Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Maybe


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#31 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 26 September 2009 - 09:58 PM

Цял роман изписах заради тебе приятел а ти за най малкото се хвана да ме JUDGMENT :)

Когато не споря с някой е нормално да се пошегувам както ти го направи но... не и когато споря... воопще не ми е минавало през ума да я избазикам.. и това е част от характера ми която трябва да променя :)

иначе по добре да съм тежък отколкото лек.. никога до сега не ми се е случвало някоя да ме разиграва като някакво си пале... друг е въпроса, че аз съм се държал като такова...

мацката ти се кефи

Е нямаше как да не го цитирам това... е баси фалшивата усмивка където ми постави след като го прочетох тази сутрин :D
Само, ако можех и аз да съм на същото мнение като тебе. Защото нещо не разчитам сигналите като тебе :D

Утре пак ще я видя... баси х*я майна... Цялата игра отиде на кино, аз я виждам по често отколкото виждам майка си... Баси... А целта ми беше да излизаме само двамата, а ся ще е пълен цирк... ( Ще излизам с нея, нашия общ познат и с тяхна обща позната с която се занимава нашия общ познат... )

Edited by Suspect, 26 September 2009 - 09:58 PM.


#32 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 26 September 2009 - 10:48 PM

В момента чета една книга "Les caractères" и там има една много хубава фраза, че някои хора съдят за цялата глава от една фраза и цялата фраза от една дума. Затова на тези хора трябва да се говори кратко или да с епоказва с жестове. /май не е много на място, но съм повлиян и затова/

Един съвет: Не бъде посредствен, бъди изключителен. На мен ми хареса да бъда над**вен, но не знам за теб.

Edited by NooB, 26 September 2009 - 10:49 PM.


#33 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 12:39 PM

:applause: аз не съдя и не се хващам за думата, а показвам грешките Ви... показвам Ви моята гледна точка :whistling:

иначе за срещата - или бъди алфата в групичката и не и се лигави, или не ходи, а я изведи на индивидуална среща :applause:

#34 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 12:47 PM

иначе за срещата - или бъди алфата в групичката и не и се лигави, или не ходи, а я изведи на индивидуална среща

това отива в моя златен фонд

#35 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 09:05 PM

Добър вечер. Незнам дали съм се държал баш като алфа но опрделено аз взимах решенията къде, що.. Направи ми само лошо впечатление, че когато отивахме към рок концерта които беше в града тя пита моя фр дали ще ходят а мене воопще после ми вика, че тя си знае, че аз ще се съглася...
Единственото време когато съм си приказвал на саме с нея беше докато онези двамата ги оставихме да се разберат тъй като 7 часа бяхме навън а те 6 часа не си говориха пощи. Плус това по едно време си анализираха срещата за което им казах, че са идиоти тъй като анализират среща която все още протича :whistling:
Та тогава седнахме на една пейка но си говорихме само неща за тях, но пък за сметка на това аз си седнах точно до нея. Но пък и тогава ми направи лошо впечатление, че докато ми говореше не ме гледаше в очите а напред. Само от време на време обръщаше глава и ме поглеждаше ( абе май това е нормално тъй като бяхме един до друг но... ддзн да си кажа и аз )
Освен това, че стоях до нея я докосвах по времето когато бяхме на концерта и се опитваше нещо да ми каже, се навеждах и я хващах за долната част на гърба... както и докато ми беше препречила пътя на един мост и а аз исках да си тръгвам и тогава ту я погаделичка, ту се обърнах към тях да чуя кво ще кажат, и се обърна пак и направя нещо.. Но когато тя обърна нещатата тя да си ходи аз я за ръката и почна да ме дере :applause: ( ситуацията на моста е преди ситуацията на концерта и тази на пейката.. )

Та общо взето много им се смяхме освен, че тя взе по сериозно отношение и се опитваше да ги кара да се разбират а аз си се смях ли смях... от време на време и аз се вкл с нещо забавно с което да ги презимя от небето където се опитваше най вече нейната позната да лети... :D


Едит: Ееее за индивидуалната среща нали вече писах, че се " не зная , не зная, не се държиш нормално с мен " и т.н...
незнам след тази вечер каква ще е разликата но пък и не смятам вече да искам да излизам с нея... ще я оставя да ме търси, демек да я игнорирам

Едит2: Еее забравих и, че през времето което си мълчаха онази с която той излиза дори започна да се за играва с мене.. Тъй като аз се на въпреки и говорих. Иска едно, пък друго.. Например когато си пуснах музика и искаше да я спра, аз си я оставих и я дразних, чак телефона ми щеше да хвърли в реката... Докато не се стигна до момента когато тя ми каза, че дори започнала да ме харесва пред всички и аз се дръпнах на страни и викам, аааа много лошо и още няколко неща които не си спомнямам ама в този ред на мисли, че не я искам :applause:

Edited by Suspect, 27 September 2009 - 09:13 PM.


