Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Няколко въпросчета след БИБЛИЯТА


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 22 September 2009 - 11:06 PM

Та здравейте! Първо радвам се че има такъв форум и такава библия. Прочетох я, определено има какво да се научи. Обаче малко предистория как стоят при мен нещата. В училище всичко си беше наред до към 10 клас, имах приятелка, правихме секс, тренирах, бях оформил доста добро тяло, абе всичко си беше перфектно. После обаче се появи един физически проблем, който ми донесе много големи комплекси. До ден днешен се боря с тях. Бях се затворил в се*е си, не допуснах абсолютно никой, дори и родителите си, защото всеки почва да те съжалява, тръгват да ти помагат, ти виждаш че не могат и това те влудява. Тогава теглих една майна на всички и в буквален и в преносен смисъл. 2 години не бях правил секс, дори не съм мислил за секс, просто исках най-сетне да се реши проблема, който обаче си стоеше. После станах студент и си хванах приятелка, което си беше чиста проба от нямане накъде - тя си беше дебела и просто ми пусна щото друг не я сваляше. Скъсахме отдавна, но най-хубавото е че сега (от лятото) вече нямам проблем и повярвайте ми света се обърна на 360градуса за мен и съм много щастлив. Обаче останаха комплексите. Само да формулирам точно за какво иде реч - значи направих си фирма (тя е на името на баща ми, защото аз още съм студент и не мога да имам), идеята си беше изцяло моя, бизнеса потръгна, ръководя 12 човека и засега взимам правилните решения (поне така си мисля щом всичко си върви). Нямам проблем с общуването, с обслужването на клиентите, постоянно работя с хора (мъже и жени), лафчета за "разбиване на леда" и т.н., постоянно излизам с момичета които познавам отпреди, нямат си приятели, забавлявам се и ми е гот, постоянно ми казват колко съм бил забавен, те ме канят да излизаме, че и сметки са ми плащали, обаче като трябва да си поискам и корема ми е на топка. Ама идея си нямате какво ми става - изчервявам се, притеснявам се абе ужас. Самонавивам си се пред огледалото - всичко е ок, трябва да го приложа - апокалипсис. Сега даже от разходка идвам то времето беше кофти ама ето - пак глътнах бастуна. Вече определено съм в приятелския кръг. Момичетата ме запознаха и с техни приятелки, които бяха тук при бабите си. И мнението им беше много интересно - на пръв поглед съм изглеждал страшен (аз наистина имам малко кофти поглед, хората си мислят че гледам лошо, а аз просто съм съсредоточен, има разлика), но после видели колко съм забавен, изглеждал съм улегнал, някакви ей такива. Малко съм объркан. Наистина съм чувал и преди за се*е си че съм се движел като мафиот, надувал съм се - все неща които не са така или 100% го правя несъзнателно. Вярно е че гледам да съм по-официално облечен, просто не ме кефи да съм някакъв раздърпан или ежедневно такова небрежно (това ми е трудно да го формулирам). Другото ми лошо качество е че съм до болка искрен. Не знам може би работата ме направи такъв, безкомпромисен непукист и в работата си съм перфектен, но с жените... ужас. Много ми е интересно как изглеждате вие. Смисъл как изглежда един Дон Жуан? Аз явно ще си остана мафиот :) Сега сигурно ще се заредят коментари "външният вид няма значение" - да ама има. Убедил съм се в това. Разни парцаливи или цял ден дето не свалят тениската на Левски или ЦСКА не се котират много жените даже не ги заглеждат щото са се нагледали. Какво да променя като визия че да изглеждам по-малко страшен? И най-вече някакви идеи за преодоляването на комплексите? Това ми е основният проблем. Не видях такава глава в Библията. Поздрави на всички!
exort: Ще пробвам да сменя заглавието. Ако има нещо пиши на лична.

Edited by exort, 31 October 2009 - 11:45 PM.


#2 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 23 September 2009 - 12:02 AM

Какво да променя като визия че да изглеждам по-малко страшен?

Как точно изглеждаш...нали се досещаш какъв въпрос си задал. След като ти харесва да носиш черно и да си официален от това по-хубаво няма. Важното е да ти е удобно и да се чувстваш добре в "собствената си кожа". Усмихвай се, мааалко повече, просто изпитано и работещо.

