.

Не мога да кажа, че водя нездравословен живот, понеже познавам хора, които пият, пушат, нямат режими, но такива проблеми нямат. Докато аз уж спортувам, имам някакво тяло, старая се поне, колкото мога да ограничавам вредните за здравето неща.

Та в крайна сметка в момента нито ме е яд, нито ме е срам, нито съм ядосан. Просто ми е чудно - къде е проблема?

Не искам да го решавам с хапчета, млад съм - на 18.

Психическа бариера - може и да имам, но при положение, че мислено си казвам, че няма от какво да се притеснявам и го осъзнавам... Въобще не знам какво да мисля в момента. Поне и двете мацки не ме унижиха, а ме разбраха. "Запази този момент за мен" и "Слънце, не се притеснявай за нищо!" са ми надеждата :applause: ...

Е, моля за съвети, благодаря.

#2 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 09:00 PM

Ами според мен е от стрес и/или притеснение.
На тази възраст не вярвам да ти е физически проблем.
Случвало ми се е и на мен :whistling:
Другия вариант е да не ти достига енергия или да се преуморяваш (ако работиш много, тренираш и не ядеш достатъчно).
Аз при една тежка диета, при която свалих 12 кг за 3 месеца усетих намаляване на либидото и желанието за секс (и за други неща като цяло). От тогава не се занимавам с такива диети :applause:

#3 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 11:16 PM

Това е на психическа основа. Не мисли дали ще го дигнеш,или не !!! - Просто се "остави на течението" ! :doh:
Има още няколко причини които могат да доведът до твоя проблем,но понеже са малко вероятни ще спра до тук!

#4 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 02:06 PM

Нормално е. Нещата идват от вътрешно притеснение(първия път да не се изложа, ама кое, как, защо, какво е, всеки си ги задава тези въпроси). Виж братле, първо не му викай малкия - тва си е чиста обида и ще го е срам да се покаже(всъщност говори за вътрешната ти нагласа, самооценка) :doh: После не си мисли, че сам ще изкочи от гащите и ще си свърши работа. В седмицата трябва поне 2-3 пъти да се празниш независимо как, тоест пича трябва да се научи да се пълни с кръв до дупка и да е в добра форма, като спорта. Оставиш ли го да мързелува, ще си е мързеливец. Трябва да се научиш да се усещаш. А за първия път, най-лесно ще ви бъде да качиш мацето върху се*е си (ти си по гръб). Така тя ще те усеща прекрасно и сама ще се наглася докато схванещ за какво става въпрос. После може да поработиш й за нея. Бързина, такт, пози и тем подобни, сам трябва да разпознаеш докато си влезнеш в собствения ритъм. Айде успех и не го отлагай.

#5 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 11:01 PM

Пич, всичко се случва в главата ти...там е проблема.
Примерно аз като съм на бар и ида в кенефа да пикая, и се наложи да ползвам някой от писарите в същото време има някой зад гърба ми...е неще и неще да ми дойде, та ако ще да приливам. Проблема е в тоя който дава заповедите, а не в този който ги изпълнява.
Ама ти не се филмирай. И да не става има хапчета поне за първите един, два пъти докато мозъка се осъзнае какво върши...след това няма да имаш проблеми и ще си очаквания палавник.

#6 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 30 September 2009 - 10:09 PM

Чудесно. :doh: И след като установих/ме/те, че проблемът е в главата... Как да го премахна - като ми нахлуят тия шибани мисли в главата и вече почвам да правя всичко механично. Eдва ли не, спирам да чувствам удоволствие от нещата.

ABT, работя по въпроса :(

Vasil_G, и как се справяш с твоя проблем?

#7 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 01 October 2009 - 09:58 AM

Чудесно. :doh: И след като установих/ме/те, че проблемът е в главата... Как да го премахна - като ми нахлуят тия шибани мисли в главата и вече почвам да правя всичко механично. Eдва ли не, спирам да чувствам удоволствие от нещата.

ABT, работя по въпроса :(

Братле разбирам да си сериен убиец нещо да те издирват от полицията, че да имаш някакви сериозни притеснения. Отиваш и се разбиваш, тези неща се случват без много да го мислиш, оставяш се на емоцията, чувството......пий две малки с мацето да се отпуснеш, ако трябва три малки... да ти дойде пауъра(иска се настроение) и действаш....не ми казвай, че не знаеш точно какво ти се върти в главата в такъв момент.... просто го правиш идващото отвътре и да не ти пука. А фелациото и другите неща...коварни пикантерийки....аре, че пак ще се отплесна.

#8 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 07 October 2009 - 09:57 PM

Благодаря, ще помисля върху мненията ви и ще пиша какво е станало. А то ще стане, сигурен съм :)

П.С. Хм, само още едно странично въпросче - възможно ли е, ако любовната игра продължи прекалено, прекалено дълго, тогава също да се получи подобен проблем?

#9 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 07 October 2009 - 10:21 PM

П.С. Хм, само още едно странично въпросче - възможно ли е, ако любовната игра продължи прекалено, прекалено дълго, тогава също да се получи подобен проблем?

Не.

#10 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 01:46 PM

Пич, всичко се случва в главата ти...там е проблема.
Примерно аз като съм на бар и ида в кенефа да пикая, и се наложи да ползвам някой от писарите в същото време има някой зад гърба ми...е неще и неще да ми дойде, та ако ще да приливам. Проблема е в тоя който дава заповедите, а не в този който ги изпълнява.

Много точен пример
Това е щото те е срам от пишки,дали някой с по-голям няма да ти се смее.
Така е и със сефтето-срам те е от провала,още преди опита
За да успееш,трябва единственно да не се съмняваш че ще успееш

#11 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 01 December 2009 - 07:15 PM

Тази история сякаш сам я писал аз, но съм на 16.И аз мисля, че всичко е в мислите ти, може би трябва наитина да удариш по 1-2 малки преди това да не мислиш много много.

#12 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 24 February 2010 - 04:02 AM

Ако ще те успокои аз на моето сефте не бях много над**вен,едва го принудих да си свърши работата и той я свърши доста експедитивно....Абсолютна излагация. Обаче напоследък почнах да задобрявам. Практика му е майката,но и момичета с търпение :unsure:

#13 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 16 April 2010 - 10:36 PM

Между другото проблема е решен. Благодаря :)