Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Височина


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 ssssssssss

ssssssssss

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 04:02 PM

Здравейте, чета често форума, но рядко пиша и не съм много опитен в съблазняването на момичета, но се старая :D Не намерих такава тема, а ми стана интересно има ли значение височината за успеха в свалките(твърди се, че жените предпочитат високи мъже независимо от собствения си ръст) Чакам отговори с интерес :)

#2 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 08:16 PM

Дори ми е странно как задавате такива реторични въпроси :) Височината е като цвета на очите, много жени харесват мъже със сини очи, но тва е само плюс, нищо повече! Като изключим лафа, че мозък на високо не вирее, виждал съм 20 годишен 1.60 да го гонат по 100 каки и никой пич да не посмее нищо да му каже щот лъха супер увереност. Общо взето няма никакво значение физическата форма в която преобладаваш, виждал съм абсолютно всякакви дебели, грозни и ниски силни личности до обратното, много красиви лежат на тая кълка и за тва се забатачват
Познавам четерима момчета между 1.60 и 165, които никога не са имали проблеми с жени или с които и да е, а който си е правил пишки с тях е съжалявал после. В очите им никога не съм виждал страх, отчаяние, каквато и да е неувереност или плахост(идват от доста заможни семейства)

Пример - http://vbox7.com/play:f5476819

Edited by razace, 25 September 2009 - 08:27 PM.


#3 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 01:04 AM

Според полския антрополог д-р Бгуслав Павловски за идеалната, че в иделанта връкзка доверието, парите и уважението са по малко важни, от колкото съотношението 1 към 1,09 във височината на партьорите. В своя труд, издаден през 2004г. той стига до извода, че мъжа трябва да е 1,09 пъти по-висок от своята партьорка. Тази формула обяснява някои провалили се любовни връзки например Никол Кидман /1,8м./ и Том Круз /1,7м./


Сред двойките, които покриват това съотношение, са:

Чери Блеър и Тони Блеър - 1,10
Виктория и Дейвид Бекъм - 1,09


И двойки, които не са издржали теста:

Камила Паркър и принц Чарлз - 1,01
Пени Ланкастър и Род Стюард - 0,97


Обвинявам - Доказвам

Това са фактите, но имай пред вид, че това е за дългосрочни връзки. Едвали Казанова, Дон Хуан или Фидел Кастро са мерили жените си с пропорции 1 х 1,09.

Цялата идея за ръста идва от това, че когато си по-висок от някои се чувстваш малко по-силен от него, но това няма никакво значение ако си малко по-умен от него. Ето и примерът за Наполеон /най-ниския, и най-силния за времето си/.

Edited by NooB, 27 September 2009 - 01:05 AM.


#4 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 09:22 AM

Не лъжете момчето тъй долно - ssssssssss , ако не си поне 1.90 не трябва погледа си да вдигаш към хубава мадама. Даже ние тука от форума като се срещнахме снощи преди дискотека се разделихме по височини, като най-високите се ползваха с екстра-привилегии. Даже е научно доказано, че мъже под 1.70 стоят девствени до 22, щото няма кой да ги съжали.
Не се сдържах  :whistling:  Хареса ли ти отговора?

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 27 September 2009 - 03:16 PM

Ръстът на мъжа (или по-точно казано разликата във височината) има значение до колкото значение има той да провокира нейните инстинкти- да я защитава, да я гушка и т.н.
Можеш да направиш виртуален паралел между респект== власт== ръст.

Но само ръст връзка не прави.

#6 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 03:35 PM

ръст връзка не прави.


Exort, паметни слова! :whistling:

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 05:46 PM

:D започвам да се изумявам вече...

искам да изкривя малко темата... има ли значение S-класата за свалките??

сега ще разкрия нещо пред целия форум... а и пред целия свят - аз съм висок 1.71, на 22 години и карам фят типо, ама за сметка на това е Петстин Коня (PK)... иии да... още съм деТствен :whistling:(((((

иначе казано ДА, имат значение, но само ако ти им придаваш такова :applause: височината и колата са + и то големи, НО изобщо не са задължителни...

или може би бъркам... а да още съм деТствен... ей са отивам да си купя някакъв пистолет (къвто и да е, щото ще го използвам само веднъж :applause: )

#8 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 10:44 PM

има ли значение височината за успеха


Има, има, размера е от значение :applause: при поза 69 разбира се :whistling:

#9 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 11:18 PM

Няма толкова значение ръстът винаги, ама важното е висока мадама да не ходи с много нисък, щото не отива. Иначе и за високите и за ниските си има мацки. Се пак не е яко някоя 160 да иска да е с някой 190.

#10 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 09 October 2009 - 01:32 PM

Don Kiko иди на курва,или на чалга парти.След първата крачка ще си цар :)

#11 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 18 December 2009 - 03:15 AM

Вие наистина ли вярвате,че Дон Кико с ранг Дон Жуан е още девствен :april: луди сте

#12 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 01 March 2010 - 12:19 PM

Абе не се сдържах за коментар - за СВАЛКА ръста няма значение, за връзка също, но вярвайте ми трудно се прави секс с момиче 180 и нагоре (аз съм 170, 62кг). Просто не е удобна за хващане, прегръщане и т.н. Не е въпроса дали е смешно отстрани и какво ще си кажат хората, въпроса е в това че не е удобно - не може да ми седне на крака (смисъл може ама не е желателно), отгоре като ми се качи като правим секс ми се протриват отстрани хълбоците и си боли, прегърнеш я главата й стърчи отгоре не мога да я целуна, абе тъпо е. Инак беше много внимателна и мила с мен, щото явно знаеше че съм чуплив :) ама не става бе хора, или поне при мен не се получи, мое мнение...

#13 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 05:25 PM

Абе не се сдържах за коментар - за СВАЛКА ръста няма значение, за връзка също, но вярвайте ми трудно се прави секс с момиче 180 и нагоре (аз съм 170, 62кг). Просто не е удобна за хващане, прегръщане и т.н. Не е въпроса дали е смешно отстрани и какво ще си кажат хората, въпроса е в това че не е удобно - не може да ми седне на крака (смисъл може ама не е желателно), отгоре като ми се качи като правим секс ми се протриват отстрани хълбоците и си боли, прегърнеш я главата й стърчи отгоре не мога да я целуна, абе тъпо е. Инак беше много внимателна и мила с мен, щото явно знаеше че съм чуплив ;) ама не става бе хора, или поне при мен не се получи, мое мнение...


я пий малко нескуик и не обяснявай как нестава :D :)

#14 manuel_de_la_mare

manuel_de_la_mare

    Disaster

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 130 Мнения:

Posted 03 March 2010 - 11:07 PM

я пий малко нескуик и не обяснявай как нестава :) :D


хахахахаххахахахахахаахххаххахаха, завидно добър съвет! ;) Истината е над 180см, ама на легло тек/тек и половина няма как да сте доволни. :D

#15 CASAN0VA

CASAN0VA

    Маниак

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 361 Мнения:

Posted 13 May 2010 - 02:09 PM

мозък на високо не вирее,имам 2-ма приятели които единия е 189,другия 186 разликата в височината им е малка,но и двамата са пълни кретени,нямам нищо лично с никои от тук,нито имам нещо против към по високите,но тези двамата - единия от тях е още девствен а е на 18 и всяка мацка която не му пусне за него е курва и се комплексира супер много,на пръв поглед си е пич,но е пълен кретен всъшност! Другия пък e също на 18,не е девствен,но пък през живота си не е ударил нищо хубаво(казвам хубаво като хубаво) да не говорим за някоя готина и красива мацка! Така,че съм склонен да вярвам на лафа,че мозък на високо не вирее :) :) :)


ПП: Забравих да уточня,проблема на тези пичове не е в външния вид или финансовите възможности,проблема е в процесора :)

Edited by ThunderKICK, 13 May 2010 - 02:13 PM.