Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Малка главоблъсканица


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 funny

funny

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 03:13 AM

Здравейте, мъже!
Ето и от мене тука една история за вас (е, за мен си е де, ама....)
Имам приятел от около месец и нещо. Имаме общи приятели и се запознахме на едно много яко парти - всички подпийнали и щастливи.... Много го харесах, а и усещах, че е взаимно. Дори не чух името му, но това нямаше значение. На раздяла той ми задържа ръката (защото му подадох ръка за чао...) и каза: нали пак ще те видя? А аз - миииии може биииии акооооо мрън мрън. Човека ме намери във Фейсбук още на следващия ден и ме покани на среща. Където си изкарахме супер - той, много сдържан, личи си, че има интерес, но не се дава. Никакви сексуални намеци и прочие. След което разменяме телефони и почваме да се виждаме често. Аз се държа по принцип по-резервирано, но съм му дала да разбере, че го харесвам. Имал е преди дълги връзки (2-3 години, но ми каза, че не иска да се жени, а бившите му точно това са искали и затова е късал с тях). И ето тук вече идва моята дилема! бтв и аз НЕ искам да се женя, просто не знам мога ли да разчитам на него за по-дълга влъзка евентуално или е само разтуха след другите...
Започна с целувките, прегръдките и пр. Той ми харесва, но до сега не съм се съгласила да си легна с него, а той не че настоява с приказки, просто не се отказва на действие... Объркана съм. Не искам след това да съм зарязаната "кучка" (той не е женкар, но все пак...). А и съм в чужбина и тука си нямате представа какъв е разврат - момичетата спят с по 2-3 непознати на вечер, размазват се от пиене и после се хвалят с това.... Не ми се влиза в тази графа, а не знам дали мога да разчитам на него да не ме зареже на сутринта. Иначе досега много ми е помагал като имам проблем и винаги се съобразява АЗ какво искам... Обърквация.... в момента замина за 1 месец и се разбрахме като се върне, да се видим. Последната вечер ми остана на гости в квартирата, но аз пак се отдръпнах.
Моля, юнаци, помагайте! Вие какво бихте направили на негово място? Не мога да разтълкувам какви са му "двигателните мотиви", не знам какво да правя........

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 09:16 AM

кокошката бягала пред петела, бягала, пък по едно време спряла да се поогледа дали не бяга много бързо...

няма как да разбереш какво ще последва на другото стъпало, ако не го прекрачиш... но да не стане така, че стълбата да се разлюлее и да паднеш докато тъпчеш на едно място

Edited by Don Kiko, 24 September 2009 - 03:12 PM.


#3 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 09:27 AM

Не приемай мнението ми за миродавно, просто нахвърлм някои мои предположения и идеи.

Имам приятел от около месец и нещо. Имаме общи приятели и се запознахме на едно много яко парти - всички подпийнали и щастливи.... Много го харесах, а и усещах, че е взаимно. Дори не чух името му, но това нямаше значение. На раздяла той ми задържа ръката (защото му подадох ръка за чао...) и каза: нали пак ще те видя? А аз - миииии може биииии акооооо мрън мрън.


Дотук всичко е добре, с изключение на това, че е трябвало да бъде малко по-директен и да ти поиска телефона.

Човека ме намери във Фейсбук още на следващия ден и ме покани на среща. Където си изкарахме супер - той, много сдържан, личи си, че има интерес, но не се дава. Никакви сексуални намеци и прочие. След което разменяме телефони и почваме да се виждаме често. Аз се държа по принцип по-резервирано, но съм му дала да разбере, че го харесвам.


Малко е избързал с поканата на среща, но тъй като не е сваляч ще му го простим, важното е, че е предприел действия спрямо теб. Това със сексуалните намеци малко ме озадача... сега той мъж ли е или не, липсва му малко смелост.

Имал е преди дълги връзки (2-3 години, но ми каза, че не иска да се жени, а бившите му точно това са искали и затова е късал с тях). И ето тук вече идва моята дилема! бтв и аз НЕ искам да се женя, просто не знам мога ли да разчитам на него за по-дълга влъзка евентуално или е само разтуха след другите...


