Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Maybe


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#16 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 07:10 AM

Алооо алфата яя искам да ми обясниш дали няма да ти падне интереса в една ей такава ситуация и то реална:

На маса си, седнал си до момиче, което бегло познаваш и не след дълго напряко се пробваш(грам не ми пукаше за резултата, не вярвах и че ще стане, но...):

Аз: Айде да отидем в другата стая. Искам да те чу*ам.
Тя леко замислена отговори: Добре.
Та...интереса ? Какво стана ? Къде е ? Остава и след нещо подобно да имаш интерес. Няма как да стане ! И мен са ме зарязвали, когато съм бил лесен. Това си е като правило. И щом си се стегнал толкова и си навътре в нещата трябва да ти е ясно това ! И следващия път малко помисли преди да пишеш кой какви глупости пишел !



Вярваш ли на това ? Има различни жени...да не повярваш. Жалко че не си наблизо. Щях да искам да ме запознаеш с такива !
Добре че е тази цепка между краката им. Незнам какъв друг интерес можеш да имаш към една жена. Те са просто безполезни. Едни и същи простотии всеки път !


who's the man?*??? :cup:
само да те питам, защо се хабиш като не ти е интересно??? що не пробва с пича от другата страна примерно?? или с бармана... можеби с дъртата чистачка... да разнообразиш малко

има една приказка... когато знаеш една точка ".", знаеш, че незнаеш само периметъра на точката... щракаш с пръсти и живота е супер. когато знаеш толкова - "О" знаеш, че незнаеш малко повече. сега си представи един кръг с радиус 1 метър и си представи колко много незнаеш.

та ти приятелю си нае*ал една мацка, и вместо да си доволен от успеха и успехите да са все повече, сега обясняваш колко са тъпи всички жени... и то с тон, които... защо??? все едно да оплезиш език по някоя и тя да обяснява... оф всички мъже са еднакви медузи :) да ама не

dreams, :) той наистина незнае какво иска.

Edited by Don Kiko, 27 October 2009 - 10:25 PM.


#17 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 11:22 AM

Предполагам # Nikotina искаше да каже, че просто си е правил тест с жена.
В тази ситуация е бил с жена която просто иска да прави кекс.
Нормално е да нямаш интерес след като и преди това си нямал :)

Ало, математика :cup: прехваляш се от една тема в друга. Стига де, не е необходимо и тук да решаваме сложни задачи за първи клас..

Браво, мойто момче само на 17 си а така добре си гониш интересите.Мойто мнение е да не се двоумиш няма смисъл!

Случило се е неизбежното такаче вече няма за какво да се двоумя :)

#18 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 11:35 AM

Нарича се - удоволствие за една вечер и в него няма нищо лошо, ако се ползват презервативи. Има един лаф - хубавите неща стават бавно, невероятните - веднага... Като си задал директен въпрос, какво си очаквал? Да ти се дърпа, като девственица?


За първи път чувам затова...
Добре че си ти да ме светнеш B) Значи вече ще знам, като искам секс какво да правя. Още ей сега отивам на улицата да се пробвам :D Защо не отидеш и ти ? :)
Лошото е че с подобна простотия, която си написал, ще стоя с години на сухо :( Интересно защо има и толкова хора с оплезени езици и в нужда. Интересно защо го има и този форум...
Хубаво че го има dreams да ми покаже пътя !!! ю ар да мен !!! Май не случайно ника ти е такъв - dreams - мечти :cup:

само да те питам, защо се хабиш като не ти е интересно???


Незнаех че неща, които ги получаваш по възможно най-лесния начин са интересни :)
На мен никога лесните неща не са ми били интересни ;) И затова ставаше дума. Това имах предвид с написаното. А като не се изхабиш с дадено действие как ще разбереш дали е интересно ? Аз поне не съм гадател ;)

та ти приятелю си нае*ал една мацка, и вместо да си доволен от успеха и успехите да са все повече, сега обясняваш колко са тъпи всички жени... и то с тон, които... защо??? все едно да оплезиш език по някоя и тя да обяснява... оф всички мъже са еднакви медузи :D да ама не


Доволен съм що да не съм ? Но просто лесните неща не са ми интересни. И ok не са всички кухи добре, само 99.9% :( Аз все още търся тоя процент до 100.

dreams, :) той наистина незнае какво иска.

