Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

когато тя не иска нещо, се караме ..


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#31 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 04:10 PM

hahhahahahahahhahahhahhahahahahahahha, абе казах ли ви, че ми е много смешно хаххахахаха
Единственото, което мога сега е да цитирам едно много нахакано бабе - Имаш 2 очи, използвай ги добре! има много смахнати жени, нямам предвид във форума, просто всеки ден срещам и ми се гади, честно, ако можехме да караме само на чикии животът щеше да бъде по-лесен :)

Edited by razace, 04 September 2009 - 04:11 PM.


#32 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 05:16 PM

hahhahahahahahhahahhahhahahahahahahha, абе казах ли ви, че ми е много смешно хаххахахаха
Единственото, което мога сега е да цитирам едно много нахакано бабе - Имаш 2 очи, използвай ги добре! има много смахнати жени, нямам предвид във форума, просто всеки ден срещам и ми се гади, честно, ако можехме да караме само на чикии животът щеше да бъде по-лесен :D

Kарай си на ч**** кво те спира :)

Прочетох нещо, Жената без мъж е като рибата без колело!, но и рибите не живеят сами. :D

#33 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 04 September 2009 - 10:09 PM

Ама защо всички мъже сте такива, имате нещо красиво и го оставяте само да се чуди, защо вчера му сваляхте звезди, а когато го постигнахте вече не ви е интересно и имате нужда да "разпуснете" без него, сякаш неговата цел е да ви натоварва...И аз си задавам разни такива въпроси, на които се убедих, че няма да намеря отговора и няма да разбера логиката, но са факт...при това масов...не ми остава нищо друго освен да се примиря и да си отварям широко очите за изключения...

Edited by Neda, 04 September 2009 - 10:22 PM.


#34 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 02:50 AM

Ама защо всички мъже сте такива, имате нещо красиво и го оставяте само да се чуди, защо вчера му сваляхте звезди, а когато го постигнахте вече не ви е интересно и имате нужда да "разпуснете" без него, сякаш неговата цел е да ви натоварва...И аз си задавам разни такива въпроси, на които се убедих, че няма да намеря отговора и няма да разбера логиката, но са факт...при това масов...не ми остава нищо друго освен да се примиря и да си отварям широко очите за изключения...

Aко този някой си задава въпросите като алказар.....се връща винаги при теб....дава всичко от се*е си, няма да се чудиш толкова много. В началото влюбените искат да бъдат само и единствено заедно, след година се започва истинската връзка...онази човешката.

#35 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 02:31 PM

Нещо не те разбирам, но звучи умно :)

Edited by Neda, 05 September 2009 - 02:32 PM.


#36 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 03:23 PM

А сега ти си представи 3 000 000 000 задачи. От тях да кажем 300 000 000 се вписват в твоите критерии за качествто 7+ и би спал с тях. Идва задача номер 1 ти я решаваш и тя ти носи да кажем 50 лева ( разбирай го като приятни емоции, секс и т.н.). Идва задача номер 2, успяваш да решиш и нея и още веднъж си прекарваш приятно за известно време. След това обаче идва задача номер 3... с нищо не е по-различна от останалите, но ще ти отнеме повече нерви и време, за да я решиш. Само че животът е кратък, за да си губиш времето по сбъркани задачи... да, ако си достатъчно добър в решаването на задачите значи проблемът не е в теб, нали? Времето ти е прекалено ценно, за да го пилееш в безмислени главоблъсканици. Та нали задача номер 4 няма да е с нищо по-различна от предишната? Тя също ще ти донесе онези 50 лева, когато я решиш. И ти знаеш, че след всяка задача има още една, която с нищо не е по-различна, но ще изисква по-малко усилия, за да я решиш. Защо да губиш 2 единици време и една единица нерви за задача номер 3, когато можеш да изхабив 1 единица време и нула единици нерви при всички останали задачи. Човек трябва да се научи да бъден прагматичен, защото това спестява много нерви, време и самосъжаление.


