Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 2 votes

Maybe


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 30 August 2009 - 12:13 AM

Не пиша тези редове за да получа отговор на някакъв въпрос а повече да споделя. Ако има някой със сходен на моя проблем ( Ако воопще мога да го нарека проблем ) да сподели или да даде някакво решение.

Не бих казал, че незнам какво искам напротив знам. Искам да съм лудо влюбен но като, че ли имам някакъв инстинкт да бягам когато съм най - близо до това което най - много искам.

Правил съм какви ли не неща само и, само да откажа някоя девойка от мен. Въпреки, че всъщност не го желая. Просто бягам от обвързването като дявол от тамян и си нямам, и на идея как да се справя. Как да не избягам за пореден път..

Edited by Suspect, 30 August 2009 - 12:14 AM.


#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 August 2009 - 08:55 AM

на колко години си???

виж, в една връзка ти трябва да се забавляваш, живота да е песен, да не виждаш друга жена като жена и изобщо да не мислиш за глупости :)

ако го няма всичко това, то какъв е смисъла да даваш напразни надежди и обещания на човека отсреща?! много добре знам за какво говориш, но просто в днешни дни трудно се намира такова момиче :) и спокойно, ако си лудо влюбен едва ли ще тръгнеш да бягаш :P

искрено се надявам, че и на мен ще ми заварти главата някоя сладурана... ще ме остави без дъх и в преносен и в буквален смисъл.

а до тогава... ще поживея :P

#3 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 30 August 2009 - 05:45 PM

"а не виждаш друга жена като жена"

Какво имаш предвид? :)

#4 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 30 August 2009 - 06:55 PM


на колко години си???

- 17 Защо започваш с това?

да не виждаш друга жена като жена и изобщо да не мислиш за глупости

- Поне с последната направих точно обратното на това което ти казваш. Мислех си за друга

ако го няма всичко това, то какъв е смисъла да даваш напразни надежди и обещания на човека отсреща?!

- Ако знаех, че и с " поредната " ще стане същото. Най - вероятно щях да смекча надеждите и обещанията които и давам ..

но просто в днешни дни трудно се намира такова момиче

- Има една, и точно за нея си мисля. Но тя е изпята песен. Ясно си спомням как изтръпвах когато беше покрай мен. Но няма връщане назад.

искрено се надявам, че и на мен ще ми заварти главата някоя сладурана... ще ме остави без дъх и в преносен и в буквален смисъл.

- Всички се надяваме на това, дори и да не си признаваме :) Някога някъде там ще я намериш или пък тя теб - Да се надяваме само да не я изгубиш :)

Edited by Suspect, 30 August 2009 - 06:58 PM.


#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 30 August 2009 - 07:35 PM

Поне с последната направих точно обратното на това което ти казваш. Мислех си за друга

Don_Kiko имаше на предвид да намериш такава жена, която да ти дава всичко и да нямаш нужда от други. А дали да имаш други, това е друга тема, която всеки решава сам.

@Suspect, гаргата на аватара ти е страхотна, просто радва.

Edited by exort, 30 August 2009 - 07:36 PM.


#6 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 31 August 2009 - 01:09 AM

@Suspect, гаргата на аватара ти е страхотна, просто радва.


гларус е не гарга, взимат ти баничката от пейката докато я чакаш да изстине...



Мислех тази вечер да пусна нова тема, но сега видях това, какво ми се случи преди няколко часа:

Излезнах с едни приятели снимкахме нощни снимки ядохме банички /аз голям баничка-фен съм бил, не знаех/.
Минаваме по една уличка гледам аз към една позната витрина, магазина още работи ама е тъмно виждам само светлината която е вътре зад щанда скрит в дясно както и да е, бутам вратата влизам вътре ухае свежо, чувам песен, онази на араш Pure Love /където накрая на клипа лекаря минава преза самия араш и той разбира, че е мъртъв/ гледам шефката е там пуснала на лаптопа песента гледа клипа от зазз.бг с превод и не мръдва!!!
Погледах я малко и докато се почесвам бутнах някаква ваза, съборих някакви цветя, много я стреснах, поговорихме споделих й, че съм с приятели.
Излезнхме от магазина и тя с колата аз с бандата продължихме.

Няма такова чувство! ? !
След около час я видях да прави ляв завой на моста и я мернах само като силует и после отразено улично осветление, изтръпнах. Не знам какво ме накара да се чувствам все едно съм лудо влюбен в нея. Вярно преди време имахме страхотни моменти*, но всичко свърши, и дори преди не ми се беше свивал така на топка стомаха.


страхотни моменти - целувки, прегръдки,мечтахме за наша си галерия в която ще живеем,снимахме задено, свирихме на пиано заедно,
/ако модератор сметне темата ми за излишна нека махне поста/

#7 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 31 August 2009 - 08:45 AM

Don_Kiko имаше на предвид да намериш такава жена, която да ти дава всичко и да нямаш нужда от други. А дали да имаш други, това е друга тема, която всеки решава сам.