Искам да не знам, но точно защото знам какво искам, затова от години го търся и все още не съм го намерил. Повечето си прав че не знаят какво искат и затова тръгват с почти всяка срещната, женят се и т.н.

#19 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 11:54 AM

Викаш, що трябва да е лесно, като може да е трудно :)
А защо излишно да си усложняваш живота?

#20 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 03:48 PM

За първи път чувам затова...
Добре че си ти да ме светнеш B) Значи вече ще знам, като искам секс какво да правя. Още ей сега отивам на улицата да се пробвам ;) Защо не отидеш и ти ? :)
Лошото е че с подобна простотия, която си написал, ще стоя с години на сухо :) Интересно защо има и толкова хора с оплезени езици и в нужда. Интересно защо го има и този форум...
Хубаво че го има dreams да ми покаже пътя !!! ю ар да мен !!! Май не случайно ника ти е такъв - dreams - мечти :cup:

Незнаех че неща, които ги получаваш по възможно най-лесния начин са интересни :)
На мен никога лесните неща не са ми били интересни :( И затова ставаше дума. Това имах предвид с написаното. А като не се изхабиш с дадено действие как ще разбереш дали е интересно ? Аз поне не съм гадател :(


Само преживените неща са истински разбрани т.е. ти няма да разбереш, не и сега.
Почти винаги усмивката е породена от друга усмивка... Ок, породил си усмивка, а после си и набил шамар... Ква беше целта на тва безсмислено упражнение? Или просто мина да се похвалиш?

Да, не си гадател, а дървен философ. Когато нямаш добри факти с които да обориш поста ми, не се лови за ника ми. Пошлите ти намеци са смешни... Не, че ми дреме кво мислиш за него или за мен, но ще е хубаво, преди да пишеш /съдиш или слагаш етикети на хората/, да мислиш повече!


Мечтай все едно ще живееш вечно, живей все едно ще умреш утре...

Мечтата на щастливеца - да направи другите щастливи. Фил Босмънс

Думите без дела са убиец на мечти. Най-малкото действие е по-добро и от най-голямото намерение.


Някъде, на брега на океана, един възрастен човек правеше своята обичайна разходка по плажа на залез слънце. До неотдавна бе бушувала буря и сега мъжът с удоволствие вдишваше свежия морски въздух. Беше се замислил за нещо свое, когато забеляза едно дете. То вземаше нещо от пясъка и после го хвърляше във водата. Воден от любопитството си, старецът се запъти към него и тогава видя, че момчето взема изхвърлени от бурята на брега морски звезди и ги хвърля обратно в океана. Едва сега мъжът забеляза, че
целият плаж е обсипан със стотици, може би хиляди морски звезди.
-Какво правиш? –възкликна старецът-Ти си само едно малко момче, а тези звезди са хиляди. Нима мислиш, че би могъл да промениш нещата?!
Момчето го погледна, взе една морска звезда от пясъка, хвърли я в
океана и каза:
-Ами аз току що промених нещата за тази морска звезда!

Нима е лошо да мечтаеш за един по добър свят? http://donjuancentre...wtopic=127&st=0


http://m.sibir.bg/up...09_737483_l.jpg

ПС: за мечтите и подписа ти... My life is a challenge. Fight after fight. Аfter each fight I'm stronger and one day I'll make my dreams !

Edited by dreams, 09 September 2009 - 03:52 PM.


#21 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 04:20 PM

OFFTOPIC!

спама няма да се толерира! личните на лична!

Edited by Don Kiko, 09 September 2009 - 07:14 PM.


#22 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 13 September 2009 - 01:12 AM

Никотин, предполагам и ти си на 17. И понеже виждам, че имаш въпроси, на които още не знаеш отговора, се чудя от къде идва самочуствието да епитетираш другите хора. Обикновенно най-сложните въпроси имат съвсем елементарни отговори. Отговорът на задададените от теб към мен въпроси е: Когато искаш нещо - намираш начин, когато не го искаш или не можеш да го постигнеш - намираш причина. Когато започнеш да виждаш начините и да зачеркваш причините тогава ще се доверя на чуството ти за "ниво на интерес".