Първо, съгласна съм, че когато нещо не става, то просто не става и не си заслужава усилията. Но когато става и знаеш, че става, обаче си прекалено повърхностен, за да се задълбочиш в него, това вече е друго. Подобно поведение не е проблем докато не попаднеш в сериозна връзка и не разбереш, че в същност си адски назад с материала и винаги когато нещо се усложни във връзката търсиш най-лесното бягство - изневяра например, защото си свикнал до си решаваш проблемите с next...Ето затова не е добър този подход, човек да бяга от всичко, което изисква време, усилие и т.н.
1ници, нерви, време...Прагматичен...на пазара може би, но тук боравиш с хора!
Кой ти е казал, че връзката е само почивка! Че в идеалните връзка хората никога не се карат!? Или, че нещата вървят от самосе*е си..Това е доста идеалистична представа за любовта!
Според психолозите, спора е полезен и това е единствения начин двама човека да намерят компромис, защото всеки е различен и има нужда от нещо различно...за да оеднаквят целите и нуждите си, двамата минават задължително през спорове и доизясняване. Всичко е в това да намериш някой, който максимално те разбира, но това максимално-никога няма да стане напълно!

ох, Nedaaaaaa...

кажи ми, ако прекъснеш всичките си контакти с приятели заради жена, какво става??? една година сте заедно насам, натам, у вас, у тях... точно една година ви давам и ще има големия край :D ако не разнообразяваш, то живота става едно сиво ежедневие... а пък семейния живот става по-скоро тежест.

........

и само да те попитам... ти прочете ли темата на момчето??? че това му е първата връзка и можеби втората мацка??? това какво значи?? че някоя го е харесала и си го е взела... омаяла го е, защото както разбрахме е ПРО... тои изобщо не я е избирал... и сега ти ни убеждаваш, че това е жената??? че трябва да търпи да го мачкат още n време, за да разбере, дали аджеба нещо неможе малко да се промени???

сега ще ти кажа какво би трябвало да прави той - да експериментира... да излиза с нови жени, да пробва. ако мацката е готина и ми допада като интелект и характер, аз се задържам... но ако до месец не видя, че може да има някакво развитие... че това е жената, то какъв е смисъла да продължавам??? да си губя времето и то в нерви и края да е една дълга агония... какъвто ще бъде и неговия... нееееее

това със задачите изобщо не е добър пример, защото задачите се решават... от тук или от там има начин... и на един ученик това му е работата :D задачите можеш да ги сравниш с ч**ането н амацки... има начини, от тук, от там... имаш амбиция и няма начин да не решиш задачата :) ок така става. но да ни казваш, че трябва да задържа всяка една връзка с жена, независимо дали тя му подхожда, дали се чувства добре с нея и.... :D

ай със здраве


Не прекъсваш контактите си, а я правиш част от живота си! Прекъсваш ги само, ако го искаш и ако чувстваш, че ти трябва повече време с нея и защитаваш това си право пред приятелите! Ако са ти приятели, ще те разберат.

Той не я е избирал, интересно кой тогава я е избрал, съседа ли...нали той ходи с нея, айде сега...вие пък някакъв пълен наивник го изкарахте...
По отношение на това което прави тя - да, вярно е, възпитава го. Избрала си го е нарочно по-неопитен и иска да направи от него човек, такъв, който е в услуга на обществото и на семейството, а не такъв , който има прекалено много собствено мнение и мисли само за се*е си, сменя жените като носни кърпи и в един определен момент дори подозира, че е господ! Честно казано предпочитам от първия вид за всякакъв вид отношения, дори за приятел!

Когато няма смисъл, няма, за това не споря. Но никак не харесвам хора, които казват, това няма смисъл, защото е трудно, или защото не ми върви по гайдата!

Защо реши, че неговото ще е агония, ако се разберат без да се нападат, може и да има компромис и продължение...Ако не беше важна за него, защо ще пише 50 реда тема тук за това, щеше просто да я зареже.

Edited by Neda, 05 September 2009 - 03:25 PM.


#37 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 04:06 PM

По отношение на това което прави тя - да, вярно е, възпитава го. Избрала си го е нарочно по-неопитен и иска да направи от него човек, такъв, който е в услуга на обществото и на семейството, а не такъв , който има прекалено много собствено мнение и мисли само за се*е си, сменя жените като носни кърпи и в един определен момент дори подозира, че е господ! Честно казано предпочитам от първия вид за всякакъв вид отношения, дори за приятел!


yeahhhh right....