А относно другите неща, метни едно око:
http://donjuancentre...hp?showtopic=83
http://donjuancentre...p?showtopic=954

#3 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 23 September 2009 - 09:43 AM

Първо съжалявам за здравният проблем, който си имал, това ме накара да си спомня, че когато някой има трудност, тя е буквално нищо, щом си здрав :D
На мен повече ми звучиш все едно си просиш комплименти, а тигре?? :) Мисля че се самонавиваш, всичко ти е шест, ако ти казвкат, че изглеждаш сериозен усмихвай се и се шегувай повече. Продължавай контактите с жени дори и приятелски, обаче щом си харесаш мацка не се уфлянквай грам, а още от начало показваш какви са ти намеранията. Не отивай на кафе с мацката да видиш дали ще бъдете приятели или повече, ти отиваш на среща! :P Ако тя не ти е навита още отначало или долавяш, че се чуди, нешо куца и по-хубаво е да не си губиш времето
Питаш за другите ми... малко си приличам с теб, за 4 ризки похарчих четерицифренна сума :D Всички качествени жени харесват изискани мъже с широка усмивка, спортно тяло и голяма доза решителност. Това, което няма да намериш в библията е, че не всичко дето хвърчи се яде, тъпи пу*ки бол, то очевадно де, ама да ти го кажа все пак да не тръгнеш на покриваш изискванията на някви такива, ако зависише от мен тия мацки пишки да не видят нявга, ама много неедита има :(
Когато не знам, как да си поискам нещо или да го кажа, направо го изплювам много по-лесно е да си ествествен :) На една среща с едно маце, нещо беше станало извънредно и трябваше да я карам бързо до тях, имахме 5 мин в колата, и аз исках да я целуна, ама не знаех как да го направя и бръщолевих някви глупости. Спрях "Искам да те целуна, ама не знам как" -тя "Не ям хора - още" нататък ясно :)

Edited by razace, 23 September 2009 - 09:45 AM.


#4 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 September 2009 - 10:15 AM

Външният вид има значение само ако му позволиш да има значение. Сега една истина за мацките от мен, да не кажете, че съм голословен: Когато се обличате като парцали ще излизате с парцали, когато се обличате добре, екстравагантно и впечатляващо - тогава ще има впечатляващи жени до себе си. Момичетата излизат с момчета, жените излизат с мъже, каква е разликата всеки сам да си направи изводите.

Luckynumber13 - препоръчвам ти книгата Awaken The Giant Within на Anthony Robbins. Със сигурност ще ти помогне както да придобиеш нужната мотивация за промяната към по-добро, така и ще ти даде точните насоки как да го направиш. Това дали става въпрос за преодоляване на комплекси, за преодоляване на бизнес трудности или на каквото и да било друго - тази книга покрива всички области на живота. Ще се опитам да я опише с едно изречение: Ако тази книга не ти помогне да подобриш живота си, няма какво друго на света да ти помогне.

Дано да съм ти помогнал!

Edited by ItalianMike, 23 September 2009 - 10:16 AM.


#5 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 06:03 PM

На мен повече ми звучиш все едно си просиш комплименти, а тигре??

Разконспириран съм :)

Попрегледах отново форума, наистина има интересни съвети, дори линковете, които ми бяха дадени ги бях чел, но явно трябва и да се осмислят, не само да ги чета, че после и да ги приложа. Благодаря на Майк за книгата, изтеглих я, но ще се чете през уикенда, че сега малко ми е запушило на задника. Инак наистина има много смисъл в нещата, които сте писали, до някои съм стигнал от собствените си грешки, но това, което си мисля е не че нямам знанията или мотивацията, а отчаяно ми трябва практика. Е днес се прибрах в столицата и покрай учението смятам и да практикувам, така че мили съфорумци, пазете си гаджетата :D Шегувам се разбира се, но това, което имах предвид е някъде из виртуалното пространство бях прочел за НЛП и "котви" - един вид малък ритуал, който го правиш несъзнателно (с времето), който ти вдъхва кураж един вид (трудно обяснявам, защото го четох на английски и не му зацепих много). Някой постигнал ли е успех с тия "котви" или е само бошлаф?

Edited by Luckynumber13, 24 September 2009 - 06:04 PM.


#6 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 07:03 PM

На мен повече ми звучиш все едно си просиш комплименти, а тигре??