Ето главната причина да пиша поста ми - ти в настоящето ли смяташ да живееш или в бъдещето? Щом не искаш се омъжваш какъв ти е проблема? Знам го "Ама ако някой ден си променя мнението, а той не си промени мнението, ще бъда много наранена". Хората имат много интересно мислене. Ако някой ти открадне 100 000 долара, които си изкарала през последните 5 години със здраво бачкане ти какво ще искаш повече - да си върнеш тези 100 000 долара или в следващите 5 години да заработиш други 100 000 долара? Поуката от тук е - живей за момента и мисли за положителните емоции, които можеш да изпиташ заедно с този мъж. Какво ще стане утре? Кой знае. Може да го заобичаш още повече, може да ти стане безразличен, може дори да се ожените... какво значение има - ти така или иначе не знаеш какво е бъдещето ви заедно. Защо се измъчваш от такива мисли, а не си прекараш добре с човека до теб?

Сега отново прочети това, което съм написал горе. Важно е да го разбереш и да се пребориш със страховете ти. Искам да ти кажа, че този човек няма да чака вечно да се решиш какво искаш, този човек иска да живее на момента, а съм сигурен, че ти също искаш това, просто имаш известни притеснения за бъдещето. Пребори се с тези притеснения, те няма с нищо да ти помогна, дори направотив - ще ти попречат, дори и в момента ти пречат.

Започна с целувките, прегръдките и пр. Той ми харесва, но до сега не съм се съгласила да си легна с него, а той не че настоява с приказки, просто не се отказва на действие... Объркана съм. Не искам след това да съм зарязаната "кучка" (той не е женкар, но все пак...). А и съм в чужбина и тука си нямате представа какъв е разврат - момичетата спят с по 2-3 непознати на вечер, размазват се от пиене и после се хвалят с това.... Не ми се влиза в тази графа, а не знам дали мога да разчитам на него да не ме зареже на сутринта. Иначе досега много ми е помагал като имам проблем и винаги се съобразява АЗ какво искам... Обърквация.... в момента замина за 1 месец и се разбрахме като се върне, да се видим. Последната вечер ми остана на гости в квартирата, но аз пак се отдръпнах.
Моля, юнаци, помагайте! Вие какво бихте направили на негово място? Не мога да разтълкувам какви са му "двигателните мотиви", не знам какво да правя........


Сега отново се върни по-горе и прочети за трети път това, което съм написал. Пичът иска да живее СЕГА, не след 1 година, а СЕГА. Знаеш ли, ще ти издам една от целите, които съм си поставил в живота. На английски е, но все пак вярвам, че ще ти е от полза: To live before I die! Запомни това изречние и го ползвай, за да ти помогне да се отърсиш от дилемата ти.

И една последна забележка - понякога и ти прави неща, които той обича. Това определено ще подобри шансовете ти да го запазиш за по-дълго. Но е важко, ако решиш да приемеш този съвет наистина искренно да се забавляваш с него, иначе той ще усети, че го правиш насила и ще го отблъснеш. Една връзка може да е успешна само когато и двамата партнъора допринасят еднакво за нея.

Успех ти пожелавам! Дано съм ти бил полезен! Carpe Diem! :)

Edited by ItalianMike, 24 September 2009 - 09:31 AM.


#4 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 11:02 AM

Италианецо, мацката не иска анализ на действията на пича, а съвет какво да прави и мъжка гледна точка по въпроса...иначе съм съгласен с това, което казваш макар и бат Кико да го е синтезирал същото в 2 изречения :D :)
Фъни, сестро, да не си девица, че се пазиш толкова?! Или се чувстваш несигурна в се*е си....сексът е нормален човешки процес, който се случва между хората с цел удоволствие, създаване на поколение и т.н...ако момчето те кефи и ти е показал, че не е "бройкаджия" както вие им викате, защо отлагаш? Ето, Италианеца ти го е казал...живей сега в момента, а не в някви далечни мисли за евентуално бъдеще...вече друг е проблема, че пича също трябва да ти помогне за това, като ти вдъхне сигурност и те предразположи...ако неможе значи той си е за бой...сигурно си чувала правилото "за да получиш, трябва да дадеш", така че действай! :D simple as that... :)