Защо реши, че неговото ще е агония, ако се разберат без да се нападат, може и да има компромис и продължение...Ако не беше важна за него, защо ще пише 50 реда тема тук за това, щеше просто да я зареже.


искрено се надявам да не съм прав, но... може да се обзаложим :) или просто да изчакаме, ако автора не ни забрави.

#38 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 05:37 PM

По отношение на това което прави тя - да, вярно е, възпитава го. Избрала си го е нарочно по-неопитен и иска да направи от него човек, такъв, който е в услуга на обществото и на семейството, а не такъв , който има прекалено много собствено мнение и мисли само за се*е си, сменя жените като носни кърпи и в един определен момент дори подозира, че е господ! Честно казано предпочитам от първия вид за всякакъв вид отношения, дори за приятел!

Възпитава го?! :)
Той домашен любимец ли е, или какво? И от къде на къде който и да е има правото да променя хората по свой модел?
Като не ти харесва даден човек - просто не контактуваш с него, намираш си друг и това е.

Edited by Petko K, 05 September 2009 - 05:38 PM.


#39 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 05:38 PM

По отношение на това което прави тя - да, вярно е, възпитава го. Избрала си го е нарочно по-неопитен и иска да направи от него човек, такъв, който е в услуга на обществото и на семейството, а не такъв , който има прекалено много собствено мнение и мисли само за се*е си, сменя жените като носни кърпи и в един определен момент дори подозира, че е господ! Честно казано предпочитам от първия вид за всякакъв вид отношения, дори за приятел!


Значи хората, които са в услуга на обществото според теб се описват по следният начин:
1. Мъж под чехъл
2. Човек без собствени интереси и приятели
3. Човек който не мисли прекалено много за се*е си, защото ще живее вечно и ще има сума време да мисли за се*е си като стане на 200 години... maybe?

Иначе ще ти кажа къде да си намериш перфектния партнъор в живота - в някой кучкарник. Взимаш си куче и си готова. Дресираш си го, мачкаш го, дъвчеш го, плюеш го и то пак те обича, защото опцията да ти тегли майните за него не съществува. Но кучето така е устроено - да бъде в услуга на сопанина си. А хората нито са с кучешки инстинкти, нито за тях съществува единствено интересът да се нахранят. Хората имат нужда от любов, но не само от тази любов, която им носят партнъорите в живота. Всеки има нужда от семейство и приятели, с които да споделя своите мъки и радости, ти не можеш да си всички тези хора едновременно, нямаш правото да искаш да бъдеш.

Но я сега да обърнем нещата. Тръгваш с някой тип, който постепенно те дресира така, че постоянно да гледате американски екшъни, да му правиш всяка вечер салатката, за да си гледа мача, докато дават любимият ти филм. Ти през деня не излизаш, защото той не харесва нито една от приятелките ти... срещаш някоя от тях на улицата и поглеждаш в земята, защото си я зарязала заради единият секс. Взъни ти някоя приятелка, която не си виждала от 6 месеца заради него и те кани на рожденият си ден, но ти отказваш, защото днес на твоя любим му се ходи в най-долнопробната кръчма в махалата, място което ти мразиш от все сърце. И как е чувството да си в ролята на полезният на обществото в случая? Вие май забравяте, че пича е студент, не е на 30 години, за да прави огромните компромиси и да хвърля своите интереси на пътя.

Edited by ItalianMike, 05 September 2009 - 05:42 PM.


#40 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 06:41 PM

Нали осъзнавате, че водите един напълно ненужен спор. Една твърдоглава жена която си знае своето срещу всички останали които просто немога да се откажат да не и отговорят и се хващат за най - малкото само и само да и отговорят.

Заслужава ли си да продължавате?
Неможе да на чу**те мнението си в нечия си глава.. Гледната и точка е много по различна от вашата. Като иска да си хваща мъже които губят личността си за да бъдат с нея, нека го прави.. Това вас засяга ли ви в крайна сметка?