Разконспириран съм :)

Попрегледах отново форума, наистина има интересни съвети, дори линковете, които ми бяха дадени ги бях чел, но явно трябва и да се осмислят, не само да ги чета, че после и да ги приложа. Благодаря на Майк за книгата, изтеглих я, но ще се чете през уикенда, че сега малко ми е запушило на задника. Инак наистина има много смисъл в нещата, които сте писали, до някои съм стигнал от собствените си грешки, но това, което си мисля е не че нямам знанията или мотивацията, а отчаяно ми трябва практика. Е днес се прибрах в столицата и покрай учението смятам и да практикувам, така че мили съфорумци, пазете си гаджетата :D Шегувам се разбира се, но това, което имах предвид е някъде из виртуалното пространство бях прочел за НЛП и "котви" - един вид малък ритуал, който го правиш несъзнателно (с времето), който ти вдъхва кураж един вид (трудно обяснявам, защото го четох на английски и не му зацепих много). Някой постигнал ли е успех с тия "котви" или е само бошлаф?

И кое е това нещо което ще ти дъхва кураж и за какво ще ти служи този кураж?

#7 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 08:49 PM

Ей Щастливецо...май изобщо нищо не си зацепил от НЛП-то...не се спичай, като цяло си е по хард материя и си изисква тренировки докато го схванеш и после започнеш да го прилагаш, че накрая даже и да действа...не става за ден-два...днес точно препрочетох книгата на Рос Джефрис - майстора на НЛП и един от най-големите играчи - така че тия препоръчвам горещо!!! :) Казва се "Secrets Of Speed Seduction" by Ross Jeffries имаше я някъде във форума, потърси я...накратко - НЛП(Невро-лингвистично програмиране) е умение да предизвикаш определени чувства и емоции у даден човек чрез "вградени" команди в изреченията...все едно го командваш индиректно, на подсъзнателно ниво...можеш да го накараш да прави или НЕ прави нещо чрез това умение и т.н...доста е полезно, когато се изпълнява правилно, а за това голяма роля играе интонацията с която говориш - това се тренира! Намери клипчета в YouTube на Рос Джефрис и го слушай как говори...в книгата му пише и за това, така че най-добре преди всичко я прочети, доста юзър-френдли е написана и би трябвало да ти се изяснят доста неща :D
Разгледай www.nlpinfo.com ако си заинтересован има интересно инфо и упражнения и по специално това ---> http://www.nlpinfo.c...er2/roveye.html - за да знаеш кога някой те лъже, кога изпитва чувства, кога си спомня нещо и т.н. по позицията на очите...тук ще ти иска последната версия на Adobe Shockwave, така че я инсталирай ако не виждаш око в средата, което се мести със стрелката на мишката... :)
Аре успех! :D

#8 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 09:41 PM

Не слагайте коня пред каруцата. НЛП-то е полезно само като добавка към развити PUA умения. Реда на развиване на всеки PUA според мен трябва да е следният:

1. Прочитане на Awaken The Giant Within на Anthony Robbins, за да положите добри основи в живота ви като цяло.
2. Гледане на DVD Advanced сериите на David DeAngelo и след това прочитане на книгата му Double Your Dating. Така ще си изградите добър frame и би трябвало да придобиете добри умения в cocky and funny.
3. Четене на Magic Bullets, за да надградите над фрейма придобит от материалите на DeAngelo. Magic Bullets покрива почти всички аспекти на съблазняването, така че е перфектната книга за един кандидат PUA.
4. Прeминаване през 21-дневния аудио урок за самоувечерност на Archer Sloan наречен Demonic Confidence и същевременно прилагане на всички хитрини от Magic Bullets докато се упражнявате на "полета". Всъщност Demonic Confidence ще ви от полза главно, за да ви даде насока как да упражнявате новопридобитите познания от Double Your Dating и Magic Bullets.
5. Чак в стъпка 5 може да се мисли за НЛП, защото чак на този етап ще имате нужните умения, за да приложите метода правилно. В противен случай ми се струва безполезен.

Този списък от 5 точки според мен трябва да бъде пътят на всяки начинаещ, който иска да се превърне в успешен PUA. Разбира се някои от горните ресурси имат алтернативи, но за момента поне според мен, това са най-добрите източници за придобиване на важните знания и умения.