#36 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 09:36 PM

дуд... тва изобщо не е яко... даже повече... това е провал. 7 часа с нея и в крайна сметка нищо... не не. трябва да има емоции емоции емоции, да играете, да я провокираш да те бие... примерно а не да си бърка в носа и да цели с топки докато е с теб

Докато не се стигна до момента когато тя ми каза, че дори започнала да ме харесва пред всички и аз се дръпнах на страни и викам, аааа много лошо и още няколко неща които не си спомнямам ама в този ред на мисли, че не я искам


и още по-голямата простотия - вместо да го обърнеш в твоя полза... че ще се жените, да се гушнете... да подразниш твойта миска, ти...

#37 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 27 September 2009 - 09:40 PM

Мина ми през ума. Но приятеля ни и без туй е глупав и се търси причината за нещата когато не се получават в нас и щеше и за това да ме обвини.. Просто не ми се занимаваше с допълнителни глупости а и ясно ми стана, че и на нея не и се ходеше тъй като до преди това щеше онази да ходи с няква друга приятелка и нас двамата а после онази се отказала поради няква си причина и тя се съгласи а по късно вечерта аз казах, че няма да идвам и след малко и тя заяви, че няма да идва тъй като няма и аз да идвам...

Иначе не съм казвал, че е яко. Дори е ужасно, аз не искам да се срещам с нея по този начин, искам само двамата за да мога да я налазя на 100% а не само да си почесвам езика и ръцете....

едит: не за друго казах, че я виждам по често и от майка ми... дразня се така като я виждам толкова често а пък немога да я разцъкам...

Edited by Suspect, 27 September 2009 - 09:42 PM.


#38 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 04:04 PM

Suspect... струва ми се, че много леко си прекрачил границата между забавен и лигав. За в бъдеще се опитай да контролираш реакциите си, когато се шегуваш, защото именно това прави разликата между великият хумор и глупашката шега. Също се научи да използваш всяка удобна възможност, за да кажеш нещо интересно и забавно. Моментът когато те е надрала е бил направо перфектен за някоя забавна реплика, с която да "зашлевиш" момичето ти през лицето. А както спомена Don Kiko си изтървал още един страхотен шанс да направиш нещо оригинално и да накараш твоята да ревнува.

Освен това е трябвало да обърнеш много повече внимание на таргет-а ти. Ти не си отишал на срещата, за да се вживяваш като сватовница, а си отишал да свалиш момичето. Това, че твоят познат е щял да те обвини в бездействие на мен ми прилича на изсмукано от пръстите оправдание. Като не знае как да си оплете кошницата ти ли ще му я плетеш?

Занапред не си търси оправдания, ами действай по-директно и доваби една добре премерена доза хумор, която да превърне репликата "Не зная, не зная, не се държиш нормално с мен" в "Нямам търпение да се видя с този, толкова е чаровен и забавен".

#39 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 07:29 PM

Моментът когато те е надрала е бил направо перфектен за някоя забавна реплика

Като например ? ..В момента нямам никакво въображение каква ли ще да е тази реплика..

Освен това е трябвало да обърнеш много повече внимание на таргет-а ти. Ти не си отишал на срещата, за да се вживяваш като сватовница, а си отишал да свалиш момичето.

Знам какво е трябвало, но и двамата отидохме там като сватовници.. (мамка му, пак се оправдавам )

"Не зная, не зная, не се държиш нормално с мен" в "Нямам търпение да се видя с този, толкова е чаровен и забавен".

Това нямаше да е така ако не се опитвах да излизам с момиче което вече познавам. А тя познава стария АЗ.. А явно новия не е чак толкова обедителен...

Знам, че не правя всичко по силите си но те първа започвам да практикувам теорията ( ето го следващото оправдание )

#40 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 28 September 2009 - 09:21 PM

Ситуацията преди малко беше върха на сладоледа. След като писах предишния коментар излезнах навън да ходиме на концерта. По skype ми казва, че ще ходим само аз и още един познат.
Отивам пред тях и хубаво, че другия го чакахме към 40 мин защото през времето когато съм ходил към него той и е писал на тази която свалям да я вземем и да ходим на там ( не разбрах дали тя му е отказала или не ) В крайна сметка не отидохме при нея а направо на концерта и след това ме заби с това, че иска да ходим до тях за малко да си поговорят и аз веднага му отказвам с идеята да ходим у тях да играем покер.. Но не, нашия човек дори и звъня и вика, че освен това да излезе, съм искал и аз да я видя... ( явно така я кара да излезе навън ) което ме вбеси от всякаде а аз и без туй бях бесен след като се прибрах и исках просто да излеза да поема малко свеж въздух за да си изчиста главата... Но не...

Както и да е, много ми е интересно как е реагирала при положение, че мене дефакто ме е нямало.. Не, че онзи няма да измисли някое оправдание за това, че ме няма но все пак :whistling:

Сега вече, трябва да се замисля воопще да излизам ли с него тъй като той явно не може да живее и 1 час без нея тъй като ми вика, че и преди да се прибере е бил навън с нея...

#41 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 03 October 2009 - 06:16 PM

Въпреки страхотните ви съвети които ми дадохте, май на мене по ми отвърва първо да се опаря от огъня и чак тогава да си взема поука.

Но все още каузата не е пердута въпреки, че почвам да се опасявам, че не ме привлича..
Вчера бяхме на концерта 50г БНТ Пловдив. Но както винаги нямаше начин цирка да не бъде пълен.
Тъй като неговата девойка се инатеше да отидем в центъра на купона и да се забавляваме на макс ( поради не ясна за мене причина защото просто не ми пука ) въпреки, че на няколко пъти я залъгвах да отидем все се дърпаше докато не ми писна да се занимавам с глупости и не ги оставих за малко тримата и отидох по в центара за да си вдигна настроението. ( Не взех със се*е си таргета ми тъй като тя не искаше да остави приятелката си, а онази пък не искаше да остане сама с него.. абе нали ви казах нещо за цирка )
Докато ме нямаше тримцата се бяха нацупили само моя таргет одържаше фронта и се опитваше да се забавлява по край тях двамата..
НЕ СЪМ СИГУРЕН ДАЛИ ТУК НЕ ПРЕСЯКОХ ГРАНИЦАТА М/Д ЗАБАВЕН И КЛОУН
Тъй като след като отидох започнах да се движа, да си вдигам ръцете а,у.. да ти потиквам да се забавляват ( все нормални неща ) но при положение, че хората около мен седят и са си кръстосали ръцете и гледат намръщено.. изглеждам като клоун.. Чак обрах погледите на останалите покрай нас които не бяха кой знае в какво настроение :whistling:

До срещата се стигна след като се обадих няколко часа преди концерта тъй като до тогава отказваше на моя фр да дойде. Но нали съм си обедителен... Малко я позалъгвах, че ще се забавляваме при положение, че основно аз се забавлявам :lol:

След концерта изпратихме неговата девойка, с която те останаха на саме за малко за да се дъвчат ( не, не да се целуват а да се карат ) През това време останах на саме с таргета и обърнах темата на разговор ту за нас, ту за тях и така ги въртях докато не дойде )

След което по едно време тя пое по един път, аз по друг. А той спря и се чудеше кой да последва и затуй ни се расърди и дирекно се прибра вместо да отидем пред нейния блок и да я изпратим.. ( Това го пиша защото ми направи впечатление, че е като мене и не остъпва, а и е горделива точно като мене ) На нас не ни направи кой знае какво впечатление, че поехме по различни пътища до колкото до това, че и двамата си мислехме, че той е последвал другия :D
За което след известно време драматизиране от негова страна ( затваряше си телефона докато ние бяхме пред нейния блок ) се наложи да отидем до него за да разберем какво е станало защото и двамата не доумявахме за какво се е расърдил.. )

Преди да отидем беше казала, че после ще желае да я изпратим и ест, че се съгласих. Та през това време заваля но въпреки, че тя вече не искаше да я изпращам за да не се намокря повече я изпратих до тях. При което за първи път прояви ясен интерес към мен тъй като ме попита къде живея тъй като до тогава не знаеше. На два пъти ми благодари, че съм я изпратил но до прегрътка от моя страна не се стигна..

След като се прибрах направих най глупавото, нещо което е възможно да направя.
Тъй като по рано през деня и се бях обадил както споменах я питах също дали желае да се видим в неделя и след кратно мислене какви и са плановете каза, че ще излиза с " бла бла, и бла бла, и ще ходят в бла бла " при което се засмях и казах нещо от сорта на оправдания, оправдания.. След което я питах за събота ( грешка, която осъзнавам ) и каза, че е свободна но ще види след тази вечер ) И както казах по голяма глупост неможеше и да направя освен да и се обадя след като се прибрах. При което получих отговор: " По скоро не "

... Ясно ми е, че я отблъснах. Но не ми е ясно кога, и се надявах да го чуя от вас тъй като по добре немога да се анализирам и да разбера точно кога съм прецакал нещата )
И тъй като в крайна сметка се стигна до това, че не иска да се видим утре а до преди това проявяваше интерес към мен.. Се колебая дали да си губя повече времето...

(Съвета за повече внимание към таргета не смятам, че съм го изпълнил този път...)

#42 ItalianMike

ItalianMike

    It's time to toss the dice

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 03 October 2009 - 06:41 PM

Не искам да се впускам в дълги и ненужни анализи... Едно нещо ми направи силно впечатление и просто няма как да не попитам... Толкова срещи сте си спретнали, което принципно е добре, но защо постоянно мъкнете разни отрепки с вас? Този, онзи, този, онзи... поне да бяха някакви нормални хора, но тв все някакви навлеци, които доколкото разбирам се държат като хлапета, буквално. Не знам дали е в мен проблемът, но аз не мога да трая такива хора, които си нямат друга работа, освен да се правят на интересни. Ако я беше извел на среща на четири очи можеше в момента да не си на сухо. Тогава може би щяхте да се забавлявате, което трябва да ти е главна цел, а не някакви странични субекти да ви скапват настроението и да ти свалят акциите.

Тези двете сладки пиленца... цупили си, мръщели се... теглиш им майните и си тръгваш, с или без момичето, ти да не си отишъл там да им правиш им слушаш брътвежите.

Както и да е. Това момиче няма да го имаш, това е факт. Но поне можеш да си вземеш бележка и за в бъдеще да не мъкнеш с теб хора, които само ти пречат и ти скапват настроението. Като им е крив целият свят да се оправят, нямат право да ти прецакват шансовете с детските си постъпки.

#43 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 03 October 2009 - 07:24 PM

Не се впускай. Не си и заслужава, тъй като май аз само си споделям и от време на време някой се вкл да ме побутне в правилната посока ако съм започнал да криволича по пътя :whistling:

Той ми е приятел, а моя таргет е и негова приятелка ( в 8 клас бяхме съученици - сега сме 11 )
и той се занимава с нейната приятелка. И тъй като онези двамата немогат да се оправят сами, са завлекли моя таргет в играта като сватосничка, а мене като негов придружител..
И двамата сме на ясно, че не са стока но не ми е ясно защо продължава да ми бяга...

Всъщност се надявам скоро да разбера, защото това което каза ми повлия доста силно и успях да го събера в един въпрос на който ще ми отговори. А дали ще оправи нещата е все едно. Но поне ще получа отговор на това което ме интересува :lol:

#44 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 26 October 2009 - 01:05 AM

Дявол да го вземе, влюбих се!

Въпреки това, че ItalianMike беше на мнение, че с тази мацка няма да се получат нещата. Аз си знаех своето и продължих.
На 18 ти я по търсих в skype и започна да се заяжда което е непристойно поведение за нея. От там разбрах, че ми е сърдита за това, че съм я обвинил в нещо имам основание да го правя.
На следващия ден отидох до тях да се разбера и тогава ми при светна, че съм влюбен..
Само като си задам най - елементарния въпрос защо ми пука, че ми е сърдита. И се хващан да играя на хорото......
Тогава се опитах да и угодя и се извиних без да го мисля, и тя ме хвана!
Не искаше от мен просто да остъпя само и само да не ми се сърди а наистина да го мисля..
В крайна сметка чак към края на разговора ни ( преди да се прибере ) казах нещо с което ми повярва, че вече мисля, че съм сгрешил ( честно казано след 10 мин вече не помних какво съм казал, но креативноста в мен се е обадила в най - подходящия момент )
На следващия ден я по търсих:

[19.10.2009 г. 22:44:10] Аз says: Hello
[19.10.2009 г. 22:44:25] Тя says: ти се сещаш ся ама аз лягам
[19.10.2009 г. 22:44:41] Тя says: ай лека и мека :naughty:
[19.10.2009 г. 22:44:46] Аз says: hehehe
[19.10.2009 г. 22:45:13] Аз says: ne stiga che tq ne se seshta za men
[19.10.2009 г. 22:45:19] Аз says: a mi kazvash che az kasno sam se setil :)
[19.10.2009 г. 22:45:21] Аз says: ahhhhh ti
[19.10.2009 г. 22:45:22] Тя says: :)
[19.10.2009 г. 22:45:31] Тя says: ахах не бе просто отебелязвам
[19.10.2009 г. 22:45:34] Тя says: че лягам...
[19.10.2009 г. 22:45:47] Аз says: leka
[19.10.2009 г. 22:45:52] Тя says: лека

След този "дълг" разговор вече бях на мнение, че ми би дузпата..
Уви останах с приятно впечатление след като прояви не очаквах интерес към мен на 22 ( следващия път когато си писахме ) реши, че иска да ме опознае и така си приказваме за музика, филми в продължение на 3 часа през които се държеше привързано към мен.

[22.10.2009 г. 21:22:00] Тя says: :) мдаааа
[22.10.2009 г. 21:25:44] Тя says: утре пак рано трябва да ставам :@
[22.10.2009 г. 21:26:28] Аз says: gorkoto
[22.10.2009 г. 21:27:46] Тя says: спи ми се :D
[22.10.2009 г. 21:27:58] Аз says: nani nani eli
[22.10.2009 г. 21:27:59] Тя says: ама като легна и ще дойде утре мн бързо
[22.10.2009 г. 21:28:01] Аз says: (rofl)
[22.10.2009 г. 21:28:03] Тя says: |-(
[22.10.2009 г. 21:28:05] Тя says: :D
[22.10.2009 г. 21:28:18] Тя says: днес не се заяждаш, начи утре тва ли да очаквамм
[22.10.2009 г. 21:28:22] Тя says: :D
[22.10.2009 г. 21:28:42] Аз says: dneska proqvqvash nqkakav interes, utre i tova li da ochakvam
[22.10.2009 г. 21:28:43] Аз says: (rofl)
[22.10.2009 г. 21:28:57] Тя says: :D
[22.10.2009 г. 21:28:59] Тя says: не те разбрах
[22.10.2009 г. 21:29:02] Аз says: но ок
[22.10.2009 г. 21:29:08] Тя says: (chuckle)
[22.10.2009 г. 21:29:16] Аз says: utre da te chakam li?
[22.10.2009 г. 21:29:23] Тя says: в смисъл
[22.10.2009 г. 21:29:25] Тя says: :D
[22.10.2009 г. 21:29:29] Аз says: da mi (call)
[22.10.2009 г. 21:29:35] Тя says: Ъъъ
[22.10.2009 г. 21:29:40] Тя says: да ти се обадя по телефона ли
[22.10.2009 г. 21:29:40] Аз says: za chat date v skype :D

Следващия ден се падаше петък и въпреки да не бях излизал вечерта пак нямаше да си пусна скаипа само и само да не си пиша с нея заради това: [22.10.2009 г. 21:28:18] Тя says: днес не се заяждаш, начи утре тва ли да очаквамм ( Как ли пък не само за да си говоря с те*е ще си седя в нас )

На следващия ден ( 24 ти ) и писах и пак се започна с музиката която слушаме в момента. И точно тук идва момента в който се обърках. Въпреки, че проявява интерес. В началото ми праще песни с при вкус на връзка, желание, аз и ти.. бла бла а после на раздяла, и как нямам нужда от теб... При което тотално се омаза пейзажа а аз останах объркан...
Де да си имах един бутон "Think OFF/on"

Вчера не си писахме. А днес смятам да и се обадя след училище , или когато се прибера да и пиша в скаип да се видиме във вторник.

Всъщност не съм сигурен дали е дошъл на момента за срещата. Въпреки това, че вече интереса е на лице още ме е страх да не ми откаже заради това, че преди го правеше под текст " не знам " ...

#45 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 October 2009 - 09:53 AM

аз започвам да се чувствам... леко глупаво. пиша ли си аз, пиша, че скайпа е глупаФ... хората продължават да си пишат, че еди си кви неща правела тя... прегръдки, целувки... ама това в скайп :naughty: и после той бил влюбен, ама само от скайп. и бил леко объркан щот се оказва, че тя не изпитвала същите неща, които той си мислел от скайпа...

Edited by Don Kiko, 26 October 2009 - 09:54 AM.