Този форум е създаден с идеята мъжете да могат да възтановят изгубената си личност заради някоя жена като нея ?
или аз съм останал с грешно впечатление?

#41 mystery

mystery

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 06:56 PM

Този форум е създаден с идеята мъжете да могат да възтановят изгубената си личност заради някоя жена като нея ?
или аз съм останал с грешно впечатление?

Не се пали пич, лаф да става. Който има нужда от помощ ще я намери.

#42 Neda

Neda

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 62 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 07:00 PM

Ами ще ти кажа че моя живот прилича доста на това, което си описал, като разликата е, че мъжа до мен е интелектуален тип човек и живота с него е доста вълнуващ, така че аз не съжалявам за нито един изгубен контакт от типа "шматки", защото от моите приятелства не съм видяла нищо добро, ама нищо. Жените са змиорки, ако допусна жена в живота си, тя 200% ще се натисне на мъжа ми и това ще е края, пробвах няколко пъти и не се получиха нещата, имам само познати жени, с които се виждам когато ми е кеф -рядко, не защото някой ме ограничава, а защото ме отвращават по принцип. Аз много исках да имам връзката, която имам и винаги съм живяла в неин интерес и съм се съобразявала без никой да го изисква от мен.. Имам пълната свобода да излизам, но просто не не ми е интересно и само се забърквам в някакви истории, излизанията ми създават предимно проблеми, защото навън е пълно с хора, които си търсят някаква интрига...Има много моменти в които съм на нокти от неговите желания да прави това и онова, определено ме дразни, че аз се вживявам толкова, а той не съвсем. Наблюдава около се*е си, млади мъже, как говорят и как се държат с приятелките си и копира..това е откакто ходи на работа, преди това нямахме никакви проблеми и имахме перфектни отношения...
Компромиса беше, че направихме така, че приятелите ни са общи и се разнообразяваме двамата. Така имаме повече изживявания заедно, това ни сближава и в някаква степен спаси връзката ни, обратно на неговите очаквания!

Незнам защо е бил саздаден този форум, но определено знам, че Дон Жуан, въпреки, че не е от любимия ми тип :)
е човек, който уважава жените, а не прави комитети срещу тях!

Edited by Neda, 05 September 2009 - 07:06 PM.


#43 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 08:24 PM

Незнам защо е бил саздаден този форум, но определено знам, че Дон Жуан, въпреки, че не е от любимия ми тип :D
е човек, който уважава жените, а не прави комитети срещу тях!

Да това е нашия таен комитет как да отървем от жените.. А ти какво правиш тук? :)

Не съжалявам за нито един изгубен контакт от типа "шматки", защото от моите приятелства не съм видяла нищо добро, ама нищо.


- Нека ти разкажа една история: Преди много време приживях инцидент с мотор. Така наречения ми приятел които до преди индицента ми се обясняваше в голямото си приятелство след като стана инцидента дори не реши да ми се обади да ме пита как съм?

Не, че ми е необходимо съчуствието му, просто очаквах за това, че сме хора да се интересува какво се е случило и дали ще се оправя скоро... И така до ден днешен не сме говорили, нито пък се забелязваме когато се засечем където и да е било

Е, според теб някой има ли нужда от такива приятели?


Просто не ми е интересно и само се забърквам в някакви истории, излизанията ми създават предимно проблеми, защото навън е пълно с хора, които си търсят някаква интрига...


- Не само при вас жените има интриганти, още по грозно е когато един мъж е такъв. А да не говоря, че пълно с клюкари.. Такаче кажи нещо ново...

как говорят и как се държат с приятелките си и копира..


- Гаджето ти зодия риби ли е?

#44 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 05 September 2009 - 11:23 PM

така че аз не съжалявам за нито един изгубен контакт от типа "шматки", защото от моите приятелства не съм видяла нищо добро, ама нищо. Жените са змиорки, ако допусна жена в живота си, тя 200% ще се натисне на мъжа ми и това ще е края, пробвах няколко пъти и не се получиха нещата, имам само познати жени, с които се виждам когато ми е кеф -рядко, не защото някой ме ограничава, а защото ме отвращават по принцип.