#9 Confidence

Confidence

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 138 Мнения:

Posted 24 September 2009 - 10:28 PM

Хей Майк...успокой топката за момент...
1. Никой не слага ни каруци ни коне никъде, тъй като не е ставало изобщо въпрос кой как трябва да се развива...Щастливеца пита за НЛП и получава отговор за НЛП...ти явно обаче гориш от желание да споделиш твоя метод с нас макар и никой да не е питал нещо подобно...мерси все пак ама щом си чел Magic Bullets това твоето там го наричат "bragging" и не е добро качество, така че Lay Low For A While... :)
2. Да, по-добре е НЛП да е добавка към арсенала ти от оръжия за съблазняване, но само по се*е си може също да е много полезно стига да се научиш да го правиш правилно - прочети гореспоменатата книга на Рос Джефрис(при който ДеАнджело се е учил) и изгледай някои негови клипчета :D
3. Прочети и Natural Game на Richard La Ruina a.k.a. Gambler - подобна е на Magic Bullets и ще ти помогне малко да охладиш страстите, да се отпуснеш и да бъдеш по-натурален...с 2 думи да не се вживяваш толкова в книги, ДВД-та, да следваш точно определени стъпки на развитие и т.н...

П.С. Доста от тези неща и още много други, ги говорихме на срещата, така че призовавам всички да посещават тези масови мероприятия - гот си е! :D

Ай бай и...забавлявайте се! :)

#10 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 09:19 PM

Awaken The Giant Within на Anthony Robbins има ли я някъде на български? На английски дори не мога да си я намеря, ама ми требва на хартия, че оченцата болят от монитора

#11 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 02:49 PM

Всичко е до нагласата!Когато идва момента да си поискаш "спичаш",защото сам си се вкарал в този "филм".Много често ставаш такъв за какъвто се мислиш.
"Аз съм смотан"- и ставаш такъв.Такива са твоите убеждения-ПРОМЕНИ ГИ и така ще се държиш по различен начин,а това от своя страна ще ти донесе желаният резултат.
Колкото до външният вид-спортно елегантно е добре.Ако имаш повече пари върви в магазин за костюми и кажи на продавачката,че търсиш нещо спортно елегантно.Хубава риза,панталон,стилни обувки,вратовръзка(не е желателно,въпреки,че аз слагам от време на време,защото ми харесва да се нося така),дълги чорапи.Абе от-до!
доста добре се вързва.

Edited by *----=Elit Force=----*, 27 September 2009 - 02:50 PM.


#12 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 14 October 2009 - 11:55 PM

Пак съм аз. Прочетох Magic Bullets - от там определено има какво да се научи. Явно нищо не съм схванал за НЛП-то, но и това не ми е приоритет за момента. Дискотеките определено сякаш не са вариант за свалки - там са на групички и много трудно се пробива освен ако мацката има интерес съм теб. Заговорих се с едно момиче в заведение за бързо хранене в студентски и хахо-хихи 15мин докато си чаках хамбургера питах я дали хот-дога го правят добре и оттам тръгна целият разговор, обсъждахме месните продукти от соя и намаляващите кучета по улицата и разговорът беше смешен в интерес на истината, но телефона й звънна и тя излетя през вратата "чао, чао" и даже не се стигна до "хайде да пием по нещо". Имаше още 2-3 такива случки в борисовата ходихме с една приятелка (смисъл познаваме се отдавна) и до там. Хахо-хихи и после бързат за някъде. Абе все бързат тез жени. ПИтал съм някои познати "къде се запознахте" и всички ми казват "учихме заедно","приятелят на стринката на братовчед ми от бабина линия ни запозна", абе някакви такива. Смисъл никой не е спрял някоя мадама на улицата. Някой от вас правил ли го е и какво по-точно казвате примерно на момиче, което е ваш тип и стои на спирката примерно сама. Ето ви ситуация. Дайте примери за това как ще протече свалката. Представете си го. Имате 10 мин преди да дойде автобуса й. Кога аджеба остава време да й събудиш интереса, пък контакт с очите, че да я заговориш, пък да си забавен коки и фъни, че рапорти да правиш и това за 10 мин. СЕРИОЗНО ПИТАМ! Представете си реална ситуация. 10 мин е DEADLINE. За 10 мин трябва да й вземете телефона. Как процедираме? Дайте примери, защото не открих такива в дебелите книги. Пак да ви опиша ситуацията, да не кажете "ЗА ВСЯКА СИТУАЦИЯ Е РАЗЛИЧНО". Делничен ден, 10:32 примерно, слънце пече, има само 3 малки облачета на небето. Отивате към университета/работата/на разходка и на спирката виждате "таргета", която е 8мица да речем. Само момиче с още 3 групички студенти на спирката, но не се познават. За какво ще я заговорим? Тя не е пушачка да й искаме огънче. Сериозно питам. В дебелите книги е обяснен процесът от-до, как да говорим с жените, как да се държим с тях, но как ще го вместим в 10мин че може и по-малко. Да не говорим ако момичето върви срещу нас и се предполага че ще се разминем. Аз не можах да измисля решение на гатанката, особено втория вариант. Дайте идеи някой имал ли е успех в такава ситуация и ако може Step-by_step- смисъл целия разговор. Първите ви думи до вземането й на телефонния номер. Само да отбележа че в горната ситуация момичето ядеше хотдог, а аз си чаках хамбургера в тази нямаме нищо - даже е облечена с нещо, което не привлича вниманието. Абсолютно съм сериозен във въпроса си и не искам да предизвиквам спорове и дискусии кой в коя книга какво е написал. Просто отговор.