Сега всичко ми стана ясно. Аз и не желая да бъда с повече от една. Все пак казах, че "уж бягам" което ще рече, че предпочитам повече да съм сам отколкото да бъда с някоя която не отговаря на това което търся.
Но в този ред на мисли изпускам малкото щастие в търсене на голямото...


гларус е не гарга

И мене страшно много ме радва. Докато си мислех как да се пиша във форума реших да разгледам колекцията от картинки в компютъра и се натъкнах на него. От там и идва ника ми "Suspect - Заподозрян"

Edited by Suspect, 31 August 2009 - 08:46 AM.


#8 sladyrana

sladyrana

    Нов

  • Validation
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 06 September 2009 - 12:21 PM

Не пиша тези редове за да получа отговор на някакъв въпрос а повече да споделя. Ако има някой със сходен на моя проблем ( Ако воопще мога да го нарека проблем ) да сподели или да даде някакво решение.

Не бих казал, че незнам какво искам напротив знам. Искам да съм лудо влюбен но като, че ли имам някакъв инстинкт да бягам когато съм най - близо до това което най - много искам.

Правил съм какви ли не неща само и, само да откажа някоя девойка от мен. Въпреки, че всъщност не го желая. Просто бягам от обвързването като дявол от тамян и си нямам, и на идея как да се справя. Как да не избягам за пореден път..

ей, Suspect и аз съм като теб когато искам нещо много силно бягам, ама бягам с бясна скорост и сама не знам кога да спра. Такава ми е природата, това ми е в кръвта.Такава съм.
И аз искам да съм луо влюбена, но винаги има едно голямо но.Обикновено като харесам някой той не ме харесва и така съм се научила през годините да бъда гадна и безчувственна.
И въпреки всичко един мъж успя да се докосне до сърцето ми и го жегна. Беше Велико да си диво и необуздано влюбен е страхотно, пожелавам го на всеки не говоря за секс а за тръпката, за копнежа, за желанието.
Като знам само колко мъж съм отблъснала с лека ръка направо ми идва да вия.

#9 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 06 September 2009 - 03:18 PM

Приятно е да срещнеш някой като теб. Кажи ми нещо повече за виенето, защото и при мен го има. Дори преди време бях вманиячен от идеята, че има нещо от природата на вълците в моя характер.

#10 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 07 September 2009 - 03:21 PM

Искам да съм лудо влюбен но като, че ли имам някакъв инстинкт да бягам когато съм най - близо до това което най - много искам.


Предполагам че губиш интерес като знаеш че можеш да го имаш и бягаш. И аз съм го правил, а жената, която не можеш да имаш ти е тръпка и я искаш. Ако видиш че и нея можеш да имаш сигурно пак ще избягаш.
А страхът Ти от обвързване може да се дължи на някакво събитие от миналото Ти и да се страхуваш от по-дълги връзки. Ти ще кажеш !

#11 Suspect

Suspect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 178 Мнения:

Posted 07 September 2009 - 10:46 PM

Като се замисля си прав за интереса. Поне с последната още в skype се държахме като гаджета и по време на първата ни среща вече бях изгубил интереса си към нея.
Тази която се явява като тръпка не можех да я имам преди защото си нямах и на идея как да се държа с нея. А сега се двоумя дали да отида и да взема това което искам. А дали след време ще загубя интереса..незнам, вероятно си прав и така и ще стане. Но ако така се получи какво ли ще е решението на проблема с губенето на интереса..
Страхът ми е от самото обвързването като цяло, такаче и дума да не става за нещо по по - дълготрайно..

#12 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 08 September 2009 - 11:18 AM

Губене на интереса, бля бля бля. Стегнете се бе хора... Поживейте малко и ще видите за какво става въпрос. Всичко това са тотал булшитс. Цялата тема е безмислена. Човек, в момента си точно като пуси... Не знаеш какво искаш. Не се тревожи, като пораснеш ще започнеш да разбираш. Хората са различни, всеки си има своя чар и неповторимост. Бъди сигурен, че ще попаднеш на жена (жени) и ще се чудиш за интерес ли ставаше въпрос, за какво ли. Най-глупавото е, че чак тогава се сблъскваш с реалните проблеми: как да я/го спечелиш, как да/я го задържиш, как да дадеш/вземеш всичко от което един човек има нужда, как да бъдеш силен и да преживяваш трудните моменти. Така че, докато дойде това време си опичай акъла и трупай опит, а не се вкарвай в безмислени анализи на колежански истории. Може да не ти се вярва в момента, но когато си на 17 живота изглежда по един начин, а когато си на 20 по-друг, а на 25 вече нещата са тотално различни. За да си на 17 и да мислиш като 25 годишен трябва да имаш вродено такова чуство. Е имам новина: ти го нямаш. Сега излез навън и се забавлявай като младеж, на който не му пука, защото след време това много ще ти липсва. Сега разбра ли защо Дон Кико те попита на колко години си?