Човек в живота има много познати, но само един приятел. И все пак това, че се ограничаваш в случая е по твой избор и никой не ти е налагал ограничения с кой да се виждаш.

При мъжете е малко по-различно. Вярно е, че има и адски много интересчии, но аз имам адски много приятели, с които се уважаваме заради това, което сме и си прикарваме времето приятно. Има моменти, когато с най-добрият ми приятел се събираме за да изпием тихо по едно питие, без да говорим много, всеки се е потопил в това как да реши проблемите си. Но да знаеш, че има някой човек, който те разбира и ще се опита да ти помогне при нужда е безценно. Аз си прекарвам доста приятно с моите приятели, имам няколко приятеля, с които излизам по-често, както и няколко по-големи компании, с които понякога излизам и си изкарвам страхотно. С приятелите си мога да говоря на тема, на които не бих си и помислил да говоря с приятелката ми. И не бих позволил на никоя жена да ми отнеме това, защото приятелствата се градят с години, а гаджето може да го няма след час. Досега съм срещал доста голямо разбиране у приятелките ми в тази насока и не е стигало до проблеми. Те знаят, че когато кажа "Отивам да изпия по бира с приятели" имам предвид точно това, когато кажа "Отивам на дискотека с един кой-си, за да разпусна" имам предвид точно това. Има граници, които не трябва да се прескачат, доверието е нещо, което или го има или го няма. А честно казано най-често резнивите партнъори са тези, които нямат голяма увереност в се*е си. Избягвам такива жени, защото е доста трудно да се излезне с тях на глава и винаги ти си виновният.

#45 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 06 September 2009 - 11:28 AM

Незнам защо, но това вашето Next, ми прилича на бягане от проблема, не на решение!
Ще дам пример с математиката...

Най-лесно е да кажеш Next и да си останеш недоразвит емоционално. По-трудно е да разбереш как действат правилата и да ги използваш в своя полза...изисква мислене, време, усилия...


Неда, за некст си права, но само до някъде. Понякога това е наложително и друг изход няма. Може и да има, но забравяш възрастта на повечето влизащи тук, а това е важен фактор. За тях некст е опит, за теб провал...
В случая, alakazar има вина за това си положение. Може да се опита да промени нещата и тогава да вземе решение /защото все още има неща, които той харесва в нея/

Сравнението с математиката е абсурдно и не го приемам за правилно... Както сама каза, тук говорим за хора, чувства и проблеми... Не бъркай точните науки с отношения, защото там логиката никога няма да управлява една връзка, а чувствата и емоциите...

Относно свободата за по биричка...и прозрачността...Това не е с цел контрол, а с цел доверие. Когато бях тийн, излизах много и майка ми полудяваше, че никога не знае къде съм и с кой...

Второ, нормално е когато си влюбен да искаш да прекарваш повече време с човека до теб, иначе кога да го прекарваш това време, след две години примерно, когато вече не си влюбен ли и когато ще си омръзнете? Има достатъчно време по-нататък да си омръзнете и да ви е скучно заедно, за да се правят някакви драми още в началото с някакви излизания и напивания...които винаги предават следното послание..."Ох , уморих се от толкова любов и лигавщини, искам да разпусна с приятели, благодаря много за всеотдайното ти отношение мила, "ти си добро момиче", но сега е време да си спомня какъв бях преди" - което жената тълкува като "незнам как да се оттърва от теб, отивам да се напия, че любовта ти ме пресища вече".

По някаква причина откакто съм с приятеля ми никак не ме влече да излизам, ама дори не ми хрумваше, докато той не започна да шари наляво надясно...Имаше битка за свободата и тя затихна в момента, в който аз казах изилизам с приятелки без да давам обяснения, да се прибирам късно без предупреждение и да ми звънят непознати за него субекти...Защото, разбираш ли и аз имам нужда от "личен живот". Той тогава подскочи и каза "аа, ама ти много си позволяваш", а кой започна пръв? Истината е, че за много мъже този личен живот си е точно "и аз съм мъж и имам нужда да се разнообразявам с други жени", под културното прикритие на една "биричка с приятели", факт е и че има такива, които наистина пият биричка. Да поощрявам подобна постъпка е все едно да му кажа, "свят широк, живей, пък ако някоя не ти пусне, да знаеш, че винаги имаш една сигурна в къщи". Еми няма да му го кажа много ясно...той да си излиза колкото иска, но аз никога няма да съм съгласна с това и ако прекали "Чао", Next >


Не позволявай на минали чувства, събития, хора и емоции да определят действията ти относно настоящето. Те може да си приличат, но са различни... Всеки човек има собствено звучене и ритъм, както и психология... Това не са задачи Неда, а отношения...