Edited by Luckynumber13, 15 October 2009 - 12:00 AM.


#13 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 16 October 2009 - 12:25 AM

Просто отговор.

Прост пример, в дискотека, заведение, бар, клуб е най-лесно (няма да обеснявам сега защо).
Засекат ли ви се погледите с едно маце повече от два пъти ясна е работата. Отиваш и казваш:
- Не знам защо не отидох на бара, но...реших да остана тук. (поглед, стойка, глас)
- Как се казваш?
- Еди как си.
- Какво ще кажеш да пийнем нещо.
- Ок.

Направи си сам продължението.

#14 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 16 October 2009 - 03:15 AM

Пак съм аз. Прочетох Magic Bullets - от там определено има какво да се научи. Явно нищо не съм схванал за НЛП-то, но и това не ми е приоритет за момента. Дискотеките определено сякаш не са вариант за свалки - там са на групички и много трудно се пробива освен ако мацката има интерес съм теб. Заговорих се с едно момиче в заведение за бързо хранене в студентски и хахо-хихи 15мин докато си чаках хамбургера питах я дали хот-дога го правят добре и оттам тръгна целият разговор, обсъждахме месните продукти от соя и намаляващите кучета по улицата и разговорът беше смешен в интерес на истината, но телефона й звънна и тя излетя през вратата "чао, чао" и даже не се стигна до "хайде да пием по нещо". Имаше още 2-3 такива случки в борисовата ходихме с една приятелка (смисъл познаваме се отдавна) и до там. Хахо-хихи и после бързат за някъде. Абе все бързат тез жени. ПИтал съм някои познати "къде се запознахте" и всички ми казват "учихме заедно","приятелят на стринката на братовчед ми от бабина линия ни запозна", абе някакви такива. Смисъл никой не е спрял някоя мадама на улицата. Някой от вас правил ли го е и какво по-точно казвате примерно на момиче, което е ваш тип и стои на спирката примерно сама. Ето ви ситуация. Дайте примери за това как ще протече свалката. Представете си го. Имате 10 мин преди да дойде автобуса й. Кога аджеба остава време да й събудиш интереса, пък контакт с очите, че да я заговориш, пък да си забавен коки и фъни, че рапорти да правиш и това за 10 мин. СЕРИОЗНО ПИТАМ! Представете си реална ситуация. 10 мин е DEADLINE. За 10 мин трябва да й вземете телефона. Как процедираме? Дайте примери, защото не открих такива в дебелите книги. Пак да ви опиша ситуацията, да не кажете "ЗА ВСЯКА СИТУАЦИЯ Е РАЗЛИЧНО". Делничен ден, 10:32 примерно, слънце пече, има само 3 малки облачета на небето. Отивате към университета/работата/на разходка и на спирката виждате "таргета", която е 8мица да речем. Само момиче с още 3 групички студенти на спирката, но не се познават. За какво ще я заговорим? Тя не е пушачка да й искаме огънче. Сериозно питам. В дебелите книги е обяснен процесът от-до, как да говорим с жените, как да се държим с тях, но как ще го вместим в 10мин че може и по-малко. Да не говорим ако момичето върви срещу нас и се предполага че ще се разминем. Аз не можах да измисля решение на гатанката, особено втория вариант. Дайте идеи някой имал ли е успех в такава ситуация и ако може Step-by_step- смисъл целия разговор. Първите ви думи до вземането й на телефонния номер. Само да отбележа че в горната ситуация момичето ядеше хотдог, а аз си чаках хамбургера в тази нямаме нищо - даже е облечена с нещо, което не привлича вниманието. Абсолютно съм сериозен във въпроса си и не искам да предизвиквам спорове и дискусии кой в коя книга какво е написал. Просто отговор.