#13 sladyrana

sladyrana

    Нов

  • Validation
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 08 September 2009 - 07:46 PM

Като се замисля си прав за интереса. Поне с последната още в skype се държахме като гаджета и по време на първата ни среща вече бях изгубил интереса си към нея.
Тази която се явява като тръпка не можех да я имам преди защото си нямах и на идея как да се държа с нея. А сега се двоумя дали да отида и да взема това което искам. А дали след време ще загубя интереса..незнам, вероятно си прав и така и ще стане. Но ако така се получи какво ли ще е решението на проблема с губенето на интереса..
Страхът ми е от самото обвързването като цяло, такаче и дума да не става за нещо по по - дълготрайно..

Браво, мойто момче само на 17 си а така добре си гониш интересите.Мойто мнение е да не се двоумиш няма смисъл!

#14 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 08 September 2009 - 11:13 PM

Губене на интереса, бля бля бля. Стегнете се бе хора... Поживейте малко и ще видите за какво става въпрос. Всичко това са тотал булшитс. Цялата тема е безмислена. Човек, в момента си точно като пуси... Не знаеш какво искаш. Не се тревожи, като пораснеш ще започнеш да разбираш. Хората са различни, всеки си има своя чар и неповторимост. Бъди сигурен, че ще попаднеш на жена (жени) и ще се чудиш за интерес ли ставаше въпрос, за какво ли. Най-глупавото е, че чак тогава се сблъскваш с реалните проблеми: как да я/го спечелиш, как да/я го задържиш, как да дадеш/вземеш всичко от което един човек има нужда, как да бъдеш силен и да преживяваш трудните моменти. Така че, докато дойде това време си опичай акъла и трупай опит, а не се вкарвай в безмислени анализи на колежански истории. Може да не ти се вярва в момента, но когато си на 17 живота изглежда по един начин, а когато си на 20 по-друг, а на 25 вече нещата са тотално различни. За да си на 17 и да мислиш като 25 годишен трябва да имаш вродено такова чуство. Е имам новина: ти го нямаш. Сега излез навън и се забавлявай като младеж, на който не му пука, защото след време това много ще ти липсва. Сега разбра ли защо Дон Кико те попита на колко години си?


Алооо алфата яя искам да ми обясниш дали няма да ти падне интереса в една ей такава ситуация и то реална:

На маса си, седнал си до момиче, което бегло познаваш и не след дълго напряко се пробваш(грам не ми пукаше за резултата, не вярвах и че ще стане, но...):

Аз: Айде да отидем в другата стая. Искам да те чу*ам.
Тя леко замислена отговори: Добре.
Та...интереса ? Какво стана ? Къде е ? Остава и след нещо подобно да имаш интерес. Няма как да стане ! И мен са ме зарязвали, когато съм бил лесен. Това си е като правило. И щом си се стегнал толкова и си навътре в нещата трябва да ти е ясно това ! И следващия път малко помисли преди да пишеш кой какви глупости пишел !

Бъди сигурен, че ще попаднеш на жена (жени) и ще се чудиш за интерес ли ставаше въпрос, за какво ли.


Вярваш ли на това ? Има различни жени...да не повярваш. Жалко че не си наблизо. Щях да искам да ме запознаеш с такива !
Добре че е тази цепка между краката им. Незнам какъв друг интерес можеш да имаш към една жена. Те са просто безполезни. Едни и същи простотии всеки път !

Edited by Nikotin, 08 September 2009 - 11:16 PM.


#15 dreams

dreams

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 70 Мнения:

Posted 09 September 2009 - 12:59 AM

Алооо алфата яя искам да ми обясниш дали няма да ти падне интереса в една ей такава ситуация и то реална:
На маса си, седнал си до момиче, което бегло познаваш и не след дълго напряко се пробваш(грам не ми пукаше за резултата, не вярвах и че ще стане, но...):
Аз: Айде да отидем в другата стая. Искам да те чу*ам.
Тя леко замислена отговори: Добре.
Та...интереса ? Какво стана ? Къде е ? Остава и след нещо подобно да имаш интерес. Няма как да стане ! И мен са ме зарязвали, когато съм бил лесен. Това си е като правило. И щом си се стегнал толкова и си навътре в нещата трябва да ти е ясно това ! И следващия път малко помисли преди да пишеш кой какви глупости пишел !


Нарича се - удоволствие за една вечер и в него няма нищо лошо, ако се ползват презервативи. Има един лаф - хубавите неща стават бавно, невероятните - веднага... Като си задал директен въпрос, какво си очаквал? Да ти се дърпа, като девственица? Казала е, каквото е искала. Явно ти не знаеш кво искаш, но тва е друг въпрос...

Вярваш ли на това ? Има различни жени...да не повярваш. Жалко че не си наблизо. Щях да искам да ме запознаеш с такива !
Добре че е тази цепка между краката им. Незнам какъв друг интерес можеш да имаш към една жена. Те са просто безполезни. Едни и същи простотии всеки път !


По-голяма простотия не може ли да кажеш? По същата логика, те могат да кажат за теб - добре, че имаш член, но още по добре ще е, ако ти става, иначе си безполезен ...