Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Maybe


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#46 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 26 October 2009 - 10:49 AM

Точно от това имах нужда - " Грозната истина "

#47 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 27 October 2009 - 12:00 AM

[23:20:34] Аз says: Tova li iskashe da mi razkazvash utre?
[23:21:16] Тя says: мда
[23:21:28] Аз says: eee
[23:21:49] Тя says: :Д
[23:21:49] Тя says: що ее
[23:22:43] Аз says: Iskam da se vidim utre, a i takmo shteshe i tova da mi razkajesh
[23:23:53] Тя says: :x
[23:23:53] Тя] says: амм
[23:24:12] Тя says: тая седмица имам мнооооого за учене
[23:24:17] Тя says: утре имам тест по дънни платки
[23:24:23] Тя says: а днес избягах по история
[23:24:28] Тя says: което значи че в сряда
[23:24:36] Тя says: ще ме изпита щотот ме е търсила днес
[23:24:47] Тя says: а в четвъртък имам по проектиране
[23:24:52] Тя says: а пък в петък по мрежи
[23:24:54] Тя says: :@
[23:25:10] Тя says: и ненормалните са ни сложили предмети от 12 клас
[23:25:12] Тя says: в 11 (think)
[23:25:14] Тя says: не знам защо
[23:25:18] Тя says: и ни побъркват
[23:25:37] Тя says: така че нз дали ще е възможно
[23:26:47] Аз says: Iskam utre, a ne srqda
[23:26:49] Аз says: chetvartak
[23:26:50] Аз says: petak
[23:27:04] Тя says: да, но аз трябва да уча за сряда, четвъртък
[23:27:08] Тя says: и петък
[23:27:28] Аз says: ok :naughty:
[23:27:49] Аз says: dneska gi napravih divi i shtaslivi na belot
[23:27:58] Аз says: igrah s edin sau4enik sreshtu drug i gospodina po informatika
[23:28:02] Аз says: 0 na 176 :)

Започнах да прекалявам с това да си пиша сам в темичката от край време. За това ще използвам последния си жокер.
Та след като поне си направи труда да си измисля оправдания с даскало ( има и вероятност наистина да е така, но на жени вяра... ) Знам, че до петък има много време но се чудих тогава да и се обадя да видиме какво ще измислим за неделя... Та ще постъпя ли правилно. Смисъл няма да изчакам 7 дена а само 4

#48 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 October 2009 - 02:05 PM

Страшна сага стана, с някви безсмислени детайли, нищо чудно че пишеш сам в темата си :naughty:
Дневникът на един.... ти си избери какъв :)
Земи я остави малко на мира, обади й се един ден изневиделица да видим дали ще намери време за една среща...

#49 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 October 2009 - 03:10 PM

Започнах да прекалявам с това да си пиша сам в темичката от край време. За това ще използвам последния си жокер.
Та след като поне си направи труда да си измисля оправдания с даскало ( има и вероятност наистина да е така, но на жени вяра... ) Знам, че до петък има много време но се чудих тогава да и се обадя да видиме какво ще измислим за неделя... Та ще постъпя ли правилно. Смисъл няма да изчакам 7 дена а само 4

Сега ще прозвуча малко гадно, но ако тя искаше да те види досега да сте обиколили всички кафенета в България. Не знам дали се усещаш, но това момиче те избягва. Тъпи оправдания, пълна незаинтересованост от предложенията ти и то как да е иначе, като я каниш на кафе в скайп. По дяволите, послушайте един път Don Kiko... имайте малко себеуважение и отидете да поканите момичето лично. Говорил съм си с момичета за това какво мислят за типове, които ги канят на срещи по скайп... ако ти кажа какво мислят за това съм сигурен, че ще си теглиш куршума. Но да не стигаме чак дотам... вижда се упорито момче си, защо не пренасочиш тази упоритост към свалките на други момичета, ами си играеш на Дон Кихот.

Следващия ден се падаше петък и въпреки да не бях излизал вечерта пак нямаше да си пусна скаипа само и само да не си пиша с нея заради това: [22.10.2009 г. 21:28:18] Тя says: днес не се заяждаш, начи утре тва ли да очаквамм ( Как ли пък не само за да си говоря с те*е ще си седя в нас )

Хаха хаха хаха... Защо!?

#50 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 27 October 2009 - 10:49 PM

Грубо било, да не съм ти нежен?
Както написах в по горното ми мнение - Имам нужда от " Грозната истина "

За какво ми е да пиша, ако всеки ми казва това което искам да чуя.. А ти само ако знаеше какво искам да чуя....

Само аз знам колко съм се променил от както започнах да посещавам форума. Знам, че правя грешки и знам това, че ще направя още много грешки докато изградя правилния характер.
Но ми е необходимо време за да изчиста всичкия боклук от мен..

Както и да е..

За моя радост се занимавам и с други..

#51 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 31 October 2009 - 08:17 PM

Привет Suspect,
Искам само да дам мнението си за диалога, който сте провели в skype. Отбичва те и това ти е ясно на теб. Задавам си въпроса "Защо го правиш?". Може би на инат, може би искаш да провериш и това развитие на нещата, а може би искаш да стигнеш дъното (просто защото ти се ходи там).
Мисля че те разбирам. Не мога точно да си спомня колко хиляди пъти съм правил нещо с ясното съзнание че така не трябва да се прави. Това е разликата между детето и възрастния- да престанем да експериментираме знаейки че това е погрешно- дали не е твърде скъпо за да загубим детското в се*е си :))
Намери си друга "обожателка". Тази дори можеш да я изтриеш от скайп. Може да го наречеш несправедливо, но такъв е животът- тя не се е справила в отношенията си с теб. Тя ти е дала достатъчно/научила те е на много (какъв трябва да бъдеш) и повече няма какво да ти даде, пък и като гледам не иска. NEXT!

Edited by exort, 31 October 2009 - 11:35 PM.


#52 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 01 November 2009 - 07:09 PM

Respect човече. Всичко придобива смисъл след като ти прочетох поста. Давам си равносметка, че до сега нон - стоп съм си правил експерименти въпреки, че знам, че така не бива. Не съм предполагал, че това се дължи на това, че все още съм дете а не на това, че просто събирам опит.. И да.. аз съм точно като малките деца - ти му казваш да не бара в контакта, а то въпреки това го прави...

#53 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 01:44 AM

това малко като оправдание прозвуча... до кога е въпроса?

#54 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 02 November 2009 - 12:11 PM

Времето ще покаже