Да, когато си влюбен игнорираш всички и всичко и розовия живот с избрания от теб живот те кефи. Съвсем нормално е, да нямаш нужда да го нарушаваш с трети лица. Това състояние при двойката е временно. При някой отнема месеци, при други години, но след него идва реалността... и тя е, че не живееш на пустинен остров само с избрания човек... Идва момент в който /цитирам/ - u]"ти си добро момиче", но сега е време да си спомня какъв бях преди" [/u]. Тук тълкуването ти не е правилно или е, но отчасти. Казвайки това, той казва - ти си предсказуема, уморих се от липсата на емоции... Чувствам, че нещо ужасно ми липсва и това е да се почувствам пак жив...

Пишеш в темата, защото самата ти имаш този проблем с приятеля си. За някой неща си права, но мислиш само за се*е си. Искам сега да се поставиш на негово място... Не, не е лесно, защото трябва да махнеш целия си егоизъм и чувството за собственост... Можеш ли да усетиш ритъма му, да погледнеш през очите му? Сега ги сравни с това което е бил в началото и това, което е сега... Има разлика, нали? Да, нормално е да има, но не е нормално да убиеш тръпката и емоцията, само за да си ти щастлива и спокойна с него... Вярно е, че малко или много с течение на времето ти влияеш на него, той на теб и така се напасвате, но това не значи да убиеш блясъка в очите му... Някой ден ще разбереш...

Ама защо всички мъже сте такива, имате нещо красиво и го оставяте само да се чуди, защо вчера му сваляхте звезди, а когато го постигнахте вече не ви е интересно и имате нужда да "разпуснете" без него, сякаш неговата цел е да ви натоварва...И аз си задавам разни такива въпроси, на които се убедих, че няма да намеря отговора и няма да разбера логиката..

Че ти отговора сама си го дала, просто не искаш да го видиш... От любима си станала надзорник, пазител и възпитател... Трябва да си най-вече - човек, приятел, любима...

"Убийте страстите и ще убиете живота."
"Стрелбата с лък ни учи как трябва да търсим истината. Когато стрелецът не улучи, не обвинява другите, а търси вината в се*е си."
"Човек трябва да носи хаос в душата си, за да може да роди танцуваща звезда."
"Пътищата на хората се разделят, защото всеки счита своя за единствено прав."


Прагматичен...на пазара може би, но тук боравиш с хора!
Кой ти е казал, че връзката е само почивка! Че в идеалните връзка хората никога не се карат!? Или, че нещата вървят от самосе*е си..Това е доста идеалистична представа за любовта!
Според психолозите, спора е полезен и това е единствения начин двама човека да намерят компромис, защото всеки е различен и има нужда от нещо различно...за да оеднаквят целите и нуждите си, двамата минават задължително през спорове и доизясняване. Всичко е в това да намериш някой, който максимално те разбира, но това максимално-никога няма да стане напълно!

Не прекъсваш контактите си, а я правиш част от живота си! Прекъсваш ги само, ако го искаш и ако чувстваш, че ти трябва повече време с нея и защитаваш това си право пред приятелите! Ако са ти приятели, ще те разберат.

По отношение на това което прави тя - да, вярно е, възпитава го. Избрала си го е нарочно по-неопитен и иска да направи от него човек, такъв, който е в услуга на обществото и на семейството, а не такъв , който има прекалено много собствено мнение и мисли само за се*е си, сменя жените като носни кърпи и в един определен момент дори подозира, че е господ! Честно казано предпочитам от първия вид за всякакъв вид отношения, дори за приятел!