#5 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 04:58 PM

Интересно... Да предположим, че се окаже бройкаджия и си тръгне на следващия ден. Какво е разликата с това да ти каже, че не е кученце и си тръгне още сега? Разликата е просто една хубава нощ... Да за вас жените всичко е толкова различноооо... Само, че ако има нещо сложно в тоя свят е, само защото вие си ги правите сложно. Много са ми забавни жените, който си мислят, че са намерили истински мъж и като не му пуснат ще успеят да го запазят. Само дето винаги в крайна сметка се стига до извода, че или този мъж не е истински, или че не това е начина да спечелиш един мъж. Когато съм общувал с приятели по въпроса винаги съм казвал: Хубаво е да има тръпка, да има гоненица, да има съмнения и въпросителни. Може би дори благодарение на тези неща се пораждат нови чуства и емоции. Но да те лъжат седмици, че дори и месеци, защото мацката е решила да се прави на интересна. Тогава реално наистина ли имаш чуства към самия човек или към това на което той се преструва... Още повече, че повечето хора рано или късно порасват, стигат до момента, в който осъзнават че секса наистина е повече от 50 процента от една връзка.
В крайна сметка единственият начин да разбереш дали си губиш времето не е като си задаваш въпроси и продължаваш да го губиш, а като действаш... Че то това не е дори риск, по дяволите.


ПС:Още нещо... най-доброто женско качество в играта с мъжа е вроденият инстинкт. Не го ли използваш и не му ли се доверяваш битката си е загубена отвсякъде.

Edited by Cmacu, 24 September 2009 - 05:00 PM.


#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 09:13 AM

     Моля, юнаци, помагайте! Вие какво бихте направили на негово място? Не мога да разтълкувам какви са му "двигателните мотиви", не знам какво да правя........


А такааа, един месец няма да го има и ти не съобрази, че трябва да има неещо, за което да те мисли и да побърза да ти се обади като се върне. За един месец раздяла (от тоа вид като вашата) може да те забрави без особени угризения.
За него не знам , ама ти можеш единствено /по изключителното заключение на Дюма в "Граф Монте Кристо"/ да чакаш и да се надяваш.

Мал шанс!

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 25 September 2009 - 01:36 PM

Хахаха,
@Ascalon, направо изкърти стола на който стоях. Мноу хард, само така. Деликатните не оцеляват.
Млада и красива българскa девойко, искам да споделя и моето мнение.

Нещата трябва да стават естествено: Ако си поискам естествено секс (всичко е ОК и си изкарваме супер заедно) и те НЕестествено ми откаже ще си задам следните въпроси:
- Не ме намира за достатъчно привлекателен ли?
- Хмм... едва ли, иначе нямаше да иска да се виждаме. Определено не това е причината.
- А може се притеснява, че вече един път преспал с нея, мога да я зарежа?
- А може би ДА?!

Така че само ако искаш можеш да си отговориш на следните въпроси и след това сама ще разбереш какво трябва да направиш.

Мислиш ли че имаш самочувствието на човек, който има такава липса на лични качества, че си способна да задържиш един мъж само със силата на секса?

Нямам повече какво да попитам.

И да споделя нещо от мен. Такива сладуранки като теб винаги са ме забавлявали с умението си да мислят прекалено много. Търсят емоционална обвързаност преди да настъпи времето за секс. Добре нека си представим перфектната ситуация: вие сте заедно от 3 месеца и сте лудо влюбени един в друг и времето за секс е дошло. И ето в една прекрасна вечер ти осъзнаваш че твоя партньор си пада по pissing. Опс, ми мацка де ти е била главата да не гледаш овреме. Така че първо пробвай, после преценяй.

#8 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 01:41 PM

Какво могат да те посъветват мъжете, освен едно - ИЗЧ**АЙ ГО :)
Поддържам!