Това е,защото си им скучен,зацикляш на моменти,в които нямаш какво да кажеш,и ръсиш простотии без да се усетиш.Наистина,ако си облечен с костюм,изглеждаш официално,интелигентно,говориш интелигентно,действа,но при определени групи жени,които не са много за предпочитане,с малки изключения.Както си се изказал в първия пост,не си прав,че нямаш привелегии,когато си облечен по-обикновенно.Тогава "по-нормалните" момичета те възприемат като човек на тяхното ниво,не гледат на теб като недостижим.Недей си слагай някакви измислени рамки относно облеклото.Трябва да промениш начина си на мислене,да не те е страх от неуспех.Не вярваш ли на се*е си,никой няма да повярва на теб...

#15 Luckynumber13

Luckynumber13

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 16 October 2009 - 07:35 PM

@ - sad3

Абсолютно си прав и аз се убедих в това! Става така че "лошите момичета" са лоши, защото около тях има добри момчета/момичета, които им изграждат този образ. Обаче облеклото наистина има значение. Какво имам предвид - когато бях тийн и аз като много тийнове се бях увлякъл по "Яко метъл копелееееее", което може би си беше нормално за възрастта и дори още си ги слушам бандите. Тогава се мъкнех с яката рокерия тип ризница - бях й наковал едни капси по ръкавите и раменете, камуфлажите, кубинки, които между другото са много яки и здрави и още си припкам с тях, но вече само в гората на излети. Както и да е - ходя си аз така и се прибирам един ден на стоп (учех в друг град) и минава едина позната на семейството с колата, аз стопирам, махам и тя в посления момент спря. Като се качих "здравей здрасти" рутинните разговорчета и тя ми вика "гледам някакъв наркоман ми маха и после видях че си ти". От тогава съм наясно че външният вид/облеклото е от голямо значение как те възприемат хората. Обаче при мен нещата стоят така: физиономията ми е просто много характерна и не позволява да ходя примерно с пуловерче и и ризка отдолу тип "компютърен гений" (това е обществено изграденият образ, давам го като пример, а не с цел да обидя някой) или тип "ФАШИОН". Друго - не знам дали си забелязъл цените по магазините, но някакви буквално идиотски ризки и пуловерчета в Бенетон примерно или Сисли, които са явно "ултра хипер супер дупер модерни" струват някакви баснословни суми а са грозни! Наистина са грозни това го заявявам най-смело! Като троша пари искам да е за нещо хубаво, класическо, което да ми прилепне по тялото :) Това за обличането ми не беше много по темата. Друго което ми направи впечатление - когато си добре облечен и се държиш културно, възпитано момичетата много добре реагират, интересуват се от теб. Моя ОГРОМНА ГРЕШКА беше че в един период от време не можех да различа ЗАБАВЕН от ЛИГАВ. Сега разбира се години след това го осъзнавам де :)

@ - ABT

Не съм много съгласен.
1. музиката е ужасна за водене на нормален разговор.
2. струва ми се тъпичко "Не знам защо не отидох на бара, но...реших да остана тук". Това с какъвто поглед и стойка да го кажеш ... тя знае защо си решил да останеш "тук". Според мен след тази фраза ще има многозначителна физиономия от нейна страна и няма да следва въпрос "как се казваш". Аз бих бил директен - "Здравей, хайде да танцуваме" или нещо от сорта и вече по време на танца да завържа разговор.
3. "хайде да пием по нещо" - предполага се че в бара/дискотеката тя вече пие нещо :)

Това е ситуация за бар, която се опитваме да развием тук двамцата, но по-горе бях задал конкретна - с мацката на спирката. Още умувам по въпроса и си мисля че пак трябва да се действа с директна покана за по кафенце и на място вече да се импровизира с разговора, но не мога да измисля примерен такъв.