#23 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 22 September 2009 - 08:09 PM

За да не отварям нова тема или да задавам някъде където не трябва ще си задам въпроса тука..

Имаше ли някакво не писано правило да не питаш жената за статуса на връзката?
или по точно в моята ситуация да не я питаш като какъв те приема..

#24 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 22 September 2009 - 09:04 PM

ъъъ защо трябва сам да се набиваш между шамарите??? ако ти си влюбен, а тя не... какво ще ти отговори??? или лъжа или нещо, което ще те филмира... ако тя е Флюбена, и ти каже, че те обича, а ти нея не съвсем, какво ще и кажеш???

мисли... преди да действаш, а и преди да питаш... защото... :) представи си, че в даден момент нямаш физическото време да пускаш тема и да чакаш отговори

#25 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 22 September 2009 - 09:16 PM

Хаха щеше да е забавна ситуация ако ми беше наложително.
А относно въпроса просто си затвърдявам теорията да не допусна някой гаф когато имам някакви шансове..
С това момиче сме бивши съученици и ми беше ясно, че ме приема като приятел или поне така се защити защото бях твърде директен.. Или по точно все ми казва, че когато си говорим и се карам а проблема е бил в това, че съм директен а не разтягам локуми или овъртам та овъртам...

Всъщност се обърках тотално.. А се опитвах да анализирам разговор от преди няколко дена... За да разбера дали имам някакъв напредък след като на теория нещата са ми ясни

Edited by Suspect, 22 September 2009 - 09:34 PM.


#26 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 22 September 2009 - 11:35 PM

не търси логическото ниво от среща, а емоциите и последващите ги действия... иии ще бъдеш с едно стъпало по-нагоре по стълбата :)

ако осъзнаеш идеята на фразата "нещата не се казват, а се правят и доказват"... още едно стъпало... и то високо

успех!

#27 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 23 September 2009 - 12:04 AM

Тази вечер си говорих с нея и тя каза следното
[22.9.2009 г. 23:31:21] Тя says: :D
[22.9.2009 г. 23:31:23] Тя says: ало
[22.9.2009 г. 23:31:25] Тя says: днес
[22.9.2009 г. 23:31:32] Тя says: не се заяждаш
[22.9.2009 г. 23:31:35] Тя says: и не се цупиш
[22.9.2009 г. 23:31:39] Тя says: :D
[22.9.2009 г. 23:31:47] Аз says: дай ми повод (devil)

Опа! Получих одобрението и.. Така да го наречем..
Мамка му никак не съм доволен...
Иначе си уредих среща с нея за четвъртак вечерта защото в сряда съм зает въпреки, че тя много настояваше.. което в крайна сметка ми харесва :)
А и днес използваше това, че и казах, че нямам нужда от приятелки срещу мен.. Защото в крайна сметка излизаме защото " може би..." иска да сподели с мен.. Двоуми се защото аз не съм я бил приемал като приятелка..

И в крайна сметка осъзнавам, че не тя клъвна... а аз...
А да.. вкарах се във филма...

Edited by Suspect, 23 September 2009 - 12:06 AM.


#28 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 23 September 2009 - 09:42 AM

ей, Suspect и аз съм като теб когато искам нещо много силно бягам, ама бягам с бясна скорост и сама не знам кога да спра. Такава ми е природата, това ми е в кръвта.Такава съм.