#9 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 27 September 2009 - 11:26 AM

TЕМАТА ПОЧИСТЕНА

Edited by exort, 27 September 2009 - 03:31 PM.


#10 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 02:29 PM

OFFTOPIC!

Личните на лична!

Edited by Don Kiko, 27 September 2009 - 05:09 PM.


#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 03:11 PM

OFFTOPIC!

Edited by Don Kiko, 27 September 2009 - 05:10 PM.


#12 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 03:21 PM

Италианецо, мацката не иска анализ на действията на пича, а съвет какво да прави и мъжка гледна точка по въпроса...иначе съм съгласен с това, което казваш макар и бат Кико да го е синтезирал същото в 2 изречения :applause: :whistling:


Всъщност анализът си е съвсем на място, само че съм пропуснал да споменя до какъв извод води, а именно че нерешителността на партнъора й още при първите им няколко срещи е повлияла негативно на желанието й да прави секс с него, защото той не умее да държи ситуацията под контрол.

#13 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 06:55 PM

Анализът ти не е на място...не защото не е правилен, а защото мацката Фъни не търси анализ на действията му, а търси съвет как да постъпи в ситуацията и мъжка гледна точка...Майк, също държа да спомена, че си противоречиш сам. Гледай сега кво става...това си ти:

Пичът иска да живее СЕГА, не след 1 година, а СЕГА.

именно че нерешителността на партнъора й още при първите им няколко срещи е повлияла негативно

Ето и какво ти пише Фъни още в началото:

Човека ме намери във Фейсбук още на следващия ден и ме покани на среща.

Започна с целувките, прегръдките и пр.

...той не че настоява с приказки, просто не се отказва на действие...


Айде сега ти се върни нагоре...прочети пак писаниците, дишай дълбоко 3 пъти, пий 1 чаша вода и пробвай с по-точен съвет към Фъни... :whistling:

#14 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 08:40 AM

Айде сега ти се върни нагоре...прочети пак писаниците, дишай дълбоко 3 пъти, пий 1 чаша вода и пробвай с по-точен съвет към Фъни... :doh:

Виж сега... не те познавам, не те знам кой си, не ми пука кой си, но забелязвам нещо тенденциозно - да ми противоречиш на всеки един пост във всяка една тема, при положение, че нито един от тях не е бил насочен към теб лично, за да те провокира и още повече, че във всички съм писал това, което трябва. Ако имаш някакъв проблем с мен кажи си го и спри да ми вадиш думите от контекста, защото наистина вече започна да ми писва.

Заставам зад първият и вторият ми пост в тази тема. Думата "нерешителност" съм я използвал с малко широко значение, така че хайде ще я сменя, за да не получиш удар... сменям я с "неправилният подход и липсата на контрол над ситуацията". Сега вече е абсолютно на 100% точно, освен ако не съм допуснал някоя правописна грешка, за която да ми се заядеш още веднъж.

Ще помоля екипа на форума, ако е възможно, да не ми трие поста, поне за известно време, защото негативното отношение от страна на Confidence наистина ми дойде до гуша.

#15 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 29 September 2009 - 10:31 AM

Уоу уоу...Lay low for a while...както казва Снууп Догг :( На първия въпрос вече сам си си отговорил - след като не се познаваме, няма как да имам нищо лично към теб пич, така че дишай спокойно...изпусни малко пара, усеща се някво напрежение в постовете ти...прави впечатление, че си чел малко суха теория и ясно се вижда желанието у теб да го покажеш, както споменах още в първия ми пост по темата...все пак тук е форум и целта е да се дискутират различни теми, така че не ме мрази за това, че не съм съгласен с теб(макар, че казах 2 пъти вече, че анализът ти е добър, но не е на място) и по този начин разклащам увереността ти, изградена на база заучената информация от някоя друга книжка ;) Аре пийс и не се напрягай толкова :doh:

П.С. Избягахме от главната тема... ФЪНИ, сестро, казвай кво стана има ли някво развитие?

Edited by Confidence, 29 September 2009 - 10:42 AM.