Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

една сладурана ми се заби в мозъка


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#16 didi

didi

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 13 December 2009 - 07:34 PM

[quote name='dragonedge' date='12 December 2009 - 10:40 PM' timestamp='1260650409' post='32408']
Мило момиче Диди, не че се заяждам, но по добре отиди да си четеш космото. Всичко което си написала е много хубаво, доста елементарно и става за сценарий на поредната холивудска романтична комедия.Бляк!(как може да няма емотиконка за повръщане?!) :april: Както обикновено жените си мислят че знаят какво точно искат. Много от нас са били добри момчета и знаят какво казвам.

разбира се че няма да го приема като заяждане.и точно във `космото` прочетох за тези сайтове,които направо ме убиха.чесно казано,стояла съм и съм се превивала от смях като ги четох тия работи(както и приятелките ми).този така наречен сценарий беше написан не само от мен но и от много разочаровани момичета които са толкова романтични,че направо да се разболееш.всъщост,само ако знаеш колко момичета са ми плакали на рамото,защото са се хванали с поредния кретен който ти затръшва вратата във лицето или моли да платиш сама сметката-всеки път-.въпросът не е да си добро момче,а да съчетаеш изтънчеността и огъня.а като се правиш на много печен най-много да отблъснеш всичко живо в радиус от няколко мили.незнам коя жена ще се върже на фрази от типа-ангел ли виждат очите ми?! истинска ли си?! колко си естествена! и познаваме ли се?- :doh:

#17 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 13 December 2009 - 09:45 PM

разбира се че няма да го приема като заяждане.и точно във `космото` прочетох за тези сайтове,които направо ме убиха.чесно казано,стояла съм и съм се превивала от смях като ги четох тия работи(както и приятелките ми).

Да, смешен е. Сигурно е и тъп. В твоите очи. Какво изобщо правиш тук тогава?

този така наречен сценарий беше написан не само от мен но и от много разочаровани момичета които са толкова романтични,че направо да се разболееш.всъщост,само ако знаеш колко момичета са ми плакали на рамото,защото са се хванали с поредния кретен който ти затръшва вратата във лицето или моли да платиш сама сметката-всеки път-.

Ти сама го каза. ПОРЕДНИЯТ кретен. А не поредното добро момченце, което тичка като кученце след тях.

въпросът не е да си добро момче,а да съчетаеш изтънчеността и огъня.

Именно. Ние не сме добри. Ние не сме лоши. Ние просто разбираме силите които движат жените. И както ти казваш "Съчетаваме изтънчеността с огъня". Или поне се учим да го правим. Не винаги успяваме. Това е идеята на този форум: да обменим опит за да живеем по - красиво.

а като се правиш на много печен най-много да отблъснеш всичко живо в радиус от няколко мили.

Да наистина, ако се правиш на печен ще отблъснеш. Затова израстваме. Не се правим на печени за да сваляме мацки. Ние градим се*е си. Развиваме се, усъвършенстваме се. И мацките идват като резултат. Но те вече не са фокусът.

незнам коя жена ще се върже на фрази от типа-ангел ли виждат очите ми?! истинска ли си?! колко си естествена! и познаваме ли се?- :april:

Тези фрази са много изтъркани и глупави. Не са от този форум. В космото ли бяха?
И пак, мило момиче не забравяй, че не се заяждам и не искам да влизам в глупави интернет спорове. Всъщност, преди пак да пишеш, е хубаво да прочетеш някоя от статиите на MasterDj. В тях има много смисъл и всичко е обяснено много добре. Ако подходиш непредубедено, може би ще разбереш.

#18 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 14 December 2009 - 01:01 PM

мило момче,научи се как стават тия работи.
първо-ти не показваш интерес а любопитство.във твоя мозък това може би е супер много но във женската глава нещата не стоят така.
второ-ако искаш да я `свалиш`,не и се обяждай,пишеш във скайп или пращаш смс-и.отиди при нея и я покани на среща.НЕ СЕ ПРАВИ НА ИДИОТ И МНОГО ПЕЧЕН!!!това не помага.ако тя ощ има някакъв интерес,ако се поусмихнеш малко и не водиш някоя друга `кукла` под ръка може и да се съгласи момичето.гадно е че в началото си я отрязъл и 100 процента тя после е разбрала че си казал че нямаш интерес.ако се съгласи да отидете на среща задължително и вземи едно цвете-може да кажеш-веднага се сетих за теб,щом го видях-.момичетата са романтични и обичат такива `лиготии`,поне повечето.после ако ходите на кино,остави я тя да избере филма и купи билетите още щом ти каже `гледа ми се...`.отново ти ще трябва да платиш
пуканките ,но щом момичето ти се е забило във главата,значи си струва.НЕ ЯЖ НИЩО ДРУГО ОСВЕН ДЪВКА!!!!ако се стигне до целувка е много неприятно да имаш лош дъх или по зъбите ти да има плака.след което я изпрати до тях(една разходка из центъра през ноща по това време на годината ти гарантира романтична обстановка от която ако се възползваш ще и омекнат коленете).ако се возите на гр.транспорт я остави тя първа да влезе,после ти тр да слезеш първи и да и подадеш ръка докато слиза.приготви се за студ,защото ако и е студено трябва да и дадеш якето си.отваряй вратите!!!не говори колко гаджета си имал и колко мацки си свалил!!ако отидете на вечеря,тя тр да избере ресторанта и ти тр да платиш сметката,или в краен случай,ако тя настоява да си я разделите.вярно,доста зор изисква от твоя страна,но ако наистина я харесваш,това отношение ще ти осигури втора и трета и т.н. среща (стига последствията от твоето ненормално държание да не са оставили непоправими последствия)


didi, на бабати фърчилото за този пост :doh: нищо лично, ама каза, че сте го мъдрили няколко момичета така ли?**? :doh:

сега сериозно, не Ви знам фантазиите и дефиницията Ви за мъж, НО... нима би възприела на сериозно мъж, който ти подарява букет още на първа среща??? нима би възприела сериозно мъж, които те оставя ти да избираш ресторанит, кафета, филми... и само да ти се мъкне по задника??? това мислиш ли, че е позитив??? знаеш ли... ако това е вашата дефиниция за мъж... за МЪЖ с главни букви, то определено Ви съжалявам :april: ти може да си някаква мъжкарана и да си избираш някакви по-женствени мъже, за да си водещата... но как тогава ще тръпнеш за всяка следваща среща, как всяко виждане с него ще бъде приключение, когато ти избираш всичко?? как ще се забавляваш, когато всичко е... толкова монотонно :D това е все едно да си вземеш ремърке с теб

ние трябва да сме водещите. ние трябва да избираме къде и какво... ако това не е по вкуса Ви, то какъв е смисъла изобщо да се залъгваме взаимно :doh: и не казвам, че вие също нетрябва да сте инициативно, но... иначе няма как да тръпнеш в очакване и всеки следващ път да оставаш без дъх и психически и физически :doh:

а що се отнася до "кретените, дето затръшват вратата"... аз си имам теорийка :doh: от начало всички сме добрички, но ние си избираме лошите мацки, нараняват ни 1, 2, 3... в един момент ти писва и почваш да обръщаш монетата :doh: после вие си избирате лоши (които вече са били наранявани)... и кръговрата си тече... и не слагай под общ знаменател всички мъже, защото ако аз трябва да приравнявам всички жени... :D :D

Edited by Don Kiko, 14 December 2009 - 02:12 PM.


#19 zanardi

zanardi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 25 December 2009 - 10:40 PM

По темата пич аз също ми се случвало да имам шанс и да отрежа мацката и после когато се замисля тя вече няма интерес, но това е защото тя като е имала интерес към тем постоянно пита з ате*е кой какво е казал ти какво си казал типичните женски интриги се заплитат тогава и някой и е казал че не си имал интерес или нещо лошо и опа край .Това е лично мнение от личен опит, та шанса ти е да я пипнеш в ситуациика когато е доста слаба и да и пруснеш сливката вече нещата ще си дойдат на место , друг шанс нямаш.Друго нещо аз също егото ми еголямо но така пропускаш някой път да смажеш жилата но пък пропускаш и някои парцаликоиот не си заслужават.

Относно Момиченцето Диди без да се заяждам и не го приемай лично (разбира се тя ще приеме личновсичко казано срещу нея заложено е в женската психика) какво по дяволите правиш в тоя сайт има космо тъпотии които са за вас. Ако си мислите че тука ще научите нещо коеот ще ви помогне не пак няко дон ще ви загрее катериците без да се усетите..................хаха хахахааааааааааааааа