Не, не ти е това природата. Ти имаш тези убеждения само защото си повярвала в тях, заради различни причини. Така ти интерпретираш реалноста въз основа на минали преживявания или въз основа на страха да се влюбиш лудо в някой и той да те зареже. Не е в теб проблема, всеки от нас притежава тези психологически модели, някои имат късмета един ден да ги разберат и да се преборят с тях, други нямат този късмет, ти си от вторите за съжаление. Ако се интересуваш как да разчупиш тези грешни поведенчески модели( и имаш прилично ниво на английският език, дотолкова, че да се справяш някак с четенето на художествен текс на английски) ми драсни едно ЛС да ти издам голямата тайна. :)

#29 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 25 September 2009 - 10:58 PM

Продължението: В сряда вечерта не ми писа дали ще ми разкаже това за което се е канила. В чертвъртак когато и се обадих след училище да се видим заради това не ми вдигна защото е спала. Вчера ( четвъртак ) ме по търси в скаип.
Тя: вчера беше ли в скаип
Аз: да
малко след това Тя: защо не ми писа
Аз: и копирах чата където ми е писала, че ще ми пише
Тя: не забранено със закон да ми пишеш
Аз: Не съм сметнал за необходимо а и не съм длъжен
( Знам, че това са дрепни работи, а и попринцип аз трябва да и пиша, но все едно.. държах си на своето )

И така няколко часа спорове докато стигнем до това

Тя: може би може и да стане някога, но не ми давай зор имам чувството че искаш да стане на момента и ме изнервяш

До преди това я питах дали иска да се видим след като вече няма да ми го разказва и тя ми заявява, че не знае. Питам я защо - не съм се бил държал нормално...

И най интересната част е, че това някога може да излезем се оказва точно ДНЕС.. преди няколко часа.. Глупавия ми приятел които споделя с мен и с нея. Ми се обажда по време на фитнеса с думите, че иска да излезем защото искал да ми казва нещо без да ми казва, че и тя е с него. След като я изпратихме го питам защо не ми казал за нея и той ми отговаря - " Защото ако ти бях казал нямаше да дойдеш ( защото си потен ) " Тука пича ме тушира..

Направи ми впечатление, че момичето се беше наконтило ( по нашенски )
Много рядко съм я виждал с грим а и предишния път когато излизахме с него тя си беше излезла се едно си е у тях.. И аз по интеркция след срещата и предишния ми въпрос към него го питам а тя знаеше ли преди да излезем, че ще идвам. Обаче пича не можа да ми отговори като хората.. май, може би... абе някви 50-50... ясно, че нещо ми премълчава...

По време на предстоя ни в един ресторант ( ха ха ) само веднъж се закачах с нея когато и по исках ключовете защото на предишното излизане ми направи впечатление, че си играе с тях когато е нервна.
Аз: Дай ми ключовете си
Тя: На половината растояние се спира и ме пита: да не искаш да ме обереш
Аз: Ако исках нямаше да ти ги искам а щях да си ги взема :D:)
Тя: Ми ги даде

След малко когато се изнерви си ги поиска

Тя: Къде са ми ключовете.... Дай ми ги
Аз: Не :D
Тя: Дай ми ги
Аз: Не :)
Тя: Ще ти се расърдя
Аз: Не :)

( всъщност и ги исках защото преди това майка и се обади да се прибира и тя каза, че до половин час.. И си виках на ума, ся ако и ги взема ще я задържа повече :P )

Така де, в крайна сметка като мина половин час ги оставих на масата докато се занимаваше с телефона ми, и изведнъж докато се правеше на расеяна си протегна на бързо ръката и ги взе :) Не, че не остана плус още половин час ама както и да е :(


Някой ако забележе нещо не редно да се обажда !! :D
Аз съм обеден, че има доста не редни неща. Най вече това с моя приятел които се покрай него се виждам с нея...

#30 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 September 2009 - 12:08 AM

Тя: не забранено със закон да ми пишеш
Аз: Не съм сметнал за необходимо а и не съм длъжен

И така няколко часа спорове докато стигнем до това

Тя: може би може и да стане някога, но не ми давай зор имам чувството че искаш да стане на момента и ме изнервяш


чупиш рапорта пич... вместо да се оправдаваш и да изнервяш обстановката обърни нещата
Тя: не забранено със закон да ми пишеш
Аз: ахх... грубиянка такава :) не стига, че ти не ми пишеш, ами сега обвиняваш и мен, че не съм ти писал... тцтцтц жени... :D

мацката ти се кефи, а ти се държиш троснато... киселееш. не го праи! когато бях на твойте години изпуснах един куп момичета точно, защото бях "тежък". карай я по безгрижно и него мисли чак толкова... че една патка мислила, мислила... :D