Но никак не харесвам хора, които казват, това няма смисъл, защото е трудно, или защото не ми върви по гайдата!

Искам пак да прочетеш какво си писала... Наистина ли го мислиш?!? ItalianMike ти е дал добър отговор! Пак го прочети!

Лошо няма, че те влече психологията, аз се питам къде остава човешкото? Ти безгрешна ли си? Защо си мислиш, че имаш право да определяш винаги нещата, когато живееш с някого? Не е ли точно там идеята, да си му приятел? Нима приятеля няма да разбере, какво искаш и да ти помогне?

Обърни внимание на последното изречение от поста си... Не ти харесва, но и ти го правиш...възпитавайки го...
Убиваш собствения му ритъм и после се чудиш - защо няма тръпка, емоция, защо иска да разпусне без мен...
Той си е имал майка, която да го възпитава и да го наглежда, както и да му казва - това може, това не... Теб те е избрал, защото иска да ЖИВЕЕ с теб... Видя ли разликата?

имам само познати жени, с които се виждам когато ми е кеф -рядко, не защото някой ме ограничава, а защото ме отвращават по принцип. Аз много исках да имам връзката, която имам и винаги съм живяла в неин интерес и съм се съобразявала без никой да го изисква от мен.. Имам пълната свобода да излизам, но просто не не ми е интересно и само се забърквам в някакви истории, излизанията ми създават предимно проблеми, защото навън е пълно с хора, които си търсят някаква интрига...Има много моменти в които съм на нокти от неговите желания да прави това и онова, определено ме дразни, че аз се вживявам толкова, а той не съвсем. Наблюдава около се*е си, млади мъже, как говорят и как се държат с приятелките си и копира..това е откакто ходи на работа, преди това нямахме никакви проблеми и имахме перфектни отношения...
Компромиса беше, че направихме така, че приятелите ни са общи и се разнообразяваме двамата. Така имаме повече изживявания заедно, това ни сближава и в някаква степен спаси връзката ни, обратно на неговите очаквания!

Това, че ти нямаш личен живот, не значи, че и той не трябва да има!!! Ти си егоист искащ всичко само за се*е си! /Извинявай, но не мислиш за него, за желанията му.. Ограничаваш го, защото те е страх, че ще го загубиш .../
Преди не сте имали проблеми, но в живота ви влизат трети лица и проблемите са налице...?!? Ти на самотен остров ли живееш?! Не бягай от проблемите /както ги наричаш/..Така не казваш ли и ти индиректно - некст? Няма хора, няма проблеми... Е, няма начин да стане...преживей го..

Човек в живота има много познати, но само един приятел. И все пак това, че се ограничаваш в случая е по твой избор и никой не ти е налагал ограничения с кой да се виждаш.

При мъжете е малко по-различно. Вярно е, че има и адски много интересчии, но аз имам адски много приятели, с които се уважаваме заради това, което сме и си прекарваме времето приятно. Има моменти, когато с най-добрият ми приятел се събираме за да изпием тихо по едно питие, без да говорим много, всеки се е потопил в това как да реши проблемите си. Но да знаеш, че има някой човек, който те разбира и ще се опита да ти помогне при нужда е безценно. Аз си прекарвам доста приятно с моите приятели, имам няколко приятеля, с които излизам по-често, както и няколко по-големи компании, с които понякога излизам и си изкарвам страхотно. С приятелите си мога да говоря на тема, на които не бих си и помислил да говоря с приятелката ми. И не бих позволил на никоя жена да ми отнеме това, защото приятелствата се градят с години, а гаджето може да го няма след час. Досега съм срещал доста голямо разбиране у приятелките ми в тази насока и не е стигало до проблеми. Те знаят, че когато кажа "Отивам да изпия по бира с приятели" имам предвид точно това, когато кажа "Отивам на дискотека с един кой-си, за да разпусна" имам предвид точно това. Има граници, които не трябва да се прескачат, доверието е нещо, което или го има или го няма. А честно казано най-често ревнивите партньори са тези, които нямат голяма увереност в се*е си. Избягвам такива жени, защото е доста трудно да се излезе с тях на глава и винаги ти си виновният.


:)