Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Височина


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#16 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 13 May 2010 - 09:04 PM

мозък на високо не вирее

Да бе... И всички жени с големи гърди са тъпи, нали? :) :) Аз пък защо тогава познавам супер яки пичове, които са и високи, и умни, и готини :)

Edited by shopskasalata, 13 May 2010 - 09:06 PM.


#17 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 14 May 2010 - 10:00 PM

еми познавай ги,зимай си и рибарско столче за да се качиш да ги целуваш :) :)

ей нищо лично има хора и хора,но тези пичове дето аз познавам са такива

#18 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 01:05 AM

Хаха, ми аз пък познавам и супер тъпаци, които са ниски. Няма връзка между височината и интелекта, има връзка между височината на един мъж и чисто физическата му привлекателност (което не значи, че един не особено висок мъж не може да компенсира с друго и пак да бъде привлекателен). Но високият ръст (над 180см) е предимство винаги.

Edited by shopskasalata, 15 May 2010 - 01:24 AM.


#19 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 04:44 AM

Хаха, ми аз пък познавам и супер тъпаци, които са ниски. Няма връзка между височината и интелекта, има връзка между височината на един мъж и чисто физическата му привлекателност (което не значи, че един не особено висок мъж не може да компенсира с друго и пак да бъде привлекателен). Но високият ръст (над 180см) е предимство винаги.

да виждат се от дълече :) аз съм 177 ;] , и какво е предимството,айде прекалено ниските хора не стават,но на по високите какво точно им е предимството,на мен не ми дреме аз съм с нормален ръст и така си се харесвам,но има мацки доста нисички с които ще е кофти някой дългуч да се среща :)

Edited by ThunderKICK, 15 May 2010 - 04:47 AM.


#20 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 07:22 AM

Ми просто високият ръст действа респектиращо на жените поне в началото. Така да се каже, наистина се чувстват защитени само заради това, че са с висок мъж. Пък и е несравнимо чувството да те прегърне някой голям и силен мъж. Така че високите си имат предимство по рождение, това не значи, че автоматимно всички мацки им падат в краката, вие тук много добре го знаете :)

#21 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 09:28 AM

високите изобщо не са силни :) много трудно се помпа едно тяло над 180,всички високи дето познавам са като разтегнати локуми,аз не виждам никакво предимство,докато има някои по ниски като мен дето вдъхват много повече респект :) Ти си знаеш :)

ПП:Не е нужно един човек да е великан за да си сигурна с него :) мога да ти представя някои хора които ще те изненадат с скромния си ръст !

Edited by ThunderKICK, 15 May 2010 - 09:34 AM.


#22 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 10:57 AM

наистина имам познати девойки, на които висоината на мъжа действа правопропорционално на разтварянето на краката им... и кво от това??? аз съм 1,71 и съм си супер мога да ви кажа :) идола ми е гриша ганчев... тапишона е 1,60 висок, а... дали не вдъхва респект... не е нужно да си херколес или да си 3 метра висок, за да се чувстват сигурни хората около теб :)

http://vbox7.com/play:f5476819

#23 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 11:12 AM

наистина имам познати девойки, на които висоината на мъжа действа правопропорционално на разтварянето на краката им... и кво от това??? аз съм 1,71 и съм си супер мога да ви кажа :) идола ми е гриша ганчев... тапишона е 1,60 висок, а... дали не вдъхва респект... не е нужно да си херколес или да си 3 метра висок, за да се чувстват сигурни хората около теб :)

http://vbox7.com/play:f5476819

АБСОЛЮТНО

#24 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 01:44 PM

Аха, абсолютно, ама ако беше 190 см, щеше да си на обратното мнение :)
Относно това, кой е силен и кой не - виж строгмен състезанията. Всички там са по 190 см и тежат от 130 кила нагоре :) Не че няма и по-ниски, но повечето не могат да се мерят с гигантите, най-малкото, защото са по-леки.
Ръста си е чиста генетика, не може да съдите за хората по това, нито да ги поставяте под общ знаменател.

#25 shopskasalata

shopskasalata

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 02:09 PM

високите изобщо не са силни :) много трудно се помпа едно тяло над 180,всички високи дето познавам са като разтегнати локуми,аз не виждам никакво предимство,докато има някои по ниски като мен дето вдъхват много повече респект :) Ти си знаеш :)

ПП:Не е нужно един човек да е великан за да си сигурна с него :) мога да ти представя някои хора които ще те изненадат с скромния си ръст !

Е, това ми звучи както когато се заформи спор за големината на гърдите при жените и тези с малки наричат другите дойни крави, а тези с големи наричат не толкова надарените плоски дъски. Сега това са си физически дадености и човек не е виновен за ръста, телосложението си и т.н. И все пак почти всички жени харесват високи мъже, даже и някои джобни гаджета предпочитат високи и едри мъже. Безспорен факт. Може да са се влюбили и дори да обичат нисък мъж, ама пак си харесват високи. А една приятелка много ясно си формулира критерия относно минималния ръст на мъж, с когото би се сваляла - дори когато тя е на токчета, той да е по-висок от нея.

#26 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 15 May 2010 - 02:21 PM

четете избирателно! аз казах само, че не е нужно да съм висок, за да всявам респект и хората да се чувстват сигурни около мен... нищо повече :) по-скоро в момента вие се опитвате да ни убедите в нещо, което е безспорен факт :)

#27 petar_13

petar_13

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 09:05 PM

Аха, абсолютно, ама ако беше 190 см, щеше да си на обратното мнение :lol:
Относно това, кой е силен и кой не - виж строгмен състезанията. Всички там са по 190 см и тежат от 130 кила нагоре ;) Не че няма и по-ниски, но повечето не могат да се мерят с гигантите, най-малкото, защото са по-леки.
Ръста си е чиста генетика, не може да съдите за хората по това, нито да ги поставяте под общ знаменател.



По тая логика погледни състезанията по културизъм - всички шампиони са до 175 см макс. За да победи на Мр. Олимпия днес човек на 190 см трябва да тежи поне 180кг, инак изглежда като върлина до другите (за сравнение Jay Cutler днешния Мр. Олимия е 175 см при 130 кг чиста мускулна маса ;) )
Виж състезанията по силов трибой - там дългите ръце също не носят дивиденти и шампионите са макс до 180 см.... Да продължавам ли с примерите? Мисля, че няма смисъл. Има си спорт за всеки (както бяхме разисквали в друга тема).
При някои спртове (баскет, волей, стронгестмен) височината е плюс, при други (културизъм, силов трибой, щанги) е минус, а при трети (футбол , тенис) няма особено значение.
Относно привличането при мъжете, според мен (а и според повечето мой познати) височината на жената няма съществено значение. По важни са сексуалните белези (голям бюст, яко дупе , тънка талия и т.н.) , които на подсъзнателно ниво внушават добра плодовидост и добро общо здраве. Аз лично съм бил и с по-високи , и с по-ниски от мен жени и това никога не е било нещо на което да обръщам особено внимание.
При жените височината е още по-малко определяща , тъй като те биват привлечени по-скоро от личността на мъжа. На подсъзнателно ниво V формата на тялото и тънката талия се възприема от жените , като признак на тестостерон , сила и здраве, но това няма същото въдействие върху тях, както да кажем големия бюст въздейства на мъжа.
Иначе научно доказано е, че това дали даден човек е възприеман физически като красив или не (важи и за двата пола) се определя от симетрията . Определени пропорции на части от тялото определят това.
Все пак мъжете са привилегировани, тъй като дори и много грозен мъж, може да има красиви жени , ако се научи да забива (имам такъв приятел), докато обратното е невъзможно.

Edited by petar_13, 16 May 2010 - 09:34 PM.


#28 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 16 May 2010 - 10:32 PM

Че жените предпочитат по-високи мъже си е вярно. И аз обичам бира с мезе пържени картофки със сирене. Но и без сирене да са картофите - пак си ми е кеф, като си пия биричката. Та тука е същата работа - високият ръст може да е много много малка добавка към привлекателността на мъжа, ако той разбира се има такава. И привлекателността не се определя от това дали ти е голяма главата и дали си 1.76 или 1.77см. Жените наблягат най-вече на това дали мъжът е социално ориентиран( т.е. дали знае как да се оправя в социална среда), дали е лидер сред мъжете и дали той подбира жените, с които е, или излиза със всяка, била тя хубава или грозна, която реши да му пусне.

Така че ръста може да е леко предимство, ако го имаш, но ако го нямаш това изобщо не може да ти попречи да сваляш готини мадами. Щом хора в инвалидни колички могат да се занимават с pick-up и да свалят най-готините жени по баровете - значи един добре облечен мъж, бил той 1.60 или 1.90, ако има достатъчно атрактивен характер - няма да има проблеми със свалянето на жени, заради това колкото е висок.

Аз съм 1.86 някъде. Хубаво ми е да гледам хората от високо, но не възприемам ръста си като кой знае какво предимство. Не става само с ръст тая работа. :lol:

#29 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 17 May 2010 - 12:04 AM

По тая логика погледни състезанията по културизъм - всички шампиони са до 175 см макс. За да победи на Мр. Олимпия днес човек на 190 см трябва да тежи поне 180кг, инак изглежда като върлина до другите (за сравнение Jay Cutler днешния Мр. Олимия е 175 см при 130 кг чиста мускулна маса :lol: )
Виж състезанията по силов трибой - там дългите ръце също не носят дивиденти и шампионите са макс до 180 см.... Да продължавам ли с примерите? Мисля, че няма смисъл. Има си спорт за всеки (както бяхме разисквали в друга тема).
При някои спртове (баскет, волей, стронгестмен) височината е плюс, при други (културизъм, силов трибой, щанги) е минус, а при трети (футбол , тенис) няма особено значение.

Е това е ясно, просто дадох пример, че високите може да са силни и че всъщност това не зависи толкова от ръста. А и силата е нещо относително.
Между другото, аз съм 170 см.

#30 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 17 May 2010 - 08:46 AM

Значе аз държа на маса оформени мускули,не на висок ръст,щото при един висок 190 за да има хубаво мускулесто и оформено тяло трябва да блъска години в залата! Най трудно се оформя тяло при висок човек и най трудно се вижда разликата от качване на мускулна маса.Значе не мисля,че жените харесват мъже-високи 190см,тежащи 75кг и да нямат никакви мускули на гърдите и да имат издуто шкембе в което побират по 10 бири на вечер,това е именно моя приятел,повечето щъркели са така! Аз единствено виждам минус в високия ръст,защото както казах при културизма е трудно да се заформи хубаво тяло.Силни ли са високите и защо ? Не можеш да прецениш един човек дали е силен само защото е мускулест или защото е висок. Ще ви кажа нещо,ще прозвучи като похвала,но все пак.Аз вдигам в залата 80 от лежанка и правя 3 серии по 8 повторения и тежа само 65 кила.Докато съм виждал напомпани културисти по 100 килограма които вдигат 100 1/2 пъти - и тва ми било сила - да правя реклама на гуми Мишлен :lol: Така,че грешно се ориентирате ако си мислите,че високите и мускулестите са силни и можете да се чувствате сигурни и защитени с тях! Ако толкова искате да сте защитени хванете си някой полицай и готово-проблема е решен. До преди няколко месеца приключих с бойните изкуства и вече се занимавам в залата за културизъм и наблягам на силови тренировки.Не уточнихте обаче от какво са по сигурни и защитени жените с висок мъж,какво ги заплашва не мога да разбера ? Ако е от някой изнасилвач или пък някой шамар от пиян тъпанар,то тогава ви трябва някой биач,не баскетболист.Да наистина това да можеш да се биеш е +,и защото аз тренирах ММА дори приятелите ми се чувстваха по сигурни с мен,не защото съм голям биач и мога да се бия с 10 човека наведнъж,но боя май е най големия страх за всички.Затова + е да можеш да се биеш.Мацките харесват това и затва гледам всеки ден някоя мацка се движи или с някой боксьор или с някой самбист,разбирасе чувстват се доста сигурни покрай такива мъже които могат да ги защитят от нападение